Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ez a sok csaló... a kártyás depositot se kapják vissza...

Hozzászólás

• "sosem akartuk azonnal megszuntetni a bonus abuserek csapatát"

By Németh Zoltán...

Hozzászólás

• olyan jó hogy egyeseknek az egész napját az tolti ki hogy a fórumra irogatnak.
        elkezdtem gondolkoni hogy vajon ezek a személyek mivel foglalkoznak a magán életben...
        Én biztos hogy nem lógnék egész nap a fórumon ha nem lenne benne a munkakoromben!

A kiutaláokat ugyanazon a módon kuldjuk vissza mint ahogyan beérkeztek.
        Egyes kiutalái módok sokkal gyorsabbak mint mások (lásd Skrill)

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          olyan jó hogy egyeseknek az egész napját az tolti ki hogy a fórumra irogatnak.
          elkezdtem gondolkoni hogy vajon ezek a személyek mivel foglalkoznak a magán életben...
          Én biztos hogy nem lógnék egész nap a fórumon ha nem lenne benne a munkakoromben!

Valószínűleg nem mások pénzét próbálják ellopni. Egyébként nem tudhatod, kiknek nem fizettek... Van itt navos, büntetés végrehajtástól, olyan aki egyetemen dolgozik (tudod, a diplomákat ott adják..), meg ki tudja még...

Ha a kiutalások ugyanúgy jönnek ki mint be, akkor a skrilles befizetésemet miért is nem kapom vissza skrillre?

Sok olyan dolog van a munkakörödben amit mi nem bírnánk csinálni, de neked lelked rajta.

Hozzászólás

• Meg sem próbálja tagadni hogy tőle van az idézet.

Ezt se nagyon tagadta.

Hozzászólás

Lehet, hogy ők (én) sem lógnék itt, ha nem lenne pénzük a cégnél.
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

Komolyra fordítva a szót: lehet az ügyfeleknek vizsgálatot kérni az iron -tól saját maguk ellen? Még nem utaltattam vissza pénzt tőletek soha, és nem is biztos, hogy visszautaltatnám, ha előre meg tudnék bizonyosodni arról, hogy nem tekint a cég potential irregular trading activities -t folytató ügyfélnek. És persze ezt valamilyen módon írásba is adná. Nem olyasmire gondolok, hogy majd Te utánanézel nekem, és megnyugtatsz...
                Elhiszem, hogy sok a bónusz csaló nálatok, de ezt ti főztétek ki magatoknak. (Kurvára nem érdekel, hogy megkapják -e a pénzüket (a deposit -tól eltekintve, azt természetesen már rég vissza kellett volna utalnotok nekik) ). De a hozzászólások alapján nagyon úgy tűnik, hogy a normális kereskedőket is szívatjátok.

Hozzászólás

• De jó lenne ha vissza vennék a töke áttételt egy az egyre végre rend lenne egy szaros brókerre sem lenne szükség,mehetnénk a sarokra szír pénzváltókhoz váltani kesben és nem tűnne el a málna,szépen ráülne mindenki.Ettől jobbat én nem tudok elképzelni nagyon szurkolok ennek de sajnos ez nem lesz így mert akkor nem lehet lopkodni.

Hozzászólás

Zoltán! Miért is aggaszt téged annyira, hogy ki és mivel tölti az idejét?

Át tudnád küldeni a munkaköri leírásod? Szeretnék kicsit szemezgetni benne, mert ilyesmit még soha életemben nem láttam.

Zoltan Nemeth, daily tasks:
                    -checking/reading Forex forums
                    -opening new IronFX topics in Forex forums
                    -writing comments (mainly false, misleading information)
                    -spamming Forex forums
                    -writing fake reviews (FPA, 100forexbrokers etc.)

Valahogy így néz ki?

Ha ugyanolyan módon külditek vissza a "kiutaláokat", mint ahogy beérkeztek, akkor miért nem érkeznek vissza a célszámlákra? Esetleg azok is úgy érkeztek be, hogy meg sem érkeztek?
                    Zoltán, hihetetlenül bölcs ember vagy. Tényleg gyorsabbak egyes "kiutalái" módok, mint mások? Ezt valami továbbképzésen tanultad?

