Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De szép is ez a történet. Még emlékszem , amikor a kezdetek kezdetén a kapcsolattartók mindenkit felelőtlennek nyilvánítottak, aki tengerentúlon, Ausztráliában stb. nyitott számlát az Eu-s felügyelettel ellátott Iron helyett, amely egy köpésre van magyartól ha baj van, ellenben egy pálmafás cégtől.. erre kiderül, hogy lehet egy broker a kertszomszédod is, kb ugyanannyi esélyed van visszakapni a pénzed mintha a Holdon lenne. Már akkor meglepett, hogy "nem kispályás" forumtagok akik "elindultak a hírnévhez vezető úton" is besz.pták ezt a történetet, de mivel idén szinte hetente záporoznak a megfizethetetlen tapasztalatok a jövőre nézve(chf stb..), így ha legközelebb bárhol nyitni akarok számlát, előtte megnézem fotón a ceo fejét , és kielemzem hetekig a sales-ek stílusát, és abból levonva egy konkluziot eldöntöm, hogy a múltbéli tapasztalatok alapján érdemes e velük foglalkozni vagy sem.
    Nekem volt már több ciprusi brókercéggel vitám, (több 1000 usd értékben), mindet visszakaptam, jellemzően kártérítéssel.
    Itt se lesz máshogy, viszont mivel 2 hónapom és elég sok pénzem rámegy amit hasznosabb dolgokra fordíthatnék, a személyes felelőst is meg fogom kerestetni. Az egy dolog, hogy fizetési gondjak vannak, de ezt amit most csinálnak (csinál Zoltán) kikérem magamnak.

Hozzászólás

• Ádám akkor fodrítsd hasznos dolgokra az idodet ahelyett hogy itt irogatsz...
      Már elindítottad a folyamatot az ugyvédeddel, akkor vidd végig a fonalat vele!

Így is úgy is ki fog derulni mi az igazság, a baj az hogy azt már valószínuleg nem fogod megosztani a fórumon.

A tobbiek akik jogi paragrafusokkal vagdalkoznak, szintén tegyék meg a megfelelo lépéseket ha úgy gondolják hogy erre szukség van.
      Az IronFX továbbra is mindent jogszeruen tesz.

Problémás ugyekkel továbbra is nyugodtan keressetek engem. Azok akiknek a számlája vizsgálat alatt van a jogi osztályt keressék ugyanis én nem tudok nekik segíteni.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ádám akkor fodrítsd hasznos dolgokra az idodet ahelyett hogy itt irogatsz...
        Már elindítottad a folyamatot az ugyvédeddel, akkor vidd végig a fonalat vele!

Így is úgy is ki fog derulni mi az igazság, a baj az hogy azt már valószínuleg nem fogod megosztani a fórumon.

A tobbiek akik jogi paragrafusokkal vagdalkoznak, szintén tegyék meg a megfelelo lépéseket ha úgy gondolják hogy erre szukség van.
        Az IronFX továbbra is mindent jogszeruen tesz.

Problémás ugyekkel továbbra is nyugodtan keressetek engem. Azok akiknek a számlája vizsgálat alatt van a jogi osztályt keressék ugyanis én nem tudok nekik segíteni.
        „Problémás ugyekkel továbbra is nyugodtan keressetek engem. Azok akiknek a számlája vizsgálat alatt van a jogi osztályt keressék ugyanis én nem tudok nekik segíteni.”

Pontosan ezek a vizsgált számlák a problémás ügyek. Akkor mivel kereshetünk téged? Ezek szerint semmivel?

Nem válaszoltál az előző kérdésemre:

„Komolyra fordítva a szót: lehet az ügyfeleknek vizsgálatot kérni az iron -tól saját maguk ellen? Még nem utaltattam vissza pénzt tőletek soha, és nem is biztos, hogy visszautaltatnám, ha előre meg tudnék bizonyosodni arról, hogy nem tekint a cég potential irregular trading activities -t folytató ügyfélnek. És persze ezt valamilyen módon írásba is adná. Nem olyasmire gondolok, hogy majd Te utánanézel nekem, és megnyugtatsz...
        Elhiszem, hogy sok a bónusz csaló nálatok, de ezt ti főztétek ki magatoknak. (Kurvára nem érdekel, hogy megkapják -e a pénzüket (a deposit -tól eltekintve, azt természetesen már rég vissza kellett volna utalnotok nekik) ). De a hozzászólások alapján nagyon úgy tűnik, hogy a normális kereskedőket is szívatjátok. „

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          „Problémás ugyekkel továbbra is nyugodtan keressetek engem. Azok akiknek a számlája vizsgálat alatt van a jogi osztályt keressék ugyanis én nem tudok nekik segíteni.”

Pontosan ezek a vizsgált számlák a problémás ügyek. Akkor mivel kereshetünk téged? Ezek szerint semmivel?

