Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• És mellesleg: tényleg belső arbitrázsoltak?

Hozzászólás

• Csak azért érdeklődöm ilyen élénken, mert ez az első ilyen hír...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Elmennek egy másik brókerhez és eladják az adatbázist jó pénzért!

Minden ugyfel egyénileg kell a felugyeleti szervhez forduljon csatolva a jogi részleg válaszát!
        Zoliiiii Annak a 10 ügyfélnek adják el az adatait jó pénzért??
        Ezt előbb végig gondolhattad volna.

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Természetesen ha továbbítod nekem a hitelt érdemlo bizonyítekot akkor utánajárok a dolgoknak, és megtesszuk a megfelelo lépéseket.
        Ezt már nekem is mondtad, tehát ha ügyfél vagy akkor gyanú elég (pénzelvételre is), ha "Ironos akkor hitelt érdemlő bizonyíték" kell a vizsgálathoz.
        Ez egy vicc.

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ez szomorú story.. Sajnálom. Én is szívtam már be hasonlót, igaz, nekem "csak" 2,4 millióm bánta, de az összeg teljesen mindegy, a full megtakarított pénzem volt.. Ezt is elmeséltem telefonon, és hogy épp emiatt nem fogom eltűrni h ismét lenullázzanak.. Megértette, és ezek alapján tájékoztatott.. Persze értem h ez a dolga, de nem véletlen meséltem el az esetem.. Nem azért h megsajnáljon, hanem értésére adtam, még 1 ilyen szopás után nekem minden mindegy lesz, és nem fog gondot okozni cipruson földet ásni.. persze nem így, de a lényeg az, hogy egy alkalmazott, akivel közlöm h már szoptam be hasonlót, és hogy elmegyek ciprusba is ha megint kibasznak velem, miért kockáztatná a testi épségét, életét azért a párezer dolcsiért amim nekem van... És azt sem tudom elképzelni h egy alkalmazott ennyire hűen és önfeláldozóan hazudjon, magát és családját veszélynek kitéve, csak hogy a cég, nem is ő, behúzzon párezer dolcsit.. Értem a példád, de mégis aztmondom, hogy ég és föld a 2 álláspont.. Ha legalább lenne vhol vmi átfedés, de semmi.. És hidd el, kb minden befektető ezen billeg, és nem tudja mit tegyen.
          Túlbecsülöd a fizikai erőszak hatalmát. A telefonban tett ígéretek (fenyegetés) erejét meg főleg. A pénz ezeknél sokkal nagyobb úr. Itt az összegyűjtött információkban, a józan eszünkben, meg az intuíciónkban bízhatunk, nem a léhűtők telefonon tett nyilatkozataiban.

Mondjuk a kedvenc filmemben (innen pattant ki a fejemből a nickname is, amikor ide regisztráltam) bevált a módszered.

Give us our money!

https://www.youtube.com/watch?v=TArcc_WduhE

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            És mellesleg: tényleg belső arbitrázsoltak?
            nem arbitrazsoltak eur/usd voltak sell osszepakoltak oket valakivel aki allitolag gbp/usd volt buy ezt mondta nekik az acm
            1 eset 4000eur depo +4000 bonusz az ugye 8000 felmentt a szamla 12500 korul es lekaptak 10000 ez decemberi kereskedes voltt.
            2 esetben csak 100% dec bonusz a szamla felmentt 14000 korul de itt csak 4000 kaptak le meg a 100% bonuszt
            kell kerjenek uj kiutalast a megmaradt penzre

ez mar tiszta lopas mindenkinel ez fog tortenni

nem akartok penzt betolni megint es hedgelni ?pedig szepen kerte az iron...
            akkor lekapjuk a penzt a lehetoseget megadtuk .. ironfx csalo tarsasag

Hozzászólás

Csak azért érdeklődöm ilyen élénken, mert ez az első ilyen hír...
              meg egy eset tortent a mult heten az januari 60% bonusz volt ott 2300eurot vagtak le.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                meg egy eset tortent a mult heten az januari 60% bonusz volt ott 2300eurot vagtak le.
                Hát köszi az infókat.

Hozzászólás

2300-at az hogy jött ki?
                  deposit, profit, indok?

Hozzászólás

2300-at az hogy jött ki?
                    deposit, profit, indok?
                    2300 az indok ennyi bonusz volt azon a szamlan akivel osszepakoltak.
                    tehat a profibol vagtak le a deposithoz nem nyultak

Hozzászólás

Szóval "összepakolás" konkrétumok (mint pl. másik számlaszám) nélkül...
                      Csak úgy bemondják, hogy össze vagy pakolva "valakivel" és kész?

Hozzászólás

Valahol kell lenni nyomának, nem?
                        Az MT4-ben látszik a lenyúlás?
                        Ha igen mi a szöveg, a kód?

Hozzászólás

Szóval "összepakolás" konkrétumok (mint pl. másik számlaszám) nélkül...
                          Csak úgy bemondják, hogy össze vagy pakolva "valakivel" és kész?
                          igen ez a szitu ahogy Zoltan mondtta lenullazunk aztan mehetsz perelni

amig megnyered a pert persze ha van kedved turelmed es penzed meg ra addig az iron hasznalja a penzed
                          okos megodas mi? van aki majd belenyugszik es az tiszta profit az ironnak

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Valahol kell lenni nyomának, nem?
                            Az MT4-ben látszik a lenyúlás?
                            Ha igen mi a szöveg, a kód?
                            persze a szamladon kevesebb a penz ennyi se szoveg se kod eggyelore

de majd biztos lessz

ez pont az a szitu mint a jovahagyott visszakeresekkel egy honapig eltuntt a penz

Hozzászólás

igen ez a szitu ahogy Zoltan mondtta lenullazunk aztan mehetsz perelni

amig megnyered a pert persze ha van kedved turelmed es penzed meg ra addig az iron hasznalja a penzed
                              okos megodas mi? van aki majd belenyugszik es az tiszta profit az ironnak
                              de hát ezek szerint nem nullázták le egyiket sem a 3-ból, csak faragtak rajta kisebb-nagyobb mértékben, hivatalos indoklás nélkül.

Hozzászólás

de hát ezek szerint nem nullázták le egyiket sem a 3-ból, csak faragtak rajta kisebb-nagyobb mértékben, hivatalos indoklás nélkül.
                                igen csak faragtak de ez nem vigasztal senkit

es lehet holnap meg faragnak belolle mi a garancia , hogy nem? lehet markos holnap azt mondja gyerekek batrabban ez nem eleg
                                en mar barmit el tudok kepzelni az irontol

Hozzászólás

Working...
                                X