Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Megnézi CySec a térképet, aztán ezt mondja:
    Gyertek már ide ezt nézzétek! Itt van egy ország, hozd a nagyítót. Valami magyarok. Pár bonusz hedger írt nekünk, hogy kéne a della nekik. Most mi legyen?

Fogadást ajánlok:
    Hogyha megszűnik az Ironfx 6 hónapon belül, akkor egy méregdrága whiskyt veszek annak, akinek a legtöbb pénze ragadt benn.

Deal?

Ha nem akkor Ő vesz nekem.

Innen a nagyító alól szeretnék jelentkezni.
    Nekem legalább egy üveg Absinthe verte-re lenne szükségem.
    http://www.whiskynet.hu/az_abszintrol_1387
    Régóta gyűjtök egy ilyen fincsi italra.
    Bár nincs nagy számlám, de 6 hónapon belül vállalom hogy feltornászom legalább 20-30-50,000.- dodóra a jelenlegit, aztán ha bukik az Iron, akkor volna helye egy ilyen üveg jófajta párlatnak.
    Szóval tényleg nagyon kéne...
    Mondjuk egy pénteki napra, (mert az a kedvenc napom a héten) és akkor egy hétvége alatt biztos kialudnám a másnaposságot utána.

Jaaajjjj, de nehéz is az élet, istenem, miért is kezdtem tradelésbe!?

Amúgy ez úgy működik itt, hogy ha valakinek van mondjuk beragadt 1,000.- dollárja, és "profi bónuszos mahinátor" volt, akkor az ha leírja minden nap, hogy még most sem kaptam meg a pénzem, még ma sem jött meg, stb. az annyiszor ezer dollárnak számít!
    Valahogy így érzem ezt itt.

Kíváncsi lennék hogy összesen mennyi fórumos tagi pénzről szól ez a napi szintű szájtépés ténylegesen?
    Mindig kiderül utólag, amikor valaki a felháborodásának hangot ad, hogy 80.- usd IB jutalék, meg 600.- usd, meg ilyen komoly összegek röpködnek a levegőben, "beragadt tételként".
    Tudom hogy minden pénz számít és minden jogos, amit valaki nem akar visszaadni!
    Nyilván, ha jogtalan az eljárás, akkor azt nem szabad annyiban hagyni.

Szóval tényleg érdekelne, hogy mennyi, az annyi? De csak az itt jelenlévőktől! Kérdezik ezt néha mások, de általában válasz sosem jön rá, vagy ha van is, nagyon kevesen veszik a fáradtságot egy képernyőfotóra.
    Szóban meg röpködnek a tízezrek...meg a milliárdok!

Hozzászólás

• Tback:

Akkor kezd te, légyszíves tegyél be képernyőfotókat az Ironos számládról meg mondjuk a bankszámládról egy nyilvános fórumba...

Egyébként miért nem kérdezed meg Zoltánt, mennyi pénz kifizetése van megakasztva.

Hozzászólás

• Egy ötlet a kockázat nélküli kihedgelésre az irontól.Fogsz két brokicéget,feltéve hogy maradt még pénzed,mindkettőhöz betolsz 10-10 ezer $-t mindkettőnél kapsz 30% azaz 3000$ bonuszt.Összehedgeled a kettőt de amint a saját pénzed átkerül valamelyikhez akkor zársz és a bonuszt amit kaptál rajtahagyod a vesztes számlán,így a saját pénzed megvan egy külső brokinál.Utána azt a számlát amin csak a bonusz összeg maradt összekötöd az ironnal és vagy jó lesz vagy nem,ha nem akkor sem a saját pénzed lett oda.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tback:

Akkor kezd te, légyszíves tegyél be képernyőfotókat az Ironos számládról meg mondjuk a bankszámládról egy nyilvános fórumba...

Egyébként miért nem kérdezed meg Zoltánt, mennyi pénz kifizetése van megakasztva.
          Nem az a lényeg, hogy mennyi van megakasztva, hanem, hogy miért?

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Tback:

Nem vetted észre hogy én ku...ra nem reklamálok?
            Tudom kezelni a saját kockázatomat, ennél a cégnél is, meg bármelyiknél.
            Soha nem ringattam magam abban az álomban, hogy egy fx bróker az nem kockázatos! Jól is néznénk ki!

