Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is pont ez a helyzet!
    Nagyon el vagytok tévedve, a helyzet nem azért fajult ezen a fórumon el mert háborognak az ügyfelek hogy nincs bónusz: mint már korábban is leírtam az ironfx februárban duplázta meg a maximálisan adható bónusz összegét. Természetesen nagyon kevesen élnek ezen lehetőséggel, hiszen az ironfx -nél elhelyezett pénz nincs biztonságban.

Az ironfx nyilvánvalóan likviditási problémákkal küzd, nem tudja teljesíteni a törvény által előírt kötelezettségét az ügyfelekkel szemben akik szeretnék a pénzüket visszahívni a brokertől.(Sőt még a saját maga által alkotott szabályokat is semmibe veszi)
    Egy szóval, az ironfx: FIZETÉSKÉPTELEN.

Hozzászólás

• Üdvözlök mindenkit !

Néhány napja figyelem ezt a fórumot, rengeteg itt a probléma.
      Leginkább az Iron Fx-et nem értem, egy ennyi pénzből felépített brandet így leépíteni az már művészet. Az persze világos, hogy a vidámparkot valahogy be kell zárni mert már nagyon sok lett az ingyen kör..., na de ezt így!? Utólag módosított TC, terelés a kiutalásokról, bizonyíthatatlan visszaélések, nevetséges ahogy kezelik a helyzetet az egész vezetés beírhat magának egy nagy 1-est ez a véleményem, és ezek lettek milliárdosok..., szerintem ezt egyszerűen meg kellett volna annyival oldani, hogy akinél felmerül a visszaéllés megtagadjátok a bónuszt nem pörgetni a szerencsekereket a végéig. Teljesen leépítik az egész FOREX piac már amúgy is alig létező hitelességét sajnálom ebbe az egészbe ártatlanul belekeveredő "normális" kereskedőket. Jó lenne már ha az Iron Fx kiadna végre valami hivatalos állásfoglalást, hogyan akarja folytatni, mert ha így halad tovább nem fogja sehogy és veszteséget nem az abuserek fognak szenvedni akik már rengeteg pénzt hazavittek hanem az ártatlan ügyfelek akik majd várhatják a kártalanítást.
      Ezeket a gondolatokat megosztottam már ha úgyis elszántam magam egy hozzászólás megírására, de ami miatt igazából a billentyűzetet ragadtam az Németh Zoltán kommunikációs ámokfutása!!!!
      Ez az ember komolyan megfenyegette a saját cége ügyfeleit a NAv-al!? Hát ez aztán majd lehűti a kedélyeket!!!
      Persze értem én , hogy nehéz feladat ennyi dühödt emberrel, de ha nem így oldja meg a céged a helyzetet akkor ez sem lenne ennyire nehéz. Engem még az sem érdekel van e diplomád vagy nincs, mert igazából lényegtelen ahhoz a mi a te munkád nem is kell, az viszont kellene, hogy méltósággal álld a sarat ne reagálj a sértésekre, és amiben tudsz adj világos és egyértelmű tájékoztatást ha ilyen nem létezik akkor udvariasan kérj türelmet ne fenyegess meg ügyfeleket és ne is hívd ki őket a hóra (itt a jogi útra gondolok, nem olyan sima ügy az mint ahogyan te állítod, persze biztos vannak drága ügyvédeitek, de akkor sem illik na..) te itt csődöt mondtál, túlnőtt ez rajtad és én azt látom a megszólalásaid már többet ártanak mint használnak az ügy megoldása szempontjából.
      Úgyhogy Kérlek Zoltán lásd be hogy neked ez nem megy és vonulj vissza erről a fórumról mutasd meg, hogy te képes vagy arra amire a magyar politikai elit nem, lásd be alkalmatlanságodat és vonulj vissza méltósággal, engedj ide egy kompetens embert aki tud kommunikálni és a fórumon hasznos információk is lesznek nem csak a te jogos de néha túlzó kutyázásod mert már kínos olvasni a csörtéidet a fórumozókkal és elveszi a helyet a lényeges információktól.
      Kíváncsian várom, hogy az Iron mit talál ki tépázott hírneve talpra állítására, és részvétem azoknak akik csak véletlenül tévedtek ebbe a cirkuszba

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Akkor miért nem írod be azt, hogy tegnap Londonba voltak mérges ügyfelek az ottani irodában?
        Ha ennyire szerettél volna mindenképpen nagy story-t megosztani?

