Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem értem.
    Tőzsde felügyeletek miért engedik ezt?
    Mindenki meghulyult aki ott dolgozik még... Nagyot csalódtam bennük... Zolival nem...ennyi telik tőle...

Konkrétan a többi brókercég kéne felvegye velük a harcot.
    Undorító. És aki a nevét adja ehhez a mocsokhoz az is...Szabi, Levi, Eszter, Dani...és akik ott vannak....
    Zalán eddig próbáltam nem váloszolni az ostoba hozzászólásaidra.

Szerintem nem véletlen hogy ennyi cégnél fordultál meg ilyen rovid ido alatt.
    Mindenhol leviszed a színvonalat utána mások lapátolják utánad amit ott hagytál, és kozben pedig játszod az eszed.

Légyszives húzd meg magad, és inkább a jelenlegi bizniszedet reklámozzad amihez olyan buszkén adod a nevedet!

Hozzászólás

• A Mirror számla elég jól mukodik, aki nem hiszi kérdezzen korbe az ismerettségi korében, mert páran már aktívan használják.

Ugyanígy a Multi Asset Trader platform is nagyon jól mukodik!
      Tegnap kaptam levelet az egyik privát bankár ugyfelunktol aki angyon dícsérte, foleg az tetszik benne neki hogy kamatláb változásokra is lehet kereskedni és hogy tobb instrumentumot is meg lehet jeleníteni egy chart-on.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Adták a bónuszt, kifizették a nyereségeket, mert tudták, hogy úgyis visszateszi az ember, vagy akkor amikor elveszíti a bent hagyott pénzt, vagy nyit egy új számlát és azon is elkezd kereskedni.
        Ez tervezett lépés volt, hogy hagyják a bónusz abusereket kereskedni, mert úgyis visszateszik a kinyert pénzt, és megpróbálnak még több pénzzel, még több nyereséget elérni. Így épült a piramis.
        Erre rátettek még egy hatalmas lapáttal a decemberi 100% bónusszal, amikor boldog-boldogtalan befizette a maximum összeget.

Kitöltöd a MIFID tesztet, ők pedig máris rengetek információt tudnak rólad, hogy például mennyire vagy tapasztat kereskedő, azaz mennyire jelentesz "veszélyt" a market makernek, mennyi pénzt lehet átlagban kihúzni a zsebedből, stb...
        Nem, max 10 000 usd kapsz bónuszt, tehát aki havi pl 40 000 usd hedgelt az is csak max 10 000 et ért meg vissza tennie számlánként, szóval Ironnak nem érte meg, a sok hedgelt pénz csak kis részét, max 10 000 et tettek vissza,
        legalább is annyit volt érdemes, nagyobb bónuszt úgy se kapsz, hiába teszel be 20 000 et, arra is csak 10 000 et kapsz. Kevesebbet tettek vissza mint amennyit kivettek, még akkor is ha több emberen keresztül ment több számla nyitva, szerintem.
        A felmérőbe meg lehet hazudni, hogy van 2 éves forex... tapasztalatod,az nem hiteles amit beírsz, mert hazudhatsz is.

Van egy gyanúm, ha megkommunikálod nekik pl írásban hogy te hedgét akarsz azzal adsz bizonyítékot, vallomást, csak szóltam.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Zalán eddig próbáltam nem váloszolni az ostoba hozzászólásaidra.

Szerintem nem véletlen hogy ennyi cégnél fordultál meg ilyen rovid ido alatt.
          Mindenhol leviszed a színvonalat utána mások lapátolják utánad amit ott hagytál, és kozben pedig játszod az eszed.

Légyszives húzd meg magad, és inkább a jelenlegi bizniszedet reklámozzad amihez olyan buszkén adod a nevedet!
          Ugyan azt folytatod amit rég csinálsz már. Véleményt alkotsz úgy, hogy nem értesz hozzá.
          Iront otthagytam mert te vállalhatatlan vagy és kezdett a kinti management is azzá válni kivétel 1-2 ember.
          ETX-nél rövid idő alatt kivásároltak és nem azért mert rosszul csináltam.

Arról nem tehetek, hogy akik ott maradtak azok nem értenek az üzlethez és annyi eszük nincs, hogy két számot összeadjanak.

Te külön eset vagy...mondanám, hogy kórház, de ahogy a dolgok állnak inkább börtön vár rád. Csak a többieket sajnálom kicsit, hogy magaddal húztad őket.

