Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Egyébként, pedig rossz a számolási példa. Rossz azért, mert nem számol azzal, hogy ha 500$-os egységenként próbálod "kihedgelni" a pénzed és minden alkalommal van 12,5% esélyed arra, hogy NE SIKERÜLJÖN, akkor 8 ilyen próbálkozási körben 100% eséllyel összejön egy "rossz kimenetel" , vagyis, hogy elveszted a betolt friss pénzt.

Hozzászólás

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Engem csak egy dolog érdekel:
      Ha van Ironos meg külsős számlám is más cégnél és mondjuk a bónusszal "visszaélek", akkor azt az Iron, hogy a fenébe fogja rám bizonyítani? Azért csaltam mert nagy lottal nyitottam? Hát szerintem ez kész röhej... Ha ezt valakire rá tudják bizonyítani jogosan, hogy ő "csalt", akkor azt megnézem!!!
      Szerintetek hány olyan hangfelvétel, skype, email, bármi van, ahol azt mondják nyíltan, hogy csináld nyugodtan, "csak arra figyelj, hogy ide menjen vesztőbe"?

BÁTORÍTANAK valamire, aztán ugyanazért MEGCSAPOLNAK, mondván, hogy "bocs eddig érte meg ez nekünk"?

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szerintetek hány olyan hangfelvétel, skype, email, bármi van, ahol azt mondják nyíltan, hogy csináld nyugodtan, "csak arra figyelj, hogy ide menjen vesztőbe"?

BÁTORÍTANAK valamire, aztán ugyanazért MEGCSAPOLNAK, mondván, hogy "bocs eddig érte meg ez nekünk"?
        izé, nem akartam beleszóóóóni, de asszem ennek az egésznek itt a lényege...

ennyi

Hozzászólás

Ha van Ironos meg külsős számlám is más cégnél és mondjuk a bónusszal "visszaélek", akkor azt az Iron, hogy a fenébe fogja rám bizonyítani? Azért csaltam mert nagy lottal nyitottam? Hát szerintem ez kész röhej... Ha ezt valakire rá tudják bizonyítani jogosan, hogy ő "csalt", akkor azt megnézem!!!
          Végre valaki ezt is megkérdezte, egészen konkrétan!

Másik kérdés: ha valakik bónusszal csaltak, akkor azt miért nem rögtön az elején "kapcsolják le", miért csak a kiutaláskor? Lehet, hogy eddigre már hónapok óta abuser-kedtek.

Nem tudják hamarabb, vagy nem akarják?

Hozzászólás

• NEM LEHETETT EZT ELŐRE LÁTNI IRONFX?

NEM LEHETETT VOLNA MÉG MIELŐTT ÁTFORDUL "nekünk már nem éri meg"-be ez az egész, előtte NEM ADNI BÓNUSZT AZOKNAK, AKIK GYANÚSAK VOLTAK?

AZÉRT "MELENGETTÉTEK" AZ "ABUSEREKET", HOGY EKKORA CSAPDÁBA TASZÍTSÁTOK ŐKET MOST?

NEM LEHETETT VOLNA INKÁBB FELMÉRNI ELŐRE A KOCKÁZATOT ÉS MEGELŐZNI A BAJT, MINTSEM MOST ÜGYFELEK TÖMEGÉVEL EZT CSINÁLNI???!!!

Hozzászólás

Egyébként, pedig rossz a számolási példa. Rossz azért, mert nem számol azzal, hogy ha 500$-os egységenként próbálod "kihedgelni" a pénzed és minden alkalommal van 12,5% esélyed arra, hogy NE SIKERÜLJÖN, akkor 8 ilyen próbálkozási körben 100% eséllyel összejön egy "rossz kimenetel" , vagyis, hogy elveszted a betolt friss pénzt.
              Bármikor amikor szembe állítasz egymással két számlát akkor tudod mennyi az esély, hogy ez vagy az nyerjen? 50% és ha buksz utána tudod mennyi az esélye? 50%..... Ez valószinűség számítás....

