Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most néztem meg a videót. Ez nagyon király. Tehát a pénzem dupláját kapom majd, és ezt garantálják. Hogyan kell csinálni. Nyitok számlát akkor.
    Lehet, hogy csak én maradtam le egy bejegyzésről, de a korábbiakból, és ebből a kis hangfelvételből is egyértelműen az derül ki, hogy az IronFX bizonyíthatóan az ügyfelek ELLEN játszott, és játszik.
    Zoltán, egy kérdés: ez melyik CySEC vagy MiFID direktívában van így leírva, hogy ezt így kell "megoldani"?

Egyébként olyannyira fogják ezt is garantálni feltételezhetően, mint eddig minden mást is.

Hozzászólás

• Az IronFX február 19-e óta a 100forexbrokers.com oldalát SPAMmeli: http://www.100forexbrokers.com/reviews-ratings/ironfx
      Érdekes módon előtte rengeteg rossz értékelés volt, de azóta érdekes módon csupa 4 és 5 csillagos...

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az IronFX február 19-e óta a 100forexbrokers.com oldalát SPAMmeli: http://www.100forexbrokers.com/reviews-ratings/ironfx
        Érdekes módon előtte rengeteg rossz értékelés volt, de azóta érdekes módon csupa 4 és 5 csillagos...
        Ahogy megnyitottam az oldalt egyből bejelzett az avast.Vigyázzatok!

Hozzászólás

• Még egy űrutas jelölt a telefonban, de legalább valaki fogná be a száját.

Jól írta Zalán, tényleg nagyon jó volt (legalábbis neki) a sok account manager (léhűtő), és ordít a vérprofizmus. Ilyen emberekből kellene még felvenniük legalább százat, rögtön felvirágozna a cég.

Én kilőném a léhűtőkkel együtt a bónusz hedzselőket is, csak hogy a zsáknak legyen meg a foltja. Ezt közösen basztátok el fiúk.

Zoltán a Földön marad, Ő a mi szilárd bástyánk!
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ahogy megnyitottam az oldalt egyből bejelzett az avast.Vigyázzatok!
            Látom profi vagy IT-témában. Voltál már pszichiátriai kivizsgáláson paranoia-gyanúval? Ha az avast bejelzett, azt maximum az IronFX kamu-bejegyzései miatt tette. Nem ismered a 100forexbrokers.com oldalát? Szerinted mi a fenéért spammeli Zoltán az oldalt a társaival? Talán csak nem azért, mert lassan csak ez az egy ismert felület marad nekik, ahol a saját kis bejegyzéseiket ellenőrzés nélkül elhelyezhetik?

Egyébként pedig egy-két jótanács:
            -ne nézz annyi tévét, ártalmas
            -próbálkozz használható víruskeresővel, ha jól körülnézel, még egy használhatóbb víruskeresőből is találhatsz ingyenes verziót

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Érdekes én is beszéltem az FCA-val meg a CySec-el is...
              De akkor nekem miért van más információm mint neked?
              "Megkeresésünkre a ciprusi tőzsdefelügyelet megerősítette, hogy jelenleg vizsgálat folyik a cég ellen, és hogy rengeteg ügyfélpanaszt kapnak a kereskedési tőke visszautalásának megtagadása miatt."

http://www.portfolio.hu/vallalatok/u....1.211023.html

Zoltán, most már érdekel neked milyen infód van és honnan...

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                "Megkeresésünkre a ciprusi tőzsdefelügyelet megerősítette, hogy jelenleg vizsgálat folyik a cég ellen, és hogy rengeteg ügyfélpanaszt kapnak a kereskedési tőke visszautalásának megtagadása miatt."

http://www.portfolio.hu/vallalatok/u....1.211023.html

Zoltán, most már érdekel neked milyen infód van és honnan...
                És egyre több és több lesz, nem csak a CySecnél!

Tényleg, mi van ha valamelyik Felügyelet visszavonja az Iron
                engedélyét?

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

engedélyét?
                  Semmi,az adott országban nem fog a felügyelet alá tartozni,minden megy tovább ugyanúgy.Rengeteg olyan bróker van aki felügyeleti szervek ellenőrzése nélkül nyomja.

Hozzászólás

• http://www.portfolio.hu/gazdasag/orb....5.211048.html

Németh Zoltán, olvastad?

Azt ugye tudod hogy a magyar ügyfelek nem cipruson mennek bíróságra.

Te vagy még az 1000 usd tőkével bejegyzett magyar leányvállalat vezetője papíron, ugye?

Fogalmad sincs kikkel ba*tok ki a nemfizetésekkel...

A BV rövidítés mondd valamit?

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Semmi,az adott országban nem fog a felügyelet alá tartozni,minden megy tovább ugyanúgy.Rengeteg olyan bróker van aki felügyeleti szervek ellenőrzése nélkül nyomja.
                      Aha, köszönöm!
                      De olyan forex brókerhez, amelyik nem tartozik Felügyelet alá legalább,
                      ki tol be pénzt?

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

engedélyét?
                        Ez nem így van, Magyarországon pénzügyi tevékenységet csak MNB szám birtokában lehet.

