Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ádám te az ugyvédeddel beszeljél, mással nem kell kapcsolatot ápolnod!

A portfóliós embert valószínuleg ismered mert a te példádat használta fel.
    ahogy én kiderítettem az elérhetoségét úgy te is meg tudod tenni, ne várd hogy helyetted dolgozzak.
    Na ahogy észreveszem itt mindenki ismer mindenkit. Talán még kollégák is voltatok?

Hozzászólás

ahogy én kiderítettem az elérhetoségét úgy te is meg tudod tenni, ne várd hogy helyetted dolgozzak.
      Zoltán, nekem kell, nem az Ádámnak. Dolgoznod pedig ezen már nem kell, mert már megvan a szám, úgyhogy küldheted is. Köszönöm!
      Egyébként pedig a "munkádat" az IronFX fizeti, úgyhogy ha ezzel elősegíted az ügy rendezését - márpedig a megfelelő tájékoztatás és tisztánlátás mindig segíti azt -, akkor ezzel mindenkinek jót teszel.
      Ráadásul még valamit legalább le is tudsz tenni az asztalra, ami tényleg munka a sok hazudozás, félretájékoztatás, félrevezetés mellett. Mert azt kevésbé lehet munkának nevezni.

Hozzászólás

• pupak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Zoli szeretném megkérdezni, az ügyfeleitek milyen összeghatárig vannak biztosítva egy esetleges csőd esetén?
        Az optimista.

Hozzászólás

Beszéltem: Tudtad, hogy ha egy cég alkalmazottja tud a cég fizetésképtelenségéről, de további pénzszerzés céljából azt a valótlan látszatot kelti, hogy fizetőképesek, azzal bűncselekményt követ el?
          Sőt, A magyar büntetőjogban nem érvényesül a jogi személyek büntető jogalanyiságának elismerése, tehát ezeknek sosem a cég a felelőse, hanem mindig az a személy aki elköveti?

Érdekes dolgokat tanul az ember mindig.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Tudtad... ezeknek sosem a cég a felelőse, hanem mindig az a személy aki elköveti?
            Zoltán, készítsd a vazelint.

Hozzászólás

• pupak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Zoli szeretném megkérdezni, az ügyfeleitek milyen összeghatárig vannak biztosítva egy esetleges csőd esetén?
              20.000€ ugyfeleként

http://www.ironfx.com/en/trading-acc...afety-of-funds

http://www.ironfx.com/sites/all/them...ation_Fund.pdf

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Zoltán, nekem kell, nem az Ádámnak. Dolgoznod pedig ezen már nem kell, mert már megvan a szám, úgyhogy küldheted is. Köszönöm!
                Egyébként pedig a "munkádat" az IronFX fizeti, úgyhogy ha ezzel elősegíted az ügy rendezését - márpedig a megfelelő tájékoztatás és tisztánlátás mindig segíti azt -, akkor ezzel mindenkinek jót teszel.
                Ráadásul még valamit legalább le is tudsz tenni az asztalra, ami tényleg munka a sok hazudozás, félretájékoztatás, félrevezetés mellett. Mert azt kevésbé lehet munkának nevezni.

csak mert ilyen kedvesen kéred: 11-800

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Beszéltem: Tudtad, hogy ha egy cég alkalmazottja tud a cég fizetésképtelenségéről, de további pénzszerzés céljából azt a valótlan látszatot kelti, hogy fizetőképesek, azzal bűncselekményt követ el?
                  Sőt, A magyar büntetőjogban nem érvényesül a jogi személyek büntető jogalanyiságának elismerése, tehát ezeknek sosem a cég a felelőse, hanem mindig az a személy aki elköveti?

Érdekes dolgokat tanul az ember mindig.
                  orulok hogy jól tájékozott vagy...
                  csak nagyon messze álltok a valóságtól

Hozzászólás

orulok hogy jól tájékozott vagy...
                    csak nagyon messze álltok a valóságtól
                    Zoltán, akkor most annak kell örülni, hogy nem téged, hanem az IronFX-et fogják felelősségre vonni? Szerintem az IronFX-nél ennek kevésbé fognak örülni.

Hozzászólás

Zoltán, akkor most annak kell örülni, hogy nem téged, hanem az IronFX-et fogják felelősségre vonni? Szerintem az IronFX-nél ennek kevésbé fognak örülni.
                      nem kell orulni semminek
                      majd minden idoben kiderul, de nem az IronFX-nek van félnivalója

Hozzászólás

• Köszönöm a gyors választ.
                        Megkérdezhetem a mirror számla hogy működik?

Hozzászólás

20.000€ ugyfeleként
                          Nyáron még 220.000 volt))
                          http://forum.tozsde.hu/53313-post3751.html

Hozzászólás

nem kell orulni semminek
                            majd minden idoben kiderul, de nem az IronFX-nek van félnivalója
                            Lehet, hogy valamit nem jól értelmezek, segíts kérlek! Szar van a palacsintában. Nálatok. Talán nem arról van szó, hogy hirtelen mindenki összebeszélt, és egyszerre kezdett el elégedetlenkedni, amire egyébként semmi oka nincs. Sőt, ezeknek az embereknek biztos fizetnek, hogy lejárassák a szegény, ártatlan IronFX-et.
                            Szóval, ha nem az IronFX-nek van félnivalója, de mégis ott van a probléma, akkor kinek kell félni? Mert akárhogy is nézem, csak te maradtál...

Hozzászólás

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nyáron még 220.000 volt))
                              http://forum.tozsde.hu/53313-post3751.html
                              Szerintem az első kettesnél remegett a keze. Vagy csak azóta megtanult számolni. Vagy már nem tud akkorákat hazudni.

Hozzászólás

Lehet, hogy valamit nem jól értelmezek, segíts kérlek! Szar van a palacsintában. Nálatok. Talán nem arról van szó, hogy hirtelen mindenki összebeszélt, és egyszerre kezdett el elégedetlenkedni, amire egyébként semmi oka nincs. Sőt, ezeknek az embereknek biztos fizetnek, hogy lejárassák a szegény, ártatlan IronFX-et.
                                Szóval, ha nem az IronFX-nek van félnivalója, de mégis ott van a probléma, akkor kinek kell félni? Mert akárhogy is nézem, csak te maradtál...
                                Nem mondod, hogy Te még nem jöttél rá?

Hozzászólás

Working...
                                X