Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Csak egy-két kérdés:

Ha az IronFX most levadássza az összes abusert a januárban frissített TC szerint és két évre visszamenőleg megvizsgál minden számlát (ami teljesen jogtalan egyébként), mit fog csinálni azokkal akik bizonyíthatóan bónusz-visszaéltek hónapokkal ezelőtt, de azóta már kiutaltak minden tőkét és nincs pénz a számlájukon?
    Küldenek hozzájuk végrehajtót?

Vagy csak azokat vizsgálják, akiknek jelenleg is van bent pénzük?
    Esetleg csak azt, aki kiutalást mert kérni?

Egy hivatalos választ is elfogadnék, lehetőleg indoklással, hogy miért csak az egyik, vagy csak a másik csoportot vizsgálják, ha meg mindenkit, akkor hogyan érvényesítik a követelést azokon a számlákon, ahol már nincs bent tőke.

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha ez olyan jól működő dolog lenne, akkor simán le is lehetne kereskedni. De már voltak előttem páran, akik leírták, hogy ez nem működik. Szerencsejáték.
      Tudom, de a jelenlegi probléma hegy megoldása érdekében
      bárki ötletét szívesen meghallgatom, hátha kijön belőle valami.
      Olyan, ami mindenkinek megfelelő!

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Csak egy-két kérdés:

Ha az IronFX most levadássza az összes abusert a januárban frissített TC szerint és két évre visszamenőleg megvizsgál minden számlát (ami teljesen jogtalan egyébként), mit fog csinálni azokkal akik bizonyíthatóan bónusz-visszaéltek hónapokkal ezelőtt, de azóta már kiutaltak minden tőkét és nincs pénz a számlájukon?
        Küldenek hozzájuk végrehajtót?

Vagy csak azokat vizsgálják, akiknek jelenleg is van bent pénzük?
        Esetleg csak azt, aki kiutalást mert kérni?

Egy hivatalos választ is elfogadnék, lehetőleg indoklással, hogy miért csak az egyik, vagy csak a másik csoportot vizsgálják, ha meg mindenkit, akkor hogyan érvényesítik a követelést azokon a számlákon, ahol már nincs bent tőke.
        Költői kérdés?
        Akinek nincs ott pénze, hiába bónuszozott korábban,
        azzal nem foglalkoznak. Nincs hozzá jogalap.
        Ahogy a mostani visszatartásokhoz sincsen!

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha ez olyan jól működő dolog lenne, akkor simán le is lehetne kereskedni. De már voltak előttem páran, akik leírták, hogy ez nem működik. Szerencsejáték.
          Egyértelmű. Sírtam a röhögéstől amikor hallottam erről a robotról ami majd jól átjátsza a bónuszt, mert ez egyenlő a never loss robot megalkotásával ami tudjuk, hogy lehetetlen. És most is sírok a röhögéstől amikor felmerül, hogy ki kell trédelni a számlát, mert ez meg egyenlő a DEMO elleni martingéllel.

Aki ezeket terjeszti az vagy amatőr vagy rosszat akar vagy mindkettő. De tématerelésre kiváló... Addig sem arról van szó, hogy az IronFX egész egyszerűen nem fizet.

Hozzászólás

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Egyértelmű. Sírtam a röhögéstől amikor hallottam erről a robotról ami majd jól átjátsza a bónuszt, mert ez egyenlő a never loss robot megalkotásával ami tudjuk, hogy lehetetlen. És most is sírok a röhögéstől amikor felmerül, hogy ki kell trédelni a számlát, mert ez meg egyenlő a DEMO elleni martingéllel.

Aki ezeket terjeszti az vagy amatőr vagy rosszat akar vagy mindkettő. De tématerelésre kiváló... Addig sem arról van szó, hogy az IronFX egész egyszerűen nem fizet.

Ezt mind tudjuk, akinek van agya és tapasztalata a forexben.
            De én az Iron képviselőjének a hivatalos álláspontját szeretném
            hallani, hogyan gondolja azt, hogy a bónuszos számláról átveszítsük
            a pénzt a mirror számlára! Csak van határozott elképzelése erről,
            csak hisz ebben, tud valamit, ha ennyire ajánlja!
            Hallgassuk meg!