Ha annyira nem akarják kifizetni, akkor miért mondják, hogy csináld ezt? Ja....mert kikell igy is úgyis fizetni???? Ja tényleg kikell fizetni, mert nem tudják bizonyítani, úgyhogy próbálják eltüntetni. Németh Zoltán bukott diák, most legyél okos!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ezek szerint Lacóka te már kipróbáltad a Sharing bónusz számlát, befizettél kereskedtél és kiutalást is kezdeményeztél?

NEM hiszem

Mások viszont kipróbálták és mukodik minden rendesen, a kiutalást is megkapják normálisan.

Természetesen nem, mert évekig ment a bónuszozás gond
                nélkül, fizetett az Iron katonásan. Azután február elejétől
                váratlanul, hirtelen, csalónak minősítette
                azokat, akik nyertek bónuszos számlán nagy lottal, 1-2 kereskedéssel.
                Hogyan bízhatnék ezek után, hogy a Sharing bónusszal nem lesz gond?

Valamint a legfontosabb, amint már írtam is, ha a Zoltán tudná
                irányítani a vesztes oldalt, akkor a nyertes oldalt is tudná!
                Akkor nem ezt a munkát csinálná, hanem Balin lógatná
                a lábát a tengerbe, ölében egy laptop és onnan gyártaná
                a millió dollárokat. A Mirror számla konstrukció egy nem működő
                modell és oda kellene benyomni a bennragadt pénzünk 10X-esét?
                Ijesztő ez! Tisztelettel mondom ezt, kulturáltan.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ezek szerint Lacóka te már kipróbáltad a Sharing bónusz számlát, befizettél kereskedtél és kiutalást is kezdeményeztél?

NEM hiszem

Mások viszont kipróbálták és mukodik minden rendesen, a kiutalást is megkapják normálisan.
                  Én kipróbáltam a szuper 100% sharing bónuszos számlátokat, BASZTOK KIFIZETNI!

Édesanyádnak meséljél - ha ő még hisz neked...

Hozzászólás

nem lehetett ezt előre látni ironfx?

Nem lehetett volna még mielőtt átfordul "nekünk már nem éri meg"-be ez az egész, előtte nem adni bónuszt azoknak, akik gyanúsak voltak?

Azért "melengettétek" az "abusereket", hogy ekkora csapdába taszítsátok őket most?

Nem lehetett volna inkább felmérni előre a kockázatot és megelőzni a bajt, mintsem most ügyfelek tömegével ezt csinálni???!!!
                    mert ez csak a duma!
                    Kilopták a cigányok a pénzt a cégből!

Hozzászólás

Ez a martingale táblázat ez csak egy "numerical example" azaz csak egy számolási példa.

Tőlük csinálhatod akárhogy, a lényegen nem változtat. Az, hogy bónuszt adnak és ezzel csalogatnak, hogy tegyél be hozzájuk pénzt inkább , mint külső brókerhez, az sem változtat azon a tényen, hogy ez egy DEMÓ számla. Azért DEMÓ, mert nincs szabadsága a számlának bármelyik irányba menni.

Aki mindenáron ezt a martingalet akarja nyomni, az csinálja egy külső brókernél, de úgy , hogy az Iron book számlán NE CSINÁLJON SEMMIT. Nehogy már meg tegyük azt a szívességet az ironnak, - EBBEN A HELYZETBEN - hogy ha esetleg összejön a martingale valakinek, akkor lereszeli az iron számláját, és ez által az iron megússza a fizetési kötelezettségét.

Pontosan, gratulálok, nagyon jó vagy!
                      Biztosan nem ma kezdted!

Hozzászólás

• Akkor most angolul is leírom, hátha eljut a tisztelt departmenthez...

DEAR IRONFX MANAGEMENT,

WAS ALL THIS PROBLEM NOT FORESEEABLE?

WAS IT NOT POSSIBLE - BEFORE THIS "abuser game" TURNED OVER TO "It's not worth for Ironfx anymore" state - JUST TO WITHHOLD THE BONUS FROM THOSE OF THE SO CALLED SUSPECTED ABUSERS?

WERE YOU JUST DELIBERATELY ENCOURAGING "ABUSERS" (SAYING:"you can do it, just make sure you loose here") TO MAKE THEM FALL INTO THIS GREAT TRAP AND TROUBLE?

