Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem mi tart eddig, mire vártok az utalásokkal, ha nem mentek csődbe, mert úgy tűnik nem mentek, különben az talán gyorsabban már megtörtént volna, ha meg másért nem fizettek az milyen ok lehet?

Eddig minden jó volt, gondolom nincs pénz, minek húznátok a bónuszosok esetét, egyszerűbb lett volna nem adni nekik bónuszt, hacsak nincs valami más tervetek,
    hiába visz pár új ügyfelet egy bónusz hedger ha ő is a károtokra bónuszozik majd, mert kiszámoltam itt, nektek hogy nem éri meg a hedge, ezért tiltják a bónuszos brokik mindenhol,
    ha tudnátok irányítani a belső számla vesztését és a külső nyerését akkor magának csinálná a cég a saját pénzén, tradelne ecn en, ha ügyfelekkel csináltatjátok az se jó, előbb utóbb fizetni kell vagy felszámolnak a hatóságok,
    hacsak ki nem találtatok egy jogi kiskaput, gyártani valami bizonyítékot, bár tőletek el nem fogadható semmi bizonyíték etikailag mert mi van ha azért van 40 lotos kötés a számlámon mert ti tettétek oda?
    Hogy én nyitok nagyot vagy a broki a nevemben az nem tudom hogy bizonyítható, ti a számlatörténetbe belejavíthattok gondolom, meg a kötéslistába is, vagyis annyi bizonyítékot tudtok gyártani amennyit kell, de ez sok ügyfél esetén ugye időigényes, ezért addig nem érdemes kiutalni nekik a pénzüket, a tárgyalások úgy is elhúzódnak, az is időt nyer nektek, bocs ezeket csak filozofálom, nem vádolok csak ábrándozás.

Még valami.
    Időzített bomba a mirror az Ironnál, gondoljatok bele, egyre nagyobb pénzeket nyernek be Ironhoz akkor a bookon rengeteg nyereség halmozódik, a hatóságok egyszer majd rákényszerítik Iront a fizetésre, vagy felszámolják, felvásárolják esetleg, ha ki kell adni azt a rengeteg benyert befele sült pénzt azt a saját zsebéből kell fizetnie Ironnak, annyia meg nem lesz, akkor lehet csőd. Az a veszteség egy cégnek ha oda nyerünk, így meg minél több pénz nyerődik ragad be halmozódik egyre több a bookra, azt mind kifizetni rengeteg lesz Ironnak, fizetésképtelen lehet tőle.
    Ha valamit nem jól írtam segítsetek, nehogy tudatlan maradjak.
    Nem akarlak bántani mert kedves srácnak tuntél a telefonban.

Neked nincs problámád a kiutalással tehát nem tudom miért szólsz hozzá a témához. Amiket pedig hallasz nem minden igaz, így inkább a saját tapasztalataidat osszad meg az a hiteles!

Nem érted a Mirror számla mukodését, semmi gond de akkor ne írjál badarságot. Nem véletlenul lett kitalálva és nagyon jól mukodik! Ha kipróbáltad akkor osszad meg a tapasztalataidat, de ne nyilatkozz olyanról amit még ki sem próbáltál gyakorlatban.

és ez vonatkozik minden más kedves hozzászólóra...

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia Levente!

Engem érdekel, miért nem fizet az Iron, mikor szándékozik fizetni?
      Esetleg a bírósági út marad csak?
      Miért határozta el február elején, hogy az addig megtűrt bónuszozókat
      hirtelen csalónak minősítse és visszatartsa a kifizetéseket?
      Sokak szerint, ha baj van, őszinteséggel, részlet fizetéssel
      lehetett volna orvosolni a problémát, de semmiképpen sem így
      ahogy tették.

