Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ma beszéltem a ciprusi kapcsolattartómmal, aki azt mondta, hogy csak pár magyar pattog itt a fórumokon akik csaltak, de globális szinten, és a magyar piacon is minden oké, és h a portfólió.hu cikke miatt is lépéseket tesz az iron mert felesleges pánikkeltés és üzletrontás. Megnézte a számlámat, és mondta, nincs megjelölve, nincs vele semmi gond, tehát kijelentette, hogy minden további nélkül visszakaphatom a pénzem. Ez azért tényleg ég és föld, amit ők mondanak, és amit itt olvasok, és egyszerűen annyira teljesen más, hogy nem tudom akkor most mivan. Sőt kijelentette, hogy ő őszinte lesz velem, és ha bármi gond lenne a céggel, nem titkolja el, de nincs, és am is 20ezer euróig be vagyok biztosítva. Szal teljesen megnyugtatott.. Teljesen a másik véglet, mint ez a fórum és a témája. Most vagy van egy dimmenziókapu, vagy fogalmam sincs, de mind2 oldal meggyőző.. Azt azért megigértettem vele, h szóljon ha a magyarországi iroda mégiscsak ki akarna osonni az országból, mert előtte felmegyek szétverni pár ott dolgozót aztmondta rendben, ha ilyen lenne, szól, de biztos benne h semmi okom aggódni.
    Jelenleg az Iron általános TC-je azt mondja, jogod van bármikor kiutalni és a feldolgozás ideje a fő weboldalon található.

Ezzel szemben semmilyen erre vonatkozó adat nincsen a weblapon!! (csak annyi, hogy díjmentes)

Az erre vonatkozó információt globális szinten, csak pár pattogó magyar miatt vették volna le?

Hozzászólás

• Mindenesetre én már nemtudom mit higyjek, de nyugodt vagyok, mert vagy pénzem lesz, vagy élvezet.. Hiszen már több ironosnak megmondtam, h elkapom a nyakát ha átbasz persze nem ez a célom, és nem fenyegetésként mondtam.. Csak tájékoztatás de mint mondta, semmi okom aggódni, megnézte, minden rendben a számlámmal..

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A számládat csak archiválni tudjuk, maga a számla megmarad de nem aktív, hiszen 5 évig mindent meg kell oriznunk.
        Ha már nincs pénz a szamládon és nem kereskedsz akkor 3 hónap után automatikusan archiválódik, de kulon kérheted e-mailben is a kapcsolattartódnál.
        Lehet hogy félreérthetően fogalmaztam:
        szerződést akarok bontani az ironfx -el.
        Nem szeretném hogy egy utólagos felhasználási feltételek módosításnál belekerüljön bármi ami engem hátrányosan fog érinteni visszamenőleg.
        Meg akarom szüntetni a szerződést.
        Mi ennek a menete?

Hozzászólás

Mindenesetre én már nemtudom mit higyjek, de nyugodt vagyok, mert vagy pénzem lesz, vagy élvezet.. Hiszen már több ironosnak megmondtam, h elkapom a nyakát ha átbasz persze nem ez a célom, és nem fenyegetésként mondtam.. Csak tájékoztatás de mint mondta, semmi okom aggódni, megnézte, minden rendben a számlámmal..
          Láttál már brókerfilmet? A legnagyobb gáz közepette mit mondtak szerinted? "Nyugodjon meg csak túlreagál a piac", "3 hónap és nevetni fogunk ezen az egészen."

Én csak ezért nem hiszem el amit mondanak, mert a tulajdonos, bevallotta, hogy 200 dolgozó elment, mindenkinek tűnnek el a kapcsolattartói, a másik fantasztikus pánikra adó ok, hogy a köreimben, ahol nem volt gond a kereskedéssel, nem fizetnek ki tőkét 3-5 hete.
          Az összes külföldi komoly fórum teli van, hogy nem fizetnek, nehogy már egy 10 db 600 meg 1500 USD-os ügyfelet ne tudjanak kifizetni.

Az Iron Fx cikk alatt, amit olvastam a Forex Magnateson, ott kizárólag mindenki panaszkodik tömegével, ezt könnyű a bónuszozókra fogni, de eddig a bónuszozókat is kifizették, mert egy jó üzlet volt nekik is. Mert mindenki elakart bukni a nagyobb bónuszt más felé.

Tehát ezeken az Iron Fx pénzt csinált és gyengítette a konkurenciát, aki nagyon gyanús volt kivették alóla a bónuszt, de sosem utasítottak vissza ennyi kifizetési kérelmet. Egyszóval nagyon nagy probléma van az Iron Fx el és próbálják szépíteni.