WAS IT NOT POSSIBLE TO COUNT WITH THIS RISK IN ADVANCE, AND MAKE THE PROPER STEPS? RATHER THAN DO THIS WITH A HUGE MASS OF CLIENTS?

Hozzászólás

NEM LEHETETT EZT ELŐRE LÁTNI IRONFX?...
                          De, lehetett, épp ez benne a szép. A decemberi 100%-os bónusz mire volt vajon jó? Arra, hogy minden pénzed betedd, betöltsd magad előre, tegyél be mindent, sőt még többet is, mert eddig kijött, eztán is ki fog. Aha. Igen. Szép, gyönyörű, előre elkészített, megtervezett lehúzás, nem más.
                          Régen tudták, hogy a bónusz nem jó, hatalmas veszteség nekik, nem holmi marketing költség.
                          Eleinte még elment ktg-nek az lehet, de amikor már olyan emberek is ezt csinálták (vagy a pénzükkel mások ezt csinálták), akik életükbe egy percet nem töltöttek a piac előtt akkor szerintem kiborult a bili és megszületett a "fagyi most visszanyal - terv" az iron fejében.
                          Valljuk be, 2014-ben már minden jöttment ezzel keresett, hogy hogyan kel bónuszozni. Sokan meg is tanulták, nem kell hozzá sok ész, egy közepes képességű csimpánz is ki tudja számolni az sl-out szintet, s sok lett a betanított munkás is, elég ha volt 10.000$-od és máris pöröghettek a szemedben a nullák, jajj de jó, mennyit fogsz keresni ,ha megy még egy évig... Aztán mégsem így lett.

Egyik oldalról érthető az, hogy a "befektetők" akarják vissza a pénzüket, s jogos is, hiszen nem buktam el, adjátok vissza - gondolja magában ezt mindenki.

A másik oldalról meg az érthető, hogy nem adják, hiszen elég megnézni egy- egy ember számláinak történetét és lehet látni, hogy ő hány kört csinált, mennyit keresett ezen.

3 éve megy ez a dolog, havi 1 körrel számolva az mondjuk 30 kör, 3000$/kör az 90.000$ nyereség, most meg nem akar senki bukni 5000$-t?
                          Más szemszögből vizsgálva ez így van, nemde?!

Jah, bocsi, be is fejezem ezt az eszmefuttatást gyorsan, mielőtt iron-os kutyának leszek kikiáltva.

Nem, nem értek egyet ezzel a módszerrel, ezzel a lehúzással és igen, állítom nektek, hogy ez egy tervezett dolog volt. Lehet nem a borulás volt az eredeti terv, de most ez jön... Aztán nemsokára jönnek a "mi lett volna ha?" kérdések.

Ki nevet a végén? - Ki fizet a végén?

Hozzászólás

Sosem fogja tudni rád bizonyítani!
                            De nem is akarja, csak mondja. Időt szeretne nyerni, hátha
                            túléli az általa kavart katyvaszt!
                            Lesz kereskedő, aki megunja és eljátssza a beszorult pénzt.
                            Lesz, aki ráharap a Sharing bónuszos Mirror számla katasztrófára.
                            Ez mind "tiszta haszon" neki.
                            Akik meg végig viszik az ügyet a bíróságon, első, másodfok,
                            azoknak kifizeti, ha addig nem megy csődbe.
                            Ez a határozott terv, volt már hasonló és túl is lehet élni.
                            Reklámnak persze nem a legjobb!

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              De, lehetett, épp ez benne a szép. A decemberi 100%-os bónusz mire volt vajon jó? Arra, hogy minden pénzed betedd, betöltsd magad előre, tegyél be mindent, sőt még többet is, mert eddig kijött, eztán is ki fog. Aha. Igen. Szép, gyönyörű, előre elkészített, megtervezett lehúzás, nem más.
                              Régen tudták, hogy a bónusz nem jó, hatalmas veszteség nekik, nem holmi marketing költség.
                              Eleinte még elment ktg-nek az lehet, de amikor már olyan emberek is ezt csinálták (vagy a pénzükkel mások ezt csinálták), akik életükbe egy percet nem töltöttek a piac előtt akkor szerintem kiborult a bili és megszületett a "fagyi most visszanyal - terv" az iron fejében.
                              Valljuk be, 2014-ben már minden jöttment ezzel keresett, hogy hogyan kel bónuszozni. Sokan meg is tanulták, nem kell hozzá sok ész, egy közepes képességű csimpánz is ki tudja számolni az sl-out szintet, s sok lett a betanított munkás is, elég ha volt 10.000$-od és máris pöröghettek a szemedben a nullák, jajj de jó, mennyit fogsz keresni ,ha megy még egy évig... Aztán mégsem így lett.