Köszönöm.
      5. hete nem fizeti ki az Iron Fx a számlámon lévő pénzt. Csak egy kis helyzetjelentés..... undorító amit művelnek.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        És kb 5 másik brókert tudok csak akinek van tobb mint 3000 terméke, de biztos én vagyok alul informált...
        maradjunk annyiban, h igen te vagy alulinformált

Hozzászólás

• LL24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kedves Zalán,

Számomra igen meglepő olvasni és értelmezni azokat, amiket rólam és egyes kollégáimról írsz. Nem tagadom annó én is elgondolkodtam azon, hogy veled tartok az ETX-hez, de áldom a percet, amikor azt mondtam, hogy felejtsd el. Sértettségedben minket nevezel undorítónak, mikor csak tükörbe kellene nézned... Szemtől szemben soha nem voltál képes vállalni a véleményed, max emailben meg üzenetben, ahol nem kell a másik ember szemébe nézned. Olyan dolgokat próbálsz itt tényként közölni, amiről csak feltételezéseid vannak és otthon unalmadban nincs jobb dolgod, mint ezeket hangoztatni.
          Kimerem jelenteni mindenki előtt, hogy te vagy az a személy, aki legtöbbet ártott a magyar forex piacnak, mert szakértőnek állítod be magad, de soha nem voltál képes normális befektetőket találni, és mindig a könyebb utat választottad. Mindenki tudja miért mentél el innen... Akit érdekel szivesen megosztom vele a nézeteimet. Rengeteg fórumozót ismerek személyesen, többen voltak már benn az irodában is, mindenkinek elmondtam a véleményem a jelenlegi helyzetről, soha nem beszéltem félre semmivel kapcsolatban. Viszont azt nem fogom szó nélkül hagyni, hogy olyan emberek minősítenek engem és egyes kollégáimat, akik egyik nap még adatbázisért kunyerálnak a másik nap meg undorító jelzővel illetnek.

Lukácsi Levente

Az a baj, hogy a tegnapi nap megszakítottam veletek teljesen a kapcsolatot? Vagy az, hogy pont azok az emberek árulnak el infókat akikben megbízol? Én nem mondom, hogy régen normálisak voltak azok az emberek akik ott dolgoztak. Csak a fától nem látjátok az erdőt.

Van pár haverod akik itt írogatnak de többen vannak akiknek hazudtok és kerülitek a válaszokat. Nem hiába hoznak le rólatok cikkeket a nagyobb médiák is. Nem hiába kell Debrecenbe menjetek, nem hiába volt az sem, hogy teljesen valótlan dolgokat állított Zoli és te is amikor elmentem.

Ha nem mondtam volna el, hogy miként működik egy bank, brókercég, teljesülések, ha Fecó meg Gyuri nem lettek volna ott, akkor még most is csendben lennél valahol és bujkálnál azok emberek elől akikkel átvertetek sok-sok embert az előző cégnél. Nem kellett volna az irodába azon versenyezni és hangosan dicsekedni, hogy ki mennyit tudott belső abusingal keresni. Nem kellett volna olyan dolgokat kitalálni, hogy én profit sharinget kérek bárkitől mert nem igazak. A fagyi visszanyal most nektek.

Ebből a kommentből is látszik, hogy mennyire amatőrök vagytok sajnos. Végül igazad van abban, hogy veletek nem akarok találkozni. Jó nekem a nyilvánosság. Nem nekem kell bujkálni.

Ezt a topikot sikerült komédiává tennetek. De ez van amikor senki nem akar ott dolgozni már és csak azok maradtak akik konkrétan lebuktak, hogy lopnak a cégtől...mit várnak akkor az ügyfelek. Ez az IronFX már árnyéka sem önmagának amilyen volt...

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            5. hete nem fizeti ki az Iron Fx a számlámon lévő pénzt. Csak egy kis helyzetjelentés..... undorító amit művelnek.
            Nekem es sok ismerosomnek januar18 az 8het mert ahogy esszrevettuk a sunyi tc cseret visszakertuk a penzt

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nekem es sok ismerosomnek januar18 az 8het mert ahogy esszrevettuk a sunyi tc cseret visszakertuk a penzt
              Hogyan kértitek vissza írd le légyszíves pontosan.

