Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• forbexx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hölgyek, Urak!
    Ha meg iskolai végzettségben akarsz valakivel versenyezni mutassátok meg egymásnak a papírjaitokat, vagy hívd ki egy pénzügyi műveltségi vetélkedőre...
    Kezdem végleg elveszíteni a fonalat.
    Miért is fontos hirtelen a végzettség? Évek óta azt olvasom, hogy a forexben állítólag bárki lehet sikeres trader, oktató, bróker, szakíró, szakértő, stb. Sőt, kifejezetten hátrány bármiféle közgazdasági fertőzöttség.

No, akkor hogy van ez? Zoli 2-3 év alatt sikeres brókerkarriert futott be, az ügyfelek száma exponenciálisan ívelt felfele, nem? De.
    http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

• Egy évvel korábbi Birgernél lettem iron üf, passzív 1000 usd körüli szla-val. Kollegám hívta fel a figyelmet a fórumra, hogy gáz lehet ironnál. Megint voltam birgeren, és most próbálom hazahozni a lét. Egyelőre nekem is declined, de nekem is rosszul számolták ki a saját tőkét. A declined rosszul esett, a rosszul kiszámolás emberi hiba, előfordul...
      Én úgy hiszem, ha bónuszokkal van gond abba nem nem tudnak becsődölni, mert az folyamatos bukó, nem egyszeri, mint a chf. Nem tudom, mindenesetre kihozom a pénzt.
      A félelmet értem, meg a felháborodást, én is írtam a kontaktnak, hogy nem hitelt kértem, hanem utalási ordert adtam! Az engedély, meg jóváhagyás nem jó szavak egy utalási megbízásnál, miről is van szó.
      Szóval ez nem korrekt. De itt ez a köpködés sem...

Hozzászólás

• Király a buli. Akár egy szappanopera. Hogyha Zolinak prog. mat. végzettsége van, akkor biztos mindenki ki lesz fizetve. Biztos azért fontos.

Hozzászólás

• forbexx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hölgyek, Urak!
          Ez már nekem kellemetlen!
          Léci kicsit fogjátok vissza magatokat!
          Javaslom maradjunk a kulturált formuláknál!
          Mindenki úgy viselkedjen, ahogyan otthon teszi, csak úgy ahogyan édesanyja tanította...
          Ha pedig valaki annyira nem bír magával, hogy kiengedi magából az állatot, a bunkót vagy a kulturálatlant, akkor léci tegye priviben, telefonon, személyesen -bátorságától, jellemétől függően.

Adamv: bizonyára jó srác vagy. Ha értelmetlenül csak kötözködni akarsz tényleg keresd meg ezt az ironos srácot aztán ba*d orba, ha úgy érzed annyira megsértett és a vérmérsékleted azt diktálja. Ha meg iskolai végzettségben akarsz valakivel versenyezni mutassátok meg egymásnak a papírjaitokat, vagy hívd ki egy pénzügyi műveltségi vetélkedőre, de ez a stílus már ciki.
          Kösz!
          Szerintem ez már mindenkinek "kellemetlen".
          Normális emberek szerintem az itteni napi baromságokat már nem is olvassák.
          Van kb 8-10 ember, akinek feltett szándéka hogy romba döntsön egy céget, ezért bármeddig elmennek, naponta újra indítják a hetekkel ezelőtti siralmas és szánalmas dumáikat.
          Ezzel persze további szerencsétleneket pánikoltatnak be, akik ijedtükben elkezdenek hazautalni, ami persze rendszerint elsőre nem szokott sikerülni.
          Van még mellé egy szerencsétlen, autista Ironfx részéről jövő kommunikáció, ami meg hab a tortán.

Gondolom mindenki észrevette, hogy ahogy alábbhagy a szitkozódás, meg a minősíthetetlen káromkodási hullám, akkor megjelenik egy 40 napnál nem régebbi regisztrált és bedob egy hol végeztél, milyen hamis diplomád van baromságot, vagy egy linket, ahol szidják az iront, meg az összes dolgozóját, meg azokat is akik le merik írni hogy hazajött esetleg a pénzük.
          Erre a témára persze a "haveri társaság" meg ráugrik mint tyúk a takonyra.

Ez megy hetek óta. Szerintem hányinger! És akkor finoman fogalmaztam.
          Nincs olyan nap, hogy ugyanez ne ismétlődne meg.
          Lassan ott tartunk hogy Birger fog ide írni, hogy megkapta az IB pénzét a héten és hogy ne aggódjunk!
          Őt is leugatná ugyanez a 8-10 ember (de lehet hogy még annyi sincs) és elkérné a diplomáját!

Én elhiszem hogy szar lehet bónuszhedge nélkül élni tovább az életet, de az is egy alternatíva lehet, ha valaki megtanul esetleg tradelni.
          Bár nyilván sokkal kockázatosabb és lehet hogy kevésbé nyereséges, a bónusz arbitrázshoz képest.

