Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kb. 5 perce beszéltem egy emberrel, akinek több ügyfelének nem fizetett az IronFX. Egy izraeli ügyélnek pl. $15k ragadt bent úgy 2 hónapja. Jelezték neki, hogy nem "abuser", de a számla "under investigation".
    Ja, és hogy az "external hedging" nem megengedett.
    Zoltán, áruld már el nekem, mert te olyan okos vagy, hogy a fenébe ellenőrzitek vissza azt, ha valaki másik brókernél hedgel? Kikéritek mind a 700 bróker összes ügyfelének összes tranzakcióját? ))
    Egyértelmű időhúzás, semmi más!
    Talán majd elkezd kereskedni az ügyfél, elveszti a pénzét, azt jó napot!

Azt sehogy sem!
    Aki nagy lottal nyomta és nyert az mind csalónak minősítik, automatikusan.
    Persze a nagy lottal vesztők jó ügyfelek.

Hozzászólás

• Nem tud valaki egy Portfólió-kapcsolatot? Jó lenne belinkelni a cikk alá a kapcsolódó anyagokat, mint pl. amilyen ez a fórum.

Hozzászólás

• Nem akarok rémhíreket terjeszteni, de egy volt ügyfél hívott fel...MNB bement az IronFX irodájába? Ezt valaki megtudja erősíteni vagy cáfolni? Mert ha nem igaz akkor valaki rémhíreket terjeszt.

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ....
          Persze a nagy lottal vesztők jó ügyfelek....
          Nem, nem jó ügyfelek. A volt kollégám és a felesége 15-15e$-t buktak be az Ironnál, most pedig arra várnak, hogy a számlájuk kikerüljön a vizsgálat alól.
          Mint mondtam, láttam a számlatörténetet, buktak, buktak és buktak, ami bent van az meg nem jön kifelé. Aki nagy lottal, vagy bárhogy is bukott az sem jó ügyfél. Aki nem akar pénzt kivenni, az a jó ügyfél.
          Igaz, hogy az Iron keresett a 2 szerencsétlenen cca 30.000$-t, de a deposit akkor sem jár vissza.

Én is írtam Zolinak, gondoltam segít egy kicsit, Gábor barátom is írt mailben neki, immár 2-3-4 levél is elment, persze basznak visszaírni. Igen, konkrétan Zoli is és "vizsgálódó bizottság" is...

Igen, 100000000000en állnak sorba, tudom én, tudom...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            emlegetni irogatni lehet sokmindent...
            a mai sajtót nem ellenorzi senki kozpontilag az államtól mint pár évtizede
            bárki bármit leírhat még ha nem is igaz

Csak egy kis belso információ hátha lenyugtatja azon fórum olvasókat akik a normális kereskedest részesítik elonyben:

Jelenleg tobb mint 5300 magyar ugyfél kereskedik az IronFX-nél.
            A bónusszal visszaélok száma pedig kevesebb mint 100 és ezek kozul sem mindegyik kéri ki a pénzét, vannak tobben is akik már a Mirror szamlát használják.
            Gondolom ez a 100 ember az aki kiutalást kezdeményezett, akik pedig nem azokat a számlákat nem vizsgáljátok.

Többet mutatna az a statisztikai adat hogy 100 kiutalásból mennyi ért célba.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nem akarok rémhíreket terjeszteni, de egy volt ügyfél hívott fel...MNB bement az IronFX irodájába? Ezt valaki megtudja erősíteni vagy cáfolni? Mert ha nem igaz akkor valaki rémhíreket terjeszt.
              Hát végül is kb csak 100 méterre van a bankcenter az mnb-tol nem kellett messzire menni :-)

Hozzászólás

Nem akarok rémhíreket terjeszteni, de egy volt ügyfél hívott fel...MNB bement az IronFX irodájába? Ezt valaki megtudja erősíteni vagy cáfolni? Mert ha nem igaz akkor valaki rémhíreket terjeszt.
                3 ott dolgozó megcáfolta, hogy nem volt kint senki...

Hozzászólás

3 ott dolgozó megcáfolta, hogy nem volt kint senki...
                  Hamarosan nem lesz cáfolat.

Hozzászólás

• Elérte valaki mostanában Mark Ederát?

Korábban készséges account manager volt, mostanában meg sunnyog.

