Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Koszonom a véleményed,
    ha visszaolvasol szerintem látni fogos hogy nem mentem át sosem személysekedésbe, és semmilyen sértésnek szánt dologra nem reagáltam.

a NAV nem fenyegetés csak ténymegállapítás elfelejted hogy olyan emberrol beszélunk aki a felhasználási feltételek ellen vétett és most még pereskedni akar, mert úgy érzi hogy jogtalanul bánunk vele. Kozoltem vele telefonban is a dolgok esetleges kimenetelét ha ezen az úton halad tovább. Elmondtam és le is írtam egy alternatív megoldást ami kolcsonosen elonyos (Mirror számla) innentol kezdve o megkapta az átfogó tájékoztatást és saját belátása szerint dont.

szerencsére nem azért vagyok itt hogy bárki elvárásának is megfeleljek vagy népszeruségi versenyt nyerjek, hanem a céget képviselem és továbbra is ezt fogom tenni. Ha ez valakinek nem szimpatikus akkor ne olvassa ezt a topicot tovább...
    Szerintem pro-contra nem kellene egyezkedni. Aki vétett az viselje a következményeket!

Hozzászólás

• Zoli,melyik cég intézi az Ironfx IPO-ját?

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Zoli,melyik cég intézi az Ironfx IPO-ját?
        Gondolod az fog jönni?

Szerintem inkább a felszámolóbiztos.

Közben volt egy kellemes beszélgetésem Zoltánnal, aki megerősítette, hogy semmiféle vizsgálat nincs, egyszerűen csak eddig érte meg nekik így adni a bónuszt, ezt most lenyúlják, és aki meg van jelölve soha nem kapja meg a pénzét. Csak abban az esetben juthat hozzá, ha mirror és ecn számla között tiltott arbitrázsolást csinál.

Mondta, hogy nyugodtan beírhatom a fórumra, soha nem fogja se megerősíteni se cáfolni.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Gondolod az fog jönni?

Közben volt egy kellemes beszélgetésem Zoltánnal, aki megerősítette, hogy semmiféle vizsgálat nincs, egyszerűen csak eddig érte meg nekik így adni a bónuszt, ezt most lenyúlják, és aki meg van jelölve soha nem kapja meg a pénzét. Csak abban az esetben juthat hozzá, ha mirror és ecn számla között tiltott arbitrázsolást csinál.

Mondta, hogy nyugodtan beírhatom a fórumra, soha nem fogja se megerősíteni se cáfolni.
          elobb vagy utobb mindenki megkapja a penzet . ha ez igaz amit irsz csak akkor kapsz penzt ,ha bepereled az iront , biztos ,hogy sokan megteszik.

Hozzászólás

Gondolod az fog jönni?

Szavakat nem találok erre. Ha ezt valóban telefonban így közölte, akkor mindenki menjen egy sarokba és kezdjen el sírni... Ez már szánalmas. Ide tényleg felszámolóbiztos fog menni...

Hozzászólás

• ironfx

TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szavakat nem találok erre. Ha ezt valóban telefonban így közölte, akkor mindenki menjen egy sarokba és kezdjen el sírni... Ez már szánalmas. Ide tényleg felszámolóbiztos fog menni...
              igen ezek az utoso probalkozasok ,hogy penzt szerezzenek

Hozzászólás

• Sziasztok,

Nekem a mai napon megérkezett a kikért deposit utalással.
                A kapcsolattartóm mindig válaszolt, és készséges volt(Polyanszky Attila).

Nem vagyok beépitett, csak egy sima ember, és azért oszom ezt meg itt, mert biztosan vannak olyanok, akiket ez megnyugtat.

Hozzászólás

Gondolod az fog jönni?

Ádám NEM mondtam hogy nincsen vizsgálat, kérlek ne írj valótlant!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Barátom nem kamuztam semmiben, de te biztosan "megbízható" forrásból hallasz mindent...
                    Zoltán, megint hazudsz.

Hozzászólás

Namost ha megnézed a profilodat jobboldalt (Barátok) én nem véletlenül nem vagyok ott.

Tehát akkor van Elte programozó matematikus diplomád?

Egyszerű kérdés, gondolom válasz nem lesz rá.
                      Azokra a kérdésekre, amelyekre Zoltán már semmit nem tud hazudni, mert bezárult a kör, egyszerűen nem válaszol. Szóval ne nagyon várj választ. Persze a remény hal meg utoljára, és ha nincs válasz, az is egyfajta válasz.

