Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• tenyleg azt hiszitek ,hogy Zoltan vagy az iron valaszol vagy megmagyaraz valamit? egyszeru ,ha tortenik valami csoda es lessz penzuk elindulnak a kifizetesek ,ha meg nem akkor kamu lessz a csodig. sokaig mar nem szarnyal a vilagelso broker .

Hozzászólás

• http://www.portfolio.hu/vallalatok/o....5.211069.html

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ha tortenik valami csoda es lessz penzuk elindulnak a kifizetesek ,ha meg nem akkor kamu lessz a csodig. sokaig mar nem szarnyal a vilagelso broker .
        csak nekem furcsa, h a chf para után azzal villogtak minden fórumon, h 15 millió usd-t kerestek, de vállalva a világ szintű blamát, inkább nem fizetnek ki - a svájci jegybank miatt ölükbe hulló pénzből- 2-3 millió dollárt az ügyeskedőknek.
        (amit egyébként ha jól veszem ki az itteni hsz-ekből- évekig simán kifizettek...)

Évekig nem okozott problémát kifizetni a bónuszhedgelőket, most, h bőven van rá pénz, gondot okoz? vagy mégsincs pénz?....

Hozzászólás

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          csak nekem furcsa, h a chf para után azzal villogtak minden fórumon, h 15 millió usd-t kerestek, de vállalva a világ szintű blamát, inkább nem fizetnek ki - a svájci jegybank miatt ölükbe hulló pénzből- 2-3 millió dollárt az ügyeskedőknek.
          (amit egyébként ha jól veszem ki az itteni hsz-ekből- évekig simán kifizettek...)

Évekig nem okozott problémát kifizetni a bónuszhedgelőket, most, h bőven van rá pénz, gondot okoz? vagy mégsincs pénz?....
          Az ironnal mar csak virtualis penz van az is az abuser szamlakon de hamarosan azok is nullazodnak

Hozzászólás

korábban irtam már hogy mik lehetnek a bajok és a lényegére tapintottál...
            de egyet ne felejtsünk el, hogy ez a csaló banda a HAERESSEL BUKOTT ÉS EZÉRT NEM VOLT STPECN SZÁMLA sem... Zoli kit néztek ti hülyének? Csaltatok, buktatok, novemberben bedölt az egyik alap most meg chfkor a másik is... ti tartoztatok a likviditás szolgáltatóknak, ne jöjjetek már a hülyeségekkel, el..sztátok és nincs pénz ennyi, demo számlát is szembe tehettek élessel miben lesz más éles bukik demo nyer jéé van 20000usd-m nyitok még egy éleset és átjátszom jéé kitradeltem demorol 20000usd-t... ne döljetek már be emberek, kezd idegesiteni, ez a hülyére veszünk mindenkit stilus iron részéről

és Zoli érvelj ha nem igy van, ne azt mond hogy haeresnek semmi köze ehhez, meg kinának meg a CHF-nek, nem voltatok fedezve voltak nyerők is amiket szintén elloptatok 50000 és 150000usd érték között, ezekről miért nem dicsekedsz bár egyszer beismerted már amikor rákérdeztem itt forumon, tehát van nyoma de semmi konkrét, csak az hogy igy jogszerű volt az iron részéről

csalók vagytok és hiába mossák át az agyad ez büncselekmény amiben részt veszel

mindnekitől bocs a stilusért kivéve az ironos majmoktól, mert ez már vicc, hogy még nekik áll feljebb és bunkoznak, hazudnak, eltünnek...

Egyenlőre ti nyujtotok szolgáltatást az embereknek és nem az emberek nektek

szép hétvégét előre is

b

Hozzászólás

• ez nyilvanvalo ,hogy a kassza tok ures ha lenne valami keves penz en a depositra gondolok mert az ugye kulon szamlan van az iron szerint.... akkor azt az iron atengedne stp-re es akkor mehetne mindenkinel a mirror buli. de mar a depositok is csak virtualisak.

de kerdezzuk meg Zoltant ha a deposit elkulonitett szamlan van mar ha ott van akkor miert nem engeditek at stp-re. Zoltan igy elindulna a mirror buli senki se zavarna titekett suletlenseggekkel hanem kereskedne az iron meg fizetne a forumok megtelnenek pozitiv velemenyekkel , megint mindenki tolna be a penzt mert duplazodik.
              az ironfx abszolut vilagelso lenne mar itt a foldon nem is lenne elenfele ,mehetne az ipo aztan az amerikai ugyfelek ... es aztan a intergalaktikus urleny kereskedok meghoditasa. nos Zoltan erted csak ennyi kel mindenkinel atengedni a depositod stp-re es meglatod holnaptol mindenki szereti megint az iront . probald meg hivd fel a Markost es kerdezd me a depositok meg megvannak kp-ban es meseld el ezt az otleted mert ha bevallik te is elobre kerulsz a ceg ranglistan talan majd lehetsz az amerikai ironfx elnoke.

