Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• laszlo-1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsássatok meg a tudatlanságomért. Már egy napja olvasom vissza a posztokat, de nem kaptam választ arra a számotokra egyszerű dologra, hogy mi az a bónusz visszaélés. S addig nem érthetem meg miről is van szó.
    Segítene valaki, esetleg linkkel, vagy rövíd magyarázattal?
    elvileg az, hogy valaki áthedgeli a bónuszt 2 bónuszos számla között..
    gyakorlatilag pedig az, amire ők ráfogják, hogy ez az volt, miközben lehet neked semmi közöd hozzá, hogy dél vietnámban valaki pont ugyanakkor ugyanott ellentétesen nyitott mint te

Hozzászólás

• Addig is míg a kifizetések várnak szeretnék egy aprócska részletet felidézni, a most is honlapon virító általános TC-ből.:

Az általános TC-ben jelenleg ez áll:

12.6
      The Client has the right to withdraw the funds which are not used for margin covering, free from any obligations (i.e. Free Margin) from the Client’s Account without closing the said account.
      12.7
      Unless the Parties otherwise agree, in writing, any amount payable by the Company to the Client, shall be transferred directly to the Client’s personal account. Fund transfer requests are processed by the Company within the time period specified on the Company’s Main Website and the time needed for crediting into the Client’s personal account will depend on the Client’s Bank Account provider.

Tehát jelenleg az IronFx esetében egy olyan brókercégről beszélünk, amely írásos szerződésében a visszautalásra vonatkozólag azt mondja:

1. Minden marginra fel nem használt tőkét jogod van hazautalni.
      2. A hazautalandó összeget kötelesek vagyunk egyenesen a saját számládra átutalni.
      3. Kiutalási kérelmedet a honlapon megjelölt időtartam alatt feldolgozzuk.
      4. A honlapon viszont nem található semmilyen erre vonatkozó időpont!!

AZ IRONFX SZERZŐDÉSÉBEN VÁLLALJA, HOGY MEGJELÖL EGY IDŐPONTOT A HONLAPJÁN A HAZAUTALÁS TELJESÍRÉSÉRE VONATKOZÓLAG, ENNEK A SZERZŐDÉSES KÖTELEZETTSÉGÉNEK VISZONT JÓNÉHÁNY HETE NEM TESZ ELEGET!!

EZ SZERZŐDÉSSZEGÉS!!

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Addig is míg a kifizetések várnak szeretnék feltenni egy alapvető kérdést:

Az általános TC-ben jelenleg ez áll:

12.6
        The Client has the right to withdraw the funds which are not used for margin covering, free from any obligations (i.e. Free Margin) from the Client’s Account without closing the said account.
        12.7
        Unless the Parties otherwise agree, in writing, any amount payable by the Company to the Client, shall be transferred directly to the Client’s personal account. Fund transfer requests are processed by the Company within the time period specified on the Company’s Main Website and the time needed for crediting into the Client’s personal account will depend on the Client’s Bank Account provider.

Jelenleg érvényben lévő TC azt állítja, hogy a bróker a honlapon megjelölt időtartam alatt dolgozza fel a kiutalási kérelmeket. A honlapon viszont nem található jelenleg ilyen időpont megjelölés!

Tehát jelenleg az IronFx esetében egy olyan brókercégről beszélünk, amely írásos szerződésében a visszautalásra vonatkozólag azt mondja:

1. Minden marginra fel nem használt tőkét jogod van hazautalni.
        2. A hazautalandó összeget kötelesek vagyunk egyenesen a saját számládra átutalni.
        3. Kiutalási kérelmedet a honlapon megjelölt időtartam alatt feldolgozzuk.
        4. A honlapon viszont nem található semmilyen erre vonatkozó időpont!!

AZ IRONFX SZERZŐDÉSÉBEN VÁLLALJA, HOGY MEGJELÖL EGY IDŐPONTOT A HONLAPJÁN A HAZAUTALÁS TELJESÍRÉSÉRE VONATKOZÓLAG, ENNEK A SZERZŐDÉSES KÖTELEZETTSÉGÉNEK VISZONT JÓNÉHÁNY HETE NEM TESZ ELEGET!!

EZ SZERZŐDÉSSZEGÉS!!
        Bank transfers are processed within 1 working day, however it usually takes 3-5 working days for the funds to be credited to your Bank account.
        IronFX does not charge any fees for Bank Withdrawals; however charges may be applied from the correspondent and beneficiary bank.

de ez az info ott van amikor visszautalast kersz

Hozzászólás

• csak azt nem tudjuk ,hogy az 1 munkanap nalluk meddig tart valoszinuleg mas idoszamitast hasznalnak szerintem intergalaktikust de meglehet kerdezni Zoltant .