Nyugodtan válaszolj, neked nincs már veszteni valód.
          Azt hiszed elfog ez az egész múlni és pár hónap múlva nem fognak erről beszélni? Rosszul gondolod....

Hozzászólás

A Mirror számla elég jól mukodik, aki nem hiszi kérdezzen korbe az ismerettségi korében, mert páran már aktívan használják.

Ugyanígy a Multi Asset Trader platform is nagyon jól mukodik!
            Tegnap kaptam levelet az egyik privát bankár ugyfelunktol aki angyon dícsérte, foleg az tetszik benne neki hogy kamatláb változásokra is lehet kereskedni és hogy tobb instrumentumot is meg lehet jeleníteni egy chart-on.
            Kb. az utolsó cég vagytok akik ezt bevezették, gratula hogy azt hiszed valami újat adtok.
            Annyi a különbség, hogy a többi cég kifizeti a profitot ti meg nem. Plusz ott olyan emberek dolgoznak akik tudják is mit jelent a kamatláb....

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              az ugyfelek 90% azt gondolta nagy gaz van leallunk nem kereskedunk , visszautalast kerunk
              Én kereskedek náluk, azért nyitottam hogy sokat nyerjek. Ha már benn a pénzem akkor csinálok is vele, tudom azt gondoljátok valszeg elvesztem előbb utóbb, de én úgy érzem menni fog, ha meg nem akkor is legalább ne a kinti pénzemből veszítsek tanulópénzt, remélem meg lehet érteni engem, féltem a tradeléstől, veszteni, nem bírtam a pszihót, kellett a bónusz, így könnyebb érzés, főleg hogy lehet ki se fizetik, így még könnyebben, higgadtabban megy a kereskedés, ha elég jól profitálok és nem fizetne akkor is meglesz a tudásom, kinti számlán folytatom a nyerést, ha meg nem megy a tradelés akkor meglátom mi legyen.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kb. az utolsó cég vagytok akik ezt bevezették, gratula hogy azt hiszed valami újat adtok.
                Annyi a különbség, hogy a többi cég kifizeti a profitot ti meg nem. Plusz ott olyan emberek dolgoznak akik tudják is mit jelent a kamatláb....
                SENKI nem csinál Mirror számlát rajtunk kívul!

És kb 5 másik brókert tudok csak akinek van tobb mint 3000 terméke, de biztos én vagyok alul informált...

Hozzászólás

• Enyémnek 10 000 + 120 devizapár
                  Akkor ezt én nyertem
                  És 1500 a min számlanyitás, nem 10 000 usd.

Hozzászólás

A Mirror számla elég jól mukodik, aki nem hiszi kérdezzen korbe az ismerettségi korében, mert páran már aktívan használják.

Lehet, hogy mechanikailag jól működik, nem kétlem!

De az alábbiakra nem reagált, összefoglalva, hogyan lehet
                    az irányítani, hogy biztosan a bónuszos számla veszítsen, az
                    ECN pedig nyerjen?

"Természetesen nem, mert évekig ment a bónuszozás gond
                    nélkül, fizetett az Iron katonásan. Azután február elejétől
                    váratlanul, hirtelen, csalónak minősítette
                    azokat, akik nyertek bónuszos számlán nagy lottal, 1-2 kereskedéssel.
                    Hogyan bízhatnék ezek után, hogy a Sharing bónusszal nem lesz gond?

Valamint a legfontosabb, amint már írtam is, ha a Zoltán tudná
                    irányítani a vesztes oldalt, akkor a nyertes oldalt is tudná!
                    Akkor nem ezt a munkát csinálná, hanem Balin lógatná
                    a lábát a tengerbe, ölében egy laptop és onnan gyártaná
                    a millió dollárokat. A Mirror számla konstrukció egy nem működő
                    modell és oda kellene benyomni a bennragadt pénzünk 10X-esét?
                    Ijesztő ez! Tisztelettel mondom ezt, kulturáltan."

Hozzászólás

És kb 5 másik brókert tudok csak akinek van tobb mint 3000 terméke, de biztos én vagyok alul informált...
                      Mirror számla csak annyira vicces amennyire ti vagytok...

Konkrétan amit csináltok kimeríti ezt a kategóriát.

