Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• MT4-en : felül klikk FILE-megnyilo kicsi ablak klikk SZAMLANYITAS, utana ertelemszerüen kitöltöd

Hozzászólás

• Windsor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      hogyan tudom megvaltoztatni a demo szamlan levo osszzeget? az indulo toke demon 100 000 USD, de kisebb osszegu demot szeretnek, hogy kozelebb alljon a valosagkoz.
      Meglévő számlán nem tudod, hacsak Zoli nem tud belenyúlni.
      Nyissál másik számlát kisebb összeggel.

Hozzászólás

• köszi papa!

Prozac és archenius, nektek is!

Hozzászólás

• http://www.ironfx.com/hu/trading-acc...ads-comparison

Mit jelent az N/A a spreadeknél?

Hozzászólás

• Vajon mikor ér vissza a mi kis virtuális világunkba a mi Zolink.
            Gondolom, van most dolga ezer.
            Csomagolja össze a standot/jó lesz az jövőre is/. Rossz lehet az asztal lap aljáról kapargatni a jövő tréder guruai által oda nyomott rágókat.
            Na de mindent a sikerért.

Hozzászólás

• Prozac barátunk szarkazmusa nem ismer határokat.Eszméltelenül kegyetlen vagy.

Hozzászólás

• Engem az érdekelne, hogy a fututes CFD-ken demoban miért 2x annyi mindenhol a spread, mint, ami ki van írva a honlapon?

http://www.ironfx.com/hu/trading-products/futures

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Engem az érdekelne, hogy a fututes CFD-ken demoban miért 2x annyi mindenhol a spread, mint, ami ki van írva a honlapon?

Hát ezek messze nem a legjobb ajánlatok, ahogy a jutalékokat nézem....

Hozzászólás

• Udv Mindenkinek.

Most értem be az irodába, kb 1,5 órája érkeztem vissza Ciprusra.
                    Az elso dolgaim kozott lesz hogy átnézem majd a kérdéseket, mert látom aktívak voltatok.

A bónusz kérdésrol egy kicsit, mert sokaknak nem egyértelmu:

+100%-ot adunk minden új számlás befizetonek (a meglevo ugyfelek nyissanak alszámlát)
                    maximum kapható osszeg +4.000$
                    második befizetésre max: +2.000$

Ezért nem kell semmit tenni, ha igényeled azonnal megkapod, csak minimum 500$-t kell befizetned egy Micro vagy Prémium számlára. (az STP/ECN-re nem tudjuk adni mert nem nálunk zajlik a kereskedés)

Miért nem ad minden bróker bónuszt?
                    Azért mert nagyon koltséges és kockázatos.

Minden veszeséget 50-50% állunk a bónuszból és a saját tokédbol!
                    Tehát ez egy kamatmentes kolcson amit el is veszíthetsz!

Ez is mutatja hogy mennyire jó és tokeeros a cég. Próbálnak utánozni minket de nem megy nekik. (nyugodtan nézzétek meg bármelyik konkurencia által adott bónusz feltételeit)

Koszonom mindenkinek aki eljott kozuletek az Expo-ra!
                    Jó volt látni az arcokat a nevek mogott! (remélem egyikotok sem távozott ures kézzel)

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Udv Mindenkinek.

Most értem be az irodába, kb 1,5 órája érkeztem vissza Ciprusra.
                      Az elso dolgaim kozott lesz hogy átnézem majd a kérdéseket, mert látom aktívak voltatok.

+100%-ot adunk minden új számlás befizetonek (a meglevo ugyfelek nyissanak alszámlát)

Ezért nem kell semmit tenni, ha igényeled azonnal megkapod, csak minimum 500$-t kell befizetned egy Micro vagy Prémium számlára. (az STP/ECN-re nem tudjuk adni mert nem nálunk zajlik a kereskedés)

Miért nem ad minden bróker bónuszt?
                      Azért mert nagyon koltséges és kockázatos.

Minden veszeséget 50-50% állunk a bónuszból és a saját tokédbol!
                      Tehát ez egy kamatmentes kolcson amit el is veszíthetsz!