Hozzászólás

• Nah még egy Account Manager kiesett. Márk Edera is felmondott.

Megértem, ez nem neki való.

De hogy Zoltán még 1-2 napja is úgy tett mintha ott dolgozna.... Biztos azért van ez mert semmi gond a cégnél.

Nembaj Zoltán, a hazudozás nem bűncselekmény, persze ha valamilyen csalárd érdekből teszik... akkor igen, remélem ilyen nem történt...

Mielőtt jönne, hogy csak találgatás:

what happened with Mark Edera

Sergios S 11:20:17 pm

He is no longer working with us

Hozzászólás

• Nagyon sajnálom, hogy idáig süllyedt az Iron Fx, azt gondoltam, hogy egy normális cég, de hogy is bízhatna az ember ciprusi meg görög származású emberekben, én kis naív azt gondoltam, hogy csinálnak egy frankó céget.

Sajnos az Iron Fx is csak egy szerencsejátékos cég volt, befektetési cég látszattal. Magyar embereket, megint magyar emberek csaptak be, azért, hogy egy ciprusi dísz**** tovább élhesse az anyagi vágyait és tetszelegjen az okos milliomos szerepében és védik a céget, mert azt remélik, hogy majd tovább fog működni.

Nem fog tovább működni, aki benne van a szakmában, az tudja, hogy most már világszinten elterjedt, hogy senkit nem fizet ki a cég, néhány esettől eltekintve, amiből fenntartják a látszatot. És az ügyfél tőke az szent dolog. Innentől fogva, az Iron Fx kiszállt a nagyok versenyéből és elkezd darabjaira hullani. A vég kezdete. Egyszer lehet eljátszani a befektetők bizalmát ebben a szakmában, ez most megtörtént.

Az új iroda meg új platform egy gyenge próbálkozás. Az új platform white label partner a Gain Capitalnak nagy befektetés tehát nem történt. Az új irodák meg a dél amerikai és többi koszfészekhez hasonlóan nem kerülnek túl sok pénzbe. pár százezres tételek.

Reméljük, hogy kártalanítanak mindenkit. Sajnos akinek profit van a számláján és skalper, vagy megjelölték mert rálehet húzni, hogy irreguláris kereskedési aktivitást végez, annak húzzák az idejét és megpróbálják levágni.

Így Markus továbbra is vehet egy újabb Porschet, ha akar, az ügyfelek pénzéből és Petrossal szívhatják a cocaint a yachtjukon. Viszont nemsokára olyan szintű bili fog kiborulni angliában, amire szegény Markus nem is gondol, hisz mindenki tudja, hogy ingatlan befektetései vannak Londonban.

Nemsok idő és a Scotland Yard elfog vinni néhány embert, mert történtek olyan dolgok is, amelyeket a korábbi ott dolgozók felfedtek és átadtak már a szerveknek illetve a konkurens cégeknek. Az összes dolgozónak ki van adva, hogy tartsanak vissza annyi pénzt amennyit tudnak és nyugtassák meg az ügyfeleket, mert ez segít a cégen. Próbálják ráerőltetni mindnekire a Profitshare bónuszt, amit ugy tukmálnak a szerensétlen értékesítők, mintha az örök életet hozná el(sajnos a tulajdonosok tudják, hogy így tudják húzni az időt, amíg kimentenek néhány infót és eltüntetnek néhány papírt)

Ehhez aszisztálnak még a magyar kapcsolattartók, nagyon szegényes kifogásokkal és hülyének néznek mindenkit és eljátszák a nagy szakembert. Inkább eladták magukat és a hitelüket, hogy asszisztáljanak ehhez a vonat szerencsétlenséghez.

Az Iron Fx haldoklik nagyon kevés ideje van hátra, újabb 57 dolgozót küldtek el a cégtől.

Mindenki írjon az FCa-nak és a fontos, hogy az Ombudsmannak is, mert ő neki nagyobb a hatalma. A Cysec-nek is, mert ő fogja kezelni a magyar ügyfeleket nagyobb részben.
                        Az Iron Fx Magyarországon nincs hivatalosan, az irodájuk a Bank Centerben csak egy sales hely az MNB pedig kifejezetten nem ajánlotta a céget kereskedésre.

