Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gyenge próbálkozás. Nem az én számláim, sőt semmi közöm sincs hozzájuk. A percsoport miatt látok rá elég sok számlára.

Betöltötték, de mire kereskedtek volna elkezdett összedőlni az iron, persze mondta az acc. manager, hogy semmi gond nincs ne aggodjanak. Csak a kiutalás nem teljesül soha. Meg persze gondolom látták az új TC-t, ha ők gyanúsnak ítélnek elvehetik a profitot... Szerintem nincs olyan hülye aki ilyet elfogadna.

Mint látjuk aki nem fogadta el annak is éppen próbálják elvenni a nyereséget + a deposit összegét.
    Neked üldözési mániád van. Én csak kérdezek ha valamit nem értek. Most meg terelsz.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szerintem megalapozottak. Sosem mondtam, hogy nem.

Én csak azt mondom, hogy szerintem ettől még nem fog csődbe menni. És erre fogadni is merek.
      Mitől maradna talpon egy brokercég amelyik elveszti az ügyfelei belé vetett bizalmát?

Hozzászólás

Neked üldözési mániád van. Én csak kérdezek ha valamit nem értek. Most meg terelsz.
        Nem terelek, teljesen pontosan válaszoltam. Vagy azt nem érted, miért fizet be bárki Ironhoz? mert azt én se.

Egyébként 2 vagy 3 számlát konkrétan Zoltán felhívására fizettek be. (itt a fórumon írta Zoltán január végén, keresd vissza), befizettek, de az utána kirobban botrány miatt nem mertek már kereskedni, hanem visszakérték a depositot. 1 hónapja. Semmi vizsgálatos levél, csak pending. Tudom Zoltánt kell keresni és akkor megjön a levél... Deposit visszatartás... Még a szabályozatlan, seychelle-szigeteki brókercégek se mernek ilyet csinálni.

Hozzászólás

• Teszek egy felajánlást:

törlöm magam erről a fórumról ha az ironfx talpon marad a jelenlegi tulajdonosi körrel júniusig.

Akkor megbuktam mint elemző, semmi keresnivalóm itt.

Mondanám hogy fogadok veled nem egy üveg márkás italban de 5000 usd-ben.
          Viszont semmi garancia nincs rá hogy megkapnám a nyereményem. Így nem fogadok.
          Arra is komoly téteket lehetne tenni hogy Németh úr szabadlábon lesz-e idén nyáron...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Mitől maradna talpon egy brokercég amelyik elveszti az ügyfelei belé vetett bizalmát?
            Attól, hogy forog tovább a kerék. Ez a fórum, meg az FPA, meg pár ilyen oldal nem a világ közepe.

Remélem megkapjátok a pénzeteket, és nem lesz felesleges pénzkidobás az ügyvéd. Én még nem láttam olyan ügyvédet, aki pert nyert volna. Olyat igen aki azt mondta, vagy valakinek az ismerősének már nyert ilyen ügyet. Persze.

Honnan gondolom meg tudom ezeket? Mint mondtam, már régi motoros vagyok, sok mindent láttam / átéltem már. Semmin nem lepődök meg.

Akarjátok tudni, hogy mivel fognak védekezi? Miket fognak kitalálni majd a per során?

De jól gondoljátok meg, mert akkor leírom, de nem akarok tippeket adni az Iron-nak.

Priviben nem írom le, mert az információ mindenkié.

Tehát?

Hozzászólás

Attól, hogy forog tovább a kerék. Ez a fórum, meg az FPA, meg pár ilyen oldal nem a világ közepe.

Remélem megkapjátok a pénzeteket, és nem lesz felesleges pénzkidobás az ügyvéd. Én még nem láttam olyan ügyvédet, aki pert nyert volna. Olyat igen aki azt mondta, vagy valakinek az ismerősének már nyert ilyen ügyet. Persze.

Honnan gondolom meg tudom ezeket? Mint mondtam, már régi motoros vagyok, sok mindent láttam / átéltem már. Semmin nem lepődik meg.

Akarjátok tudni, hogy mivel fognak védekezi? Miket fognak kitalálni majd a per során?

De jól gondoljátok meg, mert akkor leírom, de nem akarok tippeket adni az Iron-nak.

Tehát?
              Azért komoly véleménnyel lehetsz az IronFx jogi osztályáról, ha szerinted majd te mondod meg a tutit nekik.
              Bár a sikkasztásra is én hívtam fel a figyelmüket.

Én szeretném, ha megosztanád.

Attól, hogy te nem ismersz olyan ügyvédet, nem hiszem, hogy sokat jelent. Te se vagy a világ közepe.

Viszont nekem volt már komoly vitám brókercéggel, több 1000 usd-ot akartak ellopni. Eddig mindegyik azzal végződött, hogy visszakaptam. Az egyik kártérítéssel együtt. Itt sem lesz máshogy.

Ciprusi cég volt mindegyik.

Hozzászólás

Honnan gondolom meg tudom ezeket? Mint mondtam, már régi motoros vagyok, sok mindent láttam / átéltem már. Semmin nem lepődök meg.

Tehát?
                Köszi az ingyen tanácsokat, tartsd meg magadnak. Amúgy sem szimpatikus a hozzáállásod a jelenlegi helyzethez. Mert semmilyen szinten nem vagy az ügyben résztvevő, úgy, hogy ne okoskodjál itt. Ahova te mész mi onnan jövünk. Ha nincs jogi végzettséged, akkor ne oszd az észt itt. A legjobbakat.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Azért komoly véleménnyel lehetsz az IronFx jogi osztályáról, ha szerinted majd te mondod meg a tutit nekik.
                  Bár a sikkasztásra is én hívtam fel a figyelmüket.