Melyik okosnak volt ez az ötlete? Stefanos? Aki konkrétan Jamesnek és nekem is azt mondta tavaly, hogy tudják kik az abuserek és nem érdekli őket? Mert másként nem tudnak ügyfeleket szerezni?

A tiéd tuti nem. Mást nem tudsz csak laptop mögött gubbasztani egész nap és szép színes e-maileket írogatni a többieknek, hogy még ennyit és annyit hozzanak be és nincs semmi gond...miközben te már a menekülési útvonalat tervezed. Csak az baj, hogy már Thaiföldről is hoztak haza sikkasztót.

Hozzászólás

es ezt a hazudozast ugyfellenezest kinemfizetest , mirror szamlaval valo zsarolast se csinalja senki csak ti.
                        inkabb azzal dicsekedj hany ugyfelnek van beragadva a penze , a hires jogi osztaly miert nem valaszol , meddig tart a vizsgalat,
                        mikor akartok fizetni?
                        a disz**** Markos meddig csufolkodik meg az ugyfelekkel?

ez a 3000 termek nagyon unalmas duma es nem is vagyunk ra kivancsiak

Zoltan a lenyeget legyszives

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Lehet, hogy mechanikailag jól működik, nem kétlem!

De az alábbiakra nem reagált, összefoglalva, hogyan lehet
                          az irányítani, hogy biztosan a bónuszos számla veszítsen, az
                          ECN pedig nyerjen?

"Természetesen nem, mert évekig ment a bónuszozás gond
                          nélkül, fizetett az Iron katonásan. Azután február elejétől
                          váratlanul, hirtelen, csalónak minősítette
                          azokat, akik nyertek bónuszos számlán nagy lottal, 1-2 kereskedéssel.
                          Hogyan bízhatnék ezek után, hogy a Sharing bónusszal nem lesz gond?

Valamint a legfontosabb, amint már írtam is, ha a Zoltán tudná
                          irányítani a vesztes oldalt, akkor a nyertes oldalt is tudná!
                          Akkor nem ezt a munkát csinálná, hanem Balin lógatná
                          a lábát a tengerbe, ölében egy laptop és onnan gyártaná
                          a millió dollárokat. A Mirror számla konstrukció egy nem működő
                          modell és oda kellene benyomni a bennragadt pénzünk 10X-esét?
                          Ijesztő ez! Tisztelettel mondom ezt, kulturáltan."
                          Életében nem kötött éles számlán csak demon. Honnan tudná? Csak azt mondogatja amit a hétfői sales meetingen mondtak neki....

Hozzászólás

• Kedves Zalán,

Számomra igen meglepő olvasni és értelmezni azokat, amiket rólam és egyes kollégáimról írsz. Nem tagadom annó én is elgondolkodtam azon, hogy veled tartok az ETX-hez, de áldom a percet, amikor azt mondtam, hogy felejtsd el. Sértettségedben minket nevezel undorítónak, mikor csak tükörbe kellene nézned... Szemtől szemben soha nem voltál képes vállalni a véleményed, max emailben meg üzenetben, ahol nem kell a másik ember szemébe nézned. Olyan dolgokat próbálsz itt tényként közölni, amiről csak feltételezéseid vannak és otthon unalmadban nincs jobb dolgod, mint ezeket hangoztatni.
                            Kimerem jelenteni mindenki előtt, hogy te vagy az a személy, aki legtöbbet ártott a magyar forex piacnak, mert szakértőnek állítod be magad, de soha nem voltál képes normális befektetőket találni, és mindig a könyebb utat választottad. Mindenki tudja miért mentél el innen... Akit érdekel szivesen megosztom vele a nézeteimet. Rengeteg fórumozót ismerek személyesen, többen voltak már benn az irodában is, mindenkinek elmondtam a véleményem a jelenlegi helyzetről, soha nem beszéltem félre semmivel kapcsolatban. Viszont azt nem fogom szó nélkül hagyni, hogy olyan emberek minősítenek engem és egyes kollégáimat, akik egyik nap még adatbázisért kunyerálnak a másik nap meg undorító jelzővel illetnek.

Lukácsi Levente

Hozzászólás

• Nem értem mi tart eddig, mire vártok az utalásokkal, ha nem mentek csődbe, mert úgy tűnik nem mentek, különben az talán gyorsabban már megtörtént volna, ha meg másért nem fizettek az milyen ok lehet?

