Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyere Zoltán, reagálj valami frappánsat!
    mire reagáljak Peti?
    intézzed jogi úton, normálisan ahogy kell és ha igazad van akkor úgyis kiderul...
    egyszer azt mondod hogy nincs pénzed az IronFX-nél máskor meg hogy igen

Gyujtsed ossze a haverjaidat és intézzétek kozosen, a személyeskedo uzeneteidre pedig mit vársz? reagáljak hasonló formában vagy valami kedveset vársz tolem?

Hozzászólás

• zoltán németh ironfx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      később ezeket a fogalmakat pontosítottuk, az is belekerült a szerződésekbe, hogy az elért profitokat is el lehet törölni, illetve jogi eljárások is kezdeményezhetők ilyen esetekben.

[/i]
      Mikor került bele a tc-be?

Legalább 10* megkérdeztük de nem válaszolsz!

Hozzászólás

• A tanulság az, hogy az ilyen ciprusi és banán-köztársasági cégeket messze el kell kerülni!!!

Mindegy mit mond vagy állít magáról!

Még mindig jobb idehaza a BEVA kártalanítási összeg mértékéig számlát nyitni mint az ilyen bukméker irodáknál kockáztatni.

Mostantól az Iron FX bármelyik számlára ráhúzhatja, hogy szabálytalan volt! Ebből pénz nem lesz!
        Legalább is a nyerők nem lesznek kifizetve!

Szerintem

Hozzászólás

• Robert112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Összességében lehet így többet bukik az Iron, mint amennyi utalást vissza tart. Persze ez csak az én véleményem. Ha egy cégről elterjed, hogy nem fizet ki ( mindegy milyen okból) oda nem sokan fognak beutalni. Bár Zoltán elmondta, hogy én max 10-12 magyar ügyfelet ismerhetek, de én ezt a következtetést vontam le.Azt tényleg nem értem, hogy miért nem lehetett ezt a Mirror számlás módszert hamarabb bevezetni, mielőtt elkezdenek nem kifizetni.Akkor lehet még működne is, a cég elkerülte volna a negatív kritikákat, az emberek továbbra is bátran befizetnének.A mirror számlával pedig jól is járhatott volna mindenki, de legalább is egy próbát megért volna. Üzletpolitikailag abszolút nem értem. Zoltánnal szivesen beszélnék erről, mert lehet, hogy a tudatlanságomból kifolyólag nem értem.
          Beszlélek én is szivesen veled errol ha adsz egy elérhetoséget...
          miért nem lett bevezetve eddig, azért mert most jott el az ideje, nem tudok mást mondani neked, miért akkor kelt fel a nap amikor?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            intézzed jogi úton, normálisan ahogy kell és ha igazad van akkor úgyis kiderul...
            Ez lesz. Ma elküldöm a fizetési felszólító levelet tértivevényesen.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ez lesz. Ma elküldöm a fizetési felszólító levelet tértivevényesen.
              Kis értékű a követelés, így mehet közjegyzői fizetési eljárásban.
              Szerintem senkinek sem kellene idegeskednie. Mivel mindenki meg van győződve a maga JOGI igazáról, előbb utóbb mindenki megkapja ami jár neki. Remélem kitart mindenki a saját igaza mellett és jogilag kiderül, hogy ki a ludas.

Hozzászólás

• Rendben Zoli. E-mailban el fogom küldeni .

Hozzászólás

• Csak érdekességképpen:

http://mno.hu/gazdasag/hungaria-erte...esztes-1275891

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szerintem senkinek sem kellene idegeskednie. Mivel mindenki meg van győződve a maga JOGI igazáról, előbb utóbb mindenki megkapja ami jár neki. Remélem kitart mindenki a saját igaza mellett és jogilag kiderül, hogy ki a ludas.
                    Ez akkor lenne igaz, ha a pénzem nálam lenne, és úgy vizsgálnának és ha találnak valamit akkor majd megnézzük kinek az oldalán áll a jog.

De jelenleg nem ez van, többször is kértem tőlük azt a TC pontot ami szerint egyáltalán bent tarthatják a pénzemet, nincs válasz, kértem tájékoztatást a "jogi" osztálytól , nincs válasz. Pálinkás Nikolett szerint 4 hetük van, ez letelt, nincs válasz.

Azért nincs választ mert fogalmuk sincs mit kéne. Gondolom azt hitték a megfélemlítés elég lesz (Nav, pénzelvétel stb)

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez akkor lenne igaz, ha a pénzem nálam lenne, és úgy vizsgálnának és ha találnak valamit akkor majd megnézzük kinek az oldalán áll a jog.

De jelenleg nem ez van, többször is kértem tőlük azt a TC pontot ami szerint egyáltalán bent tarthatják a pénzemet, nincs válasz, kértem tájékoztatást a "jogi" osztálytól , nincs válasz. Pálinkás Nikolett szerint 4 hetük van, ez letelt, nincs válasz.

Azért nincs választ mert fogalmuk sincs mit kéne. Gondolom azt hitték a megfélemlítés elég lesz (Nav, pénzelvétel stb)
                      Már más fórumon úgyis elindítottátok a dolgokat. Jó lesz tudni kinek lesz a végén igaza.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Később ezeket a fogalmakat pontosítottuk, az is belekerült a szerződésekbe, hogy az elért profitokat is el lehet törölni, illetve jogi eljárások is kezdeményezhetők ilyen esetekben.
                        [/I]
                        Zoltán!

Hozzászólás

Zoltán!

2015. jan. 18-19 után.

Hozzászólás

• januar 17-en

Hozzászólás

Zoltán!

Erla01: Ezt mi tudjuk, de Zoltán akkor az állította, hogy mindig is benne volt, majd most a Portfólionak , hogy később került bele. Mindig megdől a hazudozással , most meg itt sunnyog.

Szóval Zoltán, ne sunnyogj és bujkálj.

Mikor került bele a tc-be a "pontosítás"?

Hozzászólás

• Január 19-én még nem volt benne,ezt az emailt akkor kaptam.

Küldöm Önnek változtatás nélkül a hivatalos levelet/választ a lent említett kérdésre:

The below accounts were identified as internal hedgers by our Risk Management team and full bonus removed from the below accounts according to our bonus T&Cs.

The decision is final and no further details will be provided for such cases.

Please find below our bonus T&Cs:

18. If IronFX suspects or has reason to believe that a Client has abused or attempted to abuse the terms of this Offer or any other promotion of IronFX, or has acted in bad faith, IronFX reserves the right, at its sole discretion, to deny, withhold or withdraw from that Client the Welcome Bonus (and the Additional Bonus if applicable) and, if necessary: (i) to withhold, cancel and subtract from that Client's account(s) the Welcome Bonus, (ii) to terminate that Client's access to services provided by IronFX and/or terminate the contract between IronFX and the Client for the provision of services (iii) to block that Client's Account(s) (save where required otherwise by a relevant authority) and to arrange for the transfer of any unused balance (less the Welcome Bonus and any Additional Bonus if applicable) to the Client.

19. If IronFX suspects or has reason to believe that a Client has abused the terms and conditions of this Offer by hedging his positions internally (using other trading accounts held with IronFX) or externally (using other trading accounts held with other brokers), IronFX reserves the right, without the Client's consent, to withdraw immediately the Welcome Bonus (and the Additional Bonus if applicable) from the Client's trading account(s) or from his winning hedged accounts. ​

Ha bármi kérdése adódik kérem keressen minket bátran.

Üdvözlettel;

Norbert Bak | Account Manager

Hozzászólás

Working...
                                X