Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• [QUOTE=Lacóka789;64064]A Privátbankár se maradjon ki!

http://privatbankar.hu/szarmazekos/b...renybol-278680

Ezek is mind be lesznek perelve Pont akkor amikor a pénzek ki lesznek fizetve...

Lesz még a héten új cikk hallottam már róla...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Edera Mark ha ott dolgozik még, miért nem válaszol az ügyfele levelére, kérdésre?
      Azért nem, mert minden annyira rendben van, hogy nem kell neki ilyesmivel fáradnia.
      A pénz dől már akkor is, ha az account managerek fel sem emelik a telefont. A cég szakértői kifejlesztettek egy teljesen automata mechanizmust ami által az ügyfelek maguktól jönnek és fizetnek. Sőt, még az örökölt ingóságaikat és ingatlanjaikat is pénzzé teszik, hogy a világ elsőszámú brókercégénél tarthassák.

Az az 5 darab magyar abuser meg csak próbál szemétkedni és 46 nyelven teleszemetelni az internetet alaptalan vádaskodásokkal, miszerint az IronFx nem fizet és a felhasználási feltételek által tiltott belső hedgelésre akarják a saját ügyfeleiket rávenni, még azt is aki eddig nem is csinálta.

Szerintem a cég újabb marketing stratégiája, hogy már-már a győzikeshow-t megszégyenítő "magasságokba" próbál szárnyalni és annyi negatív kritikát begyűjteni, ami végeredményben pozitív népszerűséget fog hozni, mert mindenki rákattint a honlapra, aki olvas a cégről, még az is aki eddig nem akart, és meglátva a 15 nem létező likviditásszolgáltatót egyből VIP számlát nyit.
      Ez a zseniális húzás még senkinek nem juottt eszébe, így joggal érdemelnék meg a világ legkreatívabb brókercége díjat a 2015-ös évre!

Hozzászólás

• Tóbiás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A számlám tiszta, mint a frissen esett hó, mégsem fizetnek. Ha ezen a héten sem utalnak, egyértelmű a fizetésképtelenség, vagy nem akarás.
        nemsokara kapsz majd egy mailt ,hogy a szamladat vizsgaljak

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Azért nem, mert minden annyira rendben van, hogy nem kell neki ilyesmivel fáradnia.
          A pénz dől már akkor is, ha az account managerek fel sem emelik a telefont. A cég szakértői kifejlesztettek egy teljesen automata mechanizmust ami által az ügyfelek maguktól jönnek és fizetnek. Sőt, még az örökölt ingóságaikat és ingatlanjaikat is pénzzé teszik, hogy a világ elsőszámú brókercégénél tarthassák.

Az az 5 darab magyar abuser meg csak próbál szemétkedni és 46 nyelven teleszemetelni az internetet alaptalan vádaskodásokkal, miszerint az IronFx nem fizet és a felhasználási feltételek által tiltott belső hedgelésre akarják a saját ügyfeleiket rávenni, még azt is aki eddig nem is csinálta.

Szerintem a cég újabb marketing stratégiája, hogy már-már a győzikeshow-t megszégyenítő "magasságokba" próbál szárnyalni és annyi negatív kritikát begyűjteni, ami végeredményben pozitív népszerűséget fog hozni, mert mindenki rákattint a honlapra, aki olvas a cégről, még az is aki eddig nem akart, és meglátva a 15 nem létező likviditásszolgáltatót egyből VIP számlát nyit.
          Ez a zseniális húzás még senkinek nem juottt eszébe, így joggal érdemelnék meg a világ legkreatívabb brókercége díjat a 2015-ös évre!
          ezr a szitut mar annyira elcsesztek , hogy ok se tudjak ,hogy mi legyen belezavarodtak a sok hazugsagba es nem gondoltak ,hogy ez visszaut. ugy gondoltak a sok abuser csendbe marad . most meg beragtak mindenkire es azert se fizetnek megy a nagy titoktartas , de hamarosan valltoznak a dolgok... ha nem is akarnak az ugyfelekkel komunikalni majd fognak masokkal

Hozzászólás

• valakinek valami infoja ,hogy kb mennyi penzt kellene kifizessen a iron?

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              nemsokara kapsz majd egy mailt ,hogy a szamladat vizsgaljak
              Már több, mint két hete vizsgálják, semmit sem találtak, feloldották a zárlatot és újra lehetett próbálkozni a visszautalással. Ha van pénz, fizetne, ha nincs, mennek a lecsóba(sajna velünk együtt).