Hozzászólás

• mindenkinek jogában áll azt hinni amit szeretne
                a tényeken akkor sem változtat

Normál kereskedok továbbra is megkapják a pénzuket rendesen és utemszeruen.
                A tobbiek várjanak a vizsgálat végéig amikor is el lesz dontve hogy érvényesítve lesz-e az aktuális T&C odavonatkozó paragrafusa. Ha nem tetszik a dontés akkor forduljanak a Compliance részleghez, majd a CySec-hez és rendezzék a megfelelo módon...

Nem kell magyarázkodnom hiszen minden szabályszeruen zajlik az IronFX-nél és továbbra is így fog zajlani az ugymenet!

Hozzászólás

• Üdv!

Havi rendszerességgel utaltam vissza pénzt a számlámról, a bónusz arányos részét rendben levonták, a január végivel sem volt semmi gond. A február végén indított utalásom már több napja késett, s mielőtt még e-mailben rákérdeztem volna a késés okára, felhívtak, hogy gond van az igazolásokkal, küldjek friss közüzemi és bankszámla kivonatot. Fél órán belül elküldtem. Két napja csend van, új utalást nem tudok indítani, mert zárolták a felületet a "vizsgálat" végéig. Arról, hogy milyen vizsgálat folyik, tegnap a Portfólió cikkéből értesültem. Írtam Németh Zoltánnak, semmi válasz. Nem trükköztem a bónusszal, a maradékra van fedezet a számlámon. Egy ilyen "vizsgálat" számlánként max 15 perc lehet. Tartok tőle, tényleg nagy a baj a bróker háza táján. Egyenlőre várok, hátha mégis utalnak, de ha hozzá is jutok a pénzemhez, a bizalomnak vége.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Később ezeket a fogalmakat pontosítottuk, az is belekerült a szerződésekbe, hogy az elért profitokat is el lehet törölni, illetve jogi eljárások is kezdeményezhetők ilyen esetekben.
                    Zoltán, mikor került bele a TC -be?

Hozzászólás

• Zoli,

hogy működik ez a mirror számla, vagy mi ez?

Hozzászólás

Ez az, hogy évekig kifizették őket. De miért? Több pénzt vittek el, mint amennyit hoztak. Vagy ezek a bónusz hedzselők szájhagyomány útján terjesztették az igét, és új ügyfeleket hoztak, akik már nem voltak csalók? Minden bónusszal visszaélőre kellett volna érkezni havonta legalább két új csalónak, ha ideiglenesen belőlük építettek volna piramist, ahhoz, hogy meglegyen a pénzáramlás.
                        Leírtátok már legalább százszor eddig, de valaki fejtse már ki bővebben, hogy miért érte volna meg az iron -nak a bónusszal visszaélőket valaha is kifizetni, és újabb befizetésre ösztönözni. Elhiszem, hogy erre biztatták őket telefonon a léhűtők, de miért lett volna jó ez a cégnek?

Ez is elég döbbenetes volt néhány oldallal visszább:

smk eredeti hozzászólása
                        Zalán, Ironnál egyáltalán nem fedezik le a tranzakciókat a bankközi piacon?
                        Zalán
                        Ezt se én, se Zoli nem tudja.
                        Ezt csak a top management.

Ha egy MM bróker fedez akkor sem a banközin fedezi lesz. Vagy 1 max 2 likv szolgáltatója akinél ezt csinálja. Banközi piachoz Iron se fog odaférni. Ahhoz külön engedély kell amit én nem látok. „

"Zoltán Németh IronFX

Zalán jól mondod: NEM TUDOD!

De akkor miért állítod hogy az IronFX nem fér a bankkozi piachoz ha NEM TUDOD...