Hozzászólás

• LL24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kedves Zalán,

Olyan dolgokat próbálsz itt tényként közölni, amiről csak feltételezéseid vannak
                te vagy az a személy, aki legtöbbet ártott a magyar forex piacnak
                Mindenki tudja miért mentél el innen...
                érdekel szivesen megosztom vele a nézeteimet.
                Lukácsi Levente
                Feltételezés? Két hónapig nem fizet az Iron... vannak bizonyítékok az ügyfelek oldalán, a tieteken semmit nem láttunk!!!!!!
                Valóban vannak hedgelők, de emiatt lejárattátok a nemfizetéssel az egész brókercég világot, egész föld szerte elment a híretek, ha nekem lenne brókercégem perelnélek titeket általános üzletrontásért ami az én brokicégemet (ha lenne) is érinti emiatt és szivattok mindenkit, az ártatlanokat is a nemfizetéssel!
                Legtöbbet ártott Zalán a forex világnak?... vannak nem kevesen akik "jó" brókerektől is visszavonták a pénzüket miattatok mert, megrendült a világ bizalma a brókerekben, de még a bankokban is hála a ti Ironotoknak ami világhírű lett, nem az a megoldás hogy nem fizettek, ez gyerekes bosszú, bocs de pitiáner ez a viselkedés, állítólag tudtatok a bónuszcsalók kilétéről rég, a menedgerem telóban erről tájékoztatott, Zoli is ilyesmit írt visszább mert hogy rá kell csak nézni a kötéslistájára az illetőnek mondta ezt Zoli,
                akkor mi a fenéért adtatok mégtöbb bónuszt akikről tudtátok hogy csal?
                Volt aki kapott bónuszt itt a fórumon pedig előtte csalónak volt vádolva, mért adtok nekik ha az árt az Ironnak? Mert újra hedgelnek úgy se változik az ember általában, fogadok épp érvet erre nem bírsz, csak hárítani fogsz...

Kit érdekel Zalánnak mi a bűne, lehetek akárki, pl amatőr trader is, a lényeg ha igazam van akkor igazam van és kész, nem az számít ki mondja, hanem hogy mit! Ellentétben a mondással, mert az igazságon nem változtat az se ha egy vétkes ember mondja ki, bocs Zalán nem pont rád célzok, hanem általában

Még egy dolog, neked, mégpedig a kegyelemdöfés:
                ha mersz bizonyítékokat kérni az érveimre akkor előbb add te a tieid, itt volt már belinkelve kép visszautasított, nem fizetésről... De ti Ironosok mit bizonyítottatok, semmit!
                Ti Ironosok vagytok a vádlók, akik vádolnak minket csalással, meg kifogásokat kerestek a nem kifizetésre, de ezek miatt nektek kell elsősorban bizonyítani, nem nekünk: ártatlanság védelme, meg ugye 2 hónap elég a kifizetésre, a normálisakat se fizetitek jól, világszerte vannak panaszok, ezt ennyi időhúzás után nem veszi be senki.

Nem bántásból írtam ezeket az Ironra, se a dolgozóira, ezek csak a gondolataim, őszintén, cenzúrázatlanul, nem sértésnek szántam, csak ezeket hiszem igaznak, ha nem lesz igazam elismerem majd, de bizonyítani nektek kell, mert ezt a háborút ti kezdtétek, a hedgereket hagyjuk mert az sok ügyfelet nem érint, mégis amit csináltatok azzal minden ügyfelet szivattátok de még a többi broki megbízhatósága is megingott, ugye ők a járulékos veszteség...

Hozzászólás

• szallac: ártatlanság vélelme, nem védelme

Zoli és a cég mindig is harcolt az "abuserek" ellen:

idéznék tőle:

"sosem akartuk azonnal megszüntetni a bonus abuserek csapatát"

Itt a fórumon hányszor hazugoztuk le eddig? Összeszámolja valaki?

Hozzászólás

• Azért kezd szépen letisztulni a hozzászólások, és az indulatok alapján, hogy mekkora is volt a bónuszcsalók aránya, és hogy kik, és miért engedték ezt meg az iron -nál.
                    A fentiek fényében, ha a perlekedők eljutnak a bíróságig, ez az ügy annyira fog hiányozni az ítélőszéknek, mint púp a hátára. És szerintem annyira fogja komolyan venni, mint ha valaki azért perlekedne, hogy a Váci utcában leállt itt a piros, hol a pirost játszani egy kisebbségivel, és ki csapott be kit. Ha mindenki kiteregeti a kártyait, akkor az ügy botrányba, és cirkuszba fog átfordulni.
                    Markos helyében én egy kicsit azért megfingatnám a cunt managereket, meg a közvetlen tanácsadóit is, akik hagyták ezt idáig fajulni.
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

