Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• 0,4 pip spread????
    nem volt elég Shortosgyula spreadrekordere amivel erre már rég rácáfolt?

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      0,4 pip spread????
      nem volt elég Shortosgyula spreadrekordere amivel erre már rég rácáfolt?
      A gyula nem cáfolt meg semmit a spread recorderével. Az aktuális adatokat mutatja meg.

Ém meg képernyo fenyképet kuldtem a szóban forgó konkurens cég platforjáról ahol az reklámozzák hogyy 0.2 pip a spread és kozben 1.3 volt (+7$ jutalék)

A 0.4pip spread nem minden devizán elérheto!
      A részvények és CFDk némelyike 0.4pip spreaddel van illetve USD/JPY meg néhány másik deviza. Ezek csak induló árak nem fixek!

Hozzászólás

• Hogy több tízezer tickből, néha 0,4 a spread, az nem tesz boldoggá senkit, mert leginkább csak az átlagon fog tudni jegyezni.
        Halkan megjegyzem találkoztam már olyan brókerrel is, ahol a rögzített tickek 5%-ában volt 0 a spread néhány fő devizapáron.

Hozzászólás

• Néhány broker real -time spreadje a teljesség igénye nélkül. Köztük van ironforex is bár ez biztos nem a ciprusi cég lesz mert nagyon magas a spreadje...

http://www.myfxbook.com/forex-broker...l-spread/272,1
          http://www.myfxbook.com/forex-broker...l-spread/792,1
          http://www.myfxbook.com/forex-broker...-spread/1254,1

Amelyik olcsóbb mint az iron az természetesen mind rohadék, csaló, szemfényvesztő stb.. ez nem vitás.

Hozzászólás

• A Pepperstonenál szerintem még van jutalék.

Pont tegnap néztem egy demójukat és az 1 lot usd/try shortomra még rátettek 7,53 usd jutalékot, a devizának meg 5 pip volt a spreadje, ami tényleg nagyon jó, ha nem lenne jutalék

Egy szó mint 100 itt is mennek a okosságok, hogy hogyan lehetne az ügyfelet úgy megvezetni, hogy ne legyen gyanakvó és örömmel nyomkodja otthon a gombot.

Tudjátok! apró betűk meg csillaggal jelölt megjegyzések amiket szinte senki sem olvas el! Nekem ez a tapasztalatom és az észre vételem.

Attól mert valamit nem mondunk ki vagy nem teljes körű a reklám ahogyan Németh Zoltán 0,4pip* es reklámja sem teljes körű, még nem átverés. Inkább járjatok mindennek alaposan utána. Hiszen pénzről van szó, amit senki sem karácsonyra kapott!!!

*= Az IronFXnél a 0,4 pip szerintem akkora számlamérettel érhető el, amekkorára már nem vállalnak garanciát, ha jól gondolom.
            Prémium ügyfeleknek 100.000usd felet. Persze lehet, hogy tévedek.

Hozzászólás

• itt nézze meg mindenki az induló meg az átlag spreadjeinket aki kíváncsi rá!
              http://www.ironfx.com/hu/trading-products/forex

nincs jutalék

Ertelem szeruen senki sem a legmagasabb spreaddel reklámozza magát hanem a legalacsonyabbal! De ezt azt hittem mondanom sem kell.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Néhány broker real -time spreadje a teljesség igénye nélkül. Köztük van ironforex is bár ez biztos nem a ciprusi cég lesz mert nagyon magas a spreadje...

http://www.myfxbook.com/forex-broker...l-spread/272,1
                http://www.myfxbook.com/forex-broker...l-spread/792,1
                http://www.myfxbook.com/forex-broker...-spread/1254,1

Amelyik olcsóbb mint az iron az természetesen mind rohadék, csaló, szemfényvesztő stb.. ez nem vitás.
                egyébként nyugodtan hasonlótsd ossze a myfxbook adatait az éles adatokkal!
                most azt mutatja hogy 3.7 pip kozben 1.3 pip a spread ebben a pillanatban.

Nyiss egyy éles számlát befizetés nélkul és láthatod a saját szemeddel!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  egyébként nyugodtan hasonlótsd ossze a myfxbook adatait az éles adatokkal!
                  most azt mutatja hogy 3.7 pip kozben 1.3 pip a spread ebben a pillanatban.

Nyiss egyy éles számlát befizetés nélkul és láthatod a saját szemeddel!
                  Mi az hogy myfxbook adatok?
                  Szerinted a myfxbook honnan veszi az adatokat?
                  Esetleg keressétek meg őket hogy ne a legtrágyább számlátok szerepeljen csak a listájukon hanem legyen ott a legjobb is.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mi az hogy myfxbook adatok?
                    Szerinted a myfxbook honnan veszi az adatokat?
                    Esetleg keressétek meg őket hogy ne a legtrágyább számlátok szerepeljen csak a listájukon hanem legyen ott a legjobb is.
                    hidd el megkerestuk oket!
                    nézd meg felul hogy ki szponzorálja oket és akkor rá fogsz jonni hogy mi a helyzet. Ok nagyon mérgesek ránk mert sok ugyfél átjott hozzánk.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      hidd el megkerestuk oket!
                      nézd meg felul hogy ki szponzorálja oket és akkor rá fogsz jonni hogy mi a helyzet. Ok nagyon mérgesek ránk mert sok ugyfél átjott hozzánk.
                      A "0,4 piptől" az ugye olyan mint a New York-i repülőjegy 49 000 Ft-tól? Még senki se látta, de baromi jól hangzik. Amúgy néhány cég, aki még nálatok is pofátlanabb marketinggel nyomul, már rég "0 piptől" szöveggel hirdeti magát. Aztán ha megkérdezed, hogy mi a tipikus vagy átlag spread, akkor csak dadognak.

