Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• "Pénznyeremény a két második helyezet kereskedőnek, továbbá a győztesek egy oktató csomagot nyernek,"

Nekem ez a rész se világos. Gondolom, ezt is az a híres fordítóiroda csinálta, aki a TC-ket. (Tehát Zoltán).

Ezt szerintem tanítani fogják a későbbiekben.

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szerintem, ha van eszük, akkor hamarosan. Nem hiszem, hogy egy ilyen nagynevű, ismert klub megteheti, hogy beszennyezzék a nevét.
      Segítettem nekik az informálódásban.

Hogyan, írtál nekik? Az jó ötlet!

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hogyan, írtál nekik? Az jó ötlet!
        Én is írok ez jó ötlet, sőt, én a Real Madridnak írok, azok jobban örülnek ennek az infónak..

Hozzászólás

• leült a fórum! az imént beszéltem egy kapcsolattartómmal, aki azt mondta nincs gond az Ironfx háza táján. Azok hőzöngenek akik csaltak és nem kapják meg a pénzüket.

Elég érdekes. Mert azok sem kapják meg a pénzüket akik nem bónuszoztak.

Hozzászólás

• stopvadász eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            leült a fórum! az imént beszéltem egy kapcsolattartómmal, aki azt mondta nincs gond az Ironfx háza táján. Azok hőzöngenek akik csaltak és nem kapják meg a pénzüket.

Elég érdekes. Mert azok sem kapják meg a pénzüket akik nem bónuszoztak.
            Lejárt lemez. Szép lenne, ha igaz lenne. Nem csak a kereskedőknek, az IB-knek sem fizetnek (ismerek többet is, akik ebben a helyzetben voltak/vannak).

Hozzászólás

• itt ólálkodik az ironos csalók csalója

Zoli, írj valami arit nekünk!

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                itt ólálkodik az ironos csalók csalója

Zoli, írj valami arit nekünk!
                Minek iron? Behalt a topic.
                Ez elég ari?
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Behalt a topic, biztos beindultak a kifizetések.

Én is megkaptam kettő indított utalást, igaz február 20. és 23. volt a visszahívás ideje és csak pénteken este dolgozták fel. Ma mindkettő megérkezett a számlákra.

Velem végig korrekt volt Németh Zoltán és Pálinkás Nikolett is, bár való igaz, hogy sokat kellett várni, de minden úgy volt, ahogy mondták.

Jöhetnek az ütések!

Hozzászólás

• Akkor az első ütést én adnám.
                    Ha beindultak volna a fizetések akkor többen leírták volna, hacsak nem annyira megutálták az Iront hogy jót nem akarnak írni.
                    A céget az se menti meg ha fizetget már, az eljárások ellene nem szűnnek meg ettől és a hírneve is romlott,
                    de ha ki tudja magyarázni a népnek mért nem fizetett eddig és hogy már minden ok, akkor lehet hogy lesznek ügyfelei, mert hát most már mindenki ismeri a nevüket, jó kis ingyen reklámot csináltak neki a traderek.
                    Vannak rossz hírű de mégis fennmaradt cégek, idővel elhalkul a rossz hír, az Iron topik eléggé felhígult, nem fogják vissza olvasni az egészet.

Tudok adni egy tanácsot Ironnak, vegye le a min összeget 500 ról pl 250 usd re, annyit bárki meg mer rizikózni, a nyereséget meg kiutalni és benn mindig csak kis összeget tartani pl 50 ezer ft (egy két tradere elég).

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Akkor az első ütést én adnám.
                      Ha beindultak volna a fizetések akkor többen leírták volna, hacsak nem annyira megutálták az Iront hogy jót nem akarnak írni.
                      A céget az se menti meg ha fizetget már, az eljárások ellene nem szűnnek ettől meg és a hírneve is romlott,
                      de ha ki tudja magyarázni a népnek mért nem fizetett eddig és hogy már minden ok, akkor lehet hogy lesznek ügyfelei, mert hát most már mindenki ismeri a nevüket, jó kis ingyen reklámot csináltak neki a traderek.
                      Nem hiszem, hogy lesznek...csak tompítani tudják de megtörtént és ennek nyoma lesz mindenhol...