Levelekre nem válaszol, telefont nem veszi fel.

Ott van még egyáltalán?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Elérte valaki mostanában Mark Ederát?

Korábban készséges account manager volt, mostanában meg sunnyog.

Levelekre nem válaszol, telefont nem veszi fel.

Ott van még egyáltalán?
                      én elértem kb 10-15 perce skype-on, még mindig rendes srác velem

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én már átéltem három brókercsődöt.Kivétel nélkül mind úgy történt,hogy egyszer csak zárták a számlát,és küldték az emailt,hogy close!Pld legutóbb Alpari.Nincs is semmi balhé körülötte!Nemigaz?
                        Olyannal még nem találkoztam,hogy 10 embernek fizet,majd egynek pedig nem.
                        Nem tudhatom,de furcsálnám ezt a "típusú" "csődeljárást".Semmi értelme.
                        Ez a legköltségesebb!Ráadásul egy gerjesztett néphisztéria csak ronthat a helyzeten.Ettől még egy hedge huszár sem fogja vissza kapni a pénzét,ezt kéne látni..Fejlődni kell még pénzügyi kultúrában,az teljesen tiszta!Az ingyen pénz ideje lejárt,vagy el kellene menni dolgozni,vagy meg kéne tanulni kereskedni.
                        Nem véletlenül kínai és magyar "kereskedők"körül van főleg a probléma.
                        A hisztériával pedig a bróker kezébe adjátok a gyeplőt,és a kísértést.. ne írjam tovább..
                        Nem védem az Iront,nem az ügyfelek találták ki a bónuszt,ezt az Ironnak kellett volna átgondolni előtte!
                        Az Iron úgy átgondolta ezt a bónuszt, hogy továbbra is adja, sőt...

Más cégnél ( és itt nem egy világelső cégről beszélünk, hanem egy sokkal kisebbről , aki 30% bónuszt ad) amikor beadod a kifizetési kérelmet és felmerül a gyanú, hogy abuser vagy, akkor írnak egy e-mailt amiben tájékoztatnak erről. Továbbá közlik, hogy ebből jelenleg nincs probléma és nyugodtan fizethetsz be hozzájuk a továbbiakban csak bónuszt nem kaphatsz ezentúl.
                        Valamint ami a legfontosabb 5 óra elteltével már a Skrill számládra ki is fizetnek.
                        Más cégeknél pedig vissza vonják a bónuszt már kereskedés közben is ha azt feltételezik rólad, hogy vissza élsz azzal.

De ez a legrosszabb amit egy cég tehet , hogy nem adja vissza az ügyfél pénzét. Hiszen egy céget főként erről ítélnek meg, a kifizetés teljesítése az első ami miatt megbízol egy cégben.

Ha az Iron úgy gondolta, hogy "vége az ingyen ebédnek" akkor valamelyik módszert is választhatta volna. Vagy ha kitalálta ezt a Mirror számlát, akkor talán annak bevezetéséig nem kellett volna lépniük semmit és az abuserek még vevők is lettek volna rá. Meg kellett volna mondani nekik, hogy ettől kezdve így működik,ha nem így csinálod akkor a profitodat bent tartjuk 3 hónapra vizsgálat címén. Lehet mindenki jól járt volna.

Hozzászólás

én elértem kb 10-15 perce skype-on, még mindig rendes srác velem
                          Én ma 4x hívtam, és emailt is küldtem, semmi válasz.
                          Gondolom nincs kedve magyarázkodni... Pedig nem ezért hívtam.

Today: Igen van elérhetőség a Portfolio.hu cikket író emberhez. Zoltán átdobod neki a számot ?

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Today: Igen van elérhetőség a Portfolio.hu cikket író emberhez. Zoltán átdobod neki a számot ?
                            Zoltán, köszi előre is!

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ádám te az ugyvédeddel beszeljél, mással nem kell kapcsolatot ápolnod!

A portfóliós embert valószínuleg ismered mert a te példádat használta fel.
                              ahogy én kiderítettem az elérhetoségét úgy te is meg tudod tenni, ne várd hogy helyetted dolgozzak.

Hozzászólás

• Zoli szeretném megkérdezni, az ügyfeleitek milyen összeghatárig vannak biztosítva egy esetleges csőd esetén?

Hozzászólás

Working...
                                X