Hozzászólás

• már régóta gondolkoztam rajta, de épp aktuális feltenni a kérdést. Látott már valaki tyúkot takonyra ugrani? Én hányást csipegető galambot már láttam, ha ez számít valamit.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Én elhiszem hogy szar lehet bónuszhedge nélkül élni tovább az életet, de az is egy alternatíva lehet, ha valaki megtanul esetleg tradelni.
              Bár nyilván sokkal kockázatosabb és lehet hogy kevésbé nyereséges, a bónusz arbitrázshoz képest.
              Szerintem is pont ez a helyzet!

Hozzászólás

• Eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ni-ni, egy új regisztráló!
                - hogy mik vannak?!?!

:-D

Sokkal hitelesebb lett volna, kedves forbexx, ha elkezded dicsérni az Iront.

Egy jó tanács: ha vetted volna a fáradtságot és elolvasol pár oldalt, visszafelé, akkor értenéd, hogy miért a felháborodás.

Kedves beépített Ember.....
                Ez aztán a beégés!!!! Tiszta ciki! Azért kiderülnek itt a dolgok ...!!!!

Hozzászólás

Ni-ni, egy új regisztráló!
                  - hogy mik vannak?!?!

:-D

Sokkal hitelesebb lett volna, kedves forbexx, ha elkezded dicsérni az Iront.

Egy jó tanács: ha vetted volna a fáradtságot és elolvasol pár oldalt, visszafelé, akkor értenéd, hogy miért a felháborodás.

Kedves beépített Ember.....
                  Óriási, a 20 hozzászólással rendelkező 2013-as regisztrációs betámadja a 2012-es 2hsz-est. Regisztrációs, hozzászólós titánok összecsapnak

Hozzászólás

Van kb 8-10 ember, akinek feltett szándéka hogy romba döntsön egy céget, ezért bármeddig elmennek, naponta újra indítják a hetekkel ezelőtti siralmas és szánalmas dumáikat.
                    Ezzel persze további szerencsétleneket pánikoltatnak be, akik ijedtükben elkezdenek hazautalni, ami persze rendszerint elsőre nem szokott sikerülni.
                    Van még mellé egy szerencsétlen, autista Ironfx részéről jövő kommunikáció, ami meg hab a tortán.

Gondolom mindenki észrevette, hogy ahogy alábbhagy a szitkozódás, meg a minősíthetetlen káromkodási hullám, akkor megjelenik egy 40 napnál nem régebbi regisztrált és bedob egy hol végeztél, milyen hamis diplomád van baromságot, vagy egy linket, ahol szidják az iront, meg az összes dolgozóját, meg azokat is akik le merik írni hogy hazajött esetleg a pénzük.

Lassan ott tartunk hogy Birger fog ide írni, hogy megkapta az IB pénzét a héten és hogy ne aggódjunk!
                    Őt is leugatná ugyanez a 8-10 ember (de lehet hogy még annyi sincs) és elkérné a diplomáját!

Minimum 3 fő már beégette magát!

Hozzászólás

• Sziasztok Tradertársak
                      Múlt héten szerdán 19 óra 57 perckor írtam be egy hozzászólást a tőkém visszaigényléséről. / ha valaki kíváncsi, nézze vissza / megígértem, írok ismét, ha valami történik... szóval kedden kértem ki a tőkémet, szerdán lekerült a számlámról és csütörtökön kaptam egy "gratuláló" mailt, hogy a pénz hamarosan visszakerül saját számlámra. Kártyás visszavétel történt.
                      Mailban megkérdeztem a kapcsolattartómat, mikor érkezik meg, öt napról beszélt. / utólag ez vita tárgya volt, de már nem érdekes / Mellékesen: korábban is történtek visszautalások, gond nélkül 24 óra alatt megérkezett, ezért kissé csodálkoztam, de elfogadtam. / mit tehettem volna? / Nos, tegnap estig nem került vissza a tőke, ezért írtam egy reklamációs mailt Zolinak. Nem részletezem, több mailt váltottunk, egyeztettük a nézeteinket, végül arra jutottunk, hogy tíz napon belül kell megérkezzen, én viszont reményemet fejeztem ki neki, hogy nem kell annyit várnom. Úgy gondolom, okosan érveltünk mindketten, nem hinném, hogy haraggal váltunk el, bár kis tüske valszeg maradt mindkettőnkben.
                      Nos, jelentem, Zoltán nyilván intézkedhetett, mert a tőke ma délután 18 és 19 óra között visszakerült saját kereskedelmi banki számlámra. Én ezzel az irontól, Zoltántól, és Tőletek is elköszönök, sok sikert kívánok mindenkinek a kereskedéshez, és a jó kommunikációhoz
                      Szép estét, Ferenc