Ez is mutatja hogy mennyire jó és tokeeros a cég. Próbálnak utánozni minket de nem megy nekik. (nyugodtan nézzétek meg bármelyik konkurencia által adott bónusz feltételeit)

Koszonom mindenkinek aki eljott kozuletek az Expo-ra!
                      Jó volt látni az arcokat a nevek mogott! (remélem egyikotok sem távozott ures kézzel)
                      Hát most röhögök csak igazán. Kölcsön ad az IronFX.... Nem semmi.... Mutatja a cég tőkeerősségét?? Vicces vagy. Komolyan kérdezem, ezt még benyeli valaki???

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Engem az érdekelne, hogy a fututes CFD-ken demoban miért 2x annyi mindenhol a spread, mint, ami ki van írva a honlapon?

A spreadek nem fixek hanem változóak.
                        A részvényeken van fix spread!

Hozzászólás

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hát most röhögök csak igazán. Kölcsön ad az IronFX.... Nem semmi.... Mutatja a cég tőkeerősségét?? Vicces vagy. Komolyan kérdezem, ezt még benyeli valaki???
                          Akkor te minek nevezed azt a pénzt amit a számládon jóvá írunk?
                          És ha elveszítesz mindent (saját toke + bonusz) akkor az kinek a koltsége?
                          Hát az IronFX kotsége!

Akinek ez sem tetszik ne vegye igénybe!

Hozzászólás

Nem mentem el a forexpora (bocs, ha készültél csomaggal), de kérdeznék a bónuszról.

Befizetek 4000 usd-t, kapok +4000-t (100%). Aztán 2000-t, amihez újra jön +2000, ha jól értem. Oké.

Kereskedek, profitom lesz, egy hét múlva kivonom a profitot és a befizetett 6000 tőkét, akkor is marad a számlán a 6000 bónusz, amivel tradelhetek újra, kivonhatom a profitot, stb?

Ha igen, rohanok hozzátok számlát nyitni.

Ha nem, akkor ez csak egy trükk a tőkeáttétellel, amíg el nem fogy a pénz, nem?

Hozzászólás

Akkor te minek nevezed azt a pénzt amit a számládon jóvá írunk?
                              És ha elveszítesz mindent (saját toke + bonusz) akkor az kinek a koltsége?
                              Hát az IronFX kotsége!

Akinek ez sem tetszik ne vegye igénybe!
                              Figyi Zoli. Nem kell hülyének nézni az embereket... A mai világban senki sem ad csak úgy x ezer dollárt....

Két lehetőség van:
                              1. A menedzsment fejében van a probléma, hogy vakon megbízik ismeretlenekben és rájuk bíz a cégvagyonából x ezer dollárt, karitatív célból (ezt tartom a legkevésbé valószínűleg...)

vagy

2. Full dealing desk-es a környezet és házon belül megy az összes trade. Amely szerint csak "virtuálisan" tesztek rá pénzt a számlájára! Mivel ki sem veheti a bónuszt... Szóval én inkább optikai csalódásnak hívnám ügyfél oldalról... Arra hajazva, hogy a nagyobb depozit még inkább éhesebbé teszi a kereskedőt, aki így még inkább többet hibázik.... Részetekről max annyi a kockázat, h nyerhet még többet az ügyfél és így még többet bukik az Iron (a bónuszon kívül még a kalapból).... De mivel a statisztika szerint 90%-ban buktásak az kezdő ügyfelek, így marad a ti kalapotokban a lóvé.... Szóval én ezt az akciótokat egy ügyfél sürgető és megtévesztő marketingnek titulálnám.

Komolyan kérdezem, nem látják az emberek hogy a kínált szolgáltatások mennyisége és állítólagos minősége nem állnak arányban ezekkel a kereskedési kondíciókkal??? Nem is beszélve a marketing ktg-ekről....

Hozzászólás

• Zoli, 200% bónusznál szólj, mert akkor nyitok egy számlát 25.000-rel... Ennyi bónusznál már én is megvehető vagyok!

Hozzászólás

Working...
                                X