Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem mondod, hogy Te még nem jöttél rá?
    Piroska kérlek, mire gondolsz?

Hozzászólás

• https://www.youtube.com/watch?v=mJ4tFR-Ijps

Hozzászólás

• Ez kellemetlen. Piroska, szerintem biztos te is erre gondoltál.
        Az az érzésem, lesz még ebből több is.

Hozzászólás

• Első napom a fórumon és nem semmi ami itt megy! :-)
          Nagyon sajnálom, hogy a bónuszos történet miatt, aki normálisan kereskedett az is megszívja. Pedig az elmúlt 1 évben nagyon meg voltam elégedve az Ironnal, az ügyintézők is normálisak. Bízom benne, hogy nem lesz rossz vége az egésznek. Igazából magamra vagyok csak mérges, hogy ennyi pénzt hagytam ott kereskedésre. Pedig csak annyit szabad kiküldeni ilyen cégekhez amit nem sajnálsz! Ilyenekből tanul az ember!

Németh Zoli, arra megkérhetlek, hogy utána néznél az utalásomnak, hogy mi a helyzet vele, kb 1 hete feldolgozás alatt van: 18012629. Bár Levi már rajta van az ügyön, de nem tudott meg semmit ezért kíváncsi lennék hátha Te többet látsz? Előre is köszönöm!

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ez kellemetlen. Piroska, szerintem biztos te is erre gondoltál.
            Az az érzésem, lesz még ebből több is.
            Nem erre!

Hozzászólás

Nem mondod, hogy Te még nem jöttél rá?
              Szerintem annak van akinek bent ragadt a pénze Annak meg főleg akinek 20 000 EUR-nál több van bent. Én erre tudok gondolni

Hozzászólás

Nem erre!
                Akkor biztos szövegértelmezési problémáid vannak. Nem baj, újrapróbálkozhatsz.

Hozzászólás

• Szerintem ne aggódjatok. Úgyis csak eltradeltétek volna a lovesztát. Most legalább az Iron megőrzi nektek.

20.000 eur-ig meg mindenki biztosítva van.

Hozzászólás

• Korrekt.

Legalább nem kertel, kimondja hogy mik a terveik az ügyfelekkel.

Ez a cég hivatalos üzletpolitikája?

Gyönyörű mondhatom...

Hozzászólás

• Az egymilliomodik megtekintőnek/"lájkolónak" fizetek egy sört, úgyhogy hajrá. Lehet osztani ****búkon stb.
                      Mondjuk az Iron oldalán tök jól fog mutatni. Ja igen, és az IPO-nak is jót fog tenni. Majd 1 centen bevásárolok, oszt két lábbal rúgom ki Zoltánt.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szerintem ne aggódjatok. Úgyis csak eltradeltétek volna a lovesztát. Most legalább az Iron megőrzi nektek.

20.000 eur-ig meg mindenki biztosítva van.
                        Tudod vannak akiket a 20 ezres határ nem tesz túlságosan boldoggá.

Nem irigylem a Zoltán féléket ha tényleg bedőlnek. Rengeteg ellenségük lesz hirtelen.

Hozzászólás

• lehet hogy buta kérdés de ki beszél?
                          Elöször azt ittem hogy a Zoli de neki nem ilyen a hangja, vagy torzit a felvétel?

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az egymilliomodik megtekintőnek/"lájkolónak" fizetek egy sört, úgyhogy hajrá. Lehet osztani ****búkon stb.
                            Mondjuk az Iron oldalán tök jól fog mutatni. Ja igen, és az IPO-nak is jót fog tenni. Majd 1 centen bevásárolok, oszt két lábbal rúgom ki Zoltánt.
                            FPA -n osztva

Hozzászólás

• Most néztem meg a videót. Ez nagyon király. Tehát a pénzem dupláját kapom majd, és ezt garantálják. Hogyan kell csinálni. Nyitok számlát akkor.

Hozzászólás

• Zoltán, ha már ablakpucolónak sem vesznek majd fel, itt egy jó lehetőség neked:
                                http://www.euwork.hu/munka/172/mcdon..._-_nemetorszag
                                Meki, Németország, mit szólsz? Aztán ott oszthatod az észt. Ha valakinek pedig nem tetszik, majd közvetlenül fog konfrontálódni az arcoddal.
                                Ja, és légyszi az én ajánlásommal keresd meg őket, legalább akkor visszakeresed nekem azt a pénzt, amit eddig nem fizettetek ki! Köszi!

Hozzászólás

Working...
                                X