Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valszeg kamu mert nekem sok ismerosom varja a penzt es a kivizsgalas veget. nagyon kivancsi vagyok ,hogy ezt a vizsgalatot ki vegzi hany alkalmazott. lehet csak egy emberuk van es szegeny tele van meloval a tobbi emberuk meg kamuzik a vilagnak.
    ennek a sok ismerosnek a listáját kuldd el nekem legyél szives és menézem mit tehetek...
    Normál kereskedok nem kell várjanak sokat

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én elolvastam a csatolt képen a szöveget.

Ez tisztáz mindent, kösz Niki!

(aki lusta elolvasni, Niki már rég szólt, hogy az ironosok etikátlanok, meg kamuznak és mindenkinek távol kell maradni az ilyen cégektől)

De most ez komoly? Vagy akkor kamuztál?
      Szia!

Nem tudom hol olvastál ilyet aSzabe, de a shortosgyula által posztolt pillanat képben nem szerepelnek az általad leírtak. Zolinak akkoriban elég agresszív marketingje volt, és ez okozott nézeteltérést a cég között.

Én akkor sem "kamuztam" ahogy te fogalmaztad, hanem kiálltam a cég mellett, akitől a fizetésemet kaptam és akivel szerződésem volt.

Hozzászólás

• mit jelent a normal kereskedo az iron szerint? es szerinted Zoltan ? privi-ben is megirhatod

Hozzászólás

• Pálinkás Nikolett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia!

Nem tudom hol olvastál ilyet aSzabe, de a shortosgyula által posztolt pillanat képben nem szerepelnek az általad leírtak. Zolinak akkoriban elég agresszív marketingje volt, és ez okozott nézeteltérést a cég között.

Én akkor sem "kamuztam" ahogy te fogalmaztad, hanem kiálltam a cég mellett, akitől a fizetésemet kaptam és akivel szerződésem volt.
          Szép is az a pénzért bármit hozzáállás. Gratulálok.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ennek a sok ismerosnek a listáját kuldd el nekem legyél szives és menézem mit tehetek...
            Normál kereskedok nem kell várjanak sokat
            Küldd csak el neki, menni is fog a levél egyből, hogy vizsgálat alatt a számla...

Hozzászólás

• Pálinkás Nikolett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szia!

Nem tudom hol olvastál ilyet aSzabe, .
              Igazad van, precízen ezeket írtad az ironfxről:

"becsületet sért és leminősít"
              "rosszindulatú szándékkal, valótlan információkat állított"
              "Az FX közösség tagjai számára, tanácsosabb lenne távol maradni az ilyen jellegű cégektől"

Semmi gond ezzel, és tényleg túlzás volt részemről kamuzásnak minősíteni a valótlan információk állítását, elnézést.

Remélem azért nem lesz semmi bajod ebből.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Küldd csak el neki, menni is fog a levél egyből, hogy vizsgálat alatt a számla...
                mar reg vizsgalatt alatt van de ha elkuldom hosszabodik az eljaras. en azert elvarom a Zoltantol ,hogy egy megoldast irjon hogy szedjek ki a penzt az emberek meg ha az hedgeles kulso brokira is. ennyit mindenki megerdemel

Hozzászólás

• mert nagyon zavar ,hogy egy evig kivallo ugyfel vagy aztan abuser. persze amikor toltad pe a penzt rendszeresen hozzajuk szerettek.

Hozzászólás

• Sziasztok

Ti melyiket javasoljátok (függetlenül attól hogy mennyi a megbízás és egyéb költségek), a lényeg, hogy melyiknél lehet megbízni hogy ki is fizetnek?

Erste Trader vagy IronFx
                    ?

Hozzászólás

• balika03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ti melyiket javasoljátok (függetlenül attól hogy mennyi a megbízás és egyéb költségek), a lényeg, hogy melyiknél lehet megbízni hogy ki is fizetnek?

Erste Trader vagy IronFx
                      ?
                      Lehet kicsit nőni fognak a költségek Ironnál.
                      Meg kell venni az új TV-ket, székeket, telefonokat az irodába a tegnapi nap után.

Hozzászólás

• jozsi2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!

Én tegnap kértem ki pénzt az irontól és a mai napon meg is érkezett a számlámra(skrill) 8K EUR volt. Volt olyan utalásom is 3 hete ami csak múlt héten érkezett meg. El kéne fogadni azt, hogy a sok bónusszal visszaélő miatt lassabbak lettek az utalások. Felesleges itt egymást hergelni meg sületlenségeket írni. Nekem a mai napig nincs negatív tapasztalatom az utalásokkal kapcsolatban.
                        azt hogy csináltad skrilles kifizetés nélkül?
                        A tőkét is nagy nehezen teszik oda vissza erre majd válaszolj légyszives

Hozzászólás

• breki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          azt hogy csináltad skrilles kifizetés nélkül?
                          A tőkét is nagy nehezen teszik oda vissza erre majd válaszolj légyszives
                          Nem érted?
                          Egyik stroman utalással a másik skrillen fizettet be.

Hozzászólás

• balika03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Erste Trader vagy IronFx
                            ?
                            Ha múlt héten azt kérdezted volna hogy Budacash, vagy Ironfx, akkor egyből rávágta volna mindenki hogy BC, mert ugye itt most az Iron lehúzása megy éppen, ha picit beleolvasnál az előzményekbe.
                            Aztán gondolom azzal a tanáccsal sem lennél most előrébb.

Az egy kritikus kérdés, hogy egyáltalán nyereséges vagy jelenleg, vagy még csak gyakorolgatsz és veszteséges.
                            A másik kérdés, hogy mennyi az annyi amiről dönteni akarsz?
                            Itt olyan tanácsra szerintem ne számíts, amiért bárki vállalja is a felelősséget.
                            Lehet hogy nem csak e két cégből lehet választani, azt is vedd számításba.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nem érted?
                              Egyik stroman utalással a másik skrillen fizettet be.
                              hogy ne érteném, de ezek semmit nem tesznek már ki skrillre csak az ib jutalékot
                              de ha nekik kitették akkor szerencse és örülök neki

Hozzászólás

• jozsi2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok!

Én tegnap kértem ki pénzt az irontól és a mai napon meg is érkezett a számlámra(skrill) 8K EUR volt. Volt olyan utalásom is 3 hete ami csak múlt héten érkezett meg.
                                Ha azt akarod hogy komolyan vegyenek, akkor legalább egy képet tegyél ki, amin látható is amiről beszélsz, vagy legalább egy statement görbét, hogy első hozzászólásod után ne kelljen már 20 választ elolvasnunk, hogy hazudsz-e vagy sem, beépített ember vagy-e, vagy sem, meg ilyenek.
                                Csak a tényeket tedd ki, attól több tényleg nem kell, aztán azzal megnyugtatod azokat, akiket meg akarsz nyugtatni.
                                Itt mindenki készségesen elhisz bármit, főleg ha a saját szemükkel látják azt.
                                Csak ennyi kell, hidd el, nem több.

Hozzászólás

Working...
                                X