Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ez a mirror dolog igazi martingale, újra meg újra próbálkozni, egyre nagyobb téttel. Az 50% elv működhet, de akár 10 szer is el lehet cseszni, addigra meg elfogy a pénz az újabb ecn beutaláshoz, hiába lesz 99% az esélyem hogy 10 edszerre bejön az irány, mert ott az az 1% esély hogy nem fog, ha meg nem akkor minden pénzem úszott.

Hozzászólás

• Itt az ugyfelek vesztesege nem csak a penz, hanem az egyre jobban telo IDO

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez a mirror dolog igazi martingale, újra meg újra próbálkozni, egyre nagyobb téttel. Az 50% elv működhet, de akár 10 szer is el lehet cseszni, addigra meg elfogy a pénz az újabb ecn beutaláshoz, hiába lesz 99% az esélyem hogy 10 edszerre bejön az irány, mert ott az az 1% esély hogy nem fog, ha meg nem akkor minden pénzem úszott.
        Mirrorrol idopocsekolas egyetlen szot is ejteni

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Elindítja a jogi folyamatot vagy használja a Mirror számlát.
          Zoltan ezek szerint soha nem akarjatok kifizetni a megjelolt szamlakat
          ezek szerint a vizsgalat csak egy nagy kamu

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ezt a valaszt kapttam ma az irontol
            Dear Client,

Please be informed that your email has been escalated to the Company’s Compliance Department.

You should expect to receive our response, as per the Company’s Complaint Handling Policy.

Kind regards,

Compliance Department
            IronFX Global Limited

februar 15 kuldtem a compliance@ironfx a panaszomat

tehat nekem valaszoltak csak a valasz egy nagy semmi
            Ebben az a szép, hogy 96 orájuk lenne ezt elküldeniük, de benne kellene lenni, hogy pontosan ki foglalkozik a problémáddal, és ő milyen beosztásban van.

4 hét után pedig a vizsgálat eredményéről kellene, hogy tájékoztasson.

Hozzászólás

megvalami Zoltan ez zsarolas .
              csak akkor utalunk neked penzt ,ha azelott meg beutalsz es kereskedsz
              a broker nem kotelezheti az ugyfelet penz beutalasra es kereskedesre
              elmagyaraznad hogy hol van a Tc -ben az ,hogy az ugyfelnek csak akkor utaltok ki ha azelott meg beutal es kereskedik?

Hozzászólás

• Én mikro lottal kötök, remélem velem nem lesz bajotok.

Hozzászólás

• levél zoltánnak

Kedves Zoltán

Írtam neked egy levelet, legyél szíves válaszolni rá. Értem és hogy kezdesz aggódni, így azt gondolod ha mostantól bujkálsz megoldás lesz. Nem.

Berakom ide is, hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba.

Dear Zoltan Nemeth

Please confirm that your company (IronFx Global), don t want (or able to) to process my withdrawals for the deposit and for the other amounts also, from my available balance.

You told me these over the phone, but i want to confirm that for the investigation in UK.

Best Regards

Emailban várom a válaszod. (persze ide is berakhatod, de emailban mindenképpen)

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ebben az a szép, hogy 96 orájuk lenne ezt elküldeniük, de benne kellene lenni, hogy pontosan ki foglalkozik a problémáddal, és ő milyen beosztásban van.

4 hét után pedig a vizsgálat eredményéről kellene, hogy tájékoztasson.
                    biztos Markos Tisztakosz foglalkozik a problemaval es lenullaza a szamlat mar varom,hogy mikor

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én mikro lottal kötök, remélem velem nem lesz bajotok.
                      amig nem kersz kiutalast nem is lessz bajuk veled.

Hozzászólás

• Tetszik a forint számla, szinte ingyen lehet utalni, meg adózáshoz is nem kell átváltogatni.
                        Maradnék még ügyfél, ha mindig kapom a bónuszt és utalnak vissza ha kérem, hogy mindig csak kevés maradjon bent.
                        Ez az első számlám náluk és mikro lotokat kötök. Nem mondhatják hogy csalok.
                        IPO val mi lesz, ha lesz, mert nem mondja Zoli hogy mégse lesz.

Hozzászólás

Rendben, köszönöm.
                          Tételezzünk fel segítőkészséget, jóindulatot.
                          Hogyan tudom átveszteni a pénzt a bónuszos számláról?
                          Hogyan tudom azt oda irányítani?

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Rendben, köszönöm.
                            Zoltánnak írt valaki egy robotot ami valami szuper grides technikával átnyeri a pénzt. Legalábbis decemberben a hírek szerint ezzel haknizott még.

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Rendben, köszönöm.
                              Ha ez olyan jól működő dolog lenne, akkor simán le is lehetne kereskedni. De már voltak előttem páran, akik leírták, hogy ez nem működik. Szerencsejáték.

Hozzászólás

• Meg akarta ölni magát az egyik letartóztatott bróker
                                http://index.hu/belfold/2015/03/13/a..._kiserelt_meg/

Hozzászólás

Working...
                                X