Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ez jó. Itt a fórumon mindenki tud mindent mindenkiről. Olyan ez lassan mint egy nagy család.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Magyarul van a videó.

Kik azok "akiknek bent van a pénzük"?

Hol, melyik TC-ben van szó lenullázásról, január előtti TC alapján max. bónusz visszavételről lehet szó, és az is csak határokon belül, amik itt már le lettek vezetve néhány hsz.-al feljebb?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Persze ha elkezdted intézzed jogi úton!
        de sosem jelezted a problémádat sem felém sem a compliance felé...

szóval nem tudom miért vagy felháborodva bármin is

a hivatalos ugyintézés menete azzal kezdodik hogy jelzed a panaszodat felénk
        megkapod tolunk a választ
        ha ez neked nem szimpatikus akkor mész ahhoz a felugyeleti szervhez amelyik hatáskore alá tartozol

ha nem ezt teszed akkor nem fogsz elérni semmit
        Te honnan tudod, hogy kik az én ügyfeleim, akiknek nem hivatalosan 3 éve ajánlottam a céget? Honnan tudod, hogy nincs panasz? pár nap és letelik a 30 nap válasz nélkül a compliance felől, ekkor jogsértést követtek el, a kiutalásokat nem teljesítették, felmerül a gyanú, hogy csalás áldozatává vált néhány ügyfél, mi az ami ebben nehezen érthető?

Mi feljelentést azok ellen teszünk, akik kicsalták a pénzt, a tőkénk kártalanításáért pedig a felügyelethez fordulunk, ketyeg az óra és nem neked dolgozik, meg két kedves kollégádnak, abban reménykedem, hogy összegyűlik annyi pénz, hogy megálljon a különös nagy érték és a bűnszervezet, ezután 5-15- ös ügynek leszel a negatív főszereplője.

Nehogy már kioktassál engem jogból, hogy mit lehet meg mit nem, szerinted blöffölésből töltöm az időmet nemzetközi jogásznál, hogy aztán ide kiírhassam, mert remélem, hogy te megijedsz és visszaadjátok a pénzt? Huzatban vagy öreg?

Felelősségre szeretném azt vonni, aki kicsalta a pénzt az ügyfelektől és mondja ki a bíróság, hogy bűnös vagy, mert még csak vádlott vagy. Viszont olyan bizonyítékok vannak ellenetek, hogy a jó isten nem fogja lemosni, így viszont a tőkét úgy ahogy van visszafogja téríteni nekünk vagy a felügyelet, vagy a cég, vagy az új tulajdonos nekem tökmindegy. Sajnos ez az egyetlen módja, hogy az értékesítőnek előpsször is megálljon a csalás. Utána nem vizsgálhatjátok a számlákat, nem mondhatjátok, hogy ez nem támogatott stratégia stb. Most már érted Zoltán? Nem száj karatézom veled.

Felvilágosítalak, hogy kezdj el aggódni a szabadságod miatt és gondold meg, hogy kinek mit mondasz. Mert én is haragszom rátok, de van egy ember aki sokkal jobban haragszik rád. Na ő majd intézi a te sorsodat. Nem kellett volna így történnie, de biztos kint felhomályosítottak a jogászok, hogy itthon mi a jog. Nézz utána, hogy biztosítási csalásoknál mi történt, mert egy kaptafa jogilag.

Hozzászólás

ha ez neked nem szimpatikus akkor mész ahhoz a felugyeleti szervhez amelyik hatáskore alá tartozol

Kedves Zoltán,

Én pontosan ezt az utat jártam be, jeleztem feléd, hazudoztál, jeleztem a compliance felé, ők nem válaszoltak (se akkor se pedig az azóta eltelt 5 hétben) majd ezután indítottam el a jogi utat.

Egyébként a hivatalos ügyintézés nem így működik ahogy leírtad, ebből is látszik a hozzáértésed. Lókupecből nem lesz jogász hidd el.

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Te honnan tudod, hogy kik az én ügyfeleim, akiknek nem hivatalosan 3 éve ajánlottam a céget? Honnan tudod, hogy nincs panasz? pár nap és letelik a 30 nap válasz nélkül a compliance felől, ekkor jogsértést követtek el, a kiutalásokat nem teljesítették, felmerül a gyanú, hogy csalás áldozatává vált néhány ügyfél, mi az ami ebben nehezen érthető?

Mi feljelentést azok ellen teszünk, akik kicsalták a pénzt, a tőkénk kártalanításáért pedig a felügyelethez fordulunk, ketyeg az óra és nem neked dolgozik, meg két kedves kollégádnak, abban reménykedem, hogy összegyűlik annyi pénz, hogy megálljon a különös nagy érték és a bűnszervezet, ezután 5-15- ös ügynek leszel a negatív főszereplője.

Nehogy már kioktassál engem jogból, hogy mit lehet meg mit nem, szerinted blöffölésből töltöm az időmet nemzetközi jogásznál, hogy aztán ide kiírhassam, mert remélem, hogy te megijedsz és visszaadjátok a pénzt? Huzatban vagy öreg?

Felelősségre szeretném azt vonni, aki kicsalta a pénzt az ügyfelektől és mondja ki a bíróság, hogy bűnös vagy, mert még csak vádlott vagy. Viszont olyan bizonyítékok vannak ellenetek, hogy a jó isten nem fogja lemosni, így viszont a tőkét úgy ahogy van visszafogja téríteni nekünk vagy a felügyelet, vagy a cég, vagy az új tulajdonos nekem tökmindegy. Sajnos ez az egyetlen módja, hogy az értékesítőnek előpsször is megálljon a csalás. Utána nem vizsgálhatjátok a számlákat, nem mondhatjátok, hogy ez nem támogatott stratégia stb. Most már érted Zoltán? Nem száj karatézom veled.

Felvilágosítalak, hogy kezdj el aggódni a szabadságod miatt és gondold meg, hogy kinek mit mondasz. Mert én is haragszom rátok, de van egy ember aki sokkal jobban haragszik rád. Na ő majd intézi a te sorsodat. Nem kellett volna így történnie, de biztos kint felhomályosítottak a jogászok, hogy itthon mi a jog. Nézz utána, hogy biztosítási csalásoknál mi történt, mert egy kaptafa jogilag.

De a depositokat se adják vissza? Azt se kapták meg az ismerőseid? Az már mondjuk gáz.

Hozzászólás

De a depositokat se adják vissza? Azt se kapták meg az ismerőseid? Az már mondjuk gáz.
              Én sem kapom vissza a depositot sem. Meg még sokan mások. Frissen befizetett számláról sem amin nem volt kereskedés se soha.

Ha gondolod erre fogadhatunk.. Mutatok neked 5 számlát amin friss depo van, sose volt kereskedés rajta és nem kapják vissza... Whiskey?

Hozzászólás

• Szerintem aktuális ez a hír....

http://inforadio.hu/hir/bunugyek/hir-710186

Hozzászólás

Miről hazudozol már megint? Hivatalos ügyintézés? Azt sem tudod, mi az. Ha valaki tényleg megteszi ezeket a lépéseket, esélytelen, hogy válaszoljatok neki.
                  Kérlek, erősítsd meg! Biztos vagy benne, hogy amit leírtál az igaz? +1 bizonyíték lesz ellened.

Hozzászólás

Nem azt sem adják vissza. ECN STP számlák 6 db. Van olyan 4 amelyik bónuszos számla, 3 éve adták, tisztességes kereskedéssel profitban van a számla pár ezres tételek. Van olyan, amelyen hazárdírozás folyt. Van olyan amin nem volt kereskedés rég.

Van 4 olyan, amit az ő ajánlásukra külsős céggel összekötve bónusszozzanak ki. A hangfelvételen elmondják, hogy DAX EURUSD, EURJPY páron, a lényeg, hogy ne ide nyerjenek. Ha véletlenül idenyernek, az sem baj, majd megpróbálhatják újra. Előre regisztráljanak alájuk, új email cím, új név, új befizetés. Többször elhangzik, hogy ez nem szabályellenes, a lényeg, hogy ne cégen belül, mert a biztonsági protokoll kiszedi őket. Erről hangfelvétel van. Erről skype beszélgetés van van és text van rögzítve.

Balekok! Ülni fognak mint varjú a dróton és most intézhetem a rohadt pénzeket meg a feljelentéseket, meg a panaszokat. De mindenre elszánt vagyok és végigviszem, mert erről nem az ügyfél tehet, hanem aki beleviszi, azért csak csalás lesz, bár jobban örülnék a rablásnak, mert akkor 5 évtől indulna a hinta.

Hozzászólás

Pontosan mit kellene tennie annak, akinek február elejei kifizetési
                      kérelme van és nem kapta meg a pénzét, max. egy levelet kapott
                      a vizsgálódásról?

Hozzászólás

Nem bizony....én is többről tudok!

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én sem kapom vissza a depositot sem. Meg még sokan mások. Frissen befizetett számláról sem amin nem volt kereskedés se soha.

Ha gondolod erre fogadhatunk.. Mutatok neked 5 számlát amin friss depo van, sose volt kereskedés rajta és nem kapják vissza... Whiskey?
                          Erre minek fogadni. Elhiszem.

De minek töltöttél fel 5 számlát ha nem kereskedtél vele? Ezt nem vágom.

Hozzászólás

Több ismerősöm azért kérte vissza a depositját mert elkezdtek terjedni a hírek a nemfizetésről.

Szerinted megalapozatlanok a hírek hogy nem fizet az iron?

Hozzászólás

gyenge próbálkozás. Nem az én számláim, sőt semmi közöm sincs hozzájuk. A percsoport miatt látok rá elég sok számlára.

Betöltötték, de mire kereskedtek volna elkezdett összedőlni az iron, persze mondta az acc. manager, hogy semmi gond nincs ne aggodjanak. Csak a kiutalás nem teljesül soha. Meg persze gondolom látták az új TC-t, ha ők gyanúsnak ítélnek elvehetik a profitot... Szerintem nincs olyan hülye aki ilyet elfogadna.

Mint látjuk aki nem fogadta el annak is éppen próbálják elvenni a nyereséget + a deposit összegét.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Több ismerősöm azért kérte vissza a depositját mert elkezdtek terjedni a hírek a nemfizetésről.

Szerinted megalapozatlanok a hírek hogy nem fizet az iron?
                                Szerintem megalapozottak. Sosem mondtam, hogy nem.

Én csak azt mondom, hogy szerintem ettől még nem fog csődbe menni. És erre fogadni is merek. Láttam én már rosszabb hírű cégeket is, amik még ma is vígan mennek.

Hozzászólás

Working...
                                X