Hozzászólás

• fxtom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A "0,4 piptől" az ugye olyan mint a New York-i repülőjegy 49 000 Ft-tól? Még senki se látta, de baromi jól hangzik. Amúgy néhány cég, aki még nálatok is pofátlanabb marketinggel nyomul, már rég "0 piptől" szöveggel hirdeti magát. Aztán ha megkérdezed, hogy mi a tipikus vagy átlag spread, akkor csak dadognak.
                        2 hónapja olyan brókernél kereskedek, ahol szokott lenni 0 a spread több páron is, és a tipikus spread 0.3-0.4 pip az EUR/USD, AUD/USD, USD JPY párokon, amihez jön még Lotonként 2euro comission per side.
                        Soha nem volt requote, nincs spread tágítás, nincs, slippage, és fél órán belül a moneybookersemen van a visszautalt pénz.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          2 hónapja olyan brókernél kereskedek, ahol szokott lenni 0 a spread több páron is, és a tipikus spread 0.3-0.4 pip az EUR/USD, AUD/USD, USD JPY párokon, amihez jön még Lotonként 2euro comission per side.
                          Soha nem volt requote, nincs spread tágítás, nincs, slippage, és fél órán belül a moneybookersemen van a visszautalt pénz.
                          Én 2 éve ilyen brókernél vagyok,ez kb 1 pipnek felel meg, ők pedig jutalék nélküli 0,4-et hirdetnek. Erre írtam, hogy kincs, ami nincs.

Hozzászólás

• Egy dolgot szeretnék megjegyezni. Az Ironfx az egy cég. Ami működhet jól, és rosszul. Egy biztos. Nem jótékonysági intézmény. Aki ilyenre vágyik, az ne a forex területén keresse. Mindenkinek lehet véleménye, de senkinek sem kötelező náluk kereskedni. Ami viszont a Zolit illeti, én azt mondom nem kéne már bántani. Le a kalappal előtte, a kitartásáért, és azért, mert olyan lojális a cége felé. Ha ebben az országban mindenki csak fele annyira képviselné a cége érdekeit, mint a Zoli a sajátjáét, és olyan kitartó lenne, mint ő, akkor nem itt tartana az ország, ahol most tart. Szerintem eddig úriemberként viselkedett, normális hangnemben irt, tehát a személyeskedést most már kerülni kéne. Tudjátok, mindenki azt gondol erről az irományról, amit akar. Különösebben nem érdekel. Nekem a Zoli sem nem ingem, sem nem gatyám,. Nem érdekem kortesbeszédet mondani érte, de ez már kikivánkozott belőlem. Béke legyen veletek.
                            willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Egy dolgot szeretnék megjegyezni. Az Ironfx az egy cég. Ami működhet jól, és rosszul. Egy biztos. Nem jótékonysági intézmény. Aki ilyenre vágyik, az ne a forex területén keresse. Mindenkinek lehet véleménye, de senkinek sem kötelező náluk kereskedni. Ami viszont a Zolit illeti, én azt mondom nem kéne már bántani. Le a kalappal előtte, a kitartásáért, és azért, mert olyan lojális a cége felé. Ha ebben az országban mindenki csak fele annyira képviselné a cége érdekeit, mint a Zoli a sajátjáét, és olyan kitartó lenne, mint ő, akkor nem itt tartana az ország, ahol most tart. Szerintem eddig úriemberként viselkedett, normális hangnemben irt, tehát a személyeskedést most már kerülni kéne. Tudjátok, mindenki azt gondol erről az irományról, amit akar. Különösebben nem érdekel. Nekem a Zoli sem nem ingem, sem nem gatyám,. Nem érdekem kortesbeszédet mondani érte, de ez már kikivánkozott belőlem. Béke legyen veletek.
                              Ne haragudj, de nincs igazad. Nem az a baj, hogy képviseli a kenyéradó gazdáját.
                              Azzal van a bajom, hogy valótlanságokat állít, és ezzel a kevésbé tájékozott kezdőket megtéveszti.

Ezt írja Zoli:
                              "Már írtam is korábban hogy ha valaki talál olyan brókert aki jobb feltételeket ad mint az IronFX írja meg nyugodtan!"

Jelentem, találtam!

Legalább 2 tucatot.

Hozzászólás

• Draga viktorunk fele ennyit tenne a mi kis orszagunkert!

Hozzászólás

Working...
                                X