Eddig minden jó volt, gondolom nincs pénz, minek húznátok a bónuszosok esetét, egyszerűbb lett volna nem adni nekik bónuszt, hacsak nincs valami más tervetek,
                              hiába visz pár új ügyfelet egy bónusz hedger ha ő is a károtokra bónuszozik majd, mert kiszámoltam itt, nektek hogy nem éri meg a hedge, ezért tiltják a bónuszos brokik mindenhol,
                              ha tudnátok irányítani a belső számla vesztését és a külső nyerését akkor magának csinálná a cég a saját pénzén, tradelne ecn en, ha ügyfelekkel csináltatjátok az se jó, előbb utóbb fizetni kell vagy felszámolnak a hatóságok,
                              hacsak ki nem találtatok egy jogi kiskaput, gyártani valami bizonyítékot, bár tőletek el nem fogadható semmi bizonyíték etikailag mert mi van ha azért van 40 lotos kötés a számlámon mert ti tettétek oda?
                              Hogy én nyitok nagyot vagy a broki a nevemben az nem tudom hogy bizonyítható, ti a számlatörténetbe belejavíthattok gondolom, meg a kötéslistába is, vagyis annyi bizonyítékot tudtok gyártani amennyit kell, de ez sok ügyfél esetén ugye időigényes, ezért addig nem érdemes kiutalni nekik a pénzüket, a tárgyalások úgy is elhúzódnak, az is időt nyer nektek, bocs ezeket csak filozofálom, nem vádolok csak ábrándozás.

Még valami.
                              Időzített bomba a mirror az Ironnál, gondoljatok bele, egyre nagyobb pénzeket nyernek be Ironhoz akkor a bookon rengeteg nyereség halmozódik, a hatóságok egyszer majd rákényszerítik Iront a fizetésre, vagy felszámolják, felvásárolják esetleg, ha ki kell adni azt a rengeteg benyert befele sült pénzt azt a saját zsebéből kell fizetnie Ironnak, annyia meg nem lesz, akkor lehet csőd. Az a veszteség egy cégnek ha oda nyerünk, így meg minél több pénz nyerődik ragad be halmozódik egyre több a bookra, azt mind kifizetni rengeteg lesz Ironnak, fizetésképtelen lehet tőle.
                              Ha valamit nem jól írtam segítsetek, nehogy tudatlan maradjak.

Hozzászólás

• LL24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kedves Zalán,

Számomra igen meglepő olvasni és értelmezni azokat, amiket rólam és egyes kollégáimról írsz. Nem tagadom annó én is elgondolkodtam azon, hogy veled tartok az ETX-hez, de áldom a percet, amikor azt mondtam, hogy felejtsd el. Sértettségedben minket nevezel undorítónak, mikor csak tükörbe kellene nézned... Szemtől szemben soha nem voltál képes vállalni a véleményed, max emailben meg üzenetben, ahol nem kell a másik ember szemébe nézned. Olyan dolgokat próbálsz itt tényként közölni, amiről csak feltételezéseid vannak és otthon unalmadban nincs jobb dolgod, mint ezeket hangoztatni.
                                Kimerem jelenteni mindenki előtt, hogy te vagy az a személy, aki legtöbbet ártott a magyar forex piacnak, mert szakértőnek állítod be magad, de soha nem voltál képes normális befektetőket találni, és mindig a könyebb utat választottad. Mindenki tudja miért mentél el innen... Akit érdekel szivesen megosztom vele a nézeteimet. Rengeteg fórumozót ismerek személyesen, többen voltak már benn az irodában is, mindenkinek elmondtam a véleményem a jelenlegi helyzetről, soha nem beszéltem félre semmivel kapcsolatban. Viszont azt nem fogom szó nélkül hagyni, hogy olyan emberek minősítenek engem és egyes kollégáimat, akik egyik nap még adatbázisért kunyerálnak a másik nap meg undorító jelzővel illetnek.

Lukácsi Levente

Szia Levente!

Engem érdekel, miért nem fizet az Iron, mikor szándékozik fizetni?
                                Esetleg a bírósági út marad csak?
                                Miért határozta el február elején, hogy az addig megtűrt bónuszozókat
                                hirtelen csalónak minősítse és visszatartsa a kifizetéseket?
                                Sokak szerint, ha baj van, őszinteséggel, részlet fizetéssel
                                lehetett volna orvosolni a problémát, de semmiképpen sem így
                                ahogy tették.

Köszönöm.

Hozzászólás

Working...
                                X