Hozzászólás

• AnTi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Behalt a topic, biztos beindultak a kifizetések.

Én is megkaptam kettő indított utalást, igaz február 20. és 23. volt a visszahívás ideje és csak pénteken este dolgozták fel. Ma mindkettő megérkezett a számlákra.

Velem végig korrekt volt Németh Zoltán és Pálinkás Nikolett is, bár való igaz, hogy sokat kellett várni, de minden úgy volt, ahogy mondták.

Jöhetnek az ütések!
                        Ennek igazán örülök!
                        Megkérdezhetem, hogy nagyságrendileg mekkora összeg, és hogy profitos volt -e a számla?

Személyesen (önmagamon kívül) egyetlen iron ügyfelet ismerek. Most jelezte, hogy egy hete megkapta a pénzét (pár ezer USD), bónuszos, profitos számláról (nem sok profit volt rajta, néhány száz USD). Volt vizsgálat, és több, mint egy hónapot várt. Nem hívogatott senkit, se számlaléhűtőt, se felügyeletet, csak várt. Ez az egyetlen számlája volt. Próba visszautalás volt (az én hatásomra), és most lehet, hogy beteszi a pénzét bónuszmentes számlára.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• akik nem éltek vissza a bónusszal és/vagy nincs a számlájuk kivizsgálás alatt azok továbbra is megkapják a pénzuket ahogy eddig is, szóval a kiutalások NEM indultak be úgyanúgy mennek mint eddig.

gondolom páran belátták hogy jobban teszik ha várnak ahelyett hogy itt irogatnak, és meg is kapták a pénzt ahogy igértuk.

Ez pedig biztos hogy NEM azért volt mert panaszt tett, hanem mert NEM volt mit kivizsgálni a számláján és nem élt vissza a bónusszal.

azok akik panaszt tettek és vizsgálat alatt van a számlájuk, majd a CySec és a bíróság megmondja mi lesz veluk, de még nem tartunk ott az idoben

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            akik nem éltek vissza a bónusszal és/vagy nincs a számlájuk kivizsgálás alatt azok továbbra is megkapják a pénzuket ahogy eddig is, szóval a kiutalások NEM indultak be úgyanúgy mennek mint eddig.

gondolom páran belátták hogy jobban teszik ha várnak ahelyett hogy itt irogatnak, és meg is kapták a pénzt ahogy igértuk.

Ez pedig biztos hogy NEM azért volt mert panaszt tett, hanem mert NEM volt mit kivizsgálni a számláján és nem élt vissza a bónusszal.

azok akik panaszt tettek és vizsgálat alatt van a számlájuk, majd a CySec és a bíróság megmondja mi lesz veluk, de még nem tartunk ott az idoben
                            Zoli téged semmi nem ment meg, hogy ülj egy előzetest ezt személyesen garantálom, neked és légyszíves ne beszélj félre, senki nem kapta meg a pénzét, még STP-ről sem. Már rég megírtuk a panaszokat, a CYsecnek, szerinted kussban ülünk? Te nem vagy túl okos.

Az meg h bónuszozásra buzdítottátok az ügyfeleket, főleg néhány kedves munkatársad téged sem mentesít a felelősség alól. A gagyi adósságban úszó Iron Fx meg csinálhat amit akar, oda pénzt senki nem fog tenni, akinek visszatartottátok a pénzét, úgy ott hagynak titeket mint a sicc. Te még életedben nem éltél meg ilyet, mert első generációs értékesítő vagy ezen a területen, honnan tudnád, hogy mi fog történni, amikor most sem tudtad 1 hónapja, hogy mi lesz.

Hazugságon meg púderezésen kívül semmit nem tudtál tenni. Elvesztetted a hiteled, majd várj egy fél évet és érzed a hatását is. A magyar piacról sok jót ne remélj.

Hozzászólás

• en mar megkaptam mailbe ,hogy kel csinalni a hedgelest , az account managerem kuldte. szepen el van magyarazva minden a neve MEDIUM RISC MARTINGALE STRATEGY

Hozzászólás

• Ironfx

strategia ironfx
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X