Én szeretném, ha megosztanád.

Attól, hogy te nem ismersz olyan ügyvédet, nem hiszem, hogy sokat jelent. Te se vagy a világ közepe.

Viszont nekem volt már komoly vitám brókercéggel, több 1000 usd-ot akartak ellopni. Eddig mindegyik azzal végződött, hogy visszakaptam. Az egyik kártérítéssel együtt. Itt sem lesz máshogy.

Ciprusi cég volt mindegyik.
                  A jogi osztályról nincs véleményem, csak azt mondtam nem akarok tippeket adni nekik.

Én nem mondtam, hogy a világ közepe vagyok. Azt mondtam, hogy ez a fórum nem az. (ez tény, hogy nem az) Meg azt, hogy nem láttam még olyan ügyvédet aki pert nyert volna offshore brókercégek ellen.

Csak olyat aki azt mondta, hogy nyert már. Erre most mondod, hogy nyertél már pert az ügyvédeddel. Látod ezt mondom. Akkor miért aggódsz ha te már nyertél több pert is? Akkor sima ügy lesz.

Mindig ez a személyeskedés. Lazítsál, nem én vagyok az ellenség, de majd rájössz.

Hogyhogy neked ennyi peres ügyed volt már bróker cégekkel? Mindig rosszat sikerül választanod?

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Köszi az ingyen tanácsokat, tartsd meg magadnak. Amúgy sem szimpatikus a hozzáállásod a jelenlegi helyzethez. Mert semmilyen szinten nem vagy az ügyben résztvevő, úgy, hogy ne okoskodjál itt. Ahova te mész mi onnan jövünk. Ha nincs jogi végzettséged, akkor ne oszd az észt itt. A legjobbakat.
                    Azt nem te mondod meg nekem, hogy mit csináljak. Esetleg tanácsod adhatsz, vagy véleményed lehet.

Eddig 1-1. Tehát nem írok tippeket.

Hozzászólás

• Most komolyan nekiállsz újra felépíteni a nicked?

Ugyan innen indultál, a kedves jóindulatú sráctól, aztán eljutottál az iron alkalmazottig.

Erre most megint kezded, bár most nem mint amatőr, ahogy az első körben, hanem mint a szakma mindent tudó nagy öregje.

Hihetetlen vagy.

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Most komolyan nekiállsz újra felépíteni a nicked?

Ugyan innen indultál, a kedves jóindulatú sráctól, aztán eljutottál az iron alkalmazottig.

Erre most megint kezded, bár most nem mint amatőr, ahogy az első körben, hanem mint a szakma mindent tudó nagy öregje.

Hihetetlen vagy.
                        Csak kíváncsi voltam, hogy ki az aki hangember, és ki az aki ért is valamihez. Nem vagyok nagy öreg, csak régóta tolom. Engem az nem hat meg, hogy ki mikor regisztrált egy fórumra...

Hozzászólás

Hogyhogy neked ennyi peres ügyed volt már bróker cégekkel? Mindig rosszat sikerül választanod?
                          Ha kicsit is képben lennél az IronFX-hez hasonló brókerek tevékenységével kapcsolatban, akkor ezt a kérdést fel sem tetted volna.
                          Egyébként ha nem akarsz tippeket adni az Ironnak és privátban sem akarod megosztani, akkor egyáltalán mi a fenének hoztad szóba?

Mióta dolgozol az Ironnak, vagy mikor dolgoztál ott?

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ha kicsit is képben lennél az IronFX-hez hasonló brókerek tevékenységével kapcsolatban, akkor ezt a kérdést fel sem tetted volna.
                            Egyébként ha nem akarsz tippeket adni az Ironnak és privátban sem akarod megosztani, akkor egyáltalán mi a fenének hoztad szóba?

Mióta dolgozol az Ironnak, vagy mikor dolgoztál ott?

Gondolom úgy, hogy ide írom a közösbe. "Eddig 1-1. Tehát nem írok tippeket." De ha érdekel több embert, akkor nyilván leírom.

Hol írtam, hogy ott dolgoztam, vagy bármelyik más brókercégnél? Olvasd el inkább, és értelmezd amit írtam...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Teszek egy felajánlást:

törlöm magam erről a fórumról ha az ironfx talpon marad a jelenlegi tulajdonosi körrel júniusig.

Akkor megbuktam mint elemző, semmi keresnivalóm itt.

Mondanám hogy fogadok veled nem egy üveg márkás italban de 5000 usd-ben.
                              Viszont semmi garancia nincs rá hogy megkapnám a nyereményem. Így nem fogadok.
                              Arra is komoly téteket lehetne tenni hogy Németh úr szabadlábon lesz-e idén nyáron...
                              Tartom a fogadást!
                              csak a pontosság kedvéért Június 1-je legyen vagy 30-a a határido?

Hozzászólás

Gondolom úgy, hogy ide írom a közösbe. "Eddig 1-1. Tehát nem írok tippeket." De ha érdekel több embert, akkor nyilván leírom.

Hol írtam, hogy ott dolgoztam, vagy bármelyik más brókercégnél? Olvasd el inkább, és értelmezd amit írtam...
                                Tedd magad hasznossá, nyugodtan írd le(vi). Ha megfigyeled a fórumobejegyzések alapján toldozgatják-foldozgatják a TC-t is, csak későn és szarul. Úgyhogy szükségük lehet a segítségedre

Hozzászólás

Working...
                                X