Elég rosszul látod a helyzetet. A sok iroda meg ember sokkal jobb volt mint azt gondolnád. Sőt képzeld az abusereket is ismerték, de csak a belső abusereket nem szerették. Most jött el a pillanat amikor tisztítani akartak és ezzel nincs semmi baj. Azzal van a baj ahogyan csinálják.

Tehát nekem az jön le, hogy túl jól nem látod át a rendszert de van benned egy sértettség és idejössz észt osztani te is. Kb. 2 hétig bírnád azt a manager munkát amit most Zoli csinál vagy anno én...amatőr
        Kedves Űrutas, ha annyira profi vagy, és nem sértődtél meg nagyon, akkor akár válaszolhatsz is a következő kérdésemre.
        A munkádra nem vagyok irigy, nem ezért neveztem léhűtésnek, és jól írtad: 100%, hogy nem bírnám két hétig, mivel bele sem kezdenék ilyen tevékenységbe. Szerintem Te viszont az enyémre irigy lennél, igaz az nem léhűtés, és kb. egy napig bírnád (felismerhetetlen hulla lenne belőled).

Köszönöm.
        Csatolt fájlok
        Utoljára szerkesztve a következő által: small potatoes; 2015-03-03, 19:51. Oka: Megszólítás hiánya.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          595.24 EUR-t tudsz kiutalni...

elso befizetésedre kaptál 100% bónuszt + plusz késobb befizettél két kisebb osszeget így a teljes bónusz úgymond hígult 88%-ra
          tehát a jelenlegi toke a szamládon 188% és ebbol vissza tudsz számolni a fenti osszegre
          Ez így elég félreérthető (mármint nekem, nem Adamv -nek), mivel az ő számláját ő ismeri.

Ha volt egy bónuszos számlám 60% bónusszal, amit kinulláztam, utána pedig nyitottam egy újabb számlát, szintén 60% bónusszal, akkor ha erről a második számláról pénzt akarok kivenni egybevonjátok a két külön számla bónuszát, és 120% bónuszt vontok le erről az új számláról? Nagyon merem remélni, hogy nem...

Ha Zoltán elfoglalt, akkor más hozzáértő válaszát is érdeklődve várom.

Köszi.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nagyon el vagytok tévedve, a helyzet nem azért fajult ezen a fórumon el mert háborognak az ügyfelek hogy nincs bónusz: mint már korábban is leírtam az ironfx februárban duplázta meg a maximálisan adható bónusz összegét. Természetesen nagyon kevesen élnek ezen lehetőséggel, hiszen az ironfx -nél elhelyezett pénz nincs biztonságban.
            .
            Mielott kitalalod hogy az iront vedem, azert pontosabban leirhatnad ezt a "duplazast" mert ha valami ketszer akkora mint korabban, de csak a fele elveszitheto, akkor eros csusztatas a kiemelt piros mondatreszed.
            Persze ketsegtelen hogy a megteveszthetok eseteben ezzel celt ersz.
            A decemberi bonusszal maximum az un. Power bonusz osszehasonlithato, ami viszont konnyen eszreveheto hogy csokkentve lett az osszege es NEM megduplazva!

A sharing bonusszal "termeszetesen kevesen elnek" csupan azon egyszeru teny miatt, hogy tudunk szamolni es az nem elonyos.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mielott kitalalod hogy az iront vedem, azert pontosabban leirhatnad ezt a "duplazast" mert ha valami ketszer akkora mint korabban, de csak a fele elveszitheto, akkor eros csusztatas a kiemelt piros mondatreszed.
              Persze ketsegtelen hogy a megteveszthetok eseteben ezzel celt ersz.
              A decemberi bonusszal maximum az un. Power bonusz osszehasonlithato, ami viszont konnyen eszreveheto hogy csokkentve lett az osszege es NEM megduplazva!

A sharing bonusszal "termeszetesen kevesen elnek" csupan azon egyszeru teny miatt, hogy tudunk szamolni es az nem elonyos.
              Tudomásom szerint elveszíthető a teljes bónusz, a különbség nem ebben van.

Ez a bónusz akkor érné meg ha tudsz ötszörözni, tízszerezni. Nagyon nem mindegy hogy 10 ezret ötszörözöl vagy 20-at. Viszont ha az ironfx belátása szerint elveheti a nyerőt, akkor ez egy nagy lóf***.