Egyik oldalról érthető az, hogy a "befektetők" akarják vissza a pénzüket, s jogos is, hiszen nem buktam el, adjátok vissza - gondolja magában ezt mindenki.

A másik oldalról meg az érthető, hogy nem adják, hiszen elég megnézni egy- egy ember számláinak történetét és lehet látni, hogy ő hány kört csinált, mennyit keresett ezen.

3 éve megy ez a dolog, havi 1 körrel számolva az mondjuk 30 kör, 3000$/kör az 90.000$ nyereség, most meg nem akar senki bukni 5000$-t?
                              Más szemszögből vizsgálva ez így van, nemde?!

Jah, bocsi, be is fejezem ezt az eszmefuttatást gyorsan, mielőtt iron-os kutyának leszek kikiáltva.

Nem, nem értek egyet ezzel a módszerrel, ezzel a lehúzással és igen, állítom nektek, hogy ez egy tervezett dolog volt. Lehet nem a borulás volt az eredeti terv, de most ez jön... Aztán nemsokára jönnek a "mi lett volna ha?" kérdések.

Ki nevet a végén? - Ki fizet a végén?
                              Ezzel így nincs baj. Mert ez egy előny is a brókercégnek. Ha összekötöd másik céggel és ott veszed ki a nyereséget, akkor az Iron Fx húzott egy kis pénzt. Közben a konkurencia veszít.

Ez addig működött, amíg a belső abuserek, akik szétvágták a belső rendszert lenem húzták a céget, a kínaiakkal az élen. Na a belső abuserkedés az az igazi kockázat nélküli profit és én azokat elküldeném a csába, hogy arra nem vették a fáradtságot, hogy nézzenek egy másik céget.

Más cég és más árjegyzés viszont kockázat, főleg market makereknél. Ezért az sem egyértelmű , hogy ezt megnyerheted.

Csak, hogy még a CHF en hatalmasat bukhatott az Iron Fx, ugyanúgy mint a többi. Gondolod, hogy egy FXCM bukott akkor ők nem? bajba kerültek, most mindent rákennek a bonus abuserekre, de a pénzt ők is tudják, hogy ki kell fizetni, azért próbálkoznak ilyen profit share szerencsétlenségekkel. Fogy az idejük, nemsokára vége a dalnak, nagyon nagy bajban vannak.

Hozzászólás

• "Régen tudták, hogy a bónusz nem jó, hatalmas veszteség nekik, nem holmi marketing költség. "

Az elbukható bónusz volt az egyetlen olyan marketing csalijuk, amivel az ügyfélállományt ilyen rövid idő alatt "világelső"-vé tudták felnyomni.

Mondjon már valaki egy dolgot, hogy egyébként mitől menne valaki az ironhoz???

Nyíltan felvállalta, hogy ő market maker, a spread/swap tekintetében borzasztóan drágák, miért másért ment volna oda bárki is, mint az elveszthető bónusz miatt?

Mindez oké, de miért nem hoztak egy döntést akkor, amikor KEZDETT látszani, hogy a bónusz több kár mint haszon, hogy - dacolva az esetleg visszaeső ügyfélállomány növekedéssel - LEÁLLÍTJÁK a bónuszt, esetleg helyette, valami más csalogatót találjanak ki?

De ezek, MÉG MINDIG adják a bónuszt, most is!

Megrögzött bónuszfüggők! Szeretnének bármi áron megszabadulni az abuserektől és ugyanúgy folytatni, ahogyan ők azt eredetileg elképzelték, közben nem számít, hogy emberek tömegei vesztették el teljesen bizalmukat a cégben.

Hozzászólás

Working...
                                X