Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tartom a fogadást!
    csak a pontosság kedvéért Június 1-je legyen vagy 30-a a határido?
    uhh, ez kezd komoly lenni.
    Akkor valaki eltűnik innen ígyisúgyis.
    Egyébként milyen faramuci a börtönhelyzet. Internetezni, fórumozni onnan nem lehet. Kereskedni viszont igen
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Tartom a fogadást!
      Zoltán,
      Mennyi ideig tart a feldolgozás egy olyan számlán ami nincs vizsgálat alatt?

Hozzászólás

• moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Zoltán,
        ahogy korábban írtam 5-10 munkanap a jelenlegi feldolgozási ido
        ha elkuldod a számlaszámod privátban akkor megnézem hogy kb mikorra kerulsz sorra

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Attól, hogy forog tovább a kerék. Ez a fórum, meg az FPA, meg pár ilyen oldal nem a világ közepe.

Remélem megkapjátok a pénzeteket, és nem lesz felesleges pénzkidobás az ügyvéd. Én még nem láttam olyan ügyvédet, aki pert nyert volna. Olyat igen aki azt mondta, vagy valakinek az ismerősének már nyert ilyen ügyet. Persze.

Honnan gondolom meg tudom ezeket? Mint mondtam, már régi motoros vagyok, sok mindent láttam / átéltem már. Semmin nem lepődök meg.

Akarjátok tudni, hogy mivel fognak védekezi? Miket fognak kitalálni majd a per során?

De jól gondoljátok meg, mert akkor leírom, de nem akarok tippeket adni az Iron-nak.

Priviben nem írom le, mert az információ minden

Tehát?
          tessek,ki vele, mivel fognak vedekezni?

Hozzászólás

• moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Zoltán,
            Elmondom hogy működik.

1.) Beadod a a kiutalási kérelmet, nem történik semmi, vársz 10 napot, türelmetlen vagy kicsit.
            2.) Írsz valakinek (acc.maneger, irontól bárki), hogy mi van már. 1-2 órán belül a számla vizsgálat alatt lesz.
            3.) Úgy kb 2 hét múlva írsz a "jogi osztálynak", hogy mi van már?!
            4.) Vársz -- 1hét, 2 hét, semmi.
            5.) Belenyugszol, vársz tovább.

Ez a feldolgozási kérelmek új protokollja, mondjuk úgy 2015. 01. 13-tól.

Hozzászólás

ha elkuldod a számlaszámod privátban akkor megnézem hogy kb mikorra kerulsz sorra
              Nézed te meg a p.csát nézed ,meg Zoli, a cimborám 3-szor küldte le a számlaszámát, levelet meg miden lópikulát neked, aztán én is 2-szer, de kb annyi választ kaptunk (telefonon),hogy igen, szerintem ő is abuser. Épp csak azt nem tetted hozzá, hogy meg is b.szhatja magát a gyerek.

Hozzászólás

Tartom a fogadást!
                Neked szerintem mindegy lesz.

Hozzászólás

Pontosan mit kellene tennie annak, akinek február elejei kifizetési
                  kérelme van és nem kapta meg a pénzét, max. egy levelet kapott
                  a vizsgálódásról?

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    a vizsgálódásról?
                    IMA esetleg? Mármint imátkozni azért, hogy a CySEC a buli végén fizessen.

Hozzászólás

• ezt a valaszt kapttam ma az irontol
                      Dear Client,

Please be informed that your email has been escalated to the Company’s Compliance Department.

You should expect to receive our response, as per the Company’s Complaint Handling Policy.

Kind regards,

Compliance Department
                      IronFX Global Limited

februar 15 kuldtem a compliance@ironfx a panaszomat

tehat nekem valaszoltak csak a valasz egy nagy semmi

Hozzászólás

• ForexFactory

Hozzászólás

• http://index.hu/belfold/2015/03/13/a..._kiserelt_meg/

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            a vizsgálódásról?
                            Elindítja a jogi folyamatot vagy használja a Mirror számlát.

Hozzászólás

• Zoli, bocs hogy beleszólok, de nagyon gáz erőltetni ezt a mirror dolgot, a bíróságon is rossz fényt fog vetni rátok, ez zsarolás féle, nektek nyereség ha valaki csinálná ezért akarjátok, de én nem feszegetném tovább ezt a mirror dolgot.

Hozzászólás

Elindítja a jogi folyamatot vagy használja a Mirror számlát.
                                A mirror egy demo szamla. Tehat marad a jogi eljaras

Hozzászólás

Working...
                                X