Kérek mindenkit, hogy őrizze meg a hidegvérét és emberségét és mutasson példát az Iron Fx magyar dolgozóinak, akik megbuktak mint szakemberek és emberek. Ők képviseltek minket az Iron Fx cégnél És ők képviselték a céget a magyar emberek felé, sajnos nem őszintén.

Thank you

Hozzászólás

• Egy javaslat:

Érdemes lenne egy listát készíteni azokról az emberekről, akik ehhez a szélhámossághoz asszisztáltak, és asszisztálnak. Sajnos, akik most nem léptek/lépnek ki, és akik továbbra is részt vesznek ebben az IronFX oldalán, és megpróbálják továbbra is rászedni a gyanútlan ügyfeleket, azoknak sár fog tapadni a kezéhez. Ezekre az emberekre vonatkozóan az lenne a minimum(!), hogy ebben a szakmában - az IronFX összeomlása után - soha többet ne kapjanak munkát. Természetesen a lista Németh Zoltán ("kisiparos") nevével kell, hogy kezdődjön. De akár folytatódhatna például Lukácsi Levente ("falazó mester") nevével is...

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mindenki írjon az FCa-nak és a fontos, hogy az Ombudsmannak is, mert ő neki nagyobb a hatalma. A Cysec-nek is, mert ő fogja kezelni a magyar ügyfeleket nagyobb részben.
                            Az Iron Fx Magyarországon nincs hivatalosan, az irodájuk a Bank Centerben csak egy sales hely az MNB pedig kifejezetten nem ajánlotta a céget kereskedésre.
                            Az IronFX létezik hivatalosan Magyarországon, ugyanis van magyar engedélyük is, a magyar iroda nem csak egy "sales hely", ugyanúgy számon kérhető a magyar jogszabályok szerint is. Nem hiszem, hogy Ciprusig kellene feltétlenül szaladni. A párhuzamosság a tuti.

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Az IronFX létezik hivatalosan Magyarországon, ugyanis van magyar engedélyük is, a magyar iroda nem csak egy "sales hely", ugyanúgy számon kérhető a magyar jogszabályok szerint is. Nem hiszem, hogy Ciprusig kellene feltétlenül szaladni. A párhuzamosság a tuti.
                              A pontosság kedvéért: Az IronFx Global egy határon átnyúló szolgáltatást végző ciprusi cég.
                              Az MNB-nél nem rendelkezik engedéllyel, csak regisztrációval, mint Magyarországon is tevékenykedő külföldi cég.

A CySEC az eljáró szerv a cég ügyeivel kapcsolatban, amivel sajnos nincsenek kisegítve az ügyfelek, mert kb. olyan, mintha az ördögöt jelentenék fel az anyjánál.

Ettől függetlenül az MNB-hez is el kell juttatni a panaszt, amit ők továbbítanak, valamint hivatalból indíthatnak eljárást ha szabálytalanságot tapasztalnak a magyarországi tevékenységgel kapcsolatban.

Az FCA az angol leánycég, az IronFX UK felügyfeleti szerve, és azon ügyfelekre érvényes az ő felügyeletük akik Angliából, vagy a co.uk végződésű honlapjukon nyitottak számlát.

Ha esetleg volt valaki, akit sikerült az értékesítőknek rábeszélni, hogy 2 profillal nyissanak számlát (és kétszer igényeljenek bónuszt), egyet a .com/.hu oldalon, egyet pedig a .co.uk oldalon, akkor a második regisztráció az FCA-hoz tartozik.

Hozzászólás

• Fca

Azért ez szerencsére nem ilyen egyszerű. Az Ironfx.co.uk csak pár napja működik, addig a .com/en re irányított. Erre írtam pár napja, hogy mekkora hibát követtek el. Így jelenleg az FCA se tudja eldönteni ki hova tartozik. Én a co.uk oldalon regisztráltam, mert mindenhova ott regisztrálok.

De itt már tényleg nem az a kérdés, hanem ugye a szándékosság... Akinek van gyomra elmegy, a többiek maradnak. Csak érdekes , hogy amiket mondtam eddig bejött, ha továbbra is így lesz Zoltánnak nem lesz gondja a munkakeresésre.

Hozzászólás

Working...
                                X