Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Te most melyik brókernél vagy kedves Prozac, ha megkérdezhetem?

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ne haragudj, de nincs igazad. Nem az a baj, hogy képviseli a kenyéradó gazdáját.
      Azzal van a bajom, hogy valótlanságokat állít, és ezzel a kevésbé tájékozott kezdőket megtéveszti.

Ezt írja Zoli:
      "Már írtam is korábban hogy ha valaki talál olyan brókert aki jobb feltételeket ad mint az IronFX írja meg nyugodtan!"

Jelentem, találtam!

Legalább 2 tucatot.
      Orulok hogyy találtál ilyen brókert. Nyugodtan nevezd meg itt is hogy melyik az a 2 tucat pontosan.
      Lehet hogy találsz olyan brókert ami 1 dologban jobb mint mi. Nem lehetunk mindenben a legjobbak! Azt mondtam hogy a komplex szolgáltatást nézd, ne csak egy aspektust. (spread + végrehejtás + 150 instrumentum + bonusz + platformok + toke garancia + magyar ugyfélszogálat)

Én is ismerek olyan brókert ahol 0 pip spread van. (de ilyen nincsen a világon egyik bankban sem) + jutalék. Ha még valami csoda folytán tényleg ezt is kapod amit ígértek, nem szoktad néha megkérdezni magad, vajon mibol él a cég? Honnan szedi be a mukodési koltségeket? Mibol fedezi azt a spreadet amit a bankok adnak? (mert a legjobb spread amit egyy bank tud adni az 0.5 pip az EUR/USD-n és erre jon rá a cég haszna)

Rábízom mindenkire ennek a megválaszolását.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Orulok hogyy találtál ilyen brókert. Nyugodtan nevezd meg itt is hogy melyik az a 2 tucat pontosan.
        Lehet hogy találsz olyan brókert ami 1 dologban jobb mint mi. Nem lehetunk mindenben a legjobbak! Azt mondtam hogy a komplex szolgáltatást nézd, ne csak egy aspektust. (spread + végrehejtás + 150 instrumentum + bonusz + platformok + toke garancia + magyar ugyfélszogálat)

Én is ismerek olyan brókert ahol 0 pip spread van. (de ilyen nincsen a világon egyik bankban sem) + jutalék. Ha még valami csoda folytán tényleg ezt is kapod amit ígértek, nem szoktad néha megkérdezni magad, vajon mibol él a cég? Honnan szedi be a mukodési koltségeket? Mibol fedezi azt a spreadet amit a bankok adnak? (mert a legjobb spread amit egyy bank tud adni az 0.5 pip az EUR/USD-n és erre jon rá a cég haszna)

Rábízom mindenkire ennek a megválaszolását.

Miből él egy átlagos broker?
        Az elbukott pénzekből...
        Neked ezt jobban kellene nálam tudnod de érthető okokból erről itt nem írhatsz, kirúgna a céged villámgyorsan.
        Nem küldi ki a broker a piacra a legtöbb ügyfele kötéseit, hülye lenne ha kiküldené mikor úgyis ott hagyja nála a pénzét.
        A 150 instrumentum tudod mit számít egy kereskedőnek? Semmit.
        Ne sok mindenben akarjatok átlagosak lenni hanem a legfontosabbakban nagyon jók.
        Fújtok az Fxpro-ra ezt megértem. Ők régi cég, mégis kalap sz.r amit nyújtanak.
        A myfxbook-on ott kullognak a futottak még kategóriában.

Hozzászólás

• Ha minden cég nulla spreadet adna az ügyfeleinek,akkor mindenképpen arra kellene mennie,hogy lenyulja azokat.
          Nem csak a rossz kereskedőket,hanem a jókat is.
          Meg tudják tenni!
          Nem lenne egy szép világ számomra,ha minden broker nulla spreaddel futna..
          Legyen igazi piaci árképzés,legyen meg a haszna amit megérdemel,de csak annyi haszna legyen.
          És az a haszon legyen minél lejjebb szorítva.