A cég két magyarországi főemberének fogalma sincs, hogy kivisz -e egyáltalán a cég bármit is a piacra. A marketingen kívül mihez értetek fiúk? Vérprofik.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ez az, hogy évekig kifizették őket. De miért? Több pénzt vittek el, mint amennyit hoztak. Vagy ezek a bónusz hedzselők szájhagyomány útján terjesztették az igét, és új ügyfeleket hoztak, akik már nem voltak csalók? Minden bónusszal visszaélőre kellett volna érkezni havonta legalább két új csalónak, ha ideiglenesen belőlük építettek volna piramist, ahhoz, hogy meglegyen a pénzáramlás.
                          Leírtátok már legalább százszor eddig, de valaki fejtse már ki bővebben, hogy miért érte volna meg az iron -nak a bónusszal visszaélőket valaha is kifizetni, és újabb befizetésre ösztönözni. Elhiszem, hogy erre biztatták őket telefonon a léhűtők, de miért lett volna jó ez a cégnek?

Ez is elég döbbenetes volt néhány oldallal visszább:

smk eredeti hozzászólása
                          Zalán, Ironnál egyáltalán nem fedezik le a tranzakciókat a bankközi piacon?
                          Zalán
                          Ezt se én, se Zoli nem tudja.
                          Ezt csak a top management.

Ha egy MM bróker fedez akkor sem a banközin fedezi lesz. Vagy 1 max 2 likv szolgáltatója akinél ezt csinálja. Banközi piachoz Iron se fog odaférni. Ahhoz külön engedély kell amit én nem látok. „

"Zoltán Németh IronFX

Zalán jól mondod: NEM TUDOD!

De akkor miért állítod hogy az IronFX nem fér a bankkozi piachoz ha NEM TUDOD...

A cég két magyarországi főemberének fogalma sincs, hogy kivisz -e egyáltalán a cég bármit is a piacra. A marketingen kívül mihez értetek fiúk? Vérprofik.
                          Szerintem kicsit olvasd el újra a dolgokat
                          Nem vagyok főember.

ÉS hidd el aki tudja, hogy mit nem tud, az többet tud mint aki itt tépi a száját és azt hiszitek elértek bármit is amit neki címeztek. Zoli a közelében sincs, hogy bármit eltudjon intézni a gyorsan nézd meg a számlámat és írj backoffice-nak, hogy vegyék elő.

Ha tippelnem kell akkor én arra szavazok, hogy nem viszi ki, most pláne nem csak ha találtak egy olyan likv szolgáltatót aki nem tud arról, hogy mi folyik náluk.
                          CHF után meg hogy nem volt ECN csak azt jelentheti, hogy csesznek kifizetni 15 millio usd-ét a volt likv szolgáltatónak, azt hiszik, hogy az profit nekik (nem lennék meglepve ha lenne egy párhuzamos per is).

Hozzászólás

• Zalán!

Te is ennél a cégnél dolgoztál? Merthogy olyan jól, tisztában vagy mindennel.

Hozzászólás

• BC

Hmm már vitték is előzetesbe a BC embereit. Látom , hamar megy az ilyen, pedig ott még pénzvisszatartásig el se jutottak.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szerintem kicsit olvasd el újra a dolgokat
                                Nem vagyok főember.

ÉS hidd el aki tudja, hogy mit nem tud, az többet tud mint aki itt tépi a száját és azt hiszitek elértek bármit is amit neki címeztek. Zoli a közelében sincs, hogy bármit eltudjon intézni a gyorsan nézd meg a számlámat és írj backoffice-nak, hogy vegyék elő.

Ha tippelnem kell akkor én arra szavazok, hogy nem viszi ki, most pláne nem csak ha találtak egy olyan likv szolgáltatót aki nem tud arról, hogy mi folyik náluk.
                                CHF után meg hogy nem volt ECN csak azt jelentheti, hogy csesznek kifizetni 15 millio usd-ét a volt likv szolgáltatónak, azt hiszik, hogy az profit nekik (nem lennék meglepve ha lenne egy párhuzamos per is).

Igazad van, ex-főembert kellett volna írnom.
                                Nem kell újraolvasnom, tisztában vagyok vele, mint ahogyan Te is.
                                Pontosan emiatt rágtál be rám az első hozzászólásomnál.
                                Ha ezeket a dolgokat addig írtad volna le, amíg a cég kötelékébe tartoztál, akkor nem illettelek volna kritikával. Így utólag már kissé visszás. Az is furcsa, hogy (burkoltan) jónak ítélted a bónusz csalást, és a túlduzzasztott apparátust is remek dolognak tartottad.

Hozzászólás

Working...
                                X