Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Kicsit túl volt biztosítva a Birger előadás

Tele a gatya, nyilván nem véletlenül.

Hozzászólás

• Visszautalással kapcsolatban nekem is kétségeim voltak. 02.21-én indítottam bankkártyás utalást egy kisebb összegről. 02.23-n pedig banki átutalást egy nagyobb összegről. 02.27-én lett feldolgozva mindkettő. Ma délelőtt megjött a banki utalás a bankkártyás ezidáig még nem.

Hozzászólás

• Most hívott egy klubtag, nem tudja szerda óta kikérni a pénzét, és a webes felülete is leállt, nem reagálnak semmire. Nem bónuszozott. Közben N. Zolit már én se érem el szerda óta. Ez utóbbi pláne nem tetszik, pedig elküldtem neki email-ben az adatokat én is az illetőtől. Remélem, ezt látja, és válaszol.

Portfolio is ráugrott a témára, hátha több Alfatraderes lesz
        HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• ggyury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Visszautalással kapcsolatban nekem is kétségeim voltak. 02.21-én indítottam bankkártyás utalást egy kisebb összegről. 02.23-n pedig banki átutalást egy nagyobb összegről. 02.27-én lett feldolgozva mindkettő. Ma délelőtt megjött a banki utalás a bankkártyás ezidáig még nem.
          Az én dátumaim 20 és 23, mindkettő banki átutalás, de mindkettő még mindig feldolgozás alatt. Kezdek morci lenni.

Hozzászólás

• nagyon kivancsi vagyok ,hogy miert hallgat a sysec . valamit nagyon el akarnak titkolni. ez a legerdekesebb resz az egesz tortenetben a cysec hallgatasa

Hozzászólás

• ggyury, szia, banki utalás t+2 nap általában, bankkártyás meg t+4-5, ne aggódj, nincs rá még okod. Szerda magasságába lesz reális a kártyás.

Suncika, szia, a CySEC azért hallgat, mert kong a kassza az ürességtől, nem tudnak fizetni. Ugyanaz a szitu, mint Mo.-on a BudaCash esetében, magyar BEVA 12Mdr-s, de a BC 90Mrd-vel tartotzik kb. Egyszerűen nincs fedezete a CySEC-nek sem.

Hozzászólás

• Suncika, szia, a CySEC azért hallgat, mert kong a kassza az ürességtől, nem tudnak fizetni. Ugyanaz a szitu, mint Mo.-on a BudaCash esetében, magyar BEVA 12Mdr-s, de a BC 90Mrd-vel tartotzik kb. Egyszerűen nincs fedezete a CySEC-nek sem.[/QUOTE]

ertem csak ezzel kiengedik a szellemet a palackbol mert a tobbi ciprusi brokerceg is megteheti amit az iron csinal mert azt mondjak majd ha az iron megteheti akkor mi is. szoval ez egy nagyon nem jo magatartas a cysec-tol

Hozzászólás

• en az biztos kerulni fogom a ciprusi brokercegeket

Hozzászólás

• Több pogácsát meg kólát kellett volna betápolni Birgeren, meg haza is vinni, és akkor a bukta is kevesebb.

Ebédet is adhatott volna az Ironfx. (2.900 Ft-ért volt rá mondjuk opció) Mindegy. Lesz még Birger, akkor le lehet kajálni a többit is.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ggyury, szia, banki utalás t+2 nap általában, bankkártyás meg t+4-5, ne aggódj, nincs rá még okod. Szerda magasságába lesz reális a kártyás.

Suncika, szia, a CySEC azért hallgat, mert kong a kassza az ürességtől, nem tudnak fizetni. Ugyanaz a szitu, mint Mo.-on a BudaCash esetében, magyar BEVA 12Mdr-s, de a BC 90Mrd-vel tartotzik kb. Egyszerűen nincs fedezete a CySEC-nek sem.
                      Ehhez képest nálam T+5 MUNKAnapnál tartunk (ma van a hatodik) és továbbra is feldolgozás alatt.

Hozzászólás

• AnTi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ehhez képest nálam T+5 MUNKAnapnál tartunk (ma van a hatodik) és továbbra is feldolgozás alatt.
                        Utalásra értettem, amit írtam.
                        Normál banki utalás T+2 nap, ami elfogadható, bankkártyánál meg T+4-5 általában elegendő.

Amíg nem dolgozzák fel, addig várnod is felesleges, hiszen nem indították el.

Hozzászólás

• Sziasztok

Éppségben megérkeztem Londonba.
                          az új mobil elérhetoségemet alul láthatjátok

Hozzászólás

• Zoltán: Engem is érdekelne akkor most mi is a végzettséged? Telefonban szóba hoztam, de eléggé elsunnyogtad...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok

Éppségben megérkeztem Londonba.
                              az új mobil elérhetoségemet alul láthatjátok
                              Korábban írtam h már a befizetés időpontjában felosztjátok az ugyfel penzet jutalék formájában, te ezt tagadtad.

Miért nem tudja kifizetni az iron az ügyfelei pénzét ha azt elkülönítve vezeti?

Továbbra is az az álláspontod h csak a csalókat nem fizetitek ki? Mindenki csaló aki bónuszt kapott? :-D

Hozzászólás

• Drogos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Korábban írtam h már a befizetés időpontjában felosztjátok az ugyfel penzet jutalék formájában, te ezt tagadtad.
                                Ez biztosítóknál igaz, de valószínűleg hasonlóan működik a dolog banki (pl. hitel) és egyéb hosszú távú terméknél is (így még nem biztos, hogy törvénytelen):

Zillmerezés: A biztosító költségei nem egyenletesen jelentkeznek, hanem szerződéskötéskor magasabbak a költségek (adminisztráció, kockázatelbírálás, jutalék)
                                A biztosító a kezdeti költségeinek érvényesítését a díjtartalékból végzi körülbelül az első félévtől 2,5 éves tartamig, majd folyamatosan visszapótolja a vállalkozói díjrészből. A tartam végére az ügyfél nem károsul, a díjtartalék visszaáll a zillmerezetlen szintre.
                                https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

Working...
                                X