Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak egy Andrea nevu olasz van nálunk és személyesen is nagyon jól ismerem. Kétlem hogy ilyen származna tole. Természetesen ha továbbítod nekem a hitelt érdemlo bizonyítekot akkor utánajárok a dolgoknak, és megtesszuk a megfelelo lépéseket.

a céget nem kell védeni, hiszen mindent szabályszeruen teszunk
    akinek meg más véleménye van az tegye meg a hivatalos lépéseket ahogy azokat korábban is vázoltam.
    Honnan tudod mi a szabály nem vagy jogász, ha jól tudom. Ha a compliance azt mondja szabályos akkor sem biztos, hogy szabályos, ezért mindent fenntartásokkal fogadj és lehet nem fogsz orra esni. Tudod a Questornál és az összes bróker csalásnál is azt gondolták a katonák a cégben, hogy minden szabályos, azt kiderült, hogy nem volt az.

Természetesen ha a végén megkapja minden magyar ügyfél a pénzét, akkor előre elnézést kérek tőled.
    Mert pár hónapja ti embereknek ajánlottatok bónuszozásra való lehetőséget külsős céggel, ami rögzítve van és 3 konkurens cégnél van, lehet nem mennek semmire vele, mert magyarul beszél mindkettőtök rajta., de azért odaadtuk egy magyar ügyvédnőnek is, hogy derítse ki, hogy ez csalás-e, vagy félrevezetése-e. Ezt kérdezd meg a jogi csoporttól, hogy ilyet szabad-e az értékesítés alatt miközben ajánlatot teszel.

Az olasz sráctól meg kérdezd meg, hogy nem tud-e kölcsönadni 18.000 eurót, mert lehet pont van nála annyi, ha még nem bulizta el.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én nem vagyok ellened de gondold át... Nem akarok rosszat neked de ha eltunik a pénzed vagy nem fogsz hozzaferni akkor ezek után a te hibád....
      én megértelek, és értem amit mondasz, csak épp nem értek vele egyet. Sztem nem az én hibám, hiszen a hivatalos álláspont az, hogy minden szuper és megy minden mint eddig nyugodt is vagyok, és megbízok a cégben. Minden további elmélkedés, beszélgetés, gondolat megosztás csak egy képzeletbeli alternatíva, arra a lehetetlen esetre, ha aljas mód hazudnának.

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        bábfigurák, akik kicsalták a pénzem.. az h ki a főnök nem érdekel, ha kell, minden hónapban ott kopogok az ex dolgozók ajtaján és kérem el a munkanélküli segélyét + 1 ajándék tárgy kamatnak.. hmmm erről jut eszembe, van is 1 brókeres karórám..
        De am ezt most nem maffiózós stílusban akarom itt előadni, természetesen beszélgetéssel és esetleges tartozáselismerő dokumentumokkal keresném meg őket, és készségesen hajlandóak lesznek a saját vagyonukból kártalanítani.. Semmi kényszer, semmi törvénybe ütköző, hiszen ez egy nyilvános fórum..
        Ez csak szöveg.... Majd kíváncsi leszek, hogy cipruson mennyi nap után unod meg, vagy lehet előbb visznek el a biztonsági őrök.

De persze meg lehet próbálni.

Hozzászólás

én megértelek, és értem amit mondasz, csak épp nem értek vele egyet. Sztem nem az én hibám, hiszen a hivatalos álláspont az, hogy minden szuper és megy minden mint eddig nyugodt is vagyok, és megbízok a cégben. Minden további elmélkedés, beszélgetés, gondolat megosztás csak egy képzeletbeli alternatíva, arra a lehetetlen esetre, ha aljas mód hazudnának.
          Mindegyik eset ahol eltűntek pénzek úgy kezdődött hogy nem azt akarták..
          Mivel a te döntésed az, hogy maradsz ezért a felelősséget is neked kell valalnod.

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Honnan tudod mi a szabály nem vagy jogász, ha jól tudom. Ha a compliance azt mondja szabályos akkor sem biztos, hogy szabályos, ezért mindent fenntartásokkal fogadj és lehet nem fogsz orra esni. Tudod a Questornál és az összes bróker csalásnál is azt gondolták a katonák a cégben, hogy minden szabályos, azt kiderült, hogy nem volt az.

Természetesen ha a végén megkapja minden magyar ügyfél a pénzét, akkor előre elnézést kérek tőled.
            Mert pár hónapja ti embereknek ajánlottatok bónuszozásra való lehetőséget külsős céggel, ami rögzítve van és 3 konkurens cégnél van, lehet nem mennek semmire vele, mert magyarul beszél mindkettőtök rajta., de azért odaadtuk egy magyar ügyvédnőnek is, hogy derítse ki, hogy ez csalás-e, vagy félrevezetése-e. Ezt kérdezd meg a jogi csoporttól, hogy ilyet szabad-e az értékesítés alatt miközben ajánlatot teszel.

Az olasz sráctól meg kérdezd meg, hogy nem tud-e kölcsönadni 18.000 eurót, mert lehet pont van nála annyi, ha még nem bulizta el.
            Huh? Ezt honnan veszed? Durva....

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ez csak szöveg.... Majd kíváncsi leszek, hogy cipruson mennyi nap után unod meg, vagy lehet előbb visznek el a biztonsági őrök.

De persze meg lehet próbálni.
              biztonságiak.. rendőröknek se szokott sikerülni..
              fentebb mondta vki, hogy senkiről nem tudni kicsoda, és milyen ember, volt itt említve legfelső bíró, navos, meg mittudomén.. te sem tudhatod, hogy fotelből anyázós, vagy izmos ijesztő pofánverős emberke vagyok e..
              de most nem vagánykodni akarok, a lényeg, hogy sztem teljesen alap, és normális ősi ösztön, elvárás, hogy ha vki elvesz tőlem vmit, akkor én azt visszaveszem, vagy megbosszulom.. persze említenem sem kell, törvényesen meg minden, nehogy itt ilyen beírások miatt rámküldjék a TEKet az vicces lenne.. ja és kedvenc sorozatom a The Sopranos

Hozzászólás

Mivel a te döntésed az, hogy maradsz
                Egy ősrégi vicc jutott eszembe:

Van egy falu, amit nemsokára elönt az árvíz. Annak a falunak van egy papja, és ő a hír ellenére a templomban marad. Kis idő elteltével odamegy teherautóval egy pali.
                - Plébános úr, jöjjön velem, ha nem akar meghalni!
                - Fiam, ne foglalkozz velem, mentsél mást, engem az Isten majd megsegít.
                Kis idő elteltével a pap fölmegy a toronyba. Az árvíz már a templom közepéig ér. Egy motorcsónakkal egy újabb pali érkezik.
                - Plébános úr, jöjjön velem, ha nem akar meghalni!
                - Fiam, ne foglalkozz velem, mentsél mást, engem az Isten majd megsegít.
                A pap vízbe fullad. Találkozik Istennel és megkérdezi tőle:
                - Uram, miért nem mentettél meg?
                - Én mindent megtettem, küldtem utánad teherautót, motorcsónakot.

forrás:Napivicc.hu

Hozzászólás

Mindegyik eset ahol eltűntek pénzek úgy kezdődött hogy nem azt akarták..
                  Mivel a te döntésed az, hogy maradsz ezért a felelősséget is neked kell valalnod.
                  Csak nem Te voltál Ginew menágere?

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Csak nem Te voltál Ginew menágere?
                    nem, ő majd lesz

Hozzászólás

nem, ő majd lesz
                      ezek után? szerinted..???

Hozzászólás

ezek után? szerinted..???

Simán te tuti őszinte számlamanager vagy, nem véletlen hagytad ott a titanicot

Hozzászólás

Simán te tuti őszinte számlamanager vagy, nem véletlen hagytad ott a titanicot
                          Akkor még nem volt semmi baj...
                          Sajnos akik maradtak illetve Zoli úgy gondolta ők jobban tudják...pff

De nem kell őszintének lenni, elég ha jó cégnél dolgozol

Hozzászólás

• Nos hogy valami hivatalosat is tudjak mondani: Megérkezett a válasz a felügyeleti szervektől (FCA és Cysec) és azt a tájékoztatást kaptam, hogy nem szolgálhatnak információval azzal kapcsolatban hogy az Iron nyomozás alatt van-e.

Mindenestre az kiderült hogy szerintem se Zoli se Adamy nem tudhatja valójában hogy mizajlik a felügyeleteknél�� egyébként a Cysec az e-mail melle stílusosan melléklete a leírást hogy hogyan kell panaszt tenni szóval ez sokat elárul..,

Hozzászólás

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nos hogy valami hivatalosat is tudjak mondani: Megérkezett a válasz a felügyeleti szervektől (FCA és Cysec) és azt a tájékoztatást kaptam, hogy nem szolgálhatnak információval azzal kapcsolatban hogy az Iron nyomozás alatt van-e.

Mindenestre az kiderült hogy szerintem se Zoli se Adamy nem tudhatja valójában hogy mizajlik a felügyeleteknél�� egyébként a Cysec az e-mail melle stílusosan melléklete a leírást hogy hogyan kell panaszt tenni szóval ez sokat elárul..,

Szerinted mennyi idő alatt kell kivizsgálnia, elbírálnia a beadott panaszt
                              a két Felügyeletnek?

Hozzászólás

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nos hogy valami hivatalosat is tudjak mondani: Megérkezett a válasz a felügyeleti szervektől (FCA és Cysec) és azt a tájékoztatást kaptam, hogy nem szolgálhatnak információval azzal kapcsolatban hogy az Iron nyomozás alatt van-e.

Persze magánszemélynek nem adnak ilyen felvilágosítást. De én a cég oldaláról kérdeztem rá és megerosítették hogy nincsen eljárás az IronFX ellen!

Hozzászólás

Working...
                                X