Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nyilvanvalo ,hogy az iron nem ad valaszt mar lassan 2 honapja mindenki probalkozik , es valaszt nam kaptunk se az account managerektol se a funding se az info@ironfx se a chat-en. Tehat mi marad panasz a cysec fca ombudsman , .
    mar lassan mindenkinek elfogyott a turelme.

Hozzászólás

• Kedves "Niki"

alapeset az lenne, hogy kutya kötelessége válaszolni az emberek kérdésére (hiszen ez egy fórum, ahol az emberek többségének, bármilyen furcsa ez Önnek de néha lehetnek kérdései, amire I L L I K válaszolni. (jobb helyeken)

válaszolni konkrétan, egyszerűen, célravezetően
      nem pedig mellébeszélni és úgy tenni, mintha nem is lenne kérdés.

Kérdeznék nagyon szívesen, de úgy látom nincs értelme, hiszen meghaladja a szellemi képességét (?) a kérdések értelmezése vagy a megfelelő válasz megadása.
      Pedig hát egyszerűek a kérdések.

Kérem szedje össze magát és erőltesse meg magát a válaszokkal, ha már vette a fáradtságot és regisztrált a cég képviselőjeként a fórumra!

Hozzászólás

• Lehet hogy jogi úton fognak válaszolni?

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Lehet hogy jogi úton fognak válaszolni?
          nem fognak ha lessz penzuk nekifognak fizetni .

Hozzászólás

• Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Lehet hogy jogi úton fognak válaszolni?
            Arra gondolsz hogy a bíróságon megválaszolnak minden eddigi kérdést? Reménykedve hogy megússzák?

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              nem fognak ha lessz penzuk nekifognak fizetni .
              Ahogy olvastam,a jogi procedúra már elkezdődött.

Hozzászólás

• Eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kedves "Niki"

alapeset az lenne, hogy kutya kötelessége válaszolni az emberek kérdésére (hiszen ez egy fórum, ahol az emberek többségének, bármilyen furcsa ez Önnek de néha lehetnek kérdései, amire I L L I K válaszolni. (jobb helyeken)

válaszolni konkrétan, egyszerűen, célravezetően
                nem pedig mellébeszélni és úgy tenni, mintha nem is lenne kérdés.

Kérdeznék nagyon szívesen, de úgy látom nincs értelme, hiszen meghaladja a szellemi képességét (?) a kérdések értelmezése vagy a megfelelő válasz megadása.
                Pedig hát egyszerűek a kérdések.

Kérem szedje össze magát és erőltesse meg magát a válaszokkal, ha már vette a fáradtságot és regisztrált a cég képviselőjeként a fórumra!
                Kedves Eszter!

Ne haragudjon, de csalódást kell okozzak. Nem kötelességem a fórumon válaszolni! Kötelességem válaszolni a munkahelyi email címemre küldött emailekre és ennyi. Majd Ön, kedves Eszter megmondja nekem, hogy mikor és hol kötelességem válaszolni??!!

Lehet az Ön szellemi képességét haladja meg az, hogy nem képes megérteni, hogy privátban küldjön nekem emailt, vagy a munkahelyi email címemre, mint a többi fórumozó! A további sértegető stílusát pedig tartsa meg magának, mert nem vagyok hajlandó reagálni!

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Niki, ismered az ironfx tc-t?
                  Amennyiben igen válaszolnál a Zoltánnak kb hússzor feltett kérdésre?
                  Ő - nyilván véletlenül- mindig átsiklik rajta.
                  Mikor került bele a profittörlés opció?
                  NIKI, válaszolsz?

Hozzászólás

• Kedves Nikolett!

Egy cseppet sem lepődtem meg, sőt ki kell ábrándítanom csalódást sem okozott!

Hozta, az Öntől megszokott, szokásos formát! :-D
                    Akkor lepődtem volna meg , ha válaszol a kérdésekre :-)

Niki, akkor lássunk egy kérdést:

Hozzászólás

• Pálinkás Nikolett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szia!

Kérlek nézd meg az alábbi linket:
                      http://www.ironfx.com/sites/default/...y_secure_0.pdf

Ebben a dokumentumban elolvashatod a panaszkezelési procedúrát, melyben szerepel, hogy a jogi osztálynak maximum 4 hete van arra, hogy válaszoljon az ügyfél panaszára.

Amennyiben nem kaptál választ a panaszodra kérlek írd meg nekem privátban is kiderítem mi probléma.
                      Sajnos ez nem igaz.

to:Compliance <Compliance@ironfx.com>
                      date: Mon, Feb 9, 2015 at 7:19 PM

Letelt a 4 hét semmi válasz.

Hozzászólás

Azt már egy nyilvánossá tett emailben elismerte az IronFx, hogy január 16-án még nem volt benne.

Lali75 számláját ezen a napon még a régi TC alapján szankcionálták.

Hozzászólás

Szia Peti!

Azért nem válaszol és én sem válaszolhatok, mert ez a mi hatáskörünkön kívülre esik. Minden legális vonatkozatú kérdésre egyedül a jogi osztály adhat választ. Ismerem a T&C-t, de sajnos nem tudok neked érdemleges, hivatalos választ adni, így kérlek kérdezd meg a jogi osztályt a compliance@ironfx.com email címen.

Hozzászólás

• Pálinkás Nikolett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szia Peti!

Azért nem válaszol és én sem válaszolhatok, mert ez a mi hatáskörünkön kívülre esik. Minden legális vonatkozatú kérdésre egyedül a jogi osztály adhat választ. Ismerem a T&C-t, de sajnos nem tudok neked érdemleges, hivatalos választ adni, így kérlek kérdezd meg a jogi osztályt a compliance@ironfx.com email címen.
                            Én egyébként tényleg elhiszem, hogy ők jogi dolgokkal kapcsolatban nem tudnak nyilatkozni, hiszen mindent amit mondanak vagy tesznek az felelősséggel jár. Az persze már más kérdés, hogy a jogi osztály meg nem válaszol senkinek...

Hozzászólás

• Vigyázzatok mert úgy begurult most Niki, hogy megváltoztatja a fórum szabályzatát is

Hozzászólás

• Egyébként talán nem is lényeges annyira, hogy pontosan melyik nap változtattak. Annál lényegesebb, hogy erről itt most találgatásokba vagyunk kénytelenek bocsátkozni, mivel nem kaptunk erről írásban tájékoztatást.

Megint csak kérdem: HOl van itt a Cysec törvényben előírt "garancia a befektetők védelmére"?

Minden törvényesen működő pénzügyi intézmény, előre közli:

Kereskedési kondíciók változása: érvényes ettől és ettől a dátumtól

A befektetőknek joguk van tudni a pontos dátumot, a szolgáltatónak törvényes kötelessége ezt a hatálybalépés előtt közölni!

Hozzászólás

Working...
                                X