Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt írták a fórumon, hogy te arbitrage miatt buktál le.
    Nem, arról volt szó a fórumon, hogy az account managere Bak Norbert bukott meg arbitrázsolással. És így az összes alatta lévő le lett tiltva.

Úgy tűnik ez is igaz.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem, arról volt szó a fórumon, hogy az account managere Bak Norbert bukott meg arbitrázsolással. És így az összes alatta lévő le lett tiltva.

Úgy tűnik ez is igaz.
      Ja értem.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Azt írták a fórumon, hogy te arbitrage miatt buktál le.
        Ki? Mikor? Hol? Linkelnéd?
        Adok myfxbook hozzáférést, de ha ez a számla egy abuseré, akkor bárkié lehet az.

Hozzászólás

Úgy tűnik ez is igaz.
          Én is kaptam ilyen információkat, de ezt egyenlőre nem akarom elhinni. Mint kiderült a téves összeg miatt került a korábbi elutasításra.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Úgy tűnik ez is igaz.
            Adamv!

Csak egy röpke kérdés, te milyen biztos információkra alapozod azt, hogy a fentebb említett account manager bónuszozott volna? Ezzel nem védeni akarom, mert biztos van pár ottani dolgozó, aki érintett lehet benne, de mivel te magadról azt állítod, hogy nem éltél vissza a bónusszal, eléggé óvodás módszernek tűnik másra hárítani a te saradat.

Kezdem azt érezni, hogy itt mindenki hibás a bónusz visszaélések kapcsán, csak éppen azok az emberek nem, akik tényleg csinálták. Érintett vagyok anyagilag én is ebben az ügyben, viszont nem gondolom azt, hogy az itteni viselkedés célravezető lenne.

Sajnos azt kell feltételeznem, hogy a fórumon leginkább hangoskodó egyedek mértéktelen kapzsiságának issza meg a levét mindenki.
            Természetesen mindenki a saját igazát szajkózza, és senki nem vállalja fel, hogy hibát vétett volna bármivel is kapcsolatban, értem ezalatt a cég és a felháborott ügyfeleik jeles képviselőit is egyaránt.

Remélem nem gázoltam senkinek sem a lelkivilágába, aki mégis így érzi, az sajnos önértékelési problémákkal küzd és csak itt tudja magát igazán kifejezni.

Hozzászólás

• bonusos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Adamv!

Csak egy röpke kérdés, te milyen biztos információkra alapozod azt, hogy a fentebb említett account manager bónuszozott volna? Ezzel nem védeni akarom, mert biztos van pár ottani dolgozó, aki érintett lehet benne, de mivel te magadról azt állítod, hogy nem éltél vissza a bónusszal, eléggé óvodás módszernek tűnik másra hárítani a te saradat.

Kezdem azt érezni, hogy itt mindenki hibás a bónusz visszaélések kapcsán, csak éppen azok az emberek nem, akik tényleg csinálták. Érintett vagyok anyagilag én is ebben az ügyben, viszont nem gondolom azt, hogy az itteni viselkedés célravezető lenne.

Sajnos azt kell feltételeznem, hogy a fórumon leginkább hangoskodó egyedek mértéktelen kapzsiságának issza meg a levét mindenki.
              Természetesen mindenki a saját igazát szajkózza, és senki nem vállalja fel, hogy hibát vétett volna bármivel is kapcsolatban, értem ezalatt a cég és a felháborott ügyfeleik jeles képviselőit is egyaránt.

Remélem nem gázoltam senkinek sem a lelkivilágába, aki mégis így érzi, az sajnos önértékelési problémákkal küzd és csak itt tudja magát igazán kifejezni.
              Szerencsére van elég ember az Iron berkein belül is akik nem szeretnének asszisztálni ehhez az ámokfutáshoz, így elég korrektek az infók, ha gondolod nézz vissza, amiket mondtam eddig bejött.
              Itt is előre mondtam, hogy ***** nem fogja megkapni a pénzét pontosan ezért. És így is lett.

A bónusz "visszaélés" kapcsán jelenleg 1 hónapja van vizsgálat alatt a számlám, természetesen semmit se találtak de Zoltán már közölte, hogy pénzt sose kapok mert csaló vagyok. Tudom, hogy ezt a törvénytelen pénzvisszatartást csendben kéne tűrni mert... miért is?? Te tűrnéd? Nem, láttuk is.
              Persze a "jogi osztály" se válaszol, mert ugye nem tudnak mit mondani , semmi vizsgálat nincs, csak időhúzás.(se nekem se másnak)

Arra azért vigyázzatok szerintem, hogy nagyon egy kaptafára meg ez "aki hangoskodik az a bűnös" Bonusos, Ferenczyden, Piros, Német Zoltán, lassan újat kell kitalálni.

Továbbiakban, amíg haladás nem lesz a vizsgálatommal az én számlámról felesleges beszélni, ha kiutalják természetesen megírom.

