Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olvasgass még vissza egy kicsit, mielőtt véleményt formálsz.
    Így tettem.

Ebben a topicban a kialakult a problémával kapcsolatban elég néhány tényszerű közlés: elindítottam, visszaigazolták, megérkezett vagy nem. A többi fingfűrészelés (visszaolvastalak?)

Ha annyira aggódsz a fórum szakmaisága miatt, akkor írj arról és ezt javaslom mindenkinek, aki büszke az eredményeire (nem a számlatörténetből a chart-ra húzott nyamvadt 1 darab DAX kötésre gondolok)

Amikor végre erről lehetett volna írni (kockásseggű rákérdezett a stratégiádra), akkor pontosan olyan ködösítésbe mentél bele, mint az általad akkurátusan megvizsgált oktatók.

Ezt a hozzászólást privát küldtem volna, de az oda küldött üzenetre nem reagáltál.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha ez ilyen egyszerű akkor miért kaptak bónuszt ezek eddig? És miért biztatod őket belső arbitrázsolásra ha az visszaélés?
      Belső arbitrázsra amire bíztat az az hogy veszítsél, ez nem titok, a mm ek szeretik ha vesztünk, ez lerágott csont, a hedgelés lehet jó a cégnek is meg neked is ha kifele sül el, de nem így szokott mindig, ebből van a baj, mellesleg hogy Zoli mit tanácsol az egy dolog, nem ő a cég, be meg nem fizetnék, mert ha bookra nyerődik a pénz akkor nem fizetik ki úgy se.
      Expert Advisor meg ha nyereségessé tesz akkor minek a book számla ahonnan úgy se fizetnek ki, elég lenne csak ecn en nyerni, kicsi pénzt betenni oda, másik brókernél meg ugyan azt megjátszani nagyobb tétben.

Bónuszt azért kapnak hátha kibukják, ha meg nem akkor csalónak mondják őket, ha nem tetszik valakinek arra jó az stp.

Hozzászólás

• 2014-12-18, 12:35 Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem tudom kinek akad problémája a kiutalásokkal.
        Egyenlore senki nem jelentkezett nálam.

A Skrill, Neteller és Bankkártyás kiutalásokat csak az alaptoke erejéig teljesítjuk és a profitot banki átutalással tudják kivenni az ugyfelek.

Ha valakinek gondja támad írjon nekem e-mialt a számla számmal és még aznap választ kap!
        Itt kezdődött a dolog.. Itt Zoltán még nem tudott semmit, viszont szerencsére hirtelen szakértő lett.

Azért azóta van pár embernek gondja a kiutalással.....

Hozzászólás

• XMMA!

Adott a lehetőség, hogy Te is posztold ki, ha persze van, (és nem csak a szád jár

Mire vársz?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            akik nem éltek vissza a bónusszal rendesen megkapják a kifizetéseiket, ezek azok az emberek akik be is írják hogy "igen én is megkaptam" csak hirtelen lehurrogják oket, és belso embernek vannak minosítve...

a hozzászólók nagy tobbsége visszaélt a bónusszal és még nekik van problémájuk mikor a T&C pontjait érvényesítjuk!
            Normál kereskedok továbbra is megkapják a kifizetéseiket, a tobbiek pedig vagy várnak a vizsgálat végéig és vagy pereskednek vagy használják a Mirror számlát

Azokat a T&C pontokat érvényesítitek amiket idő közben módosítatok? És ha holnap beleírjátok hogy mostantól minden befizetés az ironfx jogos tulajdona és nem fizetünk ki semmit akkor az már szabályos?

Hozzászólás

• Drogos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Azokat a T&C pontokat érvényesítitek amiket idő közben módosítatok? És ha holnap beleírjátok hogy mostantól minden befizetés az ironfx jogos tulajdona és nem fizetünk ki semmit akkor az már szabályos?
              Igen, az úgy már teljesen törvényes... egy kis kenőpénz a haveroknak (cysec...) és minden rendben van, így megy ez cipruson leegyszerűsítve

az meg, hogy nincs egy FIX vagy körülbelüli idő az IPO-ra az egy vicc, ez a cég mindig időpontokat tűzött korábban ki amiket el is ért, akkor pont egy IPO-t nem tűznének ki, meg eleve, hogy lehet úgy valamit nem csak kisemberként hanem cégként is elérni, hogy NE LENNE EGY FIX IDŐPONTJA

erről ez jut eszembe, csak hogy mindnekinek jó kedve legyen, be is linkelem, hátha feljön valami szép gyerekkori emlék
              http://youtu.be/NCl2WpjBsdM?t=15s

