Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na várj próbáljuk meg értelmezni. Van 100 számla amin lezárult a vizsgálat és kiderült, hogy visszaéltek a bónusszal?
    Vagy 100 számla van a kamu vizsgálat alatt?
    Hány emberről derült ki, a vizsgálat alapján, hogy visszaélt a bónusszal?
    Ez a max 100 számla mekkora értéket képvisel?

December fele még 7000 számlát emlegettél 2 hónap alatt eltűnt a 20%... azért ez kemény.
    Szerintem igazságtalanul bántod Zoltánt. Most írta hogy minden rendben van.
    A javunkat akarja az ironfx.
    Pontosabban a javainkat.

Hozzászólás

• HA HA HA

számlák nem egyenlő azzal, hogy hányan kereskednek.
      A megnyitott számla sem egyenlő azzal, hogy van rajta jelenleg pénz és kereskednek rajta.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szerintem igazságtalanul bántod Zoltánt. Most írta hogy minden rendben van.
        A javunkat akarja az ironfx.
        Pontosabban a javainkat.
        Shortosgyula!

Neked mennyi pénzed ragadt benn?

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Shortosgyula!

Már elmondta korábban.

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          asszem 90 usd van bent, ha ez pénznek számít akkor van de nem aggódom érte vizsgálják csak nyugodtan.

Hozzászólás

• Ha a 100 számla mind abuseré akik a maximumot kihasználva dolgoztak akkor az számlánként 5000$ deposit ami fél millió dolcsi.Ha egy olyan brokicég akihez napi 3-4 millió $ befizetés érkezett naponta míg megvolt Kína, nem tud fél milliót kifizetni már két hónapja akkor ott nagy sunyiság mehet.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Már elmondta korábban.
              Akkor már értem ...!

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Shortosgyula!

Piros, értem, hogy szakmai kötelesség játszanod itt a hülyét, de elég legyen.
                Már leírta hogy kb 90 usd, keresd vissza, Zoltán meg leírta, hogy 1 millió dollár ezt is visszakeresheted, ha nem megy szólj privátban és elküldöm a linket.

Namost egyébként ha számolunk: kevesebb mint 100 számla, van kb 10-15 akiről hallottam, hogy par 100 eurt nem kap meg(itt a forumon is), akkor az átlagos számlaméret amiért megy itt a "szájtépés" legalább 15 000 usd, de inkább a duplája...

De Zoltán én nagyon várom a választ, hogy az a kevesebb mint 100 abuser számla mekkora értéket képvisel.

Hozzászólás

• http://www.portfolio.hu/vallalatok/u....2.211023.html

Hozzászólás

Piros, értem, hogy szakmai kötelesség játszanod itt a hülyét, de elég legyen.
                    Látom a személyeskedés az erősséged!

Hozzászólás

• Megkérdeztem Birger-t levélben. Az előadáson azt mondta, hogy már elég jól tud magyarul.

"Tisztelt Birger Schäfermeier!

Tud-e Ön arról, hogy az Ironfx-nél pénzügyi gondok vannak, nem fizetnek ügyfeleknek? Ön továbbra is a nevét adja-e ehhez a bróker céghez?"

Válasz:
                      "Szevúsz Ferenc!

Neiiin, nem lenni gondok Ironfx. Lenni jó bróker, nyugodtan regisztrálni, zer schön itt minden. Link az oldalamon.

Kereskedni dax-on, azzal a stratégivál amit mutattam. Hogyha nem lenni elég stratégia, akkor fizess elő a 15.000 eur-s tanfolyamomra.

Nyugodtan jönni további ingyenes előadásra is. Iron fizet nekem, úgyhogy gond itt nem lenni.
                      "

Szerintem akkor nincs gond. Birger csak tudja.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Megkérdeztem Birger-t levélben. Az előadáson azt mondta, hogy már elég jól tud magyarul.

"Tisztelt Birger Schäfermeier!

Tud-e Ön arról, hogy az Ironfx-nél pénzügyi gondok vannak, nem fizetnek ügyfeleknek? Ön továbbra is a nevét adja-e ehhez a bróker céghez?"

Válasz:
                        "Szevúsz Ferenc!

Neiiin, nem lenni gondok Ironfx. Lenni jó bróker, nyugodtan regisztrálni, zer schön itt minden. Link az oldalamon.

Kereskedni dax-on, azzal a stratégivál amit mutattam. Hogyha nem lenni elég stratégia, akkor fizess elő a 15.000 eur-s tanfolyamomra.

Nyugodtan jönni további ingyenes előadásra is. Iron fizet nekem, úgyhogy gond itt nem lenni.
                        "

Szerintem akkor nincs gond. Birger csak tudja.
                        Ez nagy királyság, már tolom is vissza a lét...

Hozzászólás

Na várj próbáljuk meg értelmezni. Van 100 számla amin lezárult a vizsgálat és kiderült, hogy visszaéltek a bónusszal?
                          Vagy 100 számla van a kamu vizsgálat alatt?
                          Hány emberről derült ki, a vizsgálat alapján, hogy visszaélt a bónusszal?
                          Ez a max 100 számla mekkora értéket képvisel?

December fele még 7000 számlát emlegettél 2 hónap alatt eltűnt a 20%... azért ez kemény.
                          sosem emlegettem 7000 számlát, szerintem irass fel kavintont az orvossal ha nem felejted el addig...

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ha a 100 számla mind abuseré akik a maximumot kihasználva dolgoztak akkor az számlánként 5000$ deposit ami fél millió dolcsi.Ha egy olyan brokicég akihez napi 3-4 millió $ befizetés érkezett naponta míg megvolt Kína, nem tud fél milliót kifizetni már két hónapja akkor ott nagy sunyiság mehet.
                            nem azt írtam hogy 100 szamla hanem hogy kevesebb mint 100 ember.
                            általában a bónuszozók nem 1 számlát használtak fejenként szeritem ez is tiszta

Hozzászólás

Már leírta hogy kb 90 usd, keresd vissza, Zoltán meg leírta, hogy 1 millió dollár ezt is visszakeresheted, ha nem megy szólj privátban és elküldöm a linket.
                              Kikerestem az 1 milliós esetet, csak hogy "Gyula" tényleg számít-e rá, vagy sem.

http://forum.tozsde.hu/60926-post4987.html

http://forum.tozsde.hu/60928-post4989.html

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kikerestem az 1 milliós esetet, csak hogy "Gyula" tényleg számít-e rá, vagy sem.

http://forum.tozsde.hu/60926-post4987.html

http://forum.tozsde.hu/60928-post4989.html
                                Akkor most mi van?

Hozzászólás

Working...
                                X