Hozzászólás

Úgy tűnik ez is igaz.
                Na ez szép.
                Én még nem kezdeményeztem visszautalást (kb. 1 hónapon belül tervezem), de most utána kell néznem, hogy ki is volt az én személyes lehűtöm. Ha pont ez a Bak Norbert, akkor reszeltek a pénzemnek?
                Én sosem kerestem a személyes léhűtőmet, eddig nem szorultam rá, hogy az account -omat menedzseljék. Decemberig minden hónapban felhívtak, hogy hogyan megy a kereskedés, nyissak még másik számlát is, meg hasonló sületlenségek, de többnyire fél perc alatt lezavartam ezeket a beszélgetéseket, viszont a nevét, vagy a nevüket sosem jegyeztem meg. Érdekes módon december óta nem kerestek egyszer sem. Hogyan tudom kideríteni, hogy ki az én személyes account léhűtőm?

Bak Norbert is egy űrutas jelölt.
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Az a néhány fórumtag aki az iront bármilyen módon próbálja védeni fordítva ül a lovon:

el kellene azon gondolkozni hogy mi a jelenlegi probléma: az ironfx a rá bízott ügyfélpénzeket nem hajlandó rendelkezésre bocsájtani amikor az ügyfelek azt kérik.
                  Ez egy brokercég működésének egyik legalapvetőbb szabálya.
                  A brokercég sikere /sikeressége alapvetően egy dolgon múlik:
                  ez az ügyfelek beléje vetett BIZALMA.

Ugyanúgy mint egy banknál. Az ügyfelek bíznak a pénzügyi szolgáltatóban és annak rendelkezésére bocsájtják a tőkéjük egy részét,
                  annak a reményében hogy az ott biztos helyen van és kérésre bármikor visszakaphatják a szerződéses feltételek szerint.
                  Épp ezért kötelező egy EU-s brokernek az ügyfelek pénzét elkülönített bankszámlán, rendszeres időközönként aktualizálva megőrizni.

Az ironfx -nél ez szemmel láthatóan nem így történt, máskülönben nem játszanák ezt a kutyakomédiát amikor az ügyfelek szeretnének a pénzükhöz jutni.
                  Jelenleg a cég az évek alatt felépített BIZALMAT VERI SZÉT ROHAMTEMPÓBAN.

Volt itt olyan vélemény hogy Németh Zoltán csak egy aprócska porszem aki nem tud semmi lényegeset a cég működéséről.
                  Ennek ellentmond, hogy többszöri kérésre sem hajlandó elárulni azt a nagyon fontos tényt amit kb 20* kérdeztünk már meg tőle. Szándékosan kitér a válasz elől.
                  Szándékosan félrevezet.
                  Amennyiben jóindulat vezérelné és nem akarna rosszat az ügyfeleknek a tőle telhető legtöbbet megtenné a korrekt tájékoztatásért.
                  Ennek nyomát sem látni sajnos.
                  Ez a cég egyetlen dolgot akar: az ügyfelek pénzét.
                  Álljon itt ennek alátámasztására egy belső levél amit Zoltán korábbi főnöke írt a sales-eseknek.
                  A laikusoknak sok mindent elmond egy ilyen cég belső működéséről azt hiszem.
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Én is kaptam ilyen információkat, de ezt egyenlőre nem akarom elhinni. Mint kiderült a téves összeg miatt került a korábbi elutasításra.
                    Ennek nem sok értelme van. Összejátszott a srác egy volt kollégájával ezért az összes ügyfelét abuserré nyilvánították és megtagadják a kifizetéseiket?

Ez megint csak egy ócska kifogás a cég részéről, amire hivatkozva vissza tudják tartani a pénzeket.

Ugyanúgy, ahogy az abusereket próbálják hibáztatni a többi ügyfél pénzének visszatartásáért, tagadva, hogy a pénzhiány a valódi ok.
                    Ha tudják, hogy kik az abuserek (márpedig tudják régóta) akkor könnyű szétválasztani a "rendes" kereskedőket, akik egyébként valószínűleg nagy részt veszteségesek, és a régóta megjelölt abusereket.

Gondolom van minden egyes account managernek pár száz ügyfele, amiből a legdurvább feltételezések szerint sem hiszem, hogy egy tucatnál több tartozhat a sráchoz ebben az összejátszásban (hacsak nem millió dolláros tételben nyomták és a srácnak csak onnan voltak ügyfelei, amit erősen kétlek).

Szóval, ha létezik is ilyen (ami hihető, hiszen itt már fél tucat Iron alkalamzottról röppent fel hasonló hír) akkor is elég gáz a cég részéről az összes ügyfelét válaogatás nélkül "megjelölni".

Egyébként nem csak az abuserek vannak megjelölve a cégnél, hanem minden ügyfél, aki nagyobb nyereséget ért el, azaz "veszélyt jelent" a cégre nézve. Például a profit.hu ügyfelek is, akik közül ide is írt valaki (amit most nem keresek vissza, ha nem baj), akivel közölték is, hogy a számlája meg van jelölve, ezért került vizsgálat alá, hiába tudják, hogy az általuk használt stratégia nem a bónusz-visszaélésre megy, csak éppen túl kockázatos a brókernek, így most őket is jól meg lehet szívatni.

