Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez gyors volt b@!zameg. Declined.
    Kedves Zoltán!
    Ezúton felhatalmazlak arra, hogy nyilvánosan tájékoztass az elutasítás pontos okáról.
    Zoltán ezt nem tudja, a pénzügyi osztályt kell kérdezni akik valamihez képest 48 óra múlva válaszolnak.
    Vagy pedig adócsaló, bónusz arbitrázsoló, real madrid szurkoló vagy, esetleg lejárt a közüzemi számlád.

Hozzászólás

Ez gyors volt b@!zameg. Declined.
      Kedves Zoltán!
      Ezúton felhatalmazlak arra, hogy nyilvánosan tájékoztass az elutasítás pontos okáról.
      tobb pénzt kértél ki mint amennyi a saját tokéd.
      vagy nem vontad le rendesen a bónuszt
      vagy vannak nyitott pozícióid...

"Reason: not enough free margin after bonus removed"

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Köszi a gyors választ!
        Ezzel az a bajom, hogy a Bak Norbi számolta ki a saját tőkét. Én sem tudtam pontosan mennyi, mert több kiutalási kérelem is volt az elmúlt 1,5 évben, és azzal arányosan a bónusz is csökkent. Valamint befizetések is történtek, amire viszont már nem volt bónusz. Ki tudja ezt nekem pontosan kiszámolni? Vagy kérjek ki ismét valamennyit, és majd csak elfogy?
        Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

595.24 EUR-t tudsz kiutalni...

elso befizetésedre kaptál 100% bónuszt + plusz késobb befizettél két kisebb osszeget így a teljes bónusz úgymond hígult 88%-ra
          tehát a jelenlegi toke a szamládon 188% és ebbol vissza tudsz számolni a fenti osszegre

Hozzászólás

Köszi a gyors választ!
            Ezzel az a bajom, hogy a Bak Norbi számolta ki a saját tőkét. Én sem tudtam pontosan mennyi, mert több kiutalási kérelem is volt az elmúlt 1,5 évben, és azzal arányosan a bónusz is csökkent. Valamint befizetések is történtek, amire viszont már nem volt bónusz. Ki tudja ezt nekem pontosan kiszámolni? Vagy kérjek ki ismét valamennyit, és majd csak elfogy?
            a formula nagyon egyszeru
            teljes befizetés és osszes kapott bónusz aránya = x%

ha profitos vagy és a régi bónuszod van vag ya power bónusz akkor csak az eredeti bónusz osszegét vesszuk vissza.

ha veszteséges a kereskedés akkor a mindenkori toke = 100+x%
            ebbol visszaosztasz és megvan hogy mennyit tudsz kiutalni.

Hozzászólás

595.24 EUR-t tudsz kiutalni...

elso befizetésedre kaptál 100% bónuszt + plusz késobb befizettél két kisebb osszeget így a teljes bónusz úgymond hígult 88%-ra
              tehát a jelenlegi toke a szamládon 188% és ebbol vissza tudsz számolni a fenti osszegre
              De volt időközben 2*150 euró hazautalás is, amikor a bónusz is vonódik azonos arányban. Na kikérem a 595-öt, annyival is beljjebb vagyok, többit pedig átszámolom.

Hozzászólás

De volt időközben 2*150 euró hazautalás is, amikor a bónusz is vonódik azonos arányban. Na kikérem a 595-öt, annyival is beljjebb vagyok, többit pedig átszámolom.
                igen volt kiutalásod is de attól még a toke és a bónusz %-os aranya nem változik meg...

Hozzászólás

igen volt kiutalásod is de attól még a toke és a bónusz %-os aranya nem változik meg...
                  Jobb lett volna elvégezni a sulit nem csak bekamuzni.

Szóval de változhat, ha pl. előbb kért ki pénzt a második befizetésnél.

De azt valahogy kikerülted, hogy ő annyit kért ki amennyit Bak Norbert mondott. Tehát neki kéne elmagyarázni, a kiszámolás módját...

Ilyenkor az lenne a korrekt ha: "elnézést kérek a kollégám tévedett, a helyes összeg a következő: xxxx, a kiutalásról ma intézkedünk"

Nem pedig kioktatni olyanban amire semmi ráhatása nem volt, és te meg nem értesz hozzá.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Jobb lett volna elvégezni a sulit nem csak bekamuzni.