Hozzászólás

• Ez a fórum nagy szakít Nagy show.

http://kepfeltoltes.hu/view/121101/a...toltes.hu_.gif

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Tudomásom szerint elveszíthető a teljes bónusz, a különbség nem ebben van.

Ez a bónusz akkor érné meg ha tudsz ötszörözni, tízszerezni. Nagyon nem mindegy hogy 10 ezret ötszörözöl vagy 20-at. Viszont ha az ironfx belátása szerint elveheti a nyerőt, akkor ez egy nagy lóf***.
                  Ne viccelj mar. "Tudomasod szerint" ?
                  Ha Te nem tudod PONTOSAN, akkor ki?
                  Ha igy lenne, ahogy irod, akkor mar biztosan hasznalnad.
                  Meg ki is targyaltatok korabban, hogy ez arra jo hogy Ironfx iranyaba lehet bukni, de innen nem erdemes elvinni.

N Zoli irta le korabban ezeket peldakon keresztul magyarul, ami az angol TC-ben is benne van:

http://forum.tozsde.hu/60686-post4892.html

Idezem:

"100% sharing bonus maximum 10.000$-ig
                  Csak Live Fix Spread és Live Floating Spread számlán lehet igényelni.

Itt minde a veszteségbol mind a nyereségbol osztozik az ugyfél a céggel fele-fele arányban. (a profit megosztás felso határa 10.000$)"

Hozzászólás

• Nyereseg es veszteseg felezodik a bonusz erejeig, ez nem azt jelenti hogy fele bonuszt vesztheted, hanem az egyenleged fele bonusz es arányosan vonodik le a veszteseg.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      tudunk szamolni es az nem elonyos.

Megbocsáss de nem úgy tűnik...

Egyetlen ok miatt kuka ez a bónusz: az Ironfx -nél van. Megbízhatatlan. Nem ragozom tovább.

Hozzászólás

• ferenc2014 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok Tradertársak
                        Múlt héten szerdán 19 óra 57 perckor írtam be egy hozzászólást a tőkém visszaigényléséről. / ha valaki kíváncsi, nézze vissza / megígértem, írok ismét, ha valami történik... szóval kedden kértem ki a tőkémet, szerdán lekerült a számlámról és csütörtökön kaptam egy "gratuláló" mailt, hogy a pénz hamarosan visszakerül saját számlámra. Kártyás visszavétel történt.
                        Mailban megkérdeztem a kapcsolattartómat, mikor érkezik meg, öt napról beszélt. / utólag ez vita tárgya volt, de már nem érdekes / Mellékesen: korábban is történtek visszautalások, gond nélkül 24 óra alatt megérkezett, ezért kissé csodálkoztam, de elfogadtam. / mit tehettem volna? / Nos, tegnap estig nem került vissza a tőke, ezért írtam egy reklamációs mailt Zolinak. Nem részletezem, több mailt váltottunk, egyeztettük a nézeteinket, végül arra jutottunk, hogy tíz napon belül kell megérkezzen, én viszont reményemet fejeztem ki neki, hogy nem kell annyit várnom. Úgy gondolom, okosan érveltünk mindketten, nem hinném, hogy haraggal váltunk el, bár kis tüske valszeg maradt mindkettőnkben.
                        Nos, jelentem, Zoltán nyilván intézkedhetett, mert a tőke ma délután 18 és 19 óra között visszakerült saját kereskedelmi banki számlámra. Én ezzel az irontól, Zoltántól, és Tőletek is elköszönök, sok sikert kívánok mindenkinek a kereskedéshez, és a jó kommunikációhoz
                        Szép estét, Ferenc
                        Csak pontosítás képpen.
                        A feldolgozasra mondtam 5 munkanapot az esetedben Ferenc.
                        A kártyás pénzvisszautalás már sajnos nem az IronFX hatáskore, mert a kártyaszolgáltatókon keresztul megy és maga a folyamat hogy tolunk elindult a penz egészen addig amíg megkapod az akár 10 nap is lehet (sajnos ezt még én sem tudom megsurgetni)

A kártyás befizetés azért gyors mert online vásárlásnak minosul ,de kivételkor nem vásárlás hanem visszatérítés, ami utalás formájában zajlik a szólgáltatón keresztul.

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ez így elég félreérthető (mármint nekem, nem Adamv -nek), mivel az ő számláját ő ismeri.