Nem, max 10 000 usd kapsz bónuszt, tehát aki havi pl 40 000 usd hedgelt az is csak max 10 000 et ért meg vissza tennie számlánként, szóval Ironnak nem érte meg, a sok hedgelt pénz csak kis részét, max 10 000 et tettek vissza,
                      legalább is annyit volt érdemes, nagyobb bónuszt úgy se kapsz, hiába teszel be 20 000 et, arra is csak 10 000 et kapsz. Kevesebbet tettek vissza mint amennyit kivettek, még akkor is ha több emberen keresztül ment több számla nyitva, szerintem.
                      A felmérőbe meg lehet hazudni, hogy van 2 éves forex... tapasztalatod,az nem hiteles amit beírsz, mert hazudhatsz is.

Van egy gyanúm, ha megkommunikálod nekik pl írásban hogy te hedgét akarsz azzal adsz bizonyítékot, vallomást, csak szóltam.
                      Abban az egyben igaza van a zolinak, hogy jó gyerek vagy, csak egy kicsit naiv.

Ne úgy képzeld el a céget, mint a sarki fűszerest. Az IronFX egy globális cég, akiknél a végcél az amerikai tőzsdére való jutás volt, amihez hatalmas növekedés és tőke szükséges.

Az abuser többnyire megduplázta a pénzét, azzal, hogy átnyerte az egyik bónuszos számláról a másikra a pénzt, nem csinált 10 ezerből 40 ezret.

Tegyük fel, hogy betett 5000$-t, kapott rá 3000$-t. Ezt megcsinálta még egy számlán, aztán az egyik elbukta, a másikat meg megduplázta. Így 10.000$ saját tőkéből csinált 3000$ nyereséget. Ha ebből levonjuk a költségeket, akkor még annyit sem, hanem mondjuk 2500$ körül.

Az így szerzett pénzt szépen betett egy más valaki nevén nyitott számlára és futott ott is egy kört. Ez így ment szépen, és a legtöbben visszaforgatták az ígí szerzett pénzt, abból a célból, hogy még több nyereséget érjenek el.

Sőt, nem mindenki kezdte a maximum összeggel. Képzeld el, hogy elkezdi valaki minössze 500$-ral. Összehoz pár kört, és minden következő körben nagyobb tőkét tud forgatni, mire eléri a maximum összeget (5000$), majd nyit egy-egy számlát a rokonainak, ismerőseinek, és elképzeli, hogy ez így megy, akkor év végére milliomos lesz.

Na, ezt a mohóságot lovagolta meg az Iron azzal, hogy hagyta az abusereket tevékenykedni, ezáltal exponenciálisan növelve az ügyfékkört és forgatott tőkét, ami szerves része volt a tőzsdei tervüknek.

Igaz, hogy ezzel exponenciálisan nőtt a cég potenciális kifizetnivalója, de ha sikerül a tőzsdén bejegyzeni a céget, akkor az hatalmas pénzt jelentett volna és be tudták volna tömni az addig keletkező hatalmas pénzügyi lyukat.

Ez eddig egy sima piramisjáték, annyi különbéggel, hogy itt volt egy tervezett végjáték, hogy ne dőljön össze a rendszer.

Így akár jól is kijöhetett volna a dologból mindenki.

El tudod képzelni, hogy mekkora bevételt jelentene (jelentett volna) a cégnek ha bejegyzik a New York-i tőzsdén? szerintem akkora összeget még álmodban sem tudsz elképzelni!