Az Iron Fx-nek nincs érvényes szerződése a likviditás szolgáltatókkal. Nyugodtan írjatok nekik és kérdezzétek meg.

A CHF odavágott a cégnek és azóta nincs kifizetés. Most meg árulják a céget, mit lehet ezen elhinni, hogy minden rendben?

Hofinak volt egy jó szövege erre, hogy Brezsnyev már 3 hete jégen volt, az egyik ünnepségen kitették az ablakon a kezét, hogy még él...

És a legnagyobb bizonyíték , hogy engem sem fizetnek ki kőkemény pár ezer dollárral, amin tavaly óta nem volt kereskedés.

Hozzászólás

Mindenesetre én már nemtudom mit higyjek, de nyugodt vagyok, mert vagy pénzem lesz, vagy élvezet.. Hiszen már több ironosnak megmondtam, h elkapom a nyakát ha átbasz persze nem ez a célom, és nem fenyegetésként mondtam.. Csak tájékoztatás de mint mondta, semmi okom aggódni, megnézte, minden rendben a számlámmal..
            én a két kezemen nem tudom megszámolni hányan kerestek fel az elmúlt hónapban, hogy nem tudják kiutalni...és ők nem abuserek...

én beszélek olyanokkal akik már nem dolgoznak ott, ők még meredekebb számokat mondanak amiket inkább le sem írok...

lehet nem lesz semmi és lehet nincs baj de valamit nagyon rosszul csinálnak akkor ami nagyobb bajt is okohat

Hozzászólás

• ma 3 ismerosomnek szedett le a penzt az iron a szamlakrol az indok belso arbitrazs. szep lassan elkezdodik a szamlak nullazasa.

Hozzászólás

• Krőzus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Lehet hogy félreérthetően fogalmaztam:
                szerződést akarok bontani az ironfx -el.
                Nem szeretném hogy egy utólagos felhasználási feltételek módosításnál belekerüljön bármi ami engem hátrányosan fog érinteni visszamenőleg.
                Meg akarom szüntetni a szerződést.
                Mi ennek a menete?
                eloszor kiutalod a tokédet majd utána írsz egy e-mailt az IronFX-nek direktbe vagy az kapcsolattartódnak

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  én a két kezemen nem tudom megszámolni hányan kerestek fel az elmúlt hónapban, hogy nem tudják kiutalni...és ők nem abuserek...

én beszélek olyanokkal akik már nem dolgoznak ott, ők még meredekebb számokat mondanak amiket inkább le sem írok...

lehet nem lesz semmi és lehet nincs baj de valamit nagyon rosszul csinálnak akkor ami nagyobb bajt is okohat

Én ezt értem, sőt én hittem is a fórumos emberkék ek, de komolyabban belegondolva.. Van pár nicknév aki ír ezt azt, meg van a bróker ami teljesen mást állít, méghozzá szemrebbenés nélkül.. Lényegében egyik félben sem bízhatok ebben a helyzetben, ha belegondolsz vmennyire igazam van, mert se titeket se az iront nem ismerem. Épp ezért írtam, h totál ellentétesek w nyilatkozatok. Kívülállóként ezek tükrében nagyon nehéz eldönteni tényleg mi van. Vannak itt emberek, pl te is, akikről sosem feltételezném h hazudnak, lejárató kampányt indítottak, de másfelől a telefonon is mindenre kaptam választ, és teljesen megnyugtattak minden kérdésem megválaszolva, és korrekten kezelve engem. Szal tényleg mintha párhuzamos világ lenne a 2.. És pont ez a gond, hogy sztem az ügyfelek 90%-a így érez.. És a tömeg billenése fogja meghatározni, hogy mi lesz a céggel.. Hisz ugye a bele vetett hit és bizalom miatt választották ezt a brokit az emberek.

Hozzászólás

Én ezt értem, sőt én hittem is a fórumos emberkék ek, de komolyabban belegondolva.. Van pár nicknév aki ír ezt azt, meg van a bróker ami teljesen mást állít, méghozzá szemrebbenés nélkül.. Lényegében egyik félben sem bízhatok ebben a helyzetben, ha belegondolsz vmennyire igazam van, mert se titeket se az iront nem ismerem. Épp ezért írtam, h totál ellentétesek w nyilatkozatok. Kívülállóként ezek tükrében nagyon nehéz eldönteni tényleg mi van. Vannak itt emberek, pl te is, akikről sosem feltételezném h hazudnak, lejárató kampányt indítottak, de másfelől a telefonon is mindenre kaptam választ, és teljesen megnyugtattak minden kérdésem megválaszolva, és korrekten kezelve engem. Szal tényleg mintha párhuzamos világ lenne a 2.. És pont ez a gond, hogy sztem az ügyfelek 90%-a így érez.. És a tömeg billenése fogja meghatározni, hogy mi lesz a céggel.. Hisz ugye a bele vetett hit és bizalom miatt választották ezt a brokit az emberek.
                    Nem zörög a haraszt...

