Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, ex-főembert kellett volna írnom.
    Nem kell újraolvasnom, tisztában vagyok vele, mint ahogyan Te is.
    Pontosan emiatt rágtál be rám az első hozzászólásomnál.
    Ha ezeket a dolgokat addig írtad volna le, amíg a cég kötelékébe tartoztál, akkor nem illettelek volna kritikával. Így utólag már kissé visszás. Az is furcsa, hogy (burkoltan) jónak ítélted a bónusz csalást, és a túlduzzasztott apparátust is remek dolognak tartottad.
    Ennyire ráéreztem volna? Ezt nem hiszem el!!!!

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Igazad van, ex-főembert kellett volna írnom.
      Nem kell újraolvasnom, tisztában vagyok vele, mint ahogyan Te is.
      Pontosan emiatt rágtál be rám az első hozzászólásomnál.
      Ha ezeket a dolgokat addig írtad volna le, amíg a cég kötelékébe tartoztál, akkor nem illettelek volna kritikával. Így utólag már kissé visszás. Az is furcsa, hogy (burkoltan) jónak ítélted a bónusz csalást, és a túlduzzasztott apparátust is remek dolognak tartottad.
      Mikor volt, hogy (burkoltan) jónak ítéltem?
      IronFX és van még sok más cég is megtűrték, marketing költségnek tekintették pedig mi már régen is kértük, hogy ne engedjük...nem lesz gond...aha...látom...

Erről nem az account managerek tehetnek, de ki kell ábrándítsalak titeket, Zoli sem tehet erről...ez volt/ez jelenleg a cég álláspontja...és én tudom, hogy amikor ott dolgozol akkor annyi bizonyítékot, olyan "hitelesen" adják elő, hogy amit csinálnak az teljesen jó, nem is lehet meggyőzni az ellenkezőjéről őket...

Tegnap nem IronFXnél volt az MNB, a hungariánál...

Hozzászólás

• Szerintem az Iron a következőkre számít:

1. Az MT4-re visszatett pénzeket elvesztik az ügyfelek.

2. Nem viszi perre az ügyet a sok kereskedő.

Véleményem szerint pontosan ez utóbbit kell tennünk, a "szorgos kis kínaiak"
        jól csinálják! Csoportos pert kell szervezni, úgy alacsony a költség.
        Mondjuk a perérték kb. 1-1.5%-a lenne, ekkor akik kisebb összeggel szorultak
        be, azok is csatlakozni tudnának.
        A per 99%-os eséllyel nyerhető, akkor a költségek is vissza jönnek!
        Vélemény van?

Hozzászólás

• bónusz

Zoltán azt mondta telefonban pár napja, hogy azért adtak a megjelölt számlákra is bónuszt, mert a cégnek megérte. Többet buktak az emberek az Ironnál, mint amennyit benyertek oda, na ez most fordult és az így hozzájuk nyert pénzt inkább megtartják.

Hozzászólás

• Már olyan hírek is vannak, hogy árulja a tulajdonos az Iron Fx- et.

Valószínű így könnyebb eladni ha a számlákon van pénz. Ha nem lenne akkor nem kapna érte egy vasat sem!

Rezeg a léc!

Hozzászólás

• stopvadász eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Már olyan hírek is vannak, hogy árulja a tulajdonos az Iron Fx- et.

Valószínű így könnyebb eladni ha a számlákon van pénz. Ha nem lenne akkor nem kapna érte egy vasat sem!

Rezeg a léc!
              Ha komolyan el akarja adni, a vevő is meglesz rá. Kaya Ibrahim mindenre vevő...

Hozzászólás

• Nini, már itt is az Iron! De népszerű!

http://privatbankar.hu/szarmazekos/b...renybol-278680

Ennek egyik példája az Iron FX, ahonnan tömegesen érkeztek ügyfélpanaszok, hogy nem utálják vissza a pénzt. Kiderült, hogy a cég, nem egyedüliként, olyan gyakorlatot folytatott, hogy bónuszt adnak, ha valaki további ügyfeleket hoz. Mit tesz erre az élelmes spekuláns? Viszi a (látszólag) új ügyfelet, nyit a saját és az új ügyfél számláján 1-1 ellentétes pozíciót, felveszi a bónuszt, és már meg is van az ingyenebéd. Nos, a brókercég (akinek ezzel számolnia kellett volna), felháborodottan próbálja kivizsgálni és kiszűrni az ilyen ügyleteket, és addig sem fizet. Nyilván túl sokat költöttek ezekre a bónuszokra, és most bajban vannak. Az ügyfelek pedig menekülnek, ha tudnak.

