Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Vagy ha már nem is a teljes depozitot, legalább annyit amivel el tudod kezdeni kiszedni a pénzedet.
    Ha valakinek nagyobb összege ragadt bent, akkor biztosan nem fog azonnal kifizetést kérni az így átrakott pénzre, nem fogja veszni hagyni a többit. Így legalább annak is lenne esélye akinek mondjuk minden pénze az Ironfx-nél van.Vagy adjanak arra a számlára befizetés nélküli 3000 $ bónuszt, amit majd kifizetési kérelem után vissza vonnak.

Hozzászólás

• Természetesen ha tényleg az a célja az Ironnak, hogy ki lehessen szedni a pénzeket és nem az, hogy megint fizess be amit majd megint nem fizetnek ki.

Hozzászólás

• Tudja valaki hogy lehet megszüntetni az ironfx számlákat?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tudja valaki hogy lehet megszüntetni az ironfx számlákat?
          1. lépés utald ki a pénzed ha tudod

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            U.I.

Mostanában amikor rákattintok ide: http://forum.tozsde.hu/ komolyen el szoktam gondolkodni azon, hogy valaki marhára elb...ta ennek a domainnek a nevét, meg a sorsát!
            Ez már rég NEM a tőzsdéről szól!
            Sőt, szinte semmi köze ahhoz.
            Aztán akik ide tévednek, mit találnak itt?
            Hol van a "belső érték" ?

Olyanok vagyunk, mint a Brazil emberek az Amazonas őserdő közepében.
            Kiirtjuk magunk körül azt, amiből élünk, az őserdőnket!
            Utána meg csodálkozunk, hogy az utódaink "élettere" el van lehetetlenítve.

Szomorú, de ez a valóság.
            Ehhez te is bőven hozzájárulsz.

Hozzászólás

• lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Kérdés azokhoz akik szerint semmi gond nincs az Ironnál: Miért kell áthedgelni a beragadt pénzeket ha egyszerűen nincsenek is beragadt pénzek, és mindenkit rendesen kifizetnek ha nem csalt?
              akik nem éltek vissza a bónusszal rendesen megkapják a kifizetéseiket, ezek azok az emberek akik be is írják hogy "igen én is megkaptam" csak hirtelen lehurrogják oket, és belso embernek vannak minosítve...

a hozzászólók nagy tobbsége visszaélt a bónusszal és még nekik van problémájuk mikor a T&C pontjait érvényesítjuk!
              Normál kereskedok továbbra is megkapják a kifizetéseiket, a tobbiek pedig vagy várnak a vizsgálat végéig és vagy pereskednek vagy használják a Mirror számlát

Hozzászólás

• Zoltán.
                Van arra lehetőség, hogy további befizetés nélkül is lehessen használni a Mirror számlát? Lesz erre bármiféle megoldás? Ha mondjuk valaki nem tud már befizetni, de szivesen elkezdené kiszedni a bent ragadt pénzét.

Hozzászólás

• XMMA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ehhez te is bőven hozzájárulsz.
                  Olvasgass még vissza egy kicsit, mielőtt véleményt formálsz.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    akik nem éltek vissza a bónusszal rendesen megkapják a kifizetéseiket, ezek azok az emberek akik be is írják hogy "igen én is megkaptam" csak hirtelen lehurrogják oket, és belso embernek vannak minosítve...

a hozzászólók nagy tobbsége visszaélt a bónusszal és még nekik van problémájuk mikor a T&C pontjait érvényesítjuk!
                    Normál kereskedok továbbra is megkapják a kifizetéseiket, a tobbiek pedig vagy várnak a vizsgálat végéig és vagy pereskednek vagy használják a Mirror számlát
                    Zoltán, már megint hazudsz

Vizsgálat alatt levő számlánál jelented ki hogy visszaélt a bónusszal.

Hogy jelentheted ki ha még nincs eredménye a vizsgálatnak?

Hogy jelentheted ki egy ilyen számla tulajdonosának hogy SOHA nem utaljátok ki a pénzét?

Ezekre a kérdésekre mindig kikerülöd a választ.

Mert nem tudsz rá válaszolni.

Hozzászólás

• Robert112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Zoltán.
                      Van arra lehetőség, hogy további befizetés nélkül is lehessen használni a Mirror számlát? Lesz erre bármiféle megoldás? Ha mondjuk valaki nem tud már befizetni, de szivesen elkezdené kiszedni a bent ragadt pénzét.
                      a mirror számlára át lehet vezetni a bent lévo pénzt de az STP-re új befizetés szukséges

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zoltán, már megint hazudsz

Vizsgálat alatt levő számlánál jelented ki hogy visszaélt a bónusszal.

Hogy jelentheted ki ha még nincs eredménye a vizsgálatnak?

Hogy jelentheted ki egy ilyen számla tulajdonosának hogy SOHA nem utaljátok ki a pénzét?

Ezekre a kérdésekre mindig kikerülöd a választ.

Mert nem tudsz rá válaszolni.
                        A bónusszal való visszaélést még én is meg tudom állapítani (meg szeritnem a fórumozók tobbsége is) csak elég ha ránézek a számlatorténetre...
                        A vizsgálat az szukséges és nem én végzem

Hozzászólás

A bónusszal való visszaélést még én is meg tudom állapítani (meg szeritnem a fórumozók tobbsége is) csak elég ha ránézek a számlatorténetre...
                          Ha ez ilyen egyszerű akkor miért kaptak bónuszt ezek eddig? És miért biztatod őket belső arbitrázsolásra ha az visszaélés?

Jubilálunk Holnap már 1 hónapja vizsgálódik az IronFX a számlámon, szerintem csinálhatunk ilyen vizsgálati hóforduló bulikat..a kétkedők hozzák a piát, cserébe megmutatom a számlámat.

Én is meg tudom állapítani milyen amikor egy brókercég fizetésképtelen és ezért hazudozik, de szerintem a fórumozók nagy része szintén.

Hozzászólás

Ez mekkora

Te egy igazi zseni vagy Zoli!

Mesélj már arról hogy mikor buktak meg a belsősök ha már ilyen borzasztóan jól informált vagy: Bak Norbi, Szundi Eszti, Lukácsi Levi stb

Hozzászólás

• Aki azon az ominózus napon nyert a chf-en, nem is keveset a számlájához képest, azzal mi a helyzet? Ő is csalónak minősül majd, mert volt bónusza? A nyerő pozija utólag ki lesz szedve?

Hozzászólás

• Kár, pedig ha nem kellene befizetni akkor a bentragadt pénzű emberek nem gondolnának arra, hogy ez megint arra megy ki, hogy fizessenek be még pénzt és vagy kifizetik majd vagy nem. Illetve, hogy ezek az új befizetések nem arra kellenek, hogy más ügyfeleket kifizessenek.Sok kétkedéstől megszabadulna az Ironfx és valószínűleg haladósabb is lenne ez a dolog.Így szerintem aki megégette már magát, nem fog befizetni még több pénzt. Ha valaki mégis és működik ez a fajta módszer akkor gondolom úgy is jelzi majd itt a fórumon. Ha meg nem akkor gondolom azt is.

Hozzászólás

Working...
                                X