Ha volt egy bónuszos számlám 60% bónusszal, amit kinulláztam, utána pedig nyitottam egy újabb számlát, szintén 60% bónusszal, akkor ha erről a második számláról pénzt akarok kivenni egybevonjátok a két külön számla bónuszát, és 120% bónuszt vontok le erről az új számláról? Nagyon merem remélni, hogy nem...

Ha Zoltán elfoglalt, akkor más hozzáértő válaszát is érdeklődve várom.

Köszi.
                          Természetesen ha valaki elveszíti a bónuszt (stop out és 50$ alá csokken az egyenleg) akkor a korábbi bónuszokat nem szamoljuk bele a további kalkulációba.

Hozzászólás

• drax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Engem még az sem érdekel van e diplomád vagy nincs, mert igazából lényegtelen ahhoz a mi a te munkád nem is kell, az viszont kellene, hogy méltósággal álld a sarat ne reagálj a sértésekre, és amiben tudsz adj világos és egyértelmű tájékoztatást ha ilyen nem létezik akkor udvariasan kérj türelmet ne fenyegess meg ügyfeleket és ne is hívd ki őket a hóra (itt a jogi útra gondolok, nem olyan sima ügy az mint ahogyan te állítod, persze biztos vannak drága ügyvédeitek, de akkor sem illik na..) te itt csődöt mondtál, túlnőtt ez rajtad és én azt látom a megszólalásaid már többet ártanak mint használnak az ügy megoldása szempontjából.
                            Úgyhogy Kérlek Zoltán lásd be hogy neked ez nem megy és vonulj vissza erről a fórumról mutasd meg, hogy te képes vagy arra amire a magyar politikai elit nem, lásd be alkalmatlanságodat és vonulj vissza méltósággal, engedj ide egy kompetens embert aki tud kommunikálni és a fórumon hasznos információk is lesznek nem csak a te jogos de néha túlzó kutyázásod mert már kínos olvasni a csörtéidet a fórumozókkal és elveszi a helyet a lényeges információktól.
                            Kíváncsian várom, hogy az Iron mit talál ki tépázott hírneve talpra állítására, és részvétem azoknak akik csak véletlenül tévedtek ebbe a cirkuszba
                            Koszonom a véleményed,
                            ha visszaolvasol szerintem látni fogos hogy nem mentem át sosem személysekedésbe, és semmilyen sértésnek szánt dologra nem reagáltam.

a NAV nem fenyegetés csak ténymegállapítás elfelejted hogy olyan emberrol beszélunk aki a felhasználási feltételek ellen vétett és most még pereskedni akar, mert úgy érzi hogy jogtalanul bánunk vele. Kozoltem vele telefonban is a dolgok esetleges kimenetelét ha ezen az úton halad tovább. Elmondtam és le is írtam egy alternatív megoldást ami kolcsonosen elonyos (Mirror számla) innentol kezdve o megkapta az átfogó tájékoztatást és saját belátása szerint dont.

szerencsére nem azért vagyok itt hogy bárki elvárásának is megfeleljek vagy népszeruségi versenyt nyerjek, hanem a céget képviselem és továbbra is ezt fogom tenni. Ha ez valakinek nem szimpatikus akkor ne olvassa ezt a topicot tovább...

Hozzászólás

a NAV nem fenyegetés csak ténymegállapítás elfelejted hogy olyan emberrol beszélunk aki a felhasználási feltételek ellen vétett és most még pereskedni akar, mert úgy érzi hogy jogtalanul bánunk vele. Kozoltem vele telefonban is a dolgok esetleges kimenetelét ha ezen az úton halad tovább..

Zoli, akkor ezek szerint vége a vizsgálatnak? Azt hittem még megünnepeljük a hófordulót.

Akkor a mai nap várom a levelet a vizsgálat eredményéről.

ui: Tehát azt mondod, hogy megszegtem a szabályzatot, és feljelentesz a Navnál, kivéve akkor ha a mirror számlát használom, mert akkor viszont semmi gond?

Hozzászólás

Természetesen ha valaki elveszíti a bónuszt (stop out és 50$ alá csokken az egyenleg) akkor a korábbi bónuszokat nem szamoljuk bele a további kalkulációba.
                                Köszönöm a gyors választ!

Természetesen én is így tudtam, csupán félreérthető volt a beszélgetésetek Adamv -vel.

Hozzászólás

Working...
                                X