Hozzászólás

• Zoltán azt gondolom sejted, ha nem lesz pénz akkor az emberek büntetőeljárásra fogják fordítani az idejüket. És mint látjuk hamar megy a bünti...

Hozzászólás

• Szerintem Zoli is csak egy fogaskerék a gépezetben, fölösleges cseszegetni őt. Akit sérelem ért, az keresse meg az illetékes hatóságot és indítsa meg az eljárást. Tök fölösleges itt osztani az észt. Annak idején Én az Insta forexxel jártam így, a mai napig működik a cég és a mai napig várom a pénzem. Azzal a különbséggel, hogy a levelekre sem válaszolnak és a hatóságok is leszarják. Tegyétek össze kezetek lábatok, hogy a csalások ellenére szóba állnak veletek. Amúgy az asszony pénze gond nélkül megjött a múlt héten, tehát nem igaz, hogy senkinek nem fizetnek! Mindig az veri az asztalt akinek a legtöbb vaj van a füle mögött!!!

Hozzászólás

• [QUOTE=Peti1980;63834Mindig az veri az asztalt akinek a legtöbb vaj van a füle mögött!!![/QUOTE]

A diktatúrákban is mindig ezt mondják.

Hozzászólás

• Peti1980 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szerintem Zoli is csak egy fogaskerék a gépezetben, fölösleges cseszegetni őt. Akit sérelem ért, az keresse meg az illetékes hatóságot és indítsa meg az eljárást. Tök fölösleges itt osztani az észt. Annak idején Én az Insta forexxel jártam így, a mai napig működik a cég és a mai napig várom a pénzem. Azzal a különbséggel, hogy a levelekre sem válaszolnak és a hatóságok is leszarják. Tegyétek össze kezetek lábatok, hogy a csalások ellenére szóba állnak veletek. Amúgy az asszony pénze gond nélkül megjött a múlt héten, tehát nem igaz, hogy senkinek nem fizetnek! Mindig az veri az asztalt akinek a legtöbb vaj van a füle mögött!!!
                        Zoltán: ha csak egy fogaskerék, akkor kib.sz.tt nagy. Talán nélküle jobban is menne a gépezet.
                        Eljárás: úgy lesz.
                        Válaszok: micsodaaaa??? normális vagy? az ügyfélnek kellene örülnie azért, mert az állítólagosan felügyelt csaló cég egyáltalán még szóba áll az átvert személlyel? egyébként nem tudom honnan az info, de ez a kommunikációs történet ez egyáltalán nem működik: hasonló az eljárás, mint amit Te is megtapasztaltál Instánál.
                        Asszony pénze: na, akkor Te tedd össze kezed, lábad, és mondj egy köszönetet érte az Égnek!

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A diktatúrákban is mindig ezt mondják.
                          Ezt nem a diktatúrában mondják, hanem örök igazság.

Adamv, amúgy Téged miért szokott a neveden szólítani Zoltán? Erről is lemaradtam, mint Zalán esetében?

Hozzászólás

• Nah Iron megint a portfolio.hu főoldalán. Jönnek a levelek további médiumoktól is, úgy látszik nagyon rákaptak...

Zoltán, továbbra is biztos vagy benne, hogy mindent jól csináltok? Látom, hogy itt sunnyogsz...

Küldjem a FCA case numbert? Azt mondtad te erről se tudsz...

Hozzászólás

• Hogy valami hasznossal is töltsem a várakozást, írtam egy fizetési felszólítást, és tértivevényesen ajánlva postára is adtam a mai nap.
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Hogy valami hasznossal is töltsem a várakozást, írtam egy fizetési felszólítást, és tértivevényesen ajánlva postára is adtam a mai nap.
                                Budapestre hiába kuldesz bármit...
                                e-mailben a compliance részlegunkre vagy postán a ciprusi irodába

Hozzászólás

Working...
                                X