Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    strategia ironfx
    Ez így ebben a formában durva
    Konkrétan IronFX power point slide van arról, hogy ha nyersz akkor nem tudod bookról kivenni.

Hozzászólás

en mar megkaptam mailbe ,hogy kel csinalni a hedgelest , az account managerem kuldte. szepen el van magyarazva minden a neve MEDIUM RISC MARTINGALE STRATEGY
      Ősbaromság!
      Ha ez így működne, a Zoltán és az account managerek sem ezt a szar
      melót csinálnák, hanem a Martingale-t és sec perc alatt dollár milliomosok
      lennének!
      Komolyan azt hiszik ez működhet? Párszor igen, aztán
      átmegy ez egész a bónuszos oldalra és még több pénz beszorul,
      de hát ezt is akarják ezért ajánlják ezt a marhaságot. Mert nekik kell a lé!
      Azt sem értem, miért a megbízhatatlan Iron ECN-re kell betenni
      a pénzt? Miért nem olyan helyre, aki biztosan fizet?

Hozzászólás

• Lehet külső bróker is, azzal nincs gond, csak Iron ajánlja hogy náluk legyen a másik számla is.

Hozzászólás

• Akinek ironnál van 50 ezer dollárja meg fizessen be hozzájuk stp-re fél milkát.
          Zseniális.
          Remélem sittre vágják ezt a társaságot.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Lehet külső bróker is, azzal nincs gond, csak Iron ajánlja hogy náluk legyen a másik számla is.
            Lehet kulso brokin de akkor az iron nem ad bonuszt a benrtragadtt penzekre ezt mondta az acount managerem

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ennek igazán örülök!
              Megkérdezhetem, hogy nagyságrendileg mekkora összeg, és hogy profitos volt -e a számla?

Személyesen (önmagamon kívül) egyetlen iron ügyfelet ismerek. Most jelezte, hogy egy hete megkapta a pénzét (pár ezer USD), bónuszos, profitos számláról (nem sok profit volt rajta, néhány száz USD). Volt vizsgálat, és több, mint egy hónapot várt. Nem hívogatott senkit, se számlaléhűtőt, se felügyeletet, csak várt. Ez az egyetlen számlája volt. Próba visszautalás volt (az én hatásomra), és most lehet, hogy beteszi a pénzét bónuszmentes számlára.
              Persze, nem titok az összeg: az egyik kb. 1200$, a másik kb. 3500$. Mindkettő bónuszos, mindkettő pluszos, bár az egyik csak éppen hogy. Nem volt vizsgálat, "csak" sokat kellett várni. A kisebbik tavalyi, 500$-ról indult, a másik decemberi nyitású.

Hozzászólás

Lehet kulso brokin de akkor az iron nem ad bonuszt a benrtragadtt penzekre ezt mondta az acount managerem
                Nekem megvan az egész bónusz mert nem vesztettem belőle, első 2 kötésem pluszos, harmadik mínusz, negyedik plusz. Akkor akarok kiutalni ha vagy feladom a forexet mert nem megy hosszú távon nyereséges lenni, vagy ha annyit összenyertem hogy pl 4 szereződik a számlám, mert sharing miatt 150 e ft levonnak a nyereségemből, csak akkor éri meg kiutalni ha jó sok pl 5, vagy mégtöbbszörös lett.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Akkor akarok kiutalni ha vagy feladom a forexet mert nem megy hosszú távon nyereséges lenni, vagy ha annyit összenyertem hogy pl 4 szereződik a számlám, mert sharing miatt 150 e ft levonnak a nyereségemből, csak akkor éri meg kiutalni ha jó sok pl 5, vagy mégtöbbszörös lett.
                  Vagy viccelsz vagy nem olvastad a korábbi hozzászólásokat.
                  5-800 % os hozamú számlákat tartanak vissza mint "visszaélőket"
                  Depositokat se adják vissza sok esetben.
                  Sőt kijelentik vizsgálat lezárulta előtt hogy SOHA nem utalják ki a pénzed.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Vagy viccelsz vagy nem olvastad a korábbi hozzászólásokat.
                    5-800 % os hozamú számlákat tartanak vissza mint "visszaélőket"
                    Depositokat se adják vissza sok esetben.
                    Sőt kijelentik vizsgálat lezárulta előtt hogy SOHA nem utalják ki a pénzed.
                    De jól írja, a Sharing bónuszból akkor lehet jól kijönni, ha 5X-özöd
                    a számládat. Persze, az más kérdés, hogy nem fizetik ki,
                    hiába ígérte a Zoltán, hogy azzal nem lesz gond.