Az tegye ki, amit ki akar, aki reklamál a "bennragadt" pénze miatt.
            Le lehet azt úgy takarni, hogy csak az látsszon, amit mutatni akar.
            Nem én leszek az aki photoshopolással fogja vádolni, abban biztos lehetsz.
            Nem kell bankszámla, meg ilyenek! Minek? Ha nem tudja kiutalni, akkor milyen bankszámla fotó kellene?
            Csak annyi kell, amin az látszik hogy mennyit nem akarnak kifizetni.
            Nem ez lenne a normális?
            Valaki állít valamit és meg is tudja mutatni.
            Ugyanezt fogja kérni tőletek a bíróság is.

Kérdezzük meg Zoltánt, nekem aztán mindegy, ki mondja a számot, csak valós legyen. (bár mivel Zoltán minden mondata úgy fest hogy hazugság, biztos vagyok benne hogy bármit ír, az nem lesz jó sokaknak)

Tehát:
            Zoltán, mennyi az a pénz nagyságrendileg, ami az ITT ÍROGATÓ emberek el nem indítható visszautalása összesen?
            Mennyi van "megakasztva"?
            Mennyi ebből az általatok "abusernek" titulált és mennyi az ami ki lesz fizetve, annak aki nem "csaló"?
            Lássunk végre tisztán!

Hozzászólás

• U.I.

Mostanában amikor rákattintok ide: http://forum.tozsde.hu/ komolyen el szoktam gondolkodni azon, hogy valaki marhára elb...ta ennek a domainnek a nevét, meg a sorsát!
              Ez már rég NEM a tőzsdéről szól!
              Sőt, szinte semmi köze ahhoz.
              Aztán akik ide tévednek, mit találnak itt?
              Hol van a "belső érték" ?

Olyanok vagyunk, mint a Brazil emberek az Amazonas őserdő közepében.
              Kiirtjuk magunk körül azt, amiből élünk, az őserdőnket!
              Utána meg csodálkozunk, hogy az utódaink "élettere" el van lehetetlenítve.

Szomorú, de ez a valóság.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                U.I.

Mostanában amikor rákattintok ide: http://forum.tozsde.hu/ komolyen el szoktam gondolkodni azon, hogy valaki marhára elb...ta ennek a domainnek a nevét, meg a sorsát!
                Ez már rég NEM a tőzsdéről szól!
                Sőt, szinte semmi köze ahhoz.
                Aztán akik ide tévednek, mit találnak itt?

Szomorú, de ez a valóság.
                Sajnos igazad van.

Hozzászólás

• breki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Gyula, amit betettél DAX chart, azon mit kell figyelni, mert nem kereskedem daxxal csak forexen és szeretek tanulni, előre is köszönöm
                  Forex, tőzsde nincs különbség: azt kell kereskedni ami szépeket megy és a mozgáshoz képest alacsony a költsége normális brokereknél. A dax ilyen, persze nem az ironnál. Ott drága és rengeteg az újrajegyzés.
                  Ez egy extrém pozi volt, 200 % felettit hozott.
                  Az ironnál ezért már megköveznének.

Mert szokatlan tevékenység hogy valaki nagyot kockáztatva sokat nyerjen.

500-800% -os hozamú számlákat függesztettek fel és tartják vissza a kifizetéseket.

Gusztustalan.

A szakma szégyene.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az ironnál nem fogok, mivel nem fogadom el az új TC-t.
                    Ügyes trade volt.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Forex, tőzsde nincs különbség: azt kell kereskedni ami szépeket megy és a mozgáshoz képest alacsony a költsége normális brokereknél. A dax ilyen, persze nem az ironnál. Ott drága és rengeteg az újrajegyzés.
                      Ez egy extrém pozi volt, 200 % felettit hozott.
                      Az ironnál ezért már megköveznének.

Mert szokatlan tevékenység hogy valaki nagyot kockáztatva sokat nyerjen.

500-800% -os hozamú számlákat függesztettek fel és tartják vissza a kifizetéseket.

Gusztustalan.

A szakma szégyene.
                      A hozzászólásod eleje korrekt volt, a többi minek?

