Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként talán nem is lényeges annyira, hogy pontosan melyik nap változtattak. Annál lényegesebb, hogy erről itt most találgatásokba vagyunk kénytelenek bocsátkozni, mivel nem kaptunk erről írásban tájékoztatást.

Megint csak kérdem: HOl van itt a Cysec törvényben előírt "garancia a befektetők védelmére"?

Minden törvényesen működő pénzügyi intézmény, előre közli:

Kereskedési kondíciók változása: érvényes ettől és ettől a dátumtól

A befektetőknek joguk van tudni a pontos dátumot, a szolgáltatónak törvényes kötelessége ezt a hatálybalépés előtt közölni!
    az ironnal a befektetonek egy joga van elbukni a penzt.

Hozzászólás

• Így kezdődiki egy ilyen tájékoztató levél (ezt egy másik bróker küldte):

KERESKEDÉSI KONDÍCIÓK VÁLTOZÁSAI

Tisztelt Ügyfelünk,
      Február 1-vel változnak a kereskedési kondíciók.

Hozzászólás

• ironfx

http://forexmagnates.com/update-info...ader-platform/

Hozzászólás

• Az Ironfx az új promóciójával csak előre menekül! reméli lesz még valaki olyan hülye, hogy az új platform miatt számlát nyit és befizet!

Fölösleges próbálkozás! Az Ironfx egy partra vetett hal! Az utolsókat rúgja!

Hasonlít a Questoros esetre. Folyamatosan reklámozzák a "25 éve értéket teremtünk" szlogent a TV-ben!

Ők is abban bíztak lesz új befizetés! Ennyi volt! Ennyit értek a szaros kötvényeik!

Hozzászólás

• Pálinkás Nikolett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szia Peti!

Azért nem válaszol és én sem válaszolhatok, mert ez a mi hatáskörünkön kívülre esik. Minden legális vonatkozatú kérdésre egyedül a jogi osztály adhat választ. Ismerem a T&C-t, de sajnos nem tudok neked érdemleges, hivatalos választ adni, így kérlek kérdezd meg a jogi osztályt a compliance@ironfx.com email címen.
            Nem féltek a felelősségrevonástól? Félrevezetitek az ügyfeleket, anyagi kárt okozva ezzel nekik.

Hozzászólás

• Az általuk bevezetett platform sem új! Ezt használja a GFT és sok más cég is! Market maker platform! Ha veszíteni akarsz csak bátran!

Szánalmas!

Hozzászólás

• "IronFX withheld from answering who the liquidity provider is. But, it is believed to be GAIN Capital, who may also be providing technology along with liquidity to IronFX. - See more at: http://forexmagnates.com/update-info....PCfHw0q0.dpuf

Hmm..tehát van 3 lehetőség:
                - Vagy Gain Capital a likv szolgáltató a platformhoz
                - Vagy saját maguk
                - Vagy egy teljesen más cég

Jelenlegi helyzetben nem tudom melyiknek örülnék jobban. Gainnek nem igazán van jó hírneve, ha saját akkor már tudjuk mi fog következni, ha meg valaki más akkor nem sok cég jönne szóba. FXCM kiesett, Alpari kiesett, talán Oanda?

Szerintem full MM, őket ismerve lehet megtartják maguknak teljesen...FxPro tutira nem...

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  "IronFX withheld from answering who the liquidity provider is. But, it is believed to be GAIN Capital, who may also be providing technology along with liquidity to IronFX. - See more at: http://forexmagnates.com/update-info....PCfHw0q0.dpuf

Hmm..tehát van 3 lehetőség:
                  - Vagy Gain Capital a likv szolgáltató a platformhoz
                  - Vagy saját maguk
                  - Vagy egy teljesen más cég

Jelenlegi helyzetben nem tudom melyiknek örülnék jobban. Gainnek nem igazán van jó hírneve, ha saját akkor már tudjuk mi fog következni, ha meg valaki más akkor nem sok cég jönne szóba. FXCM kiesett, Alpari kiesett, talán Oanda?

Szerintem full MM, őket ismerve lehet megtartják maguknak teljesen...FxPro tutira nem...
                  Valószínű a Gain Capital-Forex.com (GFT utódcége) a szolgáltató. A legnagyobb zsivány. Market maker cég és zsiványkodik! Nagyon rossz szolgáltató!

Pénznyelő! minden rosszat el tudok róla mondani! Ja és a nyerőkbe is belekötnek. Nem szívesen fizetik ki a nyerő ügyfeleket!

Hozzászólás

• Egy nagy kínai IB azt terjeszti hogy befagyasztotta kínai hatóság az ironfx-hez tartozó számlákat.

Hozzászólás

• stopvadász eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Valószínű a Gain Capital-Forex.com (GFT utódcége) a szolgáltató. A legnagyobb zsivány. Market maker cég és zsiványkodik! Nagyon rossz szolgáltató!

Pénznyelő! minden rosszat el tudok róla mondani! Ja és a nyerőkbe is belekötnek. Nem szívesen fizetik ki a nyerő ügyfeleket!
                      Akkor legalább nem lesz érdekellentét az iron és GFT között. Egymásnak teremtettek.

A kérdés viszont az, hogy megteheti-e egy brókercég, hogy nem hozza nyilvánosságra, hogy ki a likviditásszolgáltatója. Az ügyfél hogyan higgye el, hogy létezik-e egyáltalán, vagy itt is a cég fedezi házon belül a pozikat?

Lehet, hogy Columbo felesége a likviditásszolgáltató. Azt sem látta soha senki, csak mindig hallottunk róla.

A legfontosabb viszont az, hogy miért szerepeltetik még mindig a régi likviditásszolgáltatókat a honlapon, megtévesztve ezzel az ügfeleket???

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Egy nagy kínai IB azt terjeszti hogy befagyasztotta kínai hatóság az ironfx-hez tartozó számlákat.
                        Ezt lehet olvasni a Forex Factory-n és más fórumokon is.

http://www.forexfactory.com/showthre...=375826&page=5

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ezt lehet olvasni a Forex Factory-n és más fórumokon is.

http://www.forexfactory.com/showthre...=375826&page=5
                          Amire én gondolok az mai hír és kb. fél mrd usd.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Amire én gondolok az mai hír és kb. fél mrd usd.
                            sokan terjesztenek sokmindent!
                            amit tegnap írtam az az igazság és utána lehet kérdezni mind az FCA-nál és a CySec-nél is!

nincs vizsgálat a cég ellen és semelyik bankszámla nincs befagyasztva!

Hozzászólás

• Valaki írjon már egy levelet ennek a 2 felügyeleti szervnek, majd a választ ossza meg a fórumon. Rögtön kiderül az igazság.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                sokan terjesztenek sokmindent!
                                amit tegnap írtam az az igazság és utána lehet kérdezni mind az FCA-nál és a CySec-nél is!

nincs vizsgálat a cég ellen és semelyik bankszámla nincs befagyasztva!
                                Megkeresésünkre a ciprusi tőzsdefelügyelet megerősítette, hogy jelenleg vizsgálat folyik a cég ellen, és hogy rengeteg ügyfélpanaszt kapnak a kereskedési tőke visszautalásának megtagadása miatt.

http://www.portfolio.hu/vallalatok/u...ba.211023.html

Zoltán: Itt valaki hazudik szerintem.
                                Megadnád az elérhetőségét azoknak akik a te verziódat meg tudják erősíteni a felügyeleteknél? Eddig háromszor kértem, csak mellébeszéltél, ez nem túl hiteles.

Hozzászólás

Working...
                                X