Nem válaszoltál az előző kérdésemre:

„Komolyra fordítva a szót: lehet az ügyfeleknek vizsgálatot kérni az iron -tól saját maguk ellen? Még nem utaltattam vissza pénzt tőletek soha, és nem is biztos, hogy visszautaltatnám, ha előre meg tudnék bizonyosodni arról, hogy nem tekint a cég potential irregular trading activities -t folytató ügyfélnek. És persze ezt valamilyen módon írásba is adná. Nem olyasmire gondolok, hogy majd Te utánanézel nekem, és megnyugtatsz...
          Elhiszem, hogy sok a bónusz csaló nálatok, de ezt ti főztétek ki magatoknak. (Kurvára nem érdekel, hogy megkapják -e a pénzüket (a deposit -tól eltekintve, azt természetesen már rég vissza kellett volna utalnotok nekik) ). De a hozzászólások alapján nagyon úgy tűnik, hogy a normális kereskedőket is szívatjátok. „
          Azokra gondoltam itt akik úgy érzik hogy a T&C vel osszhangban kereskedtek és nem éltek vissza a bónusszal, és ne adj isten problémájuk adódik a kiutalással...

igen akkor is írhattok nekem ha még nincs fuggoben levo kiutalás és természetesen leellenorizzuk a számlát a saját megnyugtatásod érdekében.

Hozzászólás

Azokra gondoltam itt akik úgy érzik hogy a T&C vel osszhangban kereskedtek és nem éltek vissza a bónusszal, és ne adj isten problémájuk adódik a kiutalással...

igen akkor is írhattok nekem ha még nincs fuggoben levo kiutalás és természetesen leellenorizzuk a számlát a saját megnyugtatásod érdekében.

Köszönöm a gyors választ.

Hozzászólás

• Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              De szép is ez a történet. Még emlékszem , amikor a kezdetek kezdetén a kapcsolattartók mindenkit felelőtlennek nyilvánítottak, aki tengerentúlon, Ausztráliában stb. nyitott számlát az Eu-s felügyelettel ellátott Iron helyett, amely egy köpésre van magyartól ha baj van, ellenben egy pálmafás cégtől.. erre kiderül, hogy lehet egy broker a kertszomszédod is, kb ugyanannyi esélyed van visszakapni a pénzed mintha a Holdon lenne. Már akkor meglepett, hogy "nem kispályás" forumtagok akik "elindultak a hírnévhez vezető úton" is besz.pták ezt a történetet, de mivel idén szinte hetente záporoznak a megfizethetetlen tapasztalatok a jövőre nézve(chf stb..), így ha legközelebb bárhol nyitni akarok számlát, előtte megnézem fotón a ceo fejét , és kielemzem hetekig a sales-ek stílusát, és abból levonva egy konkluziot eldöntöm, hogy a múltbéli tapasztalatok alapján érdemes e velük foglalkozni vagy sem.
              Pont arra gondoltam én is, hogy elég megnézni egy cég képviselői milyen módon beszélnek.
              "Ez az ember valóban hét nyelven beszél, de mind a héten ostobaságokat."

Hozzászólás

Akkor harmadszor: a svájci balhé napján a számlához képest nagy nyereség keletkezett (0.05 lot-os kötések, ha jól emlékszem). Ezzel is gond lesz a kiutalásnál?

Hozzászólás

• Mészike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Akkor harmadszor: a svájci balhé napján a számlához képest nagy nyereség keletkezett (0.05 lot-os kötések, ha jól emlékszem). Ezzel is gond lesz a kiutalásnál?
                  azoknak akiknek kellett a negatív vagy pozitív egyenlegen változtatni azoknál ez már megtortént, értesítettuk oket és elfogadták.

így ha csak ez van a számlatorténetben akkor nem hiszem hogy ez kulon figyelmet igényelne a részunkrol.

Hozzászólás

• Zoltán, szeretném megszüntetni az ironfx számlámat.
                    Hogy tudom megtenni?
                    A webfelületen nem találtam erre vonatkozó információt.

Hozzászólás

• Zoltán! A TC-vel összhangban kereskedtem, nem éltem vissza a bónusszal, jogi utat sem választottam még, viszont problémám van a kiutalással. Azt írtad ilyen emberek írhatnak neked és két napja kérdeztem:

Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      18010664 2015-02-09 WC0FVAD0ZTNJI7VP Withdrawal – Credit Card 229.00 EUR Waiting for Processing

Zoltán! Hófoduló van, azaz 1 hónapja nem kaptam semmilyen emailt, hiába kértem Pálinkás Nikolettől vagy tőled. Tudom, hogy totál összerezzentetek, hogy megemlítettem, hogy jól jöhet még nekem, ha van írásos nyoma, de ennél azért jobban is bízhatnál a jogi osztályotok képességeiben. Légyszíves pattintsatok egy emailt miért van 1 hónapja várakozás alatt egy ilyen szerény összeg...

Hozzászólás

• Krőzus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zoltán, szeretném megszüntetni az ironfx számlámat.
                        Hogy tudom megtenni?
                        A webfelületen nem találtam erre vonatkozó információt.
                        A számládat csak archiválni tudjuk, maga a számla megmarad de nem aktív, hiszen 5 évig mindent meg kell oriznunk.
                        Ha már nincs pénz a szamládon és nem kereskedsz akkor 3 hónap után automatikusan archiválódik, de kulon kérheted e-mailben is a kapcsolattartódnál.

