Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sosem emlegettem 7000 számlát, szerintem irass fel kavintont az orvossal ha nem felejted el addig...
    "A 4 év alatt a tobb mint 7000 magyar ugyfélbol ez az egyike annak e kevés esetnek amit a cégunk ebbe a kategóriába sorolt."

Légyszíves ne kezd el, hogy ez kumulált adat volt stb. (Már ha tudod mi az)

Ha visszakeresed, a múltkori vádaskodásodnál volt, amit hatalmas beégés követett.

UI: Lineáris Regresszió Ha már a beégésnél tartunk

Hozzászólás

• idezet portfolio.hu Zoltan
      Megjegyezném, és egyúttal hangsúlyoznám is az esettel kapcsolatban: a problémákat most az kelti, hogy az ügyfelek eddig hozzá voltak szokva a gyors kiutalásokhoz. A visszaélők által keltett visszhang pedig a rendes ügyfelekben is bizonytalanságot kelt, akik többnyire nem hiszik, hogy az IronFX-nél baj lenne, de ettől még gyorsan letesztelik a szolgáltatót egy gyors kiutalásnál. Az említettek miatt viszont ezeknél a próbakiutalásoknál is sorbaállás van.

egyszoval rengetegen kerik ki a penzt... sorbaallas van es szerintem a sor egyre nagyobb lessz. ezt erte el az iron a sok kamu dumaval mar kicsuszott a szitu a kezukbol. uzenem az ironnak, hogy az ugyfelnek mindig igaza van remelem mar felfogtak es valahogy lessz egy szemleletvaltas.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        idezet portfolio.hu Zoltan
        Megjegyezném, és egyúttal hangsúlyoznám is az esettel kapcsolatban: a problémákat most az kelti, hogy az ügyfelek eddig hozzá voltak szokva a gyors kiutalásokhoz. A visszaélők által keltett visszhang pedig a rendes ügyfelekben is bizonytalanságot kelt, akik többnyire nem hiszik, hogy az IronFX-nél baj lenne, de ettől még gyorsan letesztelik a szolgáltatót egy gyors kiutalásnál. Az említettek miatt viszont ezeknél a próbakiutalásoknál is sorbaállás van.

egyszoval rengetegen kerik ki a penzt... sorbaallas van es szerintem a sor egyre nagyobb lessz. ezt erte el az iron a sok kamu dumaval mar kicsuszott a szitu a kezukbol. uzenem az ironnak, hogy az ugyfelnek mindig igaza van remelem mar felfogtak es valahogy lessz egy szemleletvaltas.
        Ne haragudj, de ha egyben kezeled a cikket egyértelmű, hogy miről szól!

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ne haragudj, de ha egyben kezeled a cikket egyértelmű, hogy miről szól!
          Nekem egyertelmu. az a ceg amelyik az ugyfeleket hibaztattja es vadolja az nem lessz hosszu eletu. mert a penz az nagyon felenk termeszetu es a legkisebb negativ infonal menekulni kezd. na ezt erte el az iron . a komunikaciojuk ,ugyfelkezelesuk egy nagy nulla. a hegyre felmaszni nagyon nehez de lezuhanni a csucsrol hamar megy ez most az ironra ervenyes.

ez csak marketing kerdese es az iront egyre jobban lehuzza a sajat marhasaga

Hozzászólás

• Közel a csőd az Ironfx-nél tehát.

Hozzászólás

• Tisztelt IronFx alkalmazott!

A fenti cikk olvasása után kijelentem, hogy bár én nem kezdeményeztem még kiutalást, de nem is hedgeltem, csaltam, és imákat sem mondtam az árfolyam alakulása érdekében.. Nem használom jelenleg a számláim, de bónuszosak, és ha majd a jövőben a kommunikációval ellentétben mégis csődbe mentek, vagy nem kapom meg a pénzem valami idióta indokkal, pl nyáron mikor majd oda érek, hogy ráérjek kereskedni, akkor ahogy a kínai esetnél is leírták, fizikai kapcsolatba is lépek önökkel...

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Tisztelt IronFx alkalmazott!

A fenti cikk olvasása után kijelentem, hogy bár én nem kezdeményeztem még kiutalást, de nem is hedgeltem, csaltam, és imákat sem mondtam az árfolyam alakulása érdekében.. Nem használom jelenleg a számláim, de bónuszosak, és ha majd a jövőben a kommunikációval ellentétben mégis csődbe mentek, vagy nem kapom meg a pénzem valami idióta indokkal, pl nyáron mikor majd oda érek, hogy ráérjek kereskedni, akkor ahogy a kínai esetnél is leírták, fizikai kapcsolatba is lépek önökkel...
                Sitten lesz mind...

