Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Az egy kritikus kérdés, hogy egyáltalán nyereséges vagy jelenleg, vagy még csak gyakorolgatsz és veszteséges.

Demoztam másfél éven át... hajdanán vesztességes, mostmár úgy mondanám 75-80% ban (értékében) nyerességes..

Hosszú időtávra gondolkodok, nem napi keresletre...

Nyílván, bár semelyikben nem tudok megbízni csak a negatív véleményekből építenni, erstenel alig hallok valamit rosszat se de jót se igazából azaz nincs sok vélemény....

Az tény amit mondasz hogy BC vagy Iron akkor BC-t lehet hogy javasoltátok volna, bár engem még félévvel ezelőtt sem vonzot

Hozzászólás

• balika03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Az egy kritikus kérdés, hogy egyáltalán nyereséges vagy jelenleg, vagy még csak gyakorolgatsz és veszteséges.

Demozta
      Szia!

A pénzed egészét vedd 5 egységnek, nyiss 5 kül. brokinál számlát, bérelj egy rendes VPS-t és másold a kötéseket, így a brókerkockázatot csökkented.
      Vannak erre megfelelő programok, mármint a trédek másolására. Macerás? Az.
      A pénzed visszaszedni egy bedőlt brokitól macerás? Az, sőt, mégmacerásabb.
      Depók kizárólag kártyás beutalások legyenek, így ha egy broki dől, a kártyád kibocsájtójának a biztosítója fizet adott esetben, ha már a céget felügyelő ország bef.véd.alapja nem tud.

Kerüld a brókerkockázatot.

Sok siker, eredményes trédelést neked!

Hozzászólás

• balika03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az egy kritikus kérdés, hogy egyáltalán nyereséges vagy jelenleg, vagy még csak gyakorolgatsz és veszteséges.

Demoztam másfél éven át... hajdanán vesztességes, mostmár úgy mondanám 75-80% ban (értékében) nyerességes..

Hosszú időtávra gondolkodok, nem napi keresletre...

Nyílván, bár semelyikben nem tudok megbízni csak a negatív véleményekből építenni, erstenel alig hallok valamit rosszat se de jót se igazából azaz nincs sok vélemény....

Az tény amit mondasz hogy BC vagy Iron akkor BC-t lehet hogy javasoltátok volna, bár engem még félévvel ezelőtt sem vonzot

Nem minden mondatodat értem, pláne ezt a "75-80%"-os dolgot, de mindegy, lényeg az hogy te tudd amit tudnod kell.

Ha lenne tradere mondjuk 10 millióm és ilyen döntés előtt állnék, a TE múltaddal, akkor azt tenném, hogy 2 millióval kipróbálnám az erste rendszerét, ha neked az jön be (gondolom ezt véled "biztonságosabbnak"). Ott kereskednék ötöd akkora pozikkal, mint a 10 mill esetében.
        Ha megvan +50% nyereség, akkor hazautalnék 1 millát és csinálnám tovább.
        Talán 1 millert betennék más céghez is.
        Most nem írom azt hogy ironhoz, mert kb. egy tucat ember fog a torkomnak ugrani, de én simán betenném egy stp-re, de még egy mostani 40%-os bónuszosra is.
        Mi bajom lehet?
        Max elbukom az 1 m-et, ha akkora gáz lesz.
        Ha meg nem, akkor legalább kipróbáltam az ő rendszerüket is.
        Gondolom ersténél kisebb a leverage, ironnál meg nagyobb, így ugyanakkora pozikkal kereskednék mindkét számlán.
        Ironon így fele annyi idő alatt lenne meg az egységnyi nyereség.
        Akkor azt megpróbálnám haza utalni.

Brókerkockázatot teljesen kiszűrni, elkerülni soha nem tudod, csak csökkenteni!
        Az időbeli kockázattal tudsz játszani, ha okosan használod fel a pénzed.