Illetve 2-3 hete írtam én is és más is, hogy érdekes mérföldkő lesz, hogy az ottani dolgozok kapnak e fizetést illetve ha kapnak akkor időben e... Zoli erről lehet tudni, hogy ti akik oly becsületesek azok ki vannak e fizetve?

b

Hozzászólás

• Ezt kaptam ma: "Beszéltünk a Ciprusi tőzsdefelügyelettel és megerősítették, hogy q*vasok panasz van és vizsgálat folyik a cég ellen"

Aki nem hiszi ott a telefon és fel kell hívni a Cysecet

Hozzászólás

Ezt kaptam ma: "Beszéltünk a Ciprusi tőzsdefelügyelettel és megerősítették, hogy q*vasok panasz van és vizsgálat folyik a cég ellen"

Aki nem hiszi ott a telefon és fel kell hívni a Cysecet
                  Te felhívtad oket?
                  mert itt mindenki csak "hallotta" ezt meg azt...

Hozzászólás

Te felhívtad oket?
                    mert itt mindenki csak "hallotta" ezt meg azt...
                    Én az FCA-val beszéltem, a Cysec-el pedig egy újságíró, ezért is küldte át.

Valamiért mindenről te szerzel utoljára tudomást, Decemberben amikor elkezdett akadozni a kiutalás, te akkor se tudtál semmit... mostanra lassan csak észreveszed. Gyanítom itt is az lesz...

Hozzászólás

Én az FCA-val beszéltem, a Cysec-el pedig egy újságíró, ezért is küldte át.

Valamiért mindenről te szerzel utoljára tudomást, Decemberben amikor elkezdett akadozni a kiutalás, te akkor se tudtál semmit... mostanra lassan csak észreveszed. Gyanítom itt is az lesz...
                      Érdekes én is beszéltem az FCA-val meg a CySec-el is...
                      De akkor nekem miért van más információm mint neked?

Hozzászólás

vagy valaki majd cikket ír róla...
                        Jól rászóltál, egy lapon emlegetik a céget a Buda-Cashel. 21. oldal.

Hozzászólás

Érdekes én is beszéltem az FCA-val meg a CySec-el is...
                          De akkor nekem miért van más információm mint neked?
                          Semmi gond, mondd kivel beszéltél írd le a telefonszámát és felhívom.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Jól rászóltál, egy lapon emlegetik a céget a Buda-Cashel. 21. oldal.
                            emlegetni irogatni lehet sokmindent...
                            a mai sajtót nem ellenorzi senki kozpontilag az államtól mint pár évtizede
                            bárki bármit leírhat még ha nem is igaz

Csak egy kis belso információ hátha lenyugtatja azon fórum olvasókat akik a normális kereskedest részesítik elonyben:

Jelenleg tobb mint 5300 magyar ugyfél kereskedik az IronFX-nél.
                            A bónusszal visszaélok száma pedig kevesebb mint 100 és ezek kozul sem mindegyik kéri ki a pénzét, vannak tobben is akik már a Mirror szamlát használják.

Hozzászólás

emlegetni irogatni lehet sokmindent...
                              a mai sajtót nem ellenorzi senki kozpontilag az államtól mint pár évtizede
                              bárki bármit leírhat még ha nem is igaz

Csak egy kis belso információ hátha lenyugtatja azon fórum olvasókat akik a normális kereskedest részesítik elonyben:

A bónusszal visszaélok száma pedig kevesebb mint 100 és ezek kozul sem mindegyik kéri ki a pénzét, vannak tobben is akik már a Mirror szamlát használják.
                              Remek Zoli, akkor minden a legnagyobb rendben. Dübörög a szekér. Nincsenek problémák a kifizetésekkel.
                              Csőd se lesz hamarosan.

Ez igazán szuper

Szerintem mindannyian megnyugodtunk.

Hozzászólás

Na várj próbáljuk meg értelmezni. Van 100 számla amin lezárult a vizsgálat és kiderült, hogy visszaéltek a bónusszal?
                                Vagy 100 számla van a kamu vizsgálat alatt?
                                Hány emberről derült ki, a vizsgálat alapján, hogy visszaélt a bónusszal?
                                Ez a max 100 számla mekkora értéket képvisel?

December fele még 7000 számlát emlegettél 2 hónap alatt eltűnt a 20%... azért ez kemény.

Hozzászólás

Working...
                                X