Hozzászólás

• pupak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sitten lesz mind...
                  ugyan.. 2-3 évig eltart egy ilyen ügy.. az idő alatt nem lesznek se előzetesben, se házi őrizetben. Nem indokolná semmi.. Nekem telefonon kijelentették, hogy semmi probléma. Ha hazudtak, akkor azzal ők járnak szarul nem én.. mert elbukom a pénzem, hát na. Az csak pénz.. de én ilyenek miatt gyakorlott önbíráskodó vagyok, és elég jó sikerrátával.. ami pedig nekik lesz rossz
                  A lényeg: aki eddig engem átvert pénzügyileg, az mind nagyon megbánta, ezért kérem az ironos kollégákat, legyenek őszinték, és ha tényleg nincs semmi gond, akkor mindenki boldog lehet

Hozzászólás

• A Gazdasági Rádióban is ott az Iron.
                    Valószínűleg a mostani hírekben is benne lesz!
                    Remek reklám!!!!
                    Fizetett vajon?

Hozzászólás

• Benne is volt!
                      Jósnak megyek!
                      Most megy!

Hozzászólás

• A Portfóliónál láttátok mit mond a Zoltán:
                        "A kiutalások folyamata 5-10 napot is igénybe vehet, ez a folyamat korábban gyorsabb volt,"
                        Van bátorsága nekik is hazudni, nem semmi!
                        Tegye fel a kezét, aki csak 5-10 napot várt a kiutalására!
                        Ja, és nem, nincs egyáltalán CySec, FCA vizsgálat egy szál se!
                        Az FCA nem is fog foglalkozni a magyarokkal!
                        Na, hamarosan kiderül! Ezt nem fogják eltussolni!

Hozzászólás

• Én már átéltem három brókercsődöt.Kivétel nélkül mind úgy történt,hogy egyszer csak zárták a számlát,és küldték az emailt,hogy close!Pld legutóbb Alpari.Nincs is semmi balhé körülötte!Nemigaz?
                          Olyannal még nem találkoztam,hogy 10 embernek fizet,majd egynek pedig nem.
                          Nem tudhatom,de furcsálnám ezt a "típusú" "csődeljárást".Semmi értelme.
                          Ez a legköltségesebb!Ráadásul egy gerjesztett néphisztéria csak ronthat a helyzeten.Ettől még egy hedge huszár sem fogja vissza kapni a pénzét,ezt kéne látni..Fejlődni kell még pénzügyi kultúrában,az teljesen tiszta!Az ingyen pénz ideje lejárt,vagy el kellene menni dolgozni,vagy meg kéne tanulni kereskedni.
                          Nem véletlenül kínai és magyar "kereskedők"körül van főleg a probléma.
                          A hisztériával pedig a bróker kezébe adjátok a gyeplőt,és a kísértést.. ne írjam tovább..
                          Nem védem az Iront,nem az ügyfelek találták ki a bónuszt,ezt az Ironnak kellett volna átgondolni előtte!

Hozzászólás

• Ma kaptam infót, illetve hallottam valakit, aki ismer valakit, hogy beindultak a pénzkifizetések.

És erről küldött kézzelfogható bizonyítékot is:
                            http://kepfeltoltes.hu/view/150305/g...toltes.hu_.gif

Úgyhogy a pénzek úton vannak, már nem kell aggódni.

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A Portfóliónál láttátok mit mond a Zoltán:
                              "A kiutalások folyamata 5-10 napot is igénybe vehet, ez a folyamat korábban gyorsabb volt,"
                              Van bátorsága nekik is hazudni, nem semmi!
                              Tegye fel a kezét, aki csak 5-10 napot várt a kiutalására!
                              Ja, és nem, nincs egyáltalán CySec, FCA vizsgálat egy szál se!
                              Az FCA nem is fog foglalkozni a magyarokkal!
                              Na, hamarosan kiderül! Ezt nem fogják eltussolni!
                              Kb. 5 perce beszéltem egy emberrel, akinek több ügyfelének nem fizetett az IronFX. Egy izraeli ügyélnek pl. $15k ragadt bent úgy 2 hónapja. Jelezték neki, hogy nem "abuser", de a számla "under investigation".
                              Ja, és hogy az "external hedging" nem megengedett.
                              Zoltán, áruld már el nekem, mert te olyan okos vagy, hogy a fenébe ellenőrzitek vissza azt, ha valaki másik brókernél hedgel? Kikéritek mind a 700 bróker összes ügyfelének összes tranzakcióját? ))

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kb. 5 perce beszéltem egy emberrel, akinek több ügyfelének nem fizetett az IronFX. Egy izraeli ügyélnek pl. $15k ragadt bent úgy 2 hónapja. Jelezték neki, hogy nem "abuser", de a számla "under investigation".
                                Ja, és hogy az "external hedging" nem megengedett.
                                Zoltán, áruld már el nekem, mert te olyan okos vagy, hogy a fenébe ellenőrzitek vissza azt, ha valaki másik brókernél hedgel? Kikéritek mind a 700 bróker összes ügyfelének összes tranzakcióját? ))
                                dehogy kerik amugy se adnak oda. majd a vizsgallat kideriti.hogy internalozott mindenki szepen osszepakolnak valakivel .

Hozzászólás

Working...
                                X