Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Szép

" világ egyik legnagyobb szolgáltatója, az IronFX ellen a ciprusi tőzsdefelügyelet jelenleg vizsgálatot folytat" *

És az FCA is...

Jövőhéttől a rendőrség is vizsgálódik remélhetőleg.

* http://www.portfolio.hu/vallalatok/m....3.211091.html

Hozzászólás

• http://www.argusfx.com/wp-content/up...july_60_wb.pdf

Egy link , ahol a változtatás előtti TC olvasható a maga teljességében.
      E fórumon található infók alapján a változtatás jan.19-25 közt kellett, hogy történjen, mert:

Lali75 jan.19-én kapott egy régi TC szerinti "végzést" az irontól emailben.
      Shortosgy., pedig jan.25-én észlelte és linkelte be ide az újabbat.

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        http://www.argusfx.com/wp-content/up...july_60_wb.pdf

Egy link , ahol a változtatás előtti TC olvasható a maga teljességében.
        E fórumon található infók alapján a változtatás jan.19-25 közt kellett, hogy történjen, mert:

Lali75 jan.19-én kapott egy régi TC szerinti "végzést" az irontól emailben.
        Shortosgy., pedig jan.25-én észlelte és linkelte be ide az újabbat.
        januar 17-en mar biztos megvoltt valtozva en akkor lattam es aznap visszakertem a penzem ez biztos

Hozzászólás

• Lali75 számláján 16-án vették le a dupla bónuszt. Ehhez indoklásul 19-ei emeiljükben a korábbi TC verziót idézték fel. Ezek szerint 16-án még a régi volt érvényben...

Hozzászólás

• Én Jan. 15-én igényeltem a bónuszt, akkor még nem volt benne a nyereségelvevős rész. Nem fogadok el semmit amíg el nem olvasom...

Hozzászólás

• Akkor nagyjából megállapítható, hogy 17-én változtattak rajta

Hozzászólás

• Nekem sem akarják kifizetni a tőkémet, pedig nem trükköztem a bónusszal. Különböző "indokokkal" halogatják. Kértek új bankszámla kivonatot, megkapták. Indíthattam új kiutalást, miután az előző összeget csökkentették és odaírták "DECLINED", vagyis csökkentett. Hogy miért csökkentették, kérésre sem árulták el. Az új visszautalás indítását követően, ismét zárolták az utaló felületet, tehát újra vizsgálat alá helyeztek. Ezt játszhatják az idők végezetéig.
                Csak "műkedvelő" vagyok a Forexen, és naívan kérdem: Tudtommal az IRON honi engedélyét és felügyeletét az MNB intézi. Mi van akkor, ha az MNB-nél teszünk bejelentést. Sztem hivatalból el kell indítaniuk a vizsgálatot, felvenni a társ felügyeletekkel a kapcsolatot, vizsgálat lefolytatását kérhetik. Nem tartom nagyra a Matolcsi bandát, de egy próbát megérhet.

Hozzászólás

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hogy valami hasznossal is töltsem a várakozást, írtam egy fizetési felszólítást, és tértivevényesen ajánlva postára is adtam a mai nap.
                  ........?
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Meanwhile at ironfx.
                    Utoljára szerkesztve a következő által: Chucky; 2015-12-26, 19:53.

Hozzászólás

• Tóbiás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nekem sem akarják kifizetni a tőkémet, pedig nem trükköztem a bónusszal. Különböző "indokokkal" halogatják. Kértek új bankszámla kivonatot, megkapták. Indíthattam új kiutalást, miután az előző összeget csökkentették és odaírták "DECLINED", vagyis csökkentett. Hogy miért csökkentették, kérésre sem árulták el. Az új visszautalás indítását követően, ismét zárolták az utaló felületet, tehát újra vizsgálat alá helyeztek. Ezt játszhatják az idők végezetéig.
                      Csak "műkedvelő" vagyok a Forexen, és naívan kérdem: Tudtommal az IRON honi engedélyét és felügyeletét az MNB intézi. Mi van akkor, ha az MNB-nél teszünk bejelentést. Sztem hivatalból el kell indítaniuk a vizsgálatot, felvenni a társ felügyeletekkel a kapcsolatot, vizsgálat lefolytatását kérhetik. Nem tartom nagyra a Matolcsi bandát, de egy próbát megérhet.
                      A declined itt szerintem elutasítást jelent.

Hozzászólás

• AnTi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A declined itt szerintem elutasítást jelent.
                        Szerintem is.
                        willow

Hozzászólás

• A számlamenedzserem is azt írta, hogy elutasították, de miért csökkentették, a kiutalandó összeget? Erre nem adott választ. Netán azért, hogy a következő kiutalás igénylésekor lehessen arra hivatkozni, "Bocsi, az előzőt nem elutasítottuk, csak csökkentettük."? Eddig magyarul írták ki, hogy "elbírálás folyamatban", "elfogadva", stb. Most azért angolul, hogy félreérthető legyen? Minden esetre, várom a pénzt, vagy az újabb trükköt a nem fizetésre.

Hozzászólás

• Asszem elindítom én is a kiutalást, hiába van olyan pozim ami minuszban van jelenleg és várom hogy az általam spekulált irányba induljon, havi chartos elgondolásban, de inkább lezárom minuszban, és kiveszek mindent.
                            Egyik haverom valamelyik na újságolta, hogy többszáz pipes +ban van pár lotos kötése, EU-n, és hogy megvárja lehet h lemenjen 1ig, mert az már *****sok pénz lesz az így is többezer dollár helyett... kérdeztem bónuszos a számla? igen az, de már rég pluszban van.. mondtam neki itt nem számít, ha rámhallgat, lezárja a párezer dolcsis nyerő trade-et, és kivesz mindent, mert mivel bónuszos, és 1 pozival többezer, vagy akár tízezer dollárt is fog, tuti csalónak fogják mondani, és nem kapja majd meg a pénzét.. jelenleg kitart amellett, hogy ő hisz benne, hogy nem fogja érinteni az ironos szopás, merthát ő teljesen normálisan trédelt, és nem csalt.. csak nyitott egy nagyobb pozit, hisz a margin engedte, stop nélkül, mert biztos volt az irányban, és most örül, hogy mennyit nyer, énmeg már látom magam előtt, ahogy elveszik a pénzét, ő pedig vérbeforgó szemekkel bepattan a ladájába pár tiltott fegyverrel, és felmegy pestre a platina toronyhoz

Hozzászólás

• Zoltán: miért van az, hogy a kényes kérdésekre nincs válasz?
                              Újra megkérdezem: adott egy bónuszos számla, a svájci balhé napján benyitott az ea (csak azzal ment eddig is a kereskedés), nyert nem keveset. Az is törlésre kerül, illetve számíthat kikérés esetén vizsgálatra? Nem normális, hogy ilyeneket kell kérdezni, de ebben az esetben....

Hozzászólás

• Bocsássatok meg a tudatlanságomért. Már egy napja olvasom vissza a posztokat, de nem kaptam választ arra a számotokra egyszerű dologra, hogy mi az a bónusz visszaélés. S addig nem érthetem meg miről is van szó.
                                Segítene valaki, esetleg linkkel, vagy rövíd magyarázattal?

Hozzászólás

Working...
                                X