Hozzászólás

• Abban reménykedhetünk, hogy akik még nem tudnak a balhéról, önfeledten kereskednek, csinálják a pénz az Ironnak. Talán közülünk is kapnak morzsákat, annak bízonyítására, hogy minden OK.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  folyamatban
                  Hogy lehet valami folyamatban ami nincs is? Vagy ha van akkor miért nincs előrelépés? Illetve ha van akkor miért nincs látszata, miért nem cáfolja meg valaki? Ha van fenyegetés a cégtől, annak mi az alapja?

Tehát:
                  Ha nincs pénz ki nem fizetés akkor miért vannak ilyen sokan a világban akik fórumokon (ami nyilvános és szólásszabadság van) teszik ezt szóvá? Eddig csak alátámasztott kérdőre vonások voltak, illetve ezekre többen ugrottak és válaszra vártak. Mivel nem jött, ezért tovább folytatódnak a dolgok.

Folyamatban egy dolog lehet csak. És az nem a hitelrongálás. A kifizetések lehetnek csak folyamatban. Hiszen ha arra készültök, hogy weboldalakat, személyeket akartok fenyegetni akkor csak plusz pénzt fogtok költeni.

Az IronFX büszke volt arra, hogy soha nem tudták beperelni őket hitelrongálásért. Miért is indítana pont egy ilyen vonalat amit tutit elbukna?
                  Kezd az egész egy picit káoszos lenni ahol hiányolom a hozzáértő embert aki nem csak beleböfögne szavakat a fórumra mint te.

Szóljon nekem bárki akit megtalál egy ilyen Iron-os fenyegető levél és besétálok vele MNB-be.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az IronFX továbbra is nagyon jól mukodik, és még jópár évig itt lesz, ebben biztosak lehettek.

Az ido mindenre fényt derít...
                    Szóltam elore amikor egyes cégeknél gondok voltak és be is igazolódtak.
                    Az IronFX-nél nincsenek gondok annak ellenére hogy pár embernek nem tetszik a cég uzletpolitikája, és próbál rossz színben feltuntetni bennunket.
                    Zoltán! Semmi problémám a cég üzletpolitikájával. Azzal viszont nagyon is, hogy hetek óta nem jutok hozzá a saját tőkém töredékéhez sem.

Hozzászólás

• na megvan az iron uj platformja
                      IronFX Multi-Asset Trader
                      mostmar dolni fog a penz

Hozzászólás

• Tóbiás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Az ADMIRAL-nak az OTP vezeti a hazai számláit. Valakinek van tapasztalata velük kapcsolatban?
                        Admiralt hagynám, sok rosszat olvastam róluk, mikor telón beszéltem egy emberükkel, menedzser vagy ilyesmi, azt se tudta mi az az elkülönített számla, hogy az hülyeség szerinte, nem létezik, idézem: "blődség" ezt mondta.
                        Majd írnak még talán róla, szerencsére nekik nem nagyon van beépített emberük itt aki agyondicsérné.
                        Régen állítólag jó volt, de ezt Alpari(tüske...) és Dukas ról(mára már nem az igazi a teljesülése) is írták.
                        Keress normális komoly brókert.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Apropó, tudja esetleg bárki, hogy jelenleg mennyi a cég aktív alkalmazotti és ügyfél állománya?
                          És azt, hogy ki az új STP szolgáltató?

A honlapon még mindig a régi "15 top tier liquidity providers" megy. Ha ők már nincsenek, akkor a honlapon szerepeltetni őket a vásárló megtévesztése, vagy rosszul tudom?
                          Én is kérdeztem itt valaha, mennyi ügyfele van, meg mi van a likviditás szolgáltatókkal, de nem válaszolt Zoli, biztos kínos neki vagy nem tud válaszolni.
                          Ha pl Lmax vagy más broki lett az stp szolgáltatójuk akkor lehet hogy azon keresztül megvan a 15 bank, mert annak a brokinak van kapcsolata a bankokkal, Ironnak meg vele.

Hozzászólás

• szallac

Kösz az infót.

Hozzászólás

• Szivesen.

Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Na és akkor ki milyen másik brókert ajánl, sztem a tömeges átvonulással lehetnénk az exiron csoport ..én már szóltam minden ironos haveromnak, h úgy készüljön h váltani kell.. De mire, fxpro? Vagy melyikben lehet még megbízni?
                              WH Selfinvest!
                              Van negatív egyenleg de nagyon komoly bróker és korrekt eddig,
                              10 éves, luxemburgi, 10 000 cfd, van igazi határidős számla is, mt4 en kívül protrader platform is van, mt4 en lehet hedge asszem, pro-n kicsit bonyolult megoldani, de ott is lehet.
                              Hír alatt se táguló szpred hála a 18 banknak akik adják a likviditást.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                na megvan az iron uj platformja
                                IronFX Multi-Asset Trader
                                mostmar dolni fog a penz
                                Minimum 10000 usd deposit.

Nem rossz

Hozzászólás

Working...
                                X