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        megerositem amit Adamv irt.

beszeltem az account manageremel ugyanazt mondta leirom:
                        peldaul ha van 5000$ beragadtt penzed nyitsz egy alszamlat a bookon atraksz 500$ es kapsz ra 100% bonuszt az ugye 1000$ nyitsz egy stp szamlat es oda beutalsz 3000$. es neki fogsz hedgelni es megvarod amig atmegy a penz az stp-re. ha ez megtortent megint 500$ atteszel ujra kapsz bonuszt es kezded ujra. az account managerem azt mondta ,hogy az iron fejleszt egy expert advisort amit ha majd hasznalsz biztos a bookon bukod a penzt.

elmondta ,hogy egyetlen modszer a penz visszszerzesere mert maskep soha ki nem utaljak. Ha meg cysec vagy fca feljelentest teszek rogton lenullazak a szamlat a profitot is meg a depositot is. es hogy ezt a modszert nekunk talaltak ki ,hogy megkapjuk a penzunket.

nekem ez egy kicsit zsarolasnak tunik az irontol.
                        Remélem ez megvan leírva vagy felvetted...

Csak nekem tűnt fel, hogy ez tiltott számlakezelés amit Iron ajánlott egyik ügyfelének? Plusz a nekik "mérgezett tőkét" más piaci szereplőkkel akarják kifizettetni?
                        BC-nek visszavonták az engedélyét, mennyi időbe telik ezek alapján Ironnak is itthon?

FCA-t megerősítem, nagyon sok panasz megy be oda is...Lehet nem ártana az amerikai fel. bizottságnak is elküldeni párat, mert véletlenül még elkerüli a figyelmüket és gyorsba engednek egy ipot....

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Remélem ez megvan leírva vagy felvetted...

Csak nekem tűnt fel, hogy ez tiltott számlakezelés amit Iron ajánlott egyik ügyfelének? Plusz a nekik "mérgezett tőkét" más piaci szereplőkkel akarják kifizettetni?
                          BC-nek visszavonták az engedélyét, mennyi időbe telik ezek alapján Ironnak is itthon?

FCA-t megerősítem, nagyon sok panasz megy be oda is...Lehet nem ártana az amerikai fel. bizottságnak is elküldeni párat, mert véletlenül még elkerüli a figyelmüket és gyorsba engednek egy ipot....
                          Ezen elgondolkodtam én is, valószínűleg tényleg nincs meg a pénz és így próbálják csökkenteni az elégedetlen ügyfelek számát. Ez kicsit hasonló módszer a bónusz arbitrázshoz amit annyira ellenez az Iron...

Kérdés azokhoz akik szerint semmi gond nincs az Ironnál: Miért kell áthedgelni a beragadt pénzeket ha egyszerűen nincsenek is beragadt pénzek, és mindenkit rendesen kifizetnek ha nem csalt?

Hozzászólás

• lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ezen elgondolkodtam én is, valószínűleg tényleg nincs meg a pénz és így próbálják csökkenteni az elégedetlen ügyfelek számát. Ez kicsit hasonló módszer a bónusz arbitrázshoz amit annyira ellenez az Iron...

Kérdés azokhoz akik szerint semmi gond nincs az Ironnál: Miért kell áthedgelni a beragadt pénzeket ha egyszerűen nincsenek is beragadt pénzek, és mindenkit rendesen kifizetnek ha nem csalt?
                            ez tiszta bonusz arbitrazs es meg is zsarolnak rendesen, vagy teszel be meg penzt es arbitrazsolsz ,vagy a penzedet nem kapod meg. nagyon ugyes igy meg lessznek akik penzt tonak be ez egy mergezett alma az irontol. valoszinu senki nem tesz be penzt igy megzsaroljak azokat akik nem tudjak kivenni.

Hozzászólás

• en nem ertem az iront. eloszor nem kapod vissza a penzedet mert abuser vagy... aztan meg azt mondjak ,hogy csak akkor kapod vissza ha tovabra is abuser vagy. tenyleg tobbet vartam a kivalloan kepzett ironos vezetosegtol.

Hozzászólás

• es ha ezt tenyleg igy akarja az iron akkor engedje at a depositot stp-re vagy egy reszet es akkor mar az emberek nyitottabbak az ironos megoldasra.

Hozzászólás

Working...
                                X