Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoli, ez a te hangod?

https://www.youtube.com/watch?v=mJ4tFR-Ijps

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ez azért egy elég kemény hangfelvétel...

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Na, ez az, ami nincs így.
        A bónusz becsalta volna akkor is az új ügyfeleket, ha nem fizették volna ki az abusereket a kezdetektől fogva sohasem. A becsalt abuserek pedig sosem növelték a forgatott tőkét, mivel mindig többet vettek ki, mint amit betettek.
        Amit az abuserek betettek pénzt, az demo pénz volt az iron -nak, virtuális pénz.
        Az abuserek kifizetése a cunt managerek sara.
        Markos, és azok részéről, akiknek pénzük volt a cégben felelőtlenség, vagy pedig valakik a cég középrétegében eltussolták előle a kimutatásokat. Ha pedig tényleg ez volt Markos üzletpolitikája, akkor szimplán bal****ság.
        Nem szeretnék veled vitatkozni, de hidd el, hogy az account managereknek nem sok hatalmuk van a kiutalások felett.
        Ami történt az mind a legfelsőbb vezetőség tudomásával és utasítására történt.

Mint írtam (és rajtam kívül még sokan mások is) itt egy jól szervezett piramisépítés folyt, ahol nem feltétlenül a valós befolyt összeg a lényeg, hanem a látszat.
        A növekedés és tőkeerősség látszata, ami mögött nem volt semmi, mert minden kifizetést az újonnan befolyó összegekből fedeztek.
        Ezért volt/van kiadva parancsba, hogy több pénzt hozzanak be, mint amennyi kimegy, és ezért állították le a kifizetéseket, amikor azok meghaladták a befizetéseket.

Kifizették az abusereket, de közben parancsba adták az értékesítőknek, hogy hozzanak be többet, ezzel rájuk hárítva a felelősséget, hogy növekedjen a cég.

A befolyó pénz növelte az értékesítők jutalékát, de a kimenő pénz csökkentette, így minden értékesítő abban érdeket, hogy a hónap végén többet hozzon be, mint ami kimegy. Ha kiviszi az abuser, akkor be kell hozni más forrásból azt a pénzt. Ez egészen addig ment, amíg voltak új források, ahonnan lehetett még pénzt behozni.

Ha nem hozott be új pénzt, csak a régi, kivett pénzt tette vissza az ügyfél más néven, az is jó a cégnek, mert a pénz visszakerült, ráadásul egy újabb ügyféllel gyarapodott, ami megnt csak jó a statisztikának és a cég elképzeléseit támogatja.

Ha nekem nem hiszel, akkor kérdezd meg a Zalánt, vagy valamelyik másik ex-, vagy aktív ironost.

Ha visszaolvasol van itt rá bizonyíték már, hogy direkt nem tettek az abuserek ellen semmit, és ez nem az account managerek döntése volt.

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Azért kezd szépen letisztulni a hozzászólások, és az indulatok alapján, hogy mekkora is volt a bónuszcsalók aránya, és hogy kik, és miért engedték ezt meg az iron -nál.
          A fentiek fényében, ha a perlekedők eljutnak a bíróságig, ez az ügy annyira fog hiányozni az ítélőszéknek, mint púp a hátára. És szerintem annyira fogja komolyan venni, mint ha valaki azért perlekedne, hogy a Váci utcában leállt itt a piros, hol a pirost játszani egy kisebbségivel, és ki csapott be kit. Ha mindenki kiteregeti a kártyait, akkor az ügy botrányba, és cirkuszba fog átfordulni.
          Markos helyében én egy kicsit azért megfingatnám a cunt managereket, meg a közvetlen tanácsadóit is, akik hagyták ezt idáig fajulni.
          Nem ertek egyet. Ez egy Eu-s szabalyozott broker. A tevekenyseget szerzodes illetve torvenyek igazgatjak. Azon kivul ez most rengeteg embert erint es rengeteg kifizetetlen penzrol van szo. Ez messze nem egy utcasarki tortenet.

A csapdaba csalt emberek egy resze pedig kinaban itt a forumon probal informciot szerezni, illetve az agyonhallgatott hatteret valahogy osszerakni.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem szeretnék veled vitatkozni, de hidd el, hogy az account managereknek nem sok hatalmuk van a kiutalások felett.
            Ami történt az mind a legfelsőbb vezetőség tudomásával és utasítására történt.

Mint írtam (és rajtam kívül még sokan mások is) itt egy jól szervezett piramisépítés folyt, ahol nem feltétlenül a valós befolyt összeg a lényeg, hanem a látszat.
            A növekedés és tőkeerősség látszata, ami mögött nem volt semmi, mert minden kifizetést az újonnan befolyó összegekből fedeztek.
            Ezért volt/van kiadva parancsba, hogy több pénzt hozzanak be, mint amennyi kimegy, és ezért állították le a kifizetéseket, amikor azok meghaladták a befizetéseket.

Kifizették az abusereket, de közben parancsba adták az értékesítőknek, hogy hozzanak be többet, ezzel rájuk hárítva a felelősséget, hogy növekedjen a cég.

A befolyó pénz növelte az értékesítők jutalékát, de a kimenő pénz csökkentette, így minden értékesítő abban érdeket, hogy a hónap végén többet hozzon be, mint ami kimegy. Ha kiviszi az abuser, akkor be kell hozni más forrásból azt a pénzt. Ez egészen addig ment, amíg voltak új források, ahonnan lehetett még pénzt behozni.

Ha nem hozott be új pénzt, csak a régi, kivett pénzt tette vissza az ügyfél más néven, az is jó a cégnek, mert a pénz visszakerült, ráadásul egy újabb ügyféllel gyarapodott, ami megnt csak jó a statisztikának és a cég elképzeléseit támogatja.

Ha nekem nem hiszel, akkor kérdezd meg a Zalánt, vagy valamelyik másik ex-, vagy aktív ironost.

Ha visszaolvasol van itt rá bizonyíték már, hogy direkt nem tettek az abuserek ellen semmit, és ez nem az account managerek döntése volt.
            Ha ez így van, akkor az általam leírtak közül a harmadik lehetőség lenne a valóság: „Ha pedig tényleg ez volt Markos üzletpolitikája, akkor szimplán bal****ság. „

De ezt a harmadik lehetőséget akkor is valószínűtlennek tartom. Ha Te lennel az ő helyében, kifizetnéd abból a pénzből, ami már ott van a zsebedben az abusereket (mert építjük a piramist, toljuk az IPO -t, stb...) ? Persze, lehetnek neki még olyan lapjai, amit mi nem ismerünk. (Pár hónapja olvastam valamelyik angol nyelvű fórumon, hogy a ruszki white collