Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor te minek nevezed azt a pénzt amit a számládon jóvá írunk?
    És ha elveszítesz mindent (saját toke + bonusz) akkor az kinek a koltsége?
    Hát az IronFX kotsége!

Akinek ez sem tetszik ne vegye igénybe!
    Azt úgy hívják, hogy át....ás. Ha a kedves ügyfél elveszít mindent, akkor mennyi is az Ironfx költsége?? Elárulom: zéró. Vagy azt akarod mondani, hogy nem házon belül megy a kötés bónuszbalekok ellen? Ne röhögtess, ha bukok nálatok 10000 USD saját pénzt+10000 USD bónuszt, akkor pont lehúztatok 10000-rel, ilyen egyszerű a matek.
    Mi ebből az IronFX költsége, magyarázd már el légy szíves. (Tudom, a Morgan Stanley lesz az ellenoldal a 0,2 lotos kötéseknél... HAHAHA)

Hozzászólás

• Gyakorlatilag olyan, mintha növelnék a tőkeáttételt.

Hozzászólás

• A bónusz nem tokeáttétel, mert ezt elveszítheted, a tokeáttételt meg nem!

A bónusz nem az STP/ECN számlán van.

Viszont ha olyan egyszeru lenne mint ahogy mondják némelyek akkor miért nem csinálja mindenki? Természetesen van koltsége részunkrol.
        Aki nem tud kereskedni az bónusz ide vagy oda elveszíti a pénzét!

Azok akik tudják hogyan lehet ezt kihasználni tegyék meg!
        Csak egy példa:
        ha 6.000$ tokéd van és azzal a kockázati szinted 0.5 lot pozíciót enged meg akkor ha kapsz +6.000$-t nem feltétlenul kell 1 lot pozikat felvenned.
        Ha maradsz a 0.5 lot pozi méretnél akkor dupla annyira van biztonságban a pozíciód!

A bónuszt az elso pénz kivételnél arányosan visszavesszuk. Tehát ha az eredeti befizetés felét veszed vissza akkor az eredeti bónusz felét mi is visszavesszuk.

Hozzászólás

• Azon gondolkozom, hogy Zolinak van a legjobb melója a világon.
          Bemegy a Ciprusi irodába, és egész nap fórumozik, chatel, facebookozik.
          A főnöke úgy sem tud magyarul, ha rákérdez, azt mondja, hogy éppen csillió trillió új úgyfelet szerez az Iron FX-nek a tőzsde fórumon.

És ezért még fizut is kap.

Nincs a cégnél felvétel.
          Hülyeségeket én is tudok írni bónuszokról, meg hogy az Ironfx annyira jó, hogy főz, mos, takarít.

Hozzászólás

A bónuszt az elso pénz kivételnél arányosan visszavesszuk. Tehát ha az eredeti befizetés felét veszed vissza akkor az eredeti bónusz felét mi is visszavesszuk.
            Zoli!
            Ez így nem bónusz. Tőkeáttétel. Matematikában tök mindegy, hogy x*2*100, vagy x*200.

Erről egy 60 év körüli marketinges jut eszembe, aki azt mondta, hogy közelebb jár a 40-hez, mint a 30-hoz.

Nem rohanok mégsem új számlát nyitni.

Hozzászólás

Aki nem tud kereskedni az bónusz ide vagy oda elveszíti a pénzét!

Ezzel teljes mértékben egyet értek.

Egy valamit még nem értek.

Nyitok egy számlát, befizetem a lekvárt, megduplázzátok egy bizonyos szintig.

A számlámon csak akkor jelenik meg a bónusz hatása amikor egy kötést veszteséggel lezárok, mondjuk 100usd bukóban és ti csak 50 usd-t vontok le tőlem? Vagy hogyan kell ezt a bónuszt elképzelni? Egyből kétszer annyi jelenik meg a számlámon?/ezt tartom valószínűtlenebbnek/

Hozzászólás

• ChyberBoB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Egy valamit még nem értek.

Nyitok egy számlát, befizetem a lekvárt, megduplázzátok egy bizonyos szintig.

A számlámon csak akkor jelenik meg a bónusz hatása amikor egy kötést veszteséggel lezárok, mondjuk 100usd bukóban és ti csak 50 usd-t vontok le tőlem? Vagy hogyan kell ezt a bónuszt elképzelni? Egyből kétszer annyi jelenik meg a számlámon?/ezt tartom valószínűtlenebbnek/
                Úgy gondolom, ha beteszel 1000$-t, kapsz bónuszként még 1000$-t. 2000$ az egyenleged. Ha vesztesz összesen 100$-t, lesz 1900$-os egyenleged. Ebből 950$ a saját pénzed, 950$ a bónusz (a bónuszból is vonódik a veszteség). Ha kivonsz 500$-t, akkor a hozzá kapcsolódó bónuszt is visszavonják (szerintem így logikus). 1900$-500$-500$= 900$
                A maradék 900$-ból 450$ a tied, 450$ a maradék bónusz.
                Sosem használtam bónuszt, mert csak megkavarja a kockázatkezelést, de szerintem így működik.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Úgy gondolom, ha beteszel 1000$-t, kapsz bónuszként még 1000$-t. 2000$ az egyenleged. Ha vesztesz 100$-t, lesz 1900$-od. Ebből 950$ a saját pénzed, 950$ a bónusz (a bónuszból is vonódik a veszteség). Ha kivonsz 500$-t, akkor a hozzá kapcsolódó bónuszt is visszavonják (szerintem így logikus). 1900$-500$-500$= 900$
                  Sosem használtam bónuszt, mert csak megkavarja a kockázatkezelést, de szerintem így működik.
                  Nah itt van a lényeg az IronFX 100% bónusz apróbetüs részében:

"9. The Festive Welcome Trading Bonus will be held solely for trading with IronFX and cannot be withdrawn. At any given time, even after the expiration of the promotional period, when a Client requests for a withdraw IronFX will remove the Festive Welcome Trading Bonus credited into the Client’s account."

"11. At any time when the Client requests to withdraw funds from his account, including transferring between his account, during or even after the promotional period, IronFX shall remove, proportionally, immediately the granted Festive Welcome Trading Bonus prior of proceeding with any Client’s withdraw request based on Clients profit and/or loss ratio. The removal of the proportional granted Welcome Bonus shall apply in all cases even though the Client’s account goes on stop-out BUT the balance is over $50 or equivalent. "

Magyarul nem kapsz semmit sem és el sem tudod bukni. Ugyanis amikor a számla annyira minuszban van, hogy a "bónusz" sérülne, akkor abban a pillanatban visszavonásra kerül és MARGIN CALL-t kapsz!!!!

Így tud egy market maker pénzt csinálni. Ad bónuszt, amivel azt hiszi a tréder, hogy növelheti a marginját, de valójában nem. És ezért így elbukja az összes pénzét a margin call miatt. És a money management szempontjából is gáz, mert fals adattal számol!

Gratulálok Zoli, igazán jó promóció! Sokan dolgoztak ezen az Iron-nál?

Ekkora átverést régen hallottam már.

Hozzászólás

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nah itt van a lényeg az IronFX 100% bónusz apróbetüs részében:

"9. The Festive Welcome Trading Bonus will be held solely for trading with IronFX and cannot be withdrawn. At any given time, even after the expiration of the promotional period, when a Client requests for a withdraw IronFX will remove the Festive Welcome Trading Bonus credited into the Client’s account."

"11. At any time when the Client requests to withdraw funds from his account, including transferring between his account, during or even after the promotional period, IronFX shall remove, proportionally, immediately the granted Festive Welcome Trading Bonus prior of proceeding with any Client’s withdraw request based on Clients profit and/or loss ratio. The removal of the proportional granted Welcome Bonus shall apply in all cases even though the Client’s account goes on stop-out BUT the balance is over $50 or equivalent. "

Magyarul nem kapsz semmit sem és el sem tudod bukni. Ugyanis amikor a számla annyira minuszban van, hogy a "bónusz" sérülne, akkor abban a pillanatban visszavonásra kerül és MARGIN CALL-t kapsz!!!!

Így tud egy market maker pénzt csinálni. Ad bónuszt, amivel azt hiszi a tréder, hogy növelheti a marginját, de valójában nem. És ezért így elbukja az összes pénzét a margin call miatt. És a money management szempontjából is gáz, mert fals adattal számol!

Gratulálok Zoli, igazán jó promóció! Sokan dolgoztak ezen az Iron-nál?

Ekkora átverést régen hallottam már.

Most gondoltam végig, hogy pontosan miről is van szó. Szóval az ügyfélnek hiába van 2-szer annyi depozitja, de ennek ellenére a saját, valós depozit összeggel kell, hogy kereskedjen, mert a bónusz ezek szerint nem jelent felhasználható margint!!!! Így ha a bónusztól elvakított tréder nekiáll kereskedni a megszokott feltételekkel a bónusszal növelt depozittal, akkor 2-szerese a kockázata mint alapesetben!!! Valójában csak felgyorsítjátok a buktát!!!! SZÉGYENE VAGYTOK A BRÓKER VILÁGNAK!!! Így lejáratni egy szakmát!!!! Gratulálok!

Nah ez a nagy Iron Fx. Kicsit utánatok is jártam a CySec-nél... Az egyik legkisebb cégek egyike az Iron....

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Úgy gondolom, ha beteszel 1000$-t, kapsz bónuszként még 1000$-t. 2000$ az egyenleged. Ha vesztesz összesen 100$-t, lesz 1900$-os egyenleged. Ebből 950$ a saját pénzed, 950$ a bónusz (a bónuszból is vonódik a veszteség). Ha kivonsz 500$-t, akkor a hozzá kapcsolódó bónuszt is visszavonják (szerintem így logikus). 1900$-500$-500$= 900$
                      Igen ez pontosan így mukodik!

Hozzászólás

Most gondoltam végig, hogy pontosan miről is van szó. Szóval az ügyfélnek hiába van 2-szer annyi depozitja, de ennek ellenére a saját, valós depozit összeggel kell, hogy kereskedjen, mert a bónusz ezek szerint nem jelent felhasználható margint!!!! Így ha a bónusztól elvakított tréder nekiáll kereskedni a megszokott feltételekkel a bónusszal növelt depozittal, akkor 2-szerese a kockázata mint alapesetben!!! Valójában csak felgyorsítjátok a buktát!!!! SZÉGYENE VAGYTOK A BRÓKER VILÁGNAK!!! Így lejáratni egy szakmát!!!! Gratulálok!

Nah ez a nagy Iron Fx. Kicsit utánatok is jártam a CySec-nél... Az egyik legkisebb cégek egyike az Iron....
                        Joe te vagy nem tudsz jól angolul vagy nem tudsz egy egyszeru szoveget értelmezni!

A bónuszt csak és kizárólag akkor vesszuk vissza ha az ugyfél pénzt vesz ki a szamláról! Mindaddig úgy van kezelve a bónusz is mint ha saját toke lenne.

Archenius érti a dolgokat!

A CySec-nel kivel konzultáltál?
                        Mert Cipruson az egyik legnagyobb brókernek tartanak nyilván bennunket!
                        Világ szinten meg a top 10-ben vagyunk a tobb ezer kozul!

Hozzászólás

Joe te vagy nem tudsz jól angolul vagy nem tudsz egy egyszeru szoveget értelmezni!

A bónuszt csak és kizárólag akkor vesszuk vissza ha az ugyfél pénzt vesz ki a szamláról! Mindaddig úgy van kezelve a bónusz is mint ha saját toke lenne.

Archenius érti a dolgokat!

A CySec-nel kivel konzultáltál?
                          Mert Cipruson az egyik legnagyobb brókernek tartanak nyilván bennunket!
                          Világ szinten meg a top 10-ben vagyunk a tobb ezer kozul!
                          "12. In the event that the Client’s account balance goes below $50 or equivalent then the granted Festive Welcome Trading Bonus provided by IronFX will be cancelled and no future removal of the initial granted Festive Welcome Trading Bonus will be applied. "

Tessék Zotya! Benne van a lényeg, ha 50 dollár alá esik az ügyfél egyenlege, akkor visszavonásra kerül a Festivál bónuszotok!!!

Azért küldtem be a folytatást, ugyanis kiváncsi voltam rá, hogy mit reagálsz a nem teljes promóció részletezésre.... De most megkaptad! No komment!

Ez tipikus török, bazári marketing megoldás.

Hozzászólás

joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            "12. In the event that the Client’s account balance goes below $50 or equivalent then the granted Festive Welcome Trading Bonus provided by IronFX will be cancelled and no future removal of the initial granted Festive Welcome Trading Bonus will be applied. "

Tessék Zotya! Benne van a lényeg, ha 50 dollár alá esik az ügyfél egyenlege, akkor visszavonásra kerül a Festivál bónuszotok!!!

Azért küldtem be a folytatást, ugyanis kiváncsi voltam rá, hogy mit reagálsz a nem teljes promóció részletezésre.... De most megkaptad! No komment!

Ez tipikus török, bazári marketing megoldás.
                            Igen ez így van ha 50$ alá esik a teljes toke akkor a bónusz megszunik!
                            Tehát nem vonunk le semmit, nem nyújtjuk be a szamlát 4.000$-ról neked!
                            Ha 50$-ról visszakuzdod magad 8000$-ra az mind a tied!

Szerintem teljesen tiszta.

A 'cancel' szó eltorlést jelent nem visszavonást!

Hozzászólás

Igen ez így van ha 50$ alá esik a teljes toke akkor a bónusz megszunik!
                              Tehát nem vonunk le semmit, nem nyújtjuk be a szamlát 4.000$-ról neked!
                              Ha 50$-ról visszakuzdod magad 8000$-ra az mind a tied!

Szerintem teljesen tiszta.

A 'cancel' szó eltorlést jelent nem visszavonást!
                              Zoli!
                              Nem teljesen mindegy, hogy törlitek, vagy visszavonjátok?
                              Olvasva téged, úgy érzem, hogy te nem is egy bróker cég promótere vagy, hanem a Roxfort varázsló iskolát képviseled.

"Capitulátusz", volt az ügyfélnek bónusza, meg nem is.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Zoli!
                                Nem teljesen mindegy, hogy törlitek, vagy visszavonjátok?
                                Olvasva téged, úgy érzem, hogy te nem is egy bróker cég promótere vagy, hanem a Roxfort varázsló iskolát képviseled.

"Capitulátusz", volt az ügyfélnek bónusza, meg nem is.

Srácok hívjátok annak aminek szeretnétek.
                                Ha a tokéd 50$ alá esik akkor szerintem már mindegy hogy mi van a bónusszal!
                                Az az 50$ már mind a tied az adott bónuszt eltoroltuk, nincs semmi kovetelésunk feléd.

Bocs de nincs idom mesefilmekre! Lehet hogy ezért nem vagy sikeres kereskedo, mert leragadtál ezeknél.

Hozzászólás

Working...
                                X