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ezt mind tudjuk, akinek van agya és tapasztalata a forexben.
              De én az Iron képviselőjének a hivatalos álláspontját szeretném
              hallani, hogyan gondolja azt, hogy a bónuszos számláról átveszítsük
              a pénzt a mirror számlára! Csak van határozott elképzelése erről,
              csak hisz ebben, tud valamit, ha ennyire ajánlja!
              Hallgassuk meg!
              elmondom en neked mit mondott az en account managerem
              beteszel 10xannyi penzt stp-re mint a beragadt penzed
              a bookon pedig a trend ellen kereskedsz szerinte99% ,hogy a bookon vesztesz

na most mar erzekeled a kivalloan kepzett ironos vezetoseg ottleteit

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                elmondom en neked mit mondott az en account managerem
                beteszel 10xannyi penzt stp-re mint a beragadt penzed
                a bookon pedig a trend ellen kereskedsz szerinte99% ,hogy a bookon vesztesz

na most mar erzekeled a kivalloan kepzett ironos vezetoseg ottleteit
                Aha, értem, kösz!
                Hát ez tényleg oltári baromság!
                Ha meg a bookon nyersz mégis véletlenül, még 10X annyi
                pénzed szorul be, ugye? De nyilván ez a céljuk, befizetés,
                befizetés, befizetés, befizetés, befizetés. Aki beszopja
                az tiszta haszon az Ironnak! Még szerény is volt, hogy csak
                10X annyit javasolt. 1000X annyit kellene befizetni! És
                akkor simán kifizetnének mindenkit!
                Egészen elképesztő! Nem csodálkozom, ha csődbe megy
                az Iron. Amatőr az egész társulat. Már a bónusznál
                is látszott, normális bróker ilyet nem csinál.
                Most meg már kapkodnak, kapálódznak.

Hozzászólás

• Hé Zoli, itt az ügyfélkapuban az Iron weboldalán olvastam:

Letét visszautalása:
                  Bankkártya/Hitelkártya
                  Banki átutalás
                  Skrill
                  Neteller
                  WebMoney
                  Tőke kiutalás – IronFX kártya

Elfelejtettétek javítani, átírni a honlapon erre:
                  Letét visszautalása:
                  Bankkártya/Hitelkártya
                  Banki átutalás
                  Skrill
                  Neteller
                  WebMoney
                  Tőke kiutalás – IronFX kártya

Nem működnek, helyette lehet:
                  Mirror kihedgelés, vagy pereskedni

Tolongani fognak az új ügyfelek ha ezt az új üzleti stratégiát olvasnák.

Hozzászólás

• Mindenkinek kellemes hétvégét!

Hozzászólás

• Valaki a gyártelepen azt hiszi, hogy ő találta fel a spanyolviaszt. Nem valamelyik itteni mesternek a padawanja?

http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=530958

Hi All
                      Iam James from www.forexbonus100.com
                      Forex Bonus Hedging Strategy with Two Brokers - Secret Exposed

Step 1 Join Caesar Trade and Claim the 200 % Deposit Bonus

Step 5 Buy Eur/USD at Caesar Trade and sell Eur/Usd with the second Broker same time Same rate .. you may have the spread but it not matters Invest Full amount .. Then by doing this with One Broker you loss all amount and with One broker u have $6000 capital
                      You can buy and sell any Forex pairs or Gold etc ..

So make money easily like this , Try to loss more at Caesar Trade and win with other broker ..

Ez a cézár nem az iron leányvállalata? Ennek a Dzsémznek eléggé ciprusi az angolja.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mindenkinek kellemes hétvégét!

Anyjáék büszkék lesznek rá, meg sok munkahelye lesz.... Nekem akkora megkönyebbülés lesz ha ez a három tahó börtönbe kerül.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Teszek egy felajánlást:

törlöm magam erről a fórumról ha az ironfx talpon marad a jelenlegi tulajdonosi körrel júniusig.

Tartom. Az nemsoká itt van, de te tudod. (én fél évet mondtam, de az mindegy)
                          Tehát akkor júniusig, az azt jelenti, hogy május 31.-e 23:59:59.

Hogyha jelenlegi vezetővel és névvel megmarad, akkor törlöd magad. Hogyha megszűnik, akkor kapsz egy márkás whisky-t.

A fogadás után keresni foglak. Ezt a kategóriát lőjük be szerintem:
                          http://www.whiskynet.hu/index.php?ro...UF,25000:50000

Ja igen, és a whiskynet.hu-nál se dolgozom

Hozzászólás

• Boldog születésnapot Zoli!