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ha minden cég nulla spreadet adna az ügyfeleinek,akkor mindenképpen arra kellene mennie,hogy lenyulja azokat.
            Meg tudják tenni!
            Legyen igazi piaci árképzés,legyen meg a haszna amit megérdemel,de csak annyi haszna legyen.
            Én nem beszélnék lenyúlásról...
            Az hogy az ügyfél a saját mohóságától és hülyeségétől hajtva nagyrészt veszít az nem lenyúlás. /Az más kérdés hogy a marketing gépezet rendesen rásegít/
            A brokernek nem kell semmit trükközni a chartokkal csak hagyja játszani a usereket.
            Ezért működik a tőzsde ezért működik a technikai elemzés.
            Képzeld el ha a tömeg megtáltosodna és elkezdene nyerni.
            Brrr. még belegondolni is rossz

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Én nem beszélnék lenyúlásról...
              Az hogy az ügyfél a saját mohóságától és hülyeségétől hajtva nagyrészt veszít az nem lenyúlás. /Az más kérdés hogy a marketing gépezet rendesen rásegít/
              A brokernek nem kell semmit trükközni a chartokkal csak hagyja játszani a usereket.
              Ezért működik a tőzsde ezért működik a technikai elemzés.
              Képzeld el ha a tömeg megtáltosodna és elkezdene nyerni.
              Brrr. még belegondolni is rossz
              Ha a tömeg nyerne?Az maga lenne a katasztrófa!
              Miből venne a broker tulaj vizicirkálót a tengerre magának?!
              Még a végén normális brokerként,meg kellene dolgozni a pénzért,és minimális haszonnal dolgozni!Hát ebbe tényleg belegondolni is rossz!
              Egyébként én arra a lenyulásra gondoltam,hogy jönnének a tüskék amik a valóságban nincsenek,trükkök,nagy tágítások,pénz kifizetések megtagadása egyebek..
              Hát az sem lenne egy szép világ.
              Jaj,a Meta Traderről meg ne is beszéljünk,hallottam miféle trükkök százai állnak rendelkezésre "megkönnyíteni az ügyfelek dolgát".

Hozzászólás

Ha minden cég nulla spreadet adna az ügyfeleinek,akkor mindenképpen arra kellene mennie,hogy lenyulja azokat.
                Meg tudják tenni!
                Mi az a haszon amit megérdemel? De a pont annyi? Ami alatt már le kell nyúljon?
                0.6pip még jó, 0.5-nél már átver, 0.7 drága?

Meg a piaci árképzés? Ha 2 kiemelt "PB" már nem ugyanazokkal a likviditásszólgáltatókkal áll kapcsolatban, már akkor nem egyforma az ár. És akkor még csak a legegyszerűbbet néztük.
                Nem akarom védemni a brokikat, mert max abban különbözik nagyrészük a bűnözőktől,hogy nyakkendőt hord (már) de azért ne álmondjunk mint hófehérke. Ez egy minden elemében dinamikus és ugyanakkor kegyetlen játék, aminek a célja a pénzszerzés minden résztvevő számára. Mindenki megpróbálja kihasználni a szabályok adta lehetőségeket, mert mint a leghülyébb is tudja 1-nél több a 2.

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mi az a haszon amit megérdemel? De a pont annyi? Ami alatt már le kell nyúljon?
                  0.6pip még jó, 0.5-nél már átver, 0.7 drága?

Meg a piaci árképzés? Ha 2 kiemelt "PB" már nem ugyanazokkal a likviditásszólgáltatókkal áll kapcsolatban, már akkor nem egyforma az ár. És akkor még csak a legegyszerűbbet néztük.
                  Nem akarom védemni a brokikat, mert max abban különbözik nagyrészük a bűnözőktől,hogy nyakkendőt hord (már) de azért ne álmondjunk mint hófehérke. Ez egy minden elemében dinamikus és ugyanakkor kegyetlen játék, aminek a célja a pénzszerzés minden résztvevő számára. Mindenki megpróbálja kihasználni a szabályok adta lehetőségeket, mert mint a leghülyébb is tudja 1-nél több a 2.
                  Ha egy túrórudit a kiskerben 100 Forintért tudsz megvenni,miközben a nagykerben 40 forint,akkor megtudod állapítani hogy az drága.
                  Itt is ugyanaz a helyzet.Meg kell nézni hogy a likviditás szolgáltatók milyen árréssel dolgoznak,arra rá kell számolni egy átlagos és tisztességes kisker hasznot,és már tudjuk is hogy mi az amit megérdemel.
                  Ilyen egyszerű az egész!
                  (Gondolom soha nem volt még saját céged,vagy komolyabb tapasztalatod valós árupiaci kis,vagy nagykereskedelemben).