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      De jól írja, a Sharing bónuszból akkor lehet jól kijönni, ha 5X-özöd
                      a számládat. Persze, az más kérdés, hogy nem fizetik ki,
                      hiába ígérte a Zoltán, hogy azzal nem lesz gond.
                      Ezek szerint Lacóka te már kipróbáltad a Sharing bónusz számlát, befizettél kereskedtél és kiutalást is kezdeményeztél?

NEM hiszem

Mások viszont kipróbálták és mukodik minden rendesen, a kiutalást is megkapják normálisan.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ezek szerint Lacóka te már kipróbáltad a Sharing bónusz számlát, befizettél kereskedtél és kiutalást is kezdeményeztél?

NEM hiszem

Mások viszont kipróbálták és mukodik minden rendesen, a kiutalást is megkapják normálisan.
                        Neked semmi nem elég?
                        Soha nem fogsz változni.
                        Semmihez nem értesz csak a hazugsághoz és tenyérbe mászó stílushoz.

Lesheted ki fizet be hozzátok a sok hazugság után.

Hozzászólás

strategia ironfx
                          Ez most mi? Ezt csinálták a "csalók" és ezért vannak a vizsgálatok, most meg már ironfx stratégia lett? De értem már, csaló akkor leszel ha bookon nyersz és ki akarod utalni.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

NEM hiszem

Németh Zoltán elismered mások előtt, hogy javasoltad ügyfeleknek, hogy kössék össze kinti céggel a számlájukat, amelyen bónusz van? Elismered, hogy tanácsokat adtál, hogy melyik devizapáron bónusz hedgeljenek külsős céggel?

Elismered, hogy az egyik londoni irodát nemrég bezárták és kirúgtak mindenkit?

Ha hazudsz és nem mondod meg az igazat, felteszek most az internetre egy olyan beszélgetést, hogy lever a víz téged. Ha igazat válaszolsz akkor csak a bíróságon nyújtom be terhelő bizonyítékként.Nézzük, meg, hogy mennyire állsz ki a tetteidért és szavaidért.

Hozzászólás

• Ez a martingale táblázat ez csak egy "numerical example" azaz csak egy számolási példa.

Tőlük csinálhatod akárhogy, a lényegen nem változtat. Az, hogy bónuszt adnak és ezzel csalogatnak, hogy tegyél be hozzájuk pénzt inkább , mint külső brókerhez, az sem változtat azon a tényen, hogy ez egy DEMÓ számla. Azért DEMÓ, mert nincs szabadsága a számlának bármelyik irányba menni.

Aki mindenáron ezt a martingalet akarja nyomni, az csinálja egy külső brókernél, de úgy , hogy az Iron book számlán NE CSINÁLJON SEMMIT. Nehogy már meg tegyük azt a szívességet az ironnak, - EBBEN A HELYZETBEN - hogy ha esetleg összejön a martingale valakinek, akkor lereszeli az iron számláját, és ez által az iron megússza a fizetési kötelezettségét.

Hozzászólás

• Engem csak egy dolog érdekel:
                                Ha van Ironos meg külsős számlám is más cégnél és mondjuk a bónusszal "visszaélek", akkor azt az Iron, hogy a fenébe fogja rám bizonyítani? Azért csaltam mert nagy lottal nyitottam? Hát szerintem ez kész röhej... Ha ezt valakire rá tudják bizonyítani jogosan, hogy ő "csalt", akkor azt megnézem!!!

Hozzászólás

Working...
                                X