A 7 millből meg vennék egy garázst és jól kiadnám bérbe havi X pénzért, ahogy egy mostani hírlevélben olvashattuk, hogy végül is ez a jövő.

Hozzászólás

• Igaz egyetértek, teljes mértékben!
          Köszönöm!

Hozzászólás

• Gondolom ersténél kisebb a leverage, ironnál meg nagyobb, így ugyanakkora pozikkal kereskednék mindkét számlán.
            Ironon így fele annyi idő alatt lenne meg az egységnyi nyereség.

nem értem. nem értem. és nem értem...
            nem találom a logikát.
            ha ugyan akkora pozit veszel fel...hogy jött neked ki, hogy fele annyi idő alatt van meg a nyereség?

semmi köze hozzá.

Hozzászólás

• plusz
              nem a tőkeáttétel veszélyes hanem az ember aki azt használja.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                nem értem. nem értem. és nem értem...
                nem találom a logikát.
                ha ugyan akkora pozit veszel fel...hogy jött neked ki, hogy fele annyi idő alatt van meg a nyereség?

semmi köze hozzá.
                Srácnak van 10 tradeje, abból 8 nyerő, 2 vesztő.
                Legalábbis így érti, ha jól gondolom a 75-80%-ot.
                Ennek a végeredménye= +valamennyi ft. (mivel azt írta hogy nyerő a stratja).

Erstenél játszik pl. egy eu-t 1 lottal 20 pip stoppal, 10 pip tp-vel.
                "Másik" brokinál, ahol nagyobb a leverage és fele akkora számlánál is belefér 1 lot, ott ugyanezt játssza.
                10 trade után a kisebb méretű számlán nagyobb lesz a nyeresége.
                (természetesen a DD is, de ezért kérdeztem hogy nyereséges-e és az volt a válasz hogy: igen)
                Tehát a kis számlán a nyereség kb fele annyi idő alatt termelődik.
                Nagyobb is a kockázata, de cél lehet hogy előbb kivegye onnan a pénzét.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  plusz
                  nem a tőkeáttétel veszélyes hanem az ember aki azt használja.
                  Örök igazság!

Hozzászólás

• Ha 80-20 nyereséges stabilan, akkor szépen ballagjon be vele pár bankba, meg kérjen időpontot egy kávéra valami londoni alapkezelővel...

Miért érzem azt, hogy elkanyarodtunk a FŐ csapásitánytól?...

Hozzászólás

• imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ha 80-20 nyereséges stabilan, akkor szépen ballagjon be vele pár bankba, meg kérjen időpontot egy kávéra valami londoni alapkezelővel...

Miért érzem azt, hogy elkanyarodtunk a FŐ csapásitánytól?...
                      Nem jó a meglátás.
                      Ettől még lehet hogy csak 3.- ft-ot keres 10 traden, egy millás számlán.
                      Szóval nem kell elkapkodni azt a londoni kávézást.

De részemről mehet tovább az iron anyázás.
                      Nehogy elkanyarodjunk rossz irányba.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        De részemről mehet tovább az iron anyázás.
                        Nehogy elkanyarodjunk rossz irányba.
                        Na jó, ez tetszett

Hozzászólás

• és évek alatt ezt demozta ki... nem már...

Hozzászólás

• Another 40 people fired today in 1 go from the global leader.

Comments from any of you kashiouris lovers?

- See more at: http://forexmagnates.com/ironfx-face....jntqNA6g.dpuf

Hozzászólás

• Zoli: Hova fogsz így menni? Gondolom Londonba már nem.. , ide Magyarországra se mersz ahogy kiderült... Lassan barátkoznod kell
                              Közép-Amerikával....

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Zoli: Hova fogsz így menni? Gondolom Londonba már nem.. , ide Magyarországra se mersz ahogy kiderült... Lassan barátkoznod kell
                                Közép-Amerikával....
                                esetleg elutazik a marsra Markosal

Hozzászólás

Working...
                                X