Csődbe menni egyébként nem hiszem, hogy könnyen fognak. De Zoltánnak is mondtam , nem ez lenne a cél, az emberek csak a pénzüket akarják hazudozások nélkül...
                        Nálam ez volt Zoltán kommunikációja, időrendi sorrendben:

Ne aggódj megkapod a pénzt -> 1 hónap múlva megkapod a pénzt -> soha nem mondtam, hogy megkapod a pénzt -> soha nem kapod meg a pénzt.

Korrekt

Hozzászólás

• Megoldas Markos szerzzen 10000stromant tegye be a sajat penzet a mirror szamlan duplazzon es utanna kifizet mindenkit

Hozzászólás

• Gyere Zoltán, reagálj valami frappánsat!

Hozzászólás

• idézet:

Mit mond a cég?

Telefonon kerestük az IronFX ciprusi irodáját az ügyben, ahol 5 perc várakozás után azt tanácsolták, küldjünk emailt és majd arra válaszolnak. A cég Londonban dolgozó értékesítési menedzsere, Németh Zoltán viszont telefonon válaszolt kérdéseinkre, ezt az alábbiakban változatlan formában közöljük:

Ha csak a magyar piacot nézzük, több mint 5300 elégedett kereskedő van a rendszerben, ennek egy kis hányada jelenleg az az ügyfélállomány, mely hangadó és a kifizetések elmaradását firtatja, hiszen a számláik vizsgálat alá kerültek. Számuk kevesebb, mint 100 ember. A nálunk futó bónusz programnak van egy felhasználási feltétele, ezt mindenki elfogadja, amikor számlát nyit az IronFX-nél. Két és fél évvel ezelőtt kezdtünk el először bónusz promóciót kínálni, akkor 20 százalékkal indultunk, a szerződéses feltételekben pedig már ekkor benne volt, hogy "hedgelés", vagyis két számlának a szembeállítása nem megengedett. Az is benne volt a szerződéses feltételekben, hogy ilyen esetben a cég a bónuszt visszaveheti. Később ezeket a fogalmakat pontosítottuk, az is belekerült a szerződésekbe, hogy az elért profitokat is el lehet törölni, illetve jogi eljárások is kezdeményezhetők ilyen esetekben.

Az, hogy eddig nem érvényesítettük a felhasználási feltételekben szereplő szankciókat, nem azt jelenti, hogy korábban nem voltak ilyen visszaélések. Őket eddig egész egyszerűen letiltotta az IronFX, azaz a továbbiakban nem kaptak ilyen kedvezményeket. Normál körülmények között persze továbbra is kereskedhettek. Most azonban az ilyen problémák észlelésekor a gyanús ügyfélszámlák kivizsgálás alá kerülnek, amíg pedig ez tart, addig a cég nem hagyja jóvá az ügyfelek kiutalási kérelmeit. A számlák továbbra is aktívak, az ügyfelek által feltételezetten elért profit a számlán van, de a pénz a kivizsgálás végéig itt marad. A kiutalások folyamata 5-10 napot is igénybe vehet, ez a folyamat korábban gyorsabb volt, most azonban a kivizsgálások folyamata ezt lelassítja, ezeket manuálisan kell elvégezni.

A kifizetések leállása először Kínában kezdődött, tavaly év vége felé, majd Magyarországra is fokozatosan elértek a kivizsgálások, ennek megkezdése január közepére tehető. Emiatt nem meglepő, ha egyesek a svájci frank-sztorihoz kapcsolják hozzá, igazából azonban ehhez nincsen köze a folyamatnak.

Megjegyezném, és egyúttal hangsúlyoznám is az esettel kapcsolatban: a problémákat most az kelti, hogy az ügyfelek eddig hozzá voltak szokva a gyors kiutalásokhoz. A visszaélők által keltett visszhang pedig a rendes ügyfelekben is bizonytalanságot kelt, akik többnyire nem hiszik, hogy az IronFX-nél baj lenne, de ettől még gyorsan letesztelik a szolgáltatót egy gyors kiutalásnál. Az említettek miatt viszont ezeknél a próbakiutalásoknál is sorbaállás van.

Hozzászólás

• Összességében lehet így többet bukik az Iron, mint amennyi utalást vissza tart. Persze ez csak az én véleményem. Ha egy cégről elterjed, hogy nem fizet ki ( mindegy milyen okból) oda nem sokan fognak beutalni. Bár Zoltán elmondta, hogy én max 10-12 magyar ügyfelet ismerhetek, de én ezt a következtetést vontam le.Azt tényleg nem értem, hogy miért nem lehetett ezt a Mirror számlás módszert hamarabb bevezetni, mielőtt elkezdenek nem kifizetni.Akkor lehet még működne is, a cég elkerülte volna a negatív kritikákat, az emberek továbbra is bátran befizetnének.A mirror számlával pedig jól is járhatott volna mindenki, de legalább is egy próbát megért volna. Üzletpolitikailag abszolút nem értem. Zoltánnal szivesen beszélnék erről, mert lehet, hogy a tudatlanságomból kifolyólag nem értem.

Hozzászólás

Working...
                                X