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ma 3 ismerosomnek szedett le a penzt az iron a szamlakrol az indok belso arbitrazs. szep lassan elkezdodik a szamlak nullazasa.
                      Kaptak is emailt a vizsgálat lezárásáról, illetve eredményéről?

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Írok neked konkrét dolgot.

Nem tudom milyen kapcsolatot ápolsz a ciprusi emberkével, de egy jó példa az őszinteségre ügyféllel szemben:

22 éve vagyok ügyfél a Quaestornál. 22 éve ugyanazzal a dolgozóval voltam kapcsolatban, mondhatni baráti és úgy gondoltam őszinte kapcsolatban. Soha semmilyen gondom nem volt, megkérték a jutalékokat a kereskedések után, az biztos nem voltak olcsójánosok. 2x voltam bent az irodában az elmúlt héten, még pénteken is megnyugtatott, semmi ok pánikra, biztonságban van a pénzem. A hétfői eseményeket nem kell taglalni. Nem hiszem el, hogy aki ennyi ideje ott dolgozott ne lett volna valami apró sejtése a rendszerről. Pontosan tudta mennyi pénzem van kötvényekben és meggyőződésem, hogy pontosan tudta a hátteret is mégsem kacsintott egy picit sem, hogy talán ki kellene venni a kötvényekből a pénzt. 8 számjegyű összeg úszott el... Ennyit az őszinteségről és bizalomról.

Gondolod felhívtál valakit Cipruson és az majd valóban őszinte lesz veled?

Ez szomorú story.. Sajnálom. Én is szívtam már be hasonlót, igaz, nekem "csak" 2,4 millióm bánta, de az összeg teljesen mindegy, a full megtakarított pénzem volt.. Ezt is elmeséltem telefonon, és hogy épp emiatt nem fogom eltűrni h ismét lenullázzanak.. Megértette, és ezek alapján tájékoztatott.. Persze értem h ez a dolga, de nem véletlen meséltem el az esetem.. Nem azért h megsajnáljon, hanem értésére adtam, még 1 ilyen szopás után nekem minden mindegy lesz, és nem fog gondot okozni cipruson földet ásni.. persze nem így, de a lényeg az, hogy egy alkalmazott, akivel közlöm h már szoptam be hasonlót, és hogy elmegyek ciprusba is ha megint kibasznak velem, miért kockáztatná a testi épségét, életét azért a párezer dolcsiért amim nekem van... És azt sem tudom elképzelni h egy alkalmazott ennyire hűen és önfeláldozóan hazudjon, magát és családját veszélynek kitéve, csak hogy a cég, nem is ő, behúzzon párezer dolcsit.. Értem a példád, de mégis aztmondom, hogy ég és föld a 2 álláspont.. Ha legalább lenne vhol vmi átfedés, de semmi.. És hidd el, kb minden befektető ezen billeg, és nem tudja mit tegyen.

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kaptak is emailt a vizsgálat lezárásáról, illetve eredményéről?
                          ez a legerdekessebb, hogy nem kaptak semmit. csak egy telefont az account managertol hogy belso arbitrazs miatt visszavagtak penzt.
                          az egyik esetben decemberi kereskedesen levontak 10000eurot tehat profitot bonuszt es meg a depositbol is.
                          a masik estben levontak 4000eurot

Hozzászólás

ez a legerdekessebb, hogy nem kaptak semmit. csak egy telefont az account managertol hogy belso arbitrazs miatt visszavagtak penzt.
                            az egyik esetben decemberi kereskedesen levontak 10000eurot tehat profitot bonuszt es meg a depositbol is.
                            a masik estben levontak 4000eurot
                            Mióta kereskedtek az ironnál?

Semmilyen email, indoklás, miért pont 10000-t ?

3. ismerősödnek is ilyen kerek számot vontak?

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Mióta kereskedtek az ironnál?

Semmilyen email, indoklás, miért pont 10000-t ?

3. ismerősödnek is ilyen kerek számot vontak?
                              igen szep kerek szamok 2014 nyaratol ironosok a 3-nal meg nem tudom az osszeget

Hozzászólás

igen szep kerek szamok 2014 nyaratol ironosok a 3-nal meg nem tudom az osszeget
                                Depositból mennyit vettek el %-ban?

A maradékot legalább ki tudja utalni, fel van oldva a bilincs?????

Hozzászólás

Working...
                                X