Igazából Zoltánnak lenne fontos, hogy tisztázza a helyzetet, de ez mindenképpen kellemetlen lesz:
                      -ha kiderül, hogy ablakpucolóból lett vezető az IronFX-nél, az egyeseknek lehet imponáló elsőre, de Zoltán "erkölcsiségét" ismerve az "előmenetel" tisztasága erősen megkérdőjelezhető
                      -ha esetleg az is kiderül, hogy a diploma is behazudott dolog, az ismét kellemetlen
                      -ha az derülne ki, hogy a diploma létezik, és feltételezzük, hogy Zoltán esetleg még csak nem is vásárolta azt, akkor azért kellemetlen, mert a szakmai "hozzáértéséből" ez egyáltalán nem derül ki
                      -ha diplomával együtt - mint állítólagosan képzett ember - veri át a "népeket" faarccal, mindenféle erkölcsi gáttól mentesen, az szintén elég "szerencsétlen" dolog

A lényeg, hogy Zoltán ebből túl jól nem jöhet ki.

Hozzászólás

• megerositem amit Adamv irt.

beszeltem az account manageremel ugyanazt mondta leirom:
                        peldaul ha van 5000$ beragadtt penzed nyitsz egy alszamlat a bookon atraksz 500$ es kapsz ra 100% bonuszt az ugye 1000$ nyitsz egy stp szamlat es oda beutalsz 3000$. es neki fogsz hedgelni es megvarod amig atmegy a penz az stp-re. ha ez megtortent megint 500$ atteszel ujra kapsz bonuszt es kezded ujra. az account managerem azt mondta ,hogy az iron fejleszt egy expert advisort amit ha majd hasznalsz biztos a bookon bukod a penzt.

elmondta ,hogy egyetlen modszer a penz visszszerzesere mert maskep soha ki nem utaljak. Ha meg cysec vagy fca feljelentest teszek rogton lenullazak a szamlat a profitot is meg a depositot is. es hogy ezt a modszert nekunk talaltak ki ,hogy megkapjuk a penzunket.

nekem ez egy kicsit zsarolasnak tunik az irontol.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          megerositem amit Adamv irt.

beszeltem az account manageremel ugyanazt mondta leirom:
                          peldaul ha van 5000$ beragadtt penzed nyitsz egy alszamlat a bookon atraksz 500$ es kapsz ra 100% bonuszt az ugye 1000$ nyitsz egy stp szamlat es oda beutalsz 3000$. es neki fogsz hedgelni es megvarod amig atmegy a penz az stp-re. ha ez megtortent megint 500$ atteszel ujra kapsz bonuszt es kezded ujra. az account managerem azt mondta ,hogy az iron fejleszt egy expert advisort amit ha majd hasznalsz biztos a bookon bukod a penzt.

elmondta ,hogy egyetlen modszer a penz visszszerzesere mert maskep soha ki nem utaljak. Ha meg cysec vagy fca feljelentest teszek rogton lenullazak a szamlat a profitot is meg a depositot is. es hogy ezt a modszert nekunk talaltak ki ,hogy megkapjuk a penzunket.

nekem ez egy kicsit zsarolasnak tunik az irontol.
                          Szép, de ki mer pénzt betenni az Ironhoz?

Hozzászólás

• na ez az szerintem senki. elkonyvelnek abusernek es meg azutan zsarolnak, hogy . tegyel meg penzt be, es csinald tovabb.

Hozzászólás

• ez az uj globalis ironos strategia. azert en tobbre szamitottam az irontol

Hozzászólás

• Sajnos itt üt vissza a rossz kommunikáció. Ha már az elején elmondták volna, hogy pénzügyi nehézségek vannak és a jelen helyzetben egy módon tudják kifizetni a megjelölt számlák tulajdonosait. Mégpedig ezzel a módszerrel és normálisan, nyugodtan elmagyarázták volna.
                                Akkor talán kevésbé rendült volna meg a bizalom és bátrabban befizetne bárki egy kisebb összegett azért, hogy a bent lévő pénzéhez hozzá jusson.
                                De ezek után ki szeretne befizetni egy olyan céghez, aki indokokat talál ki azért, hogy az ügyfeleknek ne kelljen kifizetni a pénzt.

Hozzászólás

Working...
                                X