Valószínű, hogy volt a cégnek egy "B" terve is, arra az esetre ha mégsem sikerül a tőzsdére lépés, vagy ha nem hoz annyi pénzt, amennyi kell a lyuk betöméséhez.
                      Erre az esetre ott van a rengeteg megjelölt számla, rajtuk rengeteg pénzzel, amit egy kis jogi csűrés-csavarás útján el lehet venni az ügyfelektől, mivel megszegték a felhasználási feltételeket.
                      De az is lehet, hogy eleve ez volt az "A" terv.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Na, ezt a mohóságot lovagolta meg az Iron azzal, hogy hagyta az abusereket tevékenykedni, ezáltal exponenciálisan növelve az ügyfékkört és forgatott tőkét, ami szerves része volt a tőzsdei tervüknek.
                        Na, ez az, ami nincs így.
                        A bónusz becsalta volna akkor is az új ügyfeleket, ha nem fizették volna ki az abusereket a kezdetektől fogva sohasem. A becsalt abuserek pedig sosem növelték a forgatott tőkét, mivel mindig többet vettek ki, mint amit betettek.
                        Amit az abuserek betettek pénzt, az demo pénz volt az iron -nak, virtuális pénz.
                        Az abuserek kifizetése a cunt managerek sara.
                        Markos, és azok részéről, akiknek pénzük volt a cégben felelőtlenség, vagy pedig valakik a cég középrétegében eltussolták előle a kimutatásokat. Ha pedig tényleg ez volt Markos üzletpolitikája, akkor szimplán bal****ság.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hogyan kértitek vissza írd le légyszíves pontosan.
                          az ugyfelkapun mindenkinek jovahagytak csak a penz nem erkezett csak a sok kamu duma , aztan februar 20 declined az egessz

Hozzászólás

• Kétféle ironfx dolgozó van: aki még időben kilépett és aki ki fog.
                            Aki jelenleg is tolja ennek a hazugsággyárnak a szekerét, miközben tudnia kell hogy akár bajba is kerülhet vajon miért teszi?
                            A havi fizetésért? Az azért nem túl sok.
                            Vagy esetleg azt remélik hogy az ő beragadt pénzeik kijönnek ha hűségesek maradnak?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Neked nincs problámád a kiutalással tehát nem tudom miért szólsz hozzá a témához. Amiket pedig hallasz nem minden igaz, így inkább a saját tapasztalataidat osszad meg az a hiteles!
                              Utólag láttam ezt az írásodat, nem akartam rosszat, néha erős rossz hangulat miatt jobban kimondom amit gondolok, utána meg agyalok kellett e volna, csak már rég vártam hogy mikor olvashatom hogy minden rendben, bosszantó hogy mennyi ideje nem ért véget ez a fizetés dolog, aggódok, érdekel mi van veletek, meg sajnálok másokat is.
                              Van egy két bajom, pl sebes állandóan a lábujjam, folyton belenő a körmöm a húsba... mindig van ami felstresszel, nem akartam ismeretlenül rátámadni arra az account managerre se, csak napi szinten vagyok ingerlékeny folyton, és akartam már olvasni hogy minden oké a kifizetésekkel.
                              A mirrort max úgy próbálnám ki ha minimál pénzzel csinálnám (pl 100 usd bookon), csak kiváncsiságból.

Hozzászólás

Utólag láttam ezt az írásodat, nem akartam rosszat, néha erős rossz hangulat miatt jobban kimondom amit gondolok, utána meg agyalok kellett e volna, csak már rég vártam hogy mikor olvashatom hogy minden rendben, bosszantó hogy mennyi ideje nem ért véget ez a fizetés dolog, aggódok, érdekel mi van veletek, meg sajnálok másokat is.
                                Van egy két bajom, pl sebes állandóan a lábujjam, folyton belenő a körmöm a húsba... mindig van ami felstresszel, nem akartam ismeretlenül rátámadni arra az account managerre se, csak napi szinten vagyok ingerlékeny folyton, és akartam már olvasni hogy minden oké a kifizetésekkel.
                                A mirrort max úgy próbálnám ki ha minimál pénzzel csinálnám (pl 100 usd bookon), csak kiváncsiságból.
                                Csak akkor nem értem miért irogatsz amikor semmi gondod nincsen...

Beszéltunk tobbszor is telefonon (hétvégén is meg munkaidon kívul is) és mindenben készségesen segítettem neked, elmagyaráztam amit nem értettél, erre meg leállsz hulyeségeket írni arról ami nem is érint téged és gozod sincs róla!
                                Ha nincs saját tapasztalatod akkor miért írsz negatív dolgokat arról a brókerrol akivel állítólag meg vagy elégedve?
                                Nem gondolod hogy kicsit ellentmondásos a dolog?

Hozzászólás

Working...
                                X