Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Már az Omega is megmondta: Menekülj amíg nem késő!

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Már az Omega is megmondta: Menekülj amíg nem késő!

Rendicsek, de a beragadt pénzzel mi legyen akkor?

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Rendicsek, de a beragadt pénzzel mi legyen akkor?
        majd az iron befekteti biztos van egy uj globalis novekedesi strategiajuk.

Hozzászólás

• Az alábbi hozzászólás nagyon jól rátapintott a lényegre:

"They seem to have some liquidity issues they have not processed withdrawals for months now. I have spoken with some employees from Ironfx and it looks like the IPO they plan to do on NYSE left them out of money(NYSE did not agree with the China Ironfx Branch , which looks like it was Iron's Cash Cow). If they fail to make the IPO the company will go bankrupt. Please check what happened with IronFX in China."

Itt olvashatjátok az egészet: http://www.forexpeacearmy.com/forex-...al-ironfx.html

A lényeg ugyanaz, amit itt már többen látnak, és amit a cég itteni képviselői következetesen tagadnak, vagy próbálnak elsiklani felette.

Vagy lesz IPO, vagy csőd lesz.

Hozzászólás

• Tudja valaki Németh Zolinak mi a végzettsége?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Tudja valaki Németh Zolinak mi a végzettsége?
              Számít valamit? Gondolom itt mindenki a forex egyetemen végzett.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Tudja valaki Németh Zolinak mi a végzettsége?
                Állítása szerint programozó matematikus. De gondolom, nem véletlen, hogy nem a szakmájában dolgozik. Igaz, ehhez sem ért, amit most csinál. Csak a hazudozást tolja pókerarccal. Talán politikusnak így még jó lehet.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Számít valamit? Gondolom itt mindenki a forex egyetemen végzett.
                  Nyilvánvalóan Iron alkalmazott vagy, ha nem a Zoli maga, régebben is feltűnt, de ez most akkor is túl gyors hárítás volt.

Akkor kamu a diploma a linkedin-en, te is így tudod?

Az a birgeres beszólásod elég tréfás volt viszont.
                  De, ha jól emlékszem ti olyankor igazi nagypályásként a svédasztaloknál zabáljátok fel a vendégek elől a szendvicseket, miközben bent a "Mester" haknizik. Így csak a kajáról nyilatkozhattál volna mint illetékes.

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nyilvánvalóan Iron alkalmazott vagy, ha nem a Zoli maga, régebben is feltűnt, de ez most akkor is túl gyors hárítás volt.

Akkor kamu a diploma a linkedin-en, te is így tudod?

Az a birgeres beszólásod elég tréfás volt viszont.
                    De, ha jól emlékszem ti olyankor igazi nagypályásként a svédasztaloknál zabáljátok fel a vendégek elől a szendvicseket, miközben bent a "Mester" haknizik. Így csak a kajáról nyilatkozhattál volna mint illetékes.

Ismerjük egymást valahonnan? Csak kérdeztem, hogy számít-e valamit. Tehát számít? Tényleg érdekel. Szendvics nem volt sajnos.

Hozzászólás

Kedden inditottam a sajátom, hètfőn már morcos leszek, ha mèg mindig csak "feldolgozas alatt" lesz. Korábban 2-3 nap alatt mindig megjött.
                      Nem jön a pénz, mert friss közüzemi igazolást kérnek! Korábban ez sose kellett.
                      Régi telefonszám volt a rendszerükben megadva, azon már nem tudtak elérni, pedig állítólag próbálták. Egy emailt azért megpróbálhattak volna küldeni, hátha az célba ér. Ha nem én keresem őket, ezt sose tudom meg.
                      Telefonszámot módosítottam, 6 hónapnál nem régebbi gázszámlát elküldtem.

Hozzászólás

Nem jön a pénz, mert friss közüzemi igazolást kérnek! Korábban ez sose kellett.
                        Régi telefonszám volt a rendszerükben megadva, azon már nem tudtak elérni, pedig állítólag próbálták. Egy emailt azért megpróbálhattak volna küldeni, hátha az célba ér. Ha nem én keresem őket, ezt sose tudom meg.
                        Telefonszámot módosítottam, 6 hónapnál nem régebbi gázszámlát elküldtem.
                        Hajjjajj. Nekem ugyanez volt, csak annyi különbséggel, hogy én 1 hétig minden nap hívtam őket , hogy hol a pénzem. Utána jött a közüzemi számla, aztán a vizsgálat alatt...

Kb most vizsgálnak 1 hónapja...Persze tudjuk, hogy annyira van vizsgálat, mint ahogy a Zoltánnak diplomája.

Hozzászólás

• http://www.portfolio.hu/befektetes/d...0839.html:mad:

Hozzászólás

• elrontottad a linket, így működik:

http://www.portfolio.hu/befektetes/d...er.210839.html

Hozzászólás

• bocsi,igazad van

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Hajjjajj. Nekem ugyanez volt, csak annyi különbséggel, hogy én 1 hétig minden nap hívtam őket , hogy hol a pénzem. Utána jött a közüzemi számla, aztán a vizsgálat alatt...

Kb most vizsgálnak 1 hónapja...Persze tudjuk, hogy annyira van vizsgálat, mint ahogy a Zoltánnak diplomája.
                                Igen! Megy az időhúzás ezerrel. Megnézem nem járt-e le az autóm forgalmija vagy a BKV bérletem mielőtt még baj lenne ez is......

Hozzászólás

Working...
                                X