Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te is azt a céget ajánlod, akit jónak ítélsz a kondíciói, és a nyújtott szolgáltatása alapján. Te is jutalékot remélsz, nem ingyen teszed. Ironnal is ez volt a helyzet, jó volt, amíg korrekt volt.

De jött az első balhé: Saját tőke megvonása az ügyféltő, bizonyítékok nélkül.
    Egyesek levették az ajánlást az oldalukról, mások még a saját fórumukat is kimoderálták a témában. Rendeződött az ügy, bízva abban, hogy csak egyszeri volt az eset, a hirdetések visszakerültek.

Itt a következő probléma, egyesek újra leveszik az ajánlást, míg mások nem. Közben pedig a háttérben gőzerővel szivattyúzzák haza az eddigi IB jutalékaikat, és továbbra is terelik befelé a friss embereket. Valamint figyelmeztetik a belső embereiket, hogy nyilvánosan egy rossz hangot se merjenek kiejteni a szájukon.

Arról nem az ajánló tehet, ha idővel drasztikusan megváltozik egy cég üzletpolitikája. Abban viszont cinkos, ha üzleti érdekből továbbra is asszisztál neki súlyos havi 100 ezrekért.
    Regen en is megbizhato cegnek tartottam az IronFx-et de sajnos ez megvaltozott eleg durvan.

Megnyugtatlak mar az IB-ket sem fizetik ki, menetrend ua mint mindenki masnal.
    A kiutalast leadod, napokig nem tortenik semmi utana kb 5-7 nap utan(a T&C-t imadjak lobogtatni de ilyenkor a 24 ora feldolgozasi idot nem reklamozzak ami szinten benne van) ha mar naponta beszelsz a live chat supportal, zaklatod az account manageredet akkor vmelyik benyogi hogy hopppacska, valamelyik dokumentum kene meg!!!!( de talan errol nem magatol kene az ironfx-nek tajekoztatni????)

Ezen is tullepunk, elkuldjuk a kert papirokat, a kiutalast ismetelten elinditod.
    Megint varsz napokig es rohadtul nem tortenik semmi.Gondolkozol hogy mi legyen? Felhivjam Nemeth urat? minek? csak hazudik neked valamit azt le van szarva....Felhivjam az account manageremet? minek? eddig is csak hazudott mindig valamit.... Talan a live chaten megprobalom? Nincs ertelme ugyanugy hazudnak.

Nem tudom hogy Ti az IronFX-nel emberileg vagytok ekkora szarok vagy ugy gondoljatok a ceg lobogoja alatt ezt megtehetitek de van egy pont amikor erdemes elgondolkodni kinek is dolgoztok.

Es mielott Zoltanom jonne hogy tele vagyok bonus abuseres ugyfelekkel, mindossze 1 ugyfelem van aki igenyelt bonust, kb 8000 USD profitra tett szert es nem akarjak kifizetni. De ugyfelem mar azzal is megelegedett volna ha a befizetett penzet oda adjak neki(es inkabb atmegy normalis brokerhez) de ezt sem hajlando a ceg.

Akkor most ki az abuser meg tolvaj?

Hozzászólás

• Robert112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Itt nem a rendrakásból való kritizálásról szól. Hanem arról, hogy amikor már beutaltad a pénzed kiraknak egy olyan TC-t amit soha nem fogadtál el, mégis érvényesítik veled szemben. Illetve arról, hogy ha már érvényesítik, akkor mehetne így:

- kiutalást kérsz
      - megírják, hogy vizsgálják a számlád, ennek várható befejezési ideje 30 nap
      - ha kiderül, hogy vissza éltél a bónusszal és ezt kétséget kizáróan bizonyítják, akkor érvényesítik az általad el nem fogadott TC-t
      - majd ezt követően kifizetnek

Csak ez most így megy:
      - kiutalást kérsz
      - hozzád sem szólnak
      -ha érdeklődsz akkor szólnak, hogy vizsgálat alatt van, persze azt nem tudják meddig tart
      - ha ezzel kapcsolatosan kérdésed van, vagy nem érsz el senkit, vagy nem válaszolnak
      - ha végeznek a vizsgálattal, akkor sem utalnak,csak elvétve (10-ből 1 embernek)