Hozzászólás

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Zoltán! A TC-vel összhangban kereskedtem, nem éltem vissza a bónusszal, jogi utat sem választottam még, viszont problémám van a kiutalással. Azt írtad ilyen emberek írhatnak neked és két napja kérdeztem:
                          A számláid tudtommal vizsgálat alatt vannak.
                          Ha errol nem kaptál értesítést akkor megnézem hogy ennek mi az oka.

Hozzászólás

• Aki esetleg segítséget szeretne, az írja meg privátban a számlaszámát, az összeget , email címet és csatoljuk. Tovább letesztelünk egy másik módot, amelyet két jogász barátom talált, hogy kiskapu lehet és meggyorsítja a dolgokat.

Igazából ha bíróságra kerül a dolog, akkor az Iron Fx saját maga fogja elismerni az összeférhetetlenséget, hisz a nyereséges kereskedők, veszteséget okoztak a cégnek, ezért ők mindent elkövetnek, hogy redukálják az összegeket. Így kiderül, hogy B Bookon volt mindenki és ez a cégnek veszteséget okoz. Ilyen esetekben pedig ha nagy nyilvánosságot kap a dolog, akkor hatalmas nyomás lesz rajtuk, mert EU-ban történt minden, akármilyen kapcsolat lehet a politika és a tulajdonos között, ezt már nem tudják eltusolni.

A legfelsőbb bíróságig ellehet menni. Egyedül, aki egy percen belül zárta a kötéseit és a Dukascopy árjegyzésével összehasonlítva arbitrázst követett el, azt a törvény is tiltja.

Az Iron Fx megjelöl minden olyan számlát, amelyen nagy lottal történő kereskedés volt és a számla nyereséges volt. A DAS jogászai szerint, viszont a piac természete a nyereség veszteség, ezért törvény írja elő, hogy csak a piaci természetéből adódó változtatásokat, végezhet el. Magyarul, ha a nagy Lottal történő nyereségeket nem fizetik ki, akkor a veszteséges számlákat is vissza kell téríteniük, amely alapján a nyereséges kereskedőket bármivel gyanusitják.
                            Nem ők dönthetik el, hogy kinek fizetnek és kinek nem, hisz tőkepiacon volt a kereskedés és érvényes rájuk az Uniós jogszabályok. Ezt csak bírósági peres úton kivizsgálást követően érvényesítheti az ügyfél. Az előny, hogy ha egyszerre sok embernek lesz ugyanaz a vádja, panasza, a bíróság mindig a károsultakat helyezi előtérbe.

Megkérek mindenkit, hogy a veszteséges számlákat és a nyereséges számlák bizonyítékait, egyaránt mentse le adathordozóra.

Az Iron fx kapcsolattartói és részlegvezetői, annyira kisemberek a cégben, hogy nem tudnak semmit tenni, a kommunikáción és a megnyugtatáson kívül. Felsőbb utasításokat követnek. EZért velük semmilyen kommunikációt nem érdemes folytatni. Nem tudják kiutalni senki pénzét. Kizárólag jogi úton érvényesítheti mindenki az igazát, aki elégedetlen a csúszásokkal.

Ha összefogunk, akkor kiutasíthatjuk innen a céget és ha szerencsénk van, akkor precedens értékű pereket nyerünk, hisz gyorsított eljárás kezdeményezhető, ha a létfenntartáshoz szükséges forrásokra tették rá a kezüket.

A pénzét tehát mindenki megkapja 20.000 euróig. A Saxo bank éppen most veszített pert, mert egy kisbefektető nyereségét nem fizette ki, ezt a cikket mindenki megtalálja a Wall Street Journalon.

Senki ne vegye komolytalanul az ügyet, mindenkinek állok rendelkezésére, amiben tudok segítek.

Hozzászólás

• "Magyarul, ha a nagy Lottal történő nyereségeket nem fizetik ki, akkor a veszteséges számlákat is vissza kell téríteniük, amely alapján a nyereséges kereskedőket bármivel gyanusitják.
                              Nem ők dönthetik el, hogy kinek fizetnek és kinek nem, hisz tőkepiacon volt a kereskedés és érvényes rájuk az Uniós jogszabályok."

"EZért velük semmilyen kommunikációt nem érdemes folytatni."

"Ha összefogunk, akkor kiutasíthatjuk innen a céget és ha szerencsénk van, akkor precedens értékű pereket nyerünk, hisz gyorsított eljárás kezdeményezhető, ha a létfenntartáshoz szükséges forrásokra tették rá a kezüket."

Pontosan ezt pofázom már régóta, de rám nem hallgat senki.
                              Remélem a nagy tekintélyű Forexunderground-ra már igen.
                              99% hogy nyerünk, azért mert 100% csak múlt időben
                              létezik!
                              Össze kell fogni. Jelentkezem priviben!

Hozzászólás

• Hallom a Profit.hu-t feljelentette az Iron Fx!

Ajjaj...... Megy a vagdalózás....

Hozzászólás

Working...
                                X