Hozzászólás

• Sokunk évek óta mozog ebben a körben. Legtöbbször talán még időben szoktunk szólni, ha valami nagy problémát vélünk felfedezni. Most sem alap nélkül kong a vészharang. Ha mégis, utólag majd elnézést kérek.

Quantum XXL, Civis Global, Fortress

Mindnél leírtuk előre, hogy gáz. Eltitkolt lebegő veszteség, kamu a leánycég, stb...

Mit látni most az Ironnál?
                      - Állítólag vizsgálatok vannak, eredmények nélkül. Hivatalosan még senkitől nem vontak el semmit. Egyszerűen csak nem utalnak.
                      - Az még hagyján, hogy az esetlegesen "csalással" megszerzett nyerőket tartják bent, de nem. Még a vesztő számlák maradék depositját sem utalják ki! Van tudomásom olyan ügyfélről, aki kereskedés nélküli számlájáról várja haza a pénzét 2. hete.
                      - Sunyi módon, fű alatt módosított TC. Belekerült az a kitétel is, hogy vizsgálati díj címen, akár a saját tőkét is megcsapolhatják. (Ennek még később komoly jelentősége lesz, ha a rosszabbik forgatókönyvet választják)
                      - Kínaiak Cipruson perlik az IronFX-et ki nem fizetett pénzek miatt. (Meg nem erősített hírek szerint időközben kifizették őket.)
                      - Komolyabb hazai IB partner már nem ajánlja tovább a céget. Elkezdték eltávolítani a reklámokat a weboldalról, és az egyéb anyagaikból. Nem magamról beszélek.
                      - Hétfőn talán már csoportos rendőrségi feljelentés is lesz. Ha valóban így lesz, fogunk még róla hallani.

Komolyan nem értelek Zoli. Idejöttél 3 éve, az elején kaptál rendesen hideget-meleget. Becsülendő volt a kitartásod, már kezdtelek volna megkedvelni. Most mindezt röpke 3 hét alatt kidobtad a kukába. Gratulálok!

Hozzászólás

• Ez szép összefoglalás volt. Gratula,őszintén.
                        Egy hírnévpont jár érte mindenképp.

Hozzászólás

• Én is szívből, minden szóval egyetértek.

Kíváncsi vagyok, úgy fog az Ironhoz bemasírozni a rendőrség, mint a Wall Street
                          farkasaiban, 2 H 48'-nél a Jordan Belfort irodájába?

De akkor megerősítve vagyok, mint korábban mondtam, csoportos pert
                          kell indítani!

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Álljon itt ennek alátámasztására egy belső levél amit Zoltán korábbi főnöke írt a sales-eseknek.
                            A laikusoknak sok mindent elmond egy ilyen cég belső működéséről azt hiszem.
                            Engedelmeddel lefordítottam a Sales -es levelet, hogy megmaradjon a kezdő forexezőknek, és az angolul nem olvasóknak is.
                            Egyébként nincs ezzel a levéllel semmi gond, ez így működik a brókerek 90 százalékánál, beleértve
                            az ECN -eket is. A forex egy kaszinó, természetes, hogy így működik. De az emberek legyenek tisztában vele, hogy mit is takar a számlamenedzser (léhűtő) megnevezés.

„Első számú napirend:

Szoros kapcsolatnak kell lennie az ügyféllel, ahol a számlamenedzser könnyedén meg tudja győzni az ügyfelet, anélkül, hogy túl tolakodó lenne pld. ajándékokkal, extra promóciókkal, pénz visszatérítésekkel, stb..., hogy benntartsa az egészet, vagy csupán az indulótőkéjét vegye ki, és tovább álmodjon arról, hogy még többet keressen hozzá.
                            Amikor még én is egy számlamenedzser voltam, nekem is voltak hasonló eseteim, habár sikerült a legtöbb ügyfelet meggyőznöm arról, hogy csak egy részét vegyék ki a pénzüknek, és tovább kereskedjenek a többivel, mohóvá váljanak – ami így is lesz a legtöbb esetben, visszautalják, amit kivettek, és még annál is többet, és a végén elveszítsék az egészet, de ennek ellenére a mai napig a legtöbbjük még mindig az ügyfelünk, és tovább próbálkoznak.

EZ AZ, AMIVEL MI FOGLALKOZUNK
                            SZÁMLAMENEDZSEREK=KAPCSOLATI MENEDZSEREK „

Hozzászólás

• Azért kíváncsi leszek, hogy akinek nincs igaza, majd mennyit fizet a jogi procedúrában a másiknak?

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Azért kíváncsi leszek, hogy akinek nincs igaza, majd mennyit fizet a jogi procedúrában a másiknak?
                                Nem lesz itt gond Piros

Az iron kivizsgálja magát, mint ahogy Vida ildi saját magát, vagy a nav Rogán Tónit... meg lesz oldva minden

itt a jó idő kiránduljatok legyetek a családdal és soha ne hagyjon el a remény

napi pozitiv üzeneteinket hallották

b

Hozzászólás

Working...
                                X