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Tartom. Az nemsoká itt van, de te tudod. (én fél évet mondtam, de az mindegy)
                              Tehát akkor júniusig, az azt jelenti, hogy május 31.-e 23:59:59.

Hogyha jelenlegi vezetővel és névvel megmarad, akkor törlöd magad. Hogyha megszűnik, akkor kapsz egy márkás whisky-t.

A fogadás után keresni foglak. Ezt a kategóriát lőjük be szerintem:
                              http://www.whiskynet.hu/index.php?ro...UF,25000:50000

Ja igen, és a whiskynet.hu-nál se dolgozom
                              Eltértél a tártgytól... Vagy csak a szád járt?

Hozzászólás

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Eltértél a tártgytól... Vagy csak a szád járt?

Gondoltam még várok a szavazatokra, de ha ennyire sietős hát legyen.

Bár biztos, azt fogjátok mondani, hogy ezt már rég tudtátok, de nem gond, hátha valaki nem ismeri.

Akkor abba a stílusba írom, ahogy ti szoktátok.

Szóval egy haverom haverjának az ismerőse (tehát nem én), még jó pár évvel ezelőtt, fiatalabb korában (most se túl öreg) elkezdett forex-ezni. Minden létező kötelező feltételt kipipált számlanyitásnál, és elkezdett kereskedni. Nagy brókerhez regisztrált, nevezzük most Paraszt UK-nek.

Gondolta itt minden rendben van. A kezdeti bukták után nagyon jól ment a kereskedés. Azt hitte Ő a király.Szétskalpolta sikeresen a brókert, pár hét alatt annyit keresett, amit addig el sem tudott képzelni. Nem 4 jegyű számról volt szó, hanem sokkal nagyobb összegről.

Persze visszanézve leginkább csak szerencséje volt, de ez most mindegy. Gondolta kikéri a lóvé nagy részét. Paraszt UK-nál azt mondták, hogy NO.

Szépen megfogalmazva jogilag le volt írva, hogy túl agresszív kereskedés miatt elutasítják a kifizetést. stb. stb.

Haverom haverjának az ismerőse ekkor azt gondolta, szétpereli őket, nehogy már kitoljanak vele.

Fel is készült az ügyvéd, aki persze azt mondta ez sima ügy lesz, hiszen Paraszt UK regisztrálva van felügyeletnél. Számlakivonat megvolt, e-mail értesítők megvoltak. stb.stb.

Azonban mikor oda került a sor Paraszt UK előjött azzal, hogy haverom több IP címről is használta a szervert.

Igen. Egyszer feltelepítette a saját otthoni gépére. Aztán laptopra. Meg VPS-re. (előbbi kettőre azért, hogyha baj van a VPS-el, akkor egyből közbe lehessen avatkozni) De aktívan csak a VPS-en ment.

Ezért kitalálták, és mindenféle informatikai (kamu) bizonyítékokat lobogtattak, hogy ő DDos támadást intézett a szerverük ellen, meg flood-olta, ezáltal jelentősen csökkentette a szerverük sebességét, ezáltal előnyhöz jutott, és ez kihatott a kereskedésére. Továbbá voltak olyan időszakok, amikor egyszerre volt használva több IP-ről.stb. stb.

Még majdnem azt hozták ki, hogy neki kéne kártérítést fizetni….

Aztán még volt egyéb huzavona is, de a végén nem fizettek. A depositot a haverom haverjának az ismerőse mondjuk visszakapta.

Tehát, Ironfx-nél miket fogadtatok el? Csak a T&C van, vagy van még másik 5 dokumentum amit elfogadtatok.

Iron nyíltan ráment a bónusz vádakra. Gondolom az ügyvédeitek is erre készülnek fel. Hogyha benyomnak egy ilyet, akkor az ügyvédetek mit csinált volna?

Pislogott volna nagyokat, vagy fel lett volna készülve erre, és még sokkal durvább kamu vádakra is?

Merthogy haverom haverjának az ismerőse utána másik brókernél is kereskedett, hogyha kíváncsiak vagytok, akkor elmondom az mivel végződött, de ennyit úgyse olvastok el egyszerre. Spoiler: ott se nyert az ügyvéd

Hozzászólás

Working...
                                X