Hozzászólás

Ha egy túrórudit a kiskerben 100 Forintért tudsz megvenni,miközben a nagykerben 40 forint,akkor megtudod állapítani hogy az drága.
                    Itt is ugyanaz a helyzet.Meg kell nézni hogy a likviditás szolgáltatók milyen árréssel dolgoznak,arra rá kell számolni egy átlagos és tisztességes kisker hasznot,és már tudjuk is hogy mi az amit megérdemel.
                    Ilyen egyszerű az egész!
                    (Gondolom soha nem volt még saját céged,vagy komolyabb tapasztalatod valós árupiaci kis,vagy nagykereskedelemben).
                    Ja, most is itt a futószalagon csavarozok, de ez nem tom hogy jön ide....

Te annyira leegyszerűsítve és idealizálva nézed mindig a dolgokat, hogy az már tényleg tiszteletre méltó.

Az élet nem ilyen...
                    ...de ha sejtenéd egy működő vállakozás árképzésére ható tényezőket, lehet te is megértenéd...

Hozzászólás

Ja, most is itt a futószalagon csavarozok, de ez nem tom hogy jön ide....

Te annyira leegyszerűsítve és idealizálva nézed mindig a dolgokat, hogy az már tényleg tiszteletre méltó.

Az élet nem ilyen...
                      ...de ha sejtenéd egy működő vállakozás árképzésére ható tényezőket, lehet te is megértenéd...
                      Én jobban sejtem "a működő vállalkozás árképzésére ható tényezőket"mint azt te valaha is képzelnéd rólam!
                      Igen,én valóban "híres" vagyok a kollégáim előtt abban,hogy lényeglátásra törekedem.

Hozzászólás

Én jobban sejtem "a működő vállalkozás árképzésére ható tényezőket"mint azt te valaha is képzelnéd rólam!
                        Igen,én valóban "híres" vagyok a kollégáim előtt abban,hogy lényeglátásra törekedem.

Azt hiszem kicsit elkanyarodtunk a topic eredeti témájától, bár én még órákig elolvasgatnám ahogy magad fényezed...

Hozzászólás

Azt hiszem kicsit elkanyarodtunk a topic eredeti témájától, bár én még órákig elolvasgatnám ahogy magad fényezed...
                          Szerintem is elkanyarodtunk..Szóval én örülnék ha normális brokerek lennének a piacon,normális működéssel.
                          Nekem nem kell a legolcsóbb,de kellene a legjobb.Persze lehet hogy másnak a legolcsóbb kell,ami lehet hogy csak a látszat.
                          Ez mindenkinek a maga döntése.

Hozzászólás

• Iron Fx 100% bonus?Zoltán,hogy is van ez?

Hozzászólás

Iron Fx 100% bonus?Zoltán,hogy is van ez?
                              Ez az Unnepi akciónk!
                              ugyanaz mint az eddigi 50% bónusz csak most 100%.

Nem kiveheto készpénzben.
                              Csak kereskedésre szolgál, viszont el is veszítheto. (vagyis dupla tokebiztonság, és a veszteségeid felét mi álljuk)

Maximum kaphato osszeg 4.000$ az elso befizetésre + 2.000$ a második befizetésre.

Minimum befizetés még mindig 500$

STP/ECN-számlán nem kapható.

Hozzászólás

• Elnézést ha nem tudok majd válaszolni a kérdésekre, de holnap reggeltol már uton leszek.

Remélem minél tobb fórumozó eljon az EXPO-ra és ahogy ígértem nem távozik senki ures kézzel (aki elore jelezte nálam hogy jon) de a tobbieknek is viszek valamit.

Hozzászólás

Working...
                                X