De azt valahogy kikerülted, hogy ő annyit kért ki amennyit Bak Norbert mondott. Tehát neki kéne elmagyarázni, a kiszámolás módját...

Ilyenkor az lenne a korrekt ha: "elnézést kérek a kollégám tévedett, a helyes összeg a következő: xxxx, a kiutalásról ma intézkedünk"

Nem pedig kioktatni olyanban amire semmi ráhatása nem volt, és te meg nem értesz hozzá.
                    Barátom nem kamuztam semmiben, de te biztosan "megbízható" forrásból hallasz mindent...

A hozzászólásom nem kioktató jellegu, hanem elmagyaráztam hogy miként kell kiszámolni a saját toke és bónusz arányát, így NEM kell legkozelebb megkérdezni mennyi a saját tokéje. Nem mondtam hogy o hibazott, csak megadtam az indokot miért lett elutasítva...

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Így utólag nagyon hiányolom, hogy nem egyértelmű a saját tőke mértéke.
                      Volt be és kifizetés is, akkor változik a bónusz arány, és a nyereség-veszteség elszámolás aránya is? Kár volt az egészbe belekeverni a bónuszt, pedig jó ötletnek tűnt. Ez tényleg csak a teljes számlaelbukóknak volt jó.
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

Így utólag nagyon hiányolom, hogy nem egyértelmű a saját tőke mértéke.
                        Volt be és kifizetés is, akkor változik a bónusz arány, és a nyereség-veszteség elszámolás aránya is? Kár volt az egészbe belekeverni a bónuszt, pedig jó ötletnek tűnt. Ez tényleg csak a teljes számlaelbukóknak volt jó.
                        igen a befizetéskor változik az arány ha nem kapsz újra bónuszt
                        de a kiutalással NEM változik az arány mert a bónuszt arányosan vesszuk vissza

Hozzászólás

Barátom nem kamuztam semmiben, de te biztosan "megbízható" forrásból hallasz mindent...

A hozzászólásom nem kioktató jellegu, hanem elmagyaráztam hogy miként kell kiszámolni a saját toke és bónusz arányát, így NEM kell legkozelebb megkérdezni mennyi a saját tokéje. Nem mondtam hogy o hibazott, csak megadtam az indokot miért lett elutasítva...
                          Namost ha megnézed a profilodat jobboldalt (Barátok) én nem véletlenül nem vagyok ott.

Tehát akkor van Elte programozó matematikus diplomád?

Egyszerű kérdés, gondolom válasz nem lesz rá.

Hozzászólás

• Hölgyek, Urak!
                            Ez már nekem kellemetlen!
                            Léci kicsit fogjátok vissza magatokat!
                            Javaslom maradjunk a kulturált formuláknál!
                            Mindenki úgy viselkedjen, ahogyan otthon teszi, csak úgy ahogyan édesanyja tanította...
                            Ha pedig valaki annyira nem bír magával, hogy kiengedi magából az állatot, a bunkót vagy a kulturálatlant, akkor léci tegye priviben, telefonon, személyesen -bátorságától, jellemétől függően.

Adamv: bizonyára jó srác vagy. Ha értelmetlenül csak kötözködni akarsz tényleg keresd meg ezt az ironos srácot aztán ba*d orba, ha úgy érzed annyira megsértett és a vérmérsékleted azt diktálja. Ha meg iskolai végzettségben akarsz valakivel versenyezni mutassátok meg egymásnak a papírjaitokat, vagy hívd ki egy pénzügyi műveltségi vetélkedőre, de ez a stílus már ciki.
                            Kösz!

Hozzászólás

• Ni-ni, egy új regisztráló!
                              - hogy mik vannak?!?!

:-D

Sokkal hitelesebb lett volna, kedves forbexx, ha elkezded dicsérni az Iront.

Egy jó tanács: ha vetted volna a fáradtságot és elolvasol pár oldalt, visszafelé, akkor értenéd, hogy miért a felháborodás.

Kedves beépített Ember.....

Hozzászólás

• természetesen a dícséret hatványozottan idézőjelben értendő

Hozzászólás

Working...
                                X