Helyzetfelismerésből neked is elégtelen.
      a probláma ott van hogy azt kellene feltételezzuk hogy te ismersz minden ugyfelet aki kiutalást kezdeményezett, és mindenkivel beszeltél, és onnan tudod az információkat...
      De nem hinném hogy rajtam kívul más látná az ossze magyar ugyfelet, és megerosíthetem hogy amit leírsz nem is lehetne messzebb a valóságtól.
      az a tucatni ugyfél akit talán ismersz az eltorpul a tobb ezer magyar ugyfél mellett, nem is említve a kulfoldi ugyfeleket

Hozzászólás

• Gulya_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Regen en is megbizhato cegnek tartottam az IronFx-et de sajnos ez megvaltozott eleg durvan.

Megnyugtatlak mar az IB-ket sem fizetik ki, menetrend ua mint mindenki masnal.
        A kiutalast leadod, napokig nem tortenik semmi utana kb 5-7 nap utan(a T&C-t imadjak lobogtatni de ilyenkor a 24 ora feldolgozasi idot nem reklamozzak ami szinten benne van) ha mar naponta beszelsz a live chat supportal, zaklatod az account manageredet akkor vmelyik benyogi hogy hopppacska, valamelyik dokumentum kene meg!!!!( de talan errol nem magatol kene az ironfx-nek tajekoztatni????)

Ezen is tullepunk, elkuldjuk a kert papirokat, a kiutalast ismetelten elinditod.
        Megint varsz napokig es rohadtul nem tortenik semmi.Gondolkozol hogy mi legyen? Felhivjam Nemeth urat? minek? csak hazudik neked valamit azt le van szarva....Felhivjam az account manageremet? minek? eddig is csak hazudott mindig valamit.... Talan a live chaten megprobalom? Nincs ertelme ugyanugy hazudnak.

Nem tudom hogy Ti az IronFX-nel emberileg vagytok ekkora szarok vagy ugy gondoljatok a ceg lobogoja alatt ezt megtehetitek de van egy pont amikor erdemes elgondolkodni kinek is dolgoztok.

Es mielott Zoltanom jonne hogy tele vagyok bonus abuseres ugyfelekkel, mindossze 1 ugyfelem van aki igenyelt bonust, kb 8000 USD profitra tett szert es nem akarjak kifizetni. De ugyfelem mar azzal is megelegedett volna ha a befizetett penzet oda adjak neki(es inkabb atmegy normalis brokerhez) de ezt sem hajlando a ceg.

igen a 3 ugyfeledbol 2-nek nincs pénze nálunk a harmadik pedig visszaélt a bónusszal, és o persze hogy nem fogja megkapni a kiutalást.
        ha vége a vizsgálatnak majd a szerzodési feltételekben leírtakkal osszahangban járunk el.

Hozzászólás

• Gulya_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ott a pont, ott a pont.
          Egyik ismerősöm, akivel anno együtt dolgoztam keresett meg tegnap, hogy trédeljük ki az irontól a pénzét, mert igaz eddig csak bukott ott, igen, bónusszal, de amikor látta, hogy elvehetik a nyerőt úgy döntött, hogy NEM próbálgatja a www.xxxxxnemiromide.hu extrém stratégiáját tovább, fél, hogy ha nyer akkor baj lesz.
          Kikérte a pénzét, nem történt semmi, bízva Zoli segítőkészségében írt neki levelet, amire nem jött válasz, majd 2 nap múlva újra írt, hátha..aha baszki, aha, mi történt? Vajon mi? Igennnnn, vizsgálat.
          Láttam a számlatörténeteket, a saját szememmel, tegnap mutatta, igen 3 számlát bukott telibe a www.profiNEMIROMLE.hu extrém startijáva, de komolyan. Még az iron is szopatja, pedig azon a számlán egy ***** cent profit sem keletkezett, de nem, nem elég az elbukott 3 számla, a 4ik sem jön visszafelé, pedig azt aztán vizsgálhatják... sok látnivaló nem lesz. Egyelőre vár, várja, hogy kapjon valamit, igaz csak a múlt hét végén kezdték vizsgálni a számlát, bár nem tudom miféle amatőr idióták dolgoznak a "vizsgálati osztályon"...
          Minden esetre megnyugtattam (akartam nyugtatni), hogy nyugi van tesó, buktál, nem hedgeltél, nem baromkodtál, nyugi van, nyugi van, majd megkapod a pénzed stb stb. Aztán eszembe jutott,hogy biztos van olyan tehetséges ember az Ironnál, aki Debrecen 100KM-es körzetébe talál olyan számlatulajdonost, akinek a TP-je sávtetőn volt, vagy mondjuk a stopja új csúcson/aljon, MERT KURVÁRA ODAPAKOLJA MINDENKI és majd jól összefésülik. Ha meg nincs ilyen, akkor csinálnak egyet, mibe kerül?