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            elvileg az, hogy valaki áthedgeli a bónuszt 2 bónuszos számla között..
            gyakorlatilag pedig az, amire ők ráfogják, hogy ez az volt, miközben lehet neked semmi közöd hozzá, hogy dél vietnámban valaki pont ugyanakkor ugyanott ellentétesen nyitott mint te
            Ezt idáig értem, de hogyan és mi ennek a haszna?

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Bank transfers are processed within 1 working day, however it usually takes 3-5 working days for the funds to be credited to your Bank account.
              IronFX does not charge any fees for Bank Withdrawals; however charges may be applied from the correspondent and beneficiary bank.

De az nem tekinthető a "Main Website"-nak.

Ennek olyan helyen kellene látszódnia, ahol a "még nem" ügyfelek is láthatják

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ennek egyik példája az Iron FX, ahonnan tömegesen érkeztek ügyfélpanaszok, hogy nem utálják vissza a pénzt. Kiderült, hogy a cég, nem egyedüliként, olyan gyakorlatot folytatott, hogy bónuszt adnak, ha valaki további ügyfeleket hoz. Mit tesz erre az élelmes spekuláns? Viszi a (látszólag) új ügyfelet, nyit a saját és az új ügyfél számláján 1-1 ellentétes pozíciót, felveszi a bónuszt, és már meg is van az ingyenebéd. Nos, a brókercég (akinek ezzel számolnia kellett volna), felháborodottan próbálja kivizsgálni és kiszűrni az ilyen ügyleteket, és addig sem fizet. Nyilván túl sokat költöttek ezekre a bónuszokra, és most bajban vannak. Az ügyfelek pedig menekülnek, ha tudnak.
                Ez hogyan lehetséges? Nem kérnek mindenféle iratokat a számlanyitáskor?

Hozzászólás

Ezt idáig értem, de hogyan és mi ennek a haszna?
                  Az, hogy ha a megfelelő arányban lefedezed máshol, bármerre megy
                  mindenképpen nyersz!
                  De nehogy most kezd el! Ez a vonat már elment!

Hozzászólás

Ez hogyan lehetséges? Nem kérnek mindenféle iratokat a számlanyitáskor?
                    Dehogynem, nem fiktív emberekről van szó, bár Kínában talán még az
                    is előfordulhatott. Mindenkinek van családja, rokona, baráti köre,
                    aki élelmes megszervezi valós emberekkel.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ami alatt rendszerint azt értik, hogy a 3-5 munkanap a bankok közti transzfer miatt jöhet össze, és nem a kiutalás feldolgozása tart eddig. Jelenleg képtelenek betartani a saját vállalásukat.
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        De az nem tekinthető a "Main Website"-nak.

Ennek olyan helyen kellene látszódnia, ahol a "még nem" ügyfelek is láthatják
                        Látszott is mindig, de nemrég "véletlenül" bevették!
                        De egyáltalán nem számít, hiszen a jogszabály ezt is szabályozza!

Hozzászólás

• am meg kit érdekel az angol nyelvű jogi szar, én magyar vagyok, magyarul tudok, ez alapján regisztráltam, az hogy ide oda handabanda nyelven kiírnak ezt azt, pont leszarom.

Hozzászólás

am meg kit érdekel az angol nyelvű jogi szar, én magyar vagyok, magyarul tudok, ez alapján regisztráltam, az hogy ide oda handabanda nyelven kiírnak ezt azt, pont leszarom.
                            Sajnos ők meg azt mondják, hogy az angol a hivatalos nyelvük, és minden más lefordított oldal csak marketing célú...

Ide tudnám rakni ezt a passzust is a TC-ből, de sajnos csak angolul...

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Látszott is mindig, de nemrég "véletlenül" bevették!
                              De egyáltalán nem számít, hiszen a jogszabály ezt is szabályozza!
                              Milyen jogszabályra gondolsz?

Hozzászólás

am meg kit érdekel az angol nyelvű jogi szar, én magyar vagyok, magyarul tudok, ez alapján regisztráltam, az hogy ide oda handabanda nyelven kiírnak ezt azt, pont leszarom.
                                Helyesen teszed, mint korábban többször írtam a TC kuka!
                                Beleírhatják, csak aznap fizetnek, mikor piros hó esik, nem számít.
                                Csak az ide vonatkozó, hatályos pénzügyi jogszabályok.
                                Furcsa is lenne mondjuk, ha pl. a Concorde hasonló szemétséget
                                csinálna, ha visszaváltasz egy befektetési jegyet.
                                Persze ilyesmi eszébe sem jut.

Hozzászólás

Working...
                                X