Hozzászólás

• ferenc2014 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok Tradertársak
                        Múlt héten szerdán 19 óra 57 perckor írtam be egy hozzászólást a tőkém visszaigényléséről. / ha valaki kíváncsi, nézze vissza / megígértem, írok ismét, ha valami történik... szóval kedden kértem ki a tőkémet, szerdán lekerült a számlámról és csütörtökön kaptam egy "gratuláló" mailt, hogy a pénz hamarosan visszakerül saját számlámra. Kártyás visszavétel történt.
                        Mailban megkérdeztem a kapcsolattartómat, mikor érkezik meg, öt napról beszélt. / utólag ez vita tárgya volt, de már nem érdekes / Mellékesen: korábban is történtek visszautalások, gond nélkül 24 óra alatt megérkezett, ezért kissé csodálkoztam, de elfogadtam. / mit tehettem volna? / Nos, tegnap estig nem került vissza a tőke, ezért írtam egy reklamációs mailt Zolinak. Nem részletezem, több mailt váltottunk, egyeztettük a nézeteinket, végül arra jutottunk, hogy tíz napon belül kell megérkezzen, én viszont reményemet fejeztem ki neki, hogy nem kell annyit várnom. Úgy gondolom, okosan érveltünk mindketten, nem hinném, hogy haraggal váltunk el, bár kis tüske valszeg maradt mindkettőnkben.
                        Nos, jelentem, Zoltán nyilván intézkedhetett, mert a tőke ma délután 18 és 19 óra között visszakerült saját kereskedelmi banki számlámra. Én ezzel az irontól, Zoltántól, és Tőletek is elköszönök, sok sikert kívánok mindenkinek a kereskedéshez, és a jó kommunikációhoz
                        Szép estét, Ferenc
                        Akkor van még esély. Én Január 23-án kaptam a gratuláló emailt...

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ez aztán a beégés!!!! Tiszta ciki! Azért kiderülnek itt a dolgok ...!!!!

Milyen dolgok derülnek ki, Piros?
                          Mesélj kérlek!

Piros, Tévedni emberi dolog, ez ritkán a nőkkel is előfordul!

Sokakkal ellentétben belátom, bár ennek igazából nincs relavanciája.

Ettől a lényeg nem változik!
                          Ettől még több száz, (ezer) jogos, vagy jogosnak vélt kifizetés heteken-hónapokon keresztül csúszik, kamu vizsgálatokra hivatkozva, mindezt egy vezető brókertől.
                          Bravó!

Hozzászólás

Milyen dolgok derülnek ki, Piros?
                            Mesélj kérlek!

Piros, Tévedni emberi dolog, ez ritkán a nőkkel is előfordul!

Sokakkal ellentétben belátom, bár ennek igazából nincs relavanciája.

Ettől a lényeg nem változik!
                            Ettől még több száz, (ezer) jogos, vagy jogosnak vélt kifizetés heteken-hónapokon keresztül csúszik, kamu vizsgálatokra hivatkozva, mindezt egy vezető brókertől.
                            Bravó!
                            Persze, csak a nők általában megfontoltabbak a stresszhelyzetben.

Hozzászólás

Valahol igazad van. A téma nagyon sokszor már nem arról szól amiről kéne.
                              Ennek a legfőbb oka pedig az, hogy a cég képviselői egyetlen konkrét kérdésre sem válaszolnak. Vagy egyszerűen figyelmen kívül hagyják a kérdést, vagy mellébeszélnek, esetleg félrevezetnek, sőt még azt is minden hezitálás nélkül le merem írni, hogy hazudnak (mint pl a swift utalási bizonyaltokról sok esetben).
                              Ez indít el egy olyan hullámot, ahol a tanácstalan és dühös emberek már személyeskedésbe mennek ét, ami kapóra jön a cégnek is, mert ezzel "hígul" a topic és elvész az a kevés értelmes hozzászólás és fontos megválaszolatlan kérdés a sok egyéb között.
                              Gyanítom, hogy sok trollkodás mögött ugyanúgy állnak Iron-hoz köthető személyek, mint amennyire a megszívatott abuserek.

Amikor már tizedszer ugyanazt a demagóg egy mondatos választ kapja az ember minden kérdésre (az abuserek miatt van minden, vizsgálat alatt vannak számlák, a TC alapján fogunk eljárni), amiről ráadásul tudni lehet, hogy mellébeszélés, akkor az emberek egy részénél elszakad a cérna.

Ettől még persze jó lenne valamilyen formában professzionális mederben tartani a dolgot, már csak azért is, hogy ne tudja kedves autista zoltán barátunk megkerülni a kényesebb kérdések megválaszolását.

Hozzászólás

• Összefoglalnám akkor mit tehetünk:

1) rendőrségen feljelentés sikkasztás és okirathamisítás miatt

2) fizetési felszólítás (ügyvéd)

3) felszámolási eljárás indítása a cég ellen

Hozzászólás

Working...
                                X