Jah, ha esetleg kell a fent leírtakról valakinek bizonyíték, szólok a cimbinek és jön, küld a kételkedőnek szép képeket, mert titkolnivalója nincs.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            igen a 3 ugyfeledbol 2-nek nincs pénze nálunk a harmadik pedig visszaélt a bónusszal, és o persze hogy nem fogja megkapni a kiutalást.
            ha vége a vizsgálatnak majd a szerzodési feltételekben leírtakkal osszahangban járunk el.
            Megint rágalmazod az ügyfeled: még nincs eredménye a "vizsgálatnak" de te már kijelented hogy visszaélt.

Szeretsz megelőlegezni dolgokat igaz?

Szerinted hány év letöltendő lesz?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Megint rágalmazod az ügyfeled: még nincs eredménye a "vizsgálatnak" de te már kijelented hogy visszaélt.

Szeretsz megelőlegezni dolgokat igaz?

Szerinted hány év letöltendő lesz?

Nem tudom Peti, majd a bíróság eldonti hogy mennyit ulsz...
              tudod a NAV nagyon szorgalmas az utóbbi idoben

Hozzászólás

Direkt nem tertem ki a 2 masik ugyfelemre mert ez szinten nektek ciki szerintem, de ha mar igy belekezdtel tessek:

Ugyfel 1:
                Remekul ment neki a kereskedes havi 10%os profitokat ert el mig nem 1szer csak a 0.72es Lot helyett valamilyen kulonos isteni csoda folytan( lehet megsem isteni csak Iron csoda) 40.00 Lot-al mentek be a tradek neki es ez eleg hamar leburnolte a szamlat, persze Zolieknal semmi hiba nem volt nyilvan az ugyfel hibazott most is....

Ugyfel 2:
                Szinten profitosan kereskedett egy darabig azutan ahogy lattam stagnalt a szamlaja, aztan belecsuszott 1 akkora vesztes poziba hogy lement az egesz szamlaja ( vesztes pozi: a beallitott SL ertektol !!!300!!! pip-nyire zarult automatikusan a kotes) hivtuk a kedves supportot akkor is, de szinten csak a T&C-t lobogtatjak hogy ez benne van a pakliban.....

Akkor most ez hogy van Kedves Zoltan?
                De Te tudod mit csinalsz igaz? A hulyeseg felso hatarat surolod...

JA es az en penzemrol nem esik szo? azt miert nem kulditek? erre nincs valasz?

Es a sok hazugsag amivel etetitek az embereket??? azokkal mivan?
                Az belefer?

Hozzászólás

• Amatőr
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

tehát ha valaki nyer az Ironnál az jobb ha egyből szól is az MNB-nek, Zolinak, szomszédnak....
                    pff...
                    amikor bróker ezt mondja ügyfeleinek az azért durva már bocsi...

Hozzászólás

Zoli
                      Már engem is megfenyegettél a NAV-val ha ki merem kérni a pénzem, meg mint hallottam több embert is. Sőt mintha zsarolással is próbálkoztál volna. Gondolod, hogy ez a jó irány?

Hazudni, fenyegetőzni , zsarolni, esetleg kicsit sikkasztani?

Te tudod mit csinálsz?!

Hozzászólás

• Na jól van most már azért ez egy kicsit durva... Hol élünk emberek? Kommunizmusban? Az egy dolog, hogy egy ember feljelent egy másik embert mondjuk a NAV-nál, na de egy brókercég képviselője jelenti fel a saját ügyfelét a NAV-nál? Erre még az se kifogás hogy abuser........ Na mind1 ez lehet csak nekem etikátlan.

Hozzászólás

• Srácok! Vegyétek már észre, hogy csak saját magatokat idegesítitek
                          azzal, ha a Zoltán bejegyzéseire reagáltok. Teljesen felesleges már
                          az Ironnal bármilyen szinten kommunikálni! Az ügy jelenlegi állapota
                          rég túlhaladta ezt! Ezen kár rágódni!
                          Szerintem kizárólag információ cserével, (kinek jött meg esetleg a visszakérése,
                          mit mondott az ügyvéd, mit válaszolt az FCA, CySec, stb)
                          a perek állásával, csoportos perek megszervezésével, egymás támogatásával
                          kellene foglalkozni. Együttműködni!
                          A Zoltán hadd irjon azt amit akar, nem kell válaszolni.
                          NAV-val fenyegetőzni..., teljesen elgurult a gyógyszere!
                          Szemmel láthatóan ideges a hapek!
                          Legjobban a jogi eljárások bosszantják, tehát arra kell rámenni.
                          Nincs is más lehetőség.

Hozzászólás

• Ennyi "diplomás" embert!

Hozzászólás

Ez a terved? Hogy majd vádalkut kötsz a hatóságokkal és feldobod az összes adót nem fizető kereskedőt, cserébe, hogy elkerüld, hogy seggberittyentsenek Baracskán?

Egyre szánalmasabb vagy!

Idáig jutott a "világelső" brókercég, hogy fenyegeti az ügyfeleit?

Ha ennyire utáljátok az abusereket, akkor miért rájuk építitek az új promóciókat és a cég új pénzszerzési stratégiáját???

Sokkal korrektebb lett volna előállni valami ilyesmivel, a csalózások és fenygetések helyett:
                              "Kedves ügyfelünk! Cégünk sajnos nehéz anyagi helyzetbe került, így számítunk az Ön segítségére. Cserébe, hogy egészen idáig élvezhette nagylelkű bónusz promócióink előnyeit, ami cégünknek is előnyös volt, most X héten keresztül nem tudunk kifizetéseket eszközölni (vagy pl. havonta csak X összeg kifizetést tudunk teljesíteni). Megértéséért és együttműködéséért cserébe a jövőben is számíthat mindkettőnk számára előnyős promóciókra. Megértését köszönjük. IronFX vezetőség."

Ugye, mennyire szebben mutatna egy ilyen email a levelesládában, mint a "számlája kamu vizsgálat alatt..."?

Hozzászólás

• okos emberek azzal a gondolattal játszanak hogy bármilyen lejárás lesz ellenem vagy az IronFX ellen...
                                a probléma hogy nem mindenki olyan okos mint amilyennek hiszi magát

annak ellenére hogy kijátszotték egyesek a bónuszt ami tisztán ellenkezik a felhasználási feltételeinkkel, még valamiért ugy érzik hogy nekik van igazuk mikor mi érvényesítjuk a T&C-ben leírtakat és a mi eljárásunk nem korrekt.

fenyegetozni lehet de nem nagyon hat meg.
                                Ha valaki jógi úton akarja megoldani tegye ezt állunk elébe

jómagam nem fenyegetoztem semmivel, csak megemlítem hogy vannak olyan aduk a kezunkben amit lehet nem is kell sosem használnuk.
                                Néha jó ha újraértékelik a dolgokat ezek az egyenek hiszen nekik van egyedul veszíteni valójuk nem nekem vagy a cégnek.

Hozzászólás

Working...
                                X