Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megkeresésünkre a ciprusi tőzsdefelügyelet megerősítette, hogy jelenleg vizsgálat folyik a cég ellen, és hogy rengeteg ügyfélpanaszt kapnak a kereskedési tőke visszautalásának megtagadása miatt.

http://www.portfolio.hu/vallalatok/u...ba.211023.html

Zoltán: Itt valaki hazudik szerintem.
    Megadnád az elérhetőségét azoknak akik a te verziódat meg tudják erősíteni a felügyeleteknél? Eddig háromszor kértem, csak mellébeszéltél, ez nem túl hiteles.
    a portfóliónak nincsen semmilyen írásos megerosítése, és azt is kétlem hogy ilyesmit mondott volna valaki a CySEC-nél

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      a portfóliónak nincsen semmilyen írásos megerosítése, és azt is kétlem hogy ilyesmit mondott volna valaki a CySEC-nél
      Neked van? Miért nem mondod meg negyedszerre se, hogy ki tudja ezt megerősíteni?

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Neked van? Miért nem mondod meg negyedszerre se, hogy ki tudja ezt megerősíteni?
        Itt tudod megkérdezni:
        Supervision Department:
        supervision@cysec.gov.cy

Hozzászólás

• http://www.napi.hu/tozsdek-piacok/no...et.594667.html

"A magyar pénzügyi botrány Régely szerint jól mutatja, hogy az ügyfelek vagyonát csak bűncselekmény esetén fenyegetheti veszély. A nyilvánosságra került három eset mindegyikében erre legalábbis alapos gyanú már megvan."

Hozzászólás

• Pálinkás Nikolett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szia Peti!

Azért nem válaszol és én sem válaszolhatok, mert ez a mi hatáskörünkön kívülre esik. Minden legális vonatkozatú kérdésre egyedül a jogi osztály adhat választ. Ismerem a T&C-t, de sajnos nem tudok neked érdemleges, hivatalos választ adni, így kérlek kérdezd meg a jogi osztályt a compliance@ironfx.com email címen.
            Meg tudnád mondani, hogy mi a helyzet akkor, ha a jogi osztály sem válaszol? Esetleg Te, mint jogi ügyekben nem járatos személy, akinek kapcsolata van ezzel az osztállyal, tudsz bármilyen magyarázatot adni azokra az esetekre, amikor a jogi osztály "elfelejt" válaszolni?

Hozzászólás

• Örömhír!

Legalább is nekem, megérkezett a banki számlámra a pár napja indított utalás.
              Ettől még bizalom nem állt helyre, de legalább reménykedhetek, hogy mégsem dől be a cég, és hozzájutok a többi pénzemhez is.

Hozzászólás

• Tóbiás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Örömhír!

Legalább is nekem, megérkezett a banki számlámra a pár napja indított utalás.
                Mikor indult?

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Úgyhogy kezd eléggé aggasztani a dolog és a forex egyre kevésbé kezd jó buli lenni.
                  Jó a forex csak ésszel kell csinálni, legkevesebb pénzt tarts benn, használd ki a tőkeáttételt és nagy baj nem lehet.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Jó a forex csak ésszel kell csinálni, legkevesebb pénzt tarts benn, használd ki a tőkeáttételt és nagy baj nem lehet.
                    Akkor ha adni fognak tőkeáttétet! A megbízható cégek veszik vissza a tőkeáttéteket a CHF történet miatt. Amelyik meg megbízhatatlan az meg hiába adja.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Mikor indult?
                      Péntek délután.

Hozzászólás

• stopvadász eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Akkor ha adni fognak tőkeáttétet! A megbízható cégek veszik vissza a tőkeáttéteket a CHF történet miatt. Amelyik meg megbízhatatlan az meg hiába adja.
                        A wh 50 re vette le nekem, elég szerintem daytradre, napon túlra meg főleg.

Hozzászólás

• Tóbiás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Mikor indult?
                          Péntek délután.
                          Ma beszéltem telefonon a Németh Zoltánnal. Arról tájékoztatott, hogy a számlám nem érintett a vizsgálatokban. Állítása szerint valahol a feldolgozási sor közepén jár a kérelem, amit 03.03-án adtam be.
                          Akkor most vagy nincs feldolgozási sorrendiség, és csak a véletlenen múlik kinek fizetnek, és kinek nem, vagy valaki nem mond igazat.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ma beszéltem telefonon a Németh Zoltánnal. Arról tájékoztatott, hogy a számlám nem érintett a vizsgálatokban. Állítása szerint valahol a feldolgozási sor közepén jár a kérelem, amit 03.03-án adtam be.
                            Akkor most vagy nincs feldolgozási sorrendiség, és csak a véletlenen múlik kinek fizetnek, és kinek nem, vagy valaki nem mond igazat.
                            Amit megkaptam, azt 03. 06-án indítottam. Előtte február végi kérelmet elutasították, és amikor a felület zárlatát feloldották, indítottam újat.

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Meg tudnád mondani, hogy mi a helyzet akkor, ha a jogi osztály sem válaszol? Esetleg Te, mint jogi ügyekben nem járatos személy, akinek kapcsolata van ezzel az osztállyal, tudsz bármilyen magyarázatot adni azokra az esetekre, amikor a jogi osztály "elfelejt" válaszolni?
                              Szia!

Igen, kérlek privátban vagy a munkahelyi emailemre küldd el nekem az email címed és neved és akkor rákérdezek, hogy mikor fogsz választ kapni és mi az oka hogy eddig még nem kaptál választ.
                              npalinkas@ironfx.com

Hozzászólás

• Nikolett:

Gondolkozom, hogy ez valami színjáték-e. SENKI nem kap választ a "jogi" osztálytól (se), teljesen felesleges egyesével nézegetni.

(Akit érdekel, én azért nem kapok választ mert elítélendő módon a jogi utat választottam, ezért nem a "jogi osztály" fog válaszolni??? hanem majd valami ügyvédek, akiket természetesen semmi határidő nem köt. A jogi osztály persze nem tudjuk mit csinál ha a jogi kérdéseket nem ők válaszolják meg..)

Hozzászólás

Working...
                                X