Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoliról a londoni iroda alkalmazottai:

"i think that when he will arrive in to his office he start abusing me and my team, when he left the office he start abusing me and my team and went back to bed "

Ott is megszerettetted magad?

Hozzászólás

• Ami viszont nem ilyen vicces:

Nyerő stp/ecn -ről sem fizet az iron...

Hozzászólás

• Neked mennyi pénzed ragadt benn Shortosgyula?

Hozzászólás

• Kereskedni sem tudtok?

Hozzászólás

• Az ironnál nem fogok, mivel nem fogadom el az új TC-t.
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nem , nem tudunk...
              Az ironnál biztos hogy nem. Soha többet.
              Zárolták a kereskedéseteket a vizsgálatig?

Hozzászólás

• egy kérdés. Ha kereskedni lehet, de nem lehet kivenni a pénzt, akkor mi értelme van az egésznek?
                willow

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Zárolták a kereskedéseteket a vizsgálatig?
                  Nem zárolták, pedig azt kellett volna tenni. Sőt arra próbálják kényszeríteni a károsultakat hogy bukják át a beregadt pénzeket stp/ecn számlára

Hozzászólás

Zoliról a londoni iroda alkalmazottai:

"i think that when he will arrive in to his office he start abusing me and my team, when he left the office he start abusing me and my team and went back to bed "

Ott is megszerettetted magad?
                    Peti nem túl értelmes ez a szoveg... mit szerettél volna írni?

Kétlem hogy ezt egy Londoni kolléga írta volna mert itt mindenki folyékonyan beszéli és írja az angolt

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      egy kérdés. Ha kereskedni lehet, de nem lehet kivenni a pénzt, akkor mi értelme van az egésznek?
                      A pénzt mindenképp megkapod előbb vagy utóbb.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kétkedőknek:

FCA REF: 202 832 528

Tehát ha nem hiszitek, hogy gond van, fel kell hívni őket (Zoltán meg tudja adni a számukat, szerintem fejből is tudja).

Annyi panasz érkezik hozzájuk, hogy feldolgozni alig tudják, az egyik "ügyvédünk" (Nekünk segítő Brit ügyvéd), beszélt ma az FCA elnökével, aki meg volt lepve mennyi panasz érkezik az IronFx ellen.

És természetesen szívesen fogadják a magyar bejelentéseket is.
                        Persze meg tudom adni a számot ha kell, és azt is meg tudom mondani nektek hogy pár héttel késobb milyen választ kaptok toluk...
                        nem olyat amit várnának egyesek

Hozzászólás

• Zolin nem tudok kiigazodni, most vagy nagyon jó ütőkártya van a kezükben vagy nagyon be van hülyítve és azt hiszi hogy igaz amit mond, hamarosan ki fog derülni, de nincs olyan napom, hogy ne frissitsek a formumra mert mindig van valami pro és kontra ami elgondolkodtató

Zoli az IPO az mikorra várható, mert mielött elutaztál volna angliába, kiirtad, hogy az ipo nincs törölve

Gyula, amit betettél DAX chart, azon mit kell figyelni, mert nem kereskedem daxxal csak forexen és szeretek tanulni, előre is köszönöm

Hozzászólás

• breki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Zoli az IPO az mikorra várható, mert mielött elutaztál volna angliába, kiirtad, hogy az ipo nincs törölve
                            nincs torolve, még mindig folyamatban, határido nincsen, ha lesz fix infó úgyis megtudjátok vagy tolem vagy valaki majd cikket ír róla...

Hozzászólás

• Drogos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kedves beépített ember. Olvasd el ezt a fórumot:
                              http://www.forexpeacearmy.com/public...www.ironfx.com

Látni fogod hogy mennyien panaszkodnak nemfizetésre. Elképzelhető hogy pár embernek fizetnek de csak azért hogy fenntartsák a fizetőképesség látszatát. Két lehetőség van vagy találnak még olyan balekot aki befizet és abból fizetik ki a többieket vagy becsődölnek.

Ha jól olvastam az ecn számlájuk is szünetelt egy ideig vagy még mindig nincs nekik. Ennek csak egy oka lehet az hogy nem tudtak fizetni a liquidity providereknek sem.

1-2 ember hajtogatja ugyanazt. FPA-n az összes brókert szidják, mert a konkurencia is beírogat. Semmit nem jelent.

Beépített ember? Hagyjuk már. Akkor én is mondhatnám, hogy Te meg egy másik bróker embere vagy.

Én nem védem az Iront-t. De ismerem az emberek nagy részét itt személyesen, és nagyrészük bónusz hedgelt.

Nem is ez a gond. De akkor miért tépik a szájukat. Bezárt a bazár. Nincs több ingyen pénz. Kész.

Birger-en is ott feszített mindenki. A régi brókerszámlások (akik egy része már profitos), a traders night-osoktól (legalábbis Mr. Lacoste biztos ott volt) át az egész fx banda.

Azért mert a regisztrációm nem régi, még nem azt jelenti, hogy nem régóta forexezek. Lehet, hogy régebb óta, mint itt a fórum nagy része. Csak eddig nem volt mondanivalóm.

Sok mindent láttam, és megnyugtatok mindenkit. Ti innen Magyarországról nem fogtok bedönteni egy ciprusi céget.

Megnézi CySec a térképet, aztán ezt mondja:
                              Gyertek már ide ezt nézzétek! Itt van egy ország, hozd a nagyítót. Valami magyarok. Pár bonusz hedger írt nekünk, hogy kéne a della nekik. Most mi legyen?

Vonjuk azonnal vissza az Iron engedélyét? Hát nem tudom. Ááááá inkább toljunk be egy Zivania-t aztán csá.

Fogadást ajánlok:
                              Hogyha megszűnik az Ironfx 6 hónapon belül, akkor egy méregdrága whiskyt veszek annak, akinek a legtöbb pénze ragadt benn.

Deal?

Ha nem akkor Ő vesz nekem.

Hozzászólás

Már hogy működne? Nem fizeti ki az ügyfelek pénzét.
                                Szerinted így kell működnie egy brokercégnek???
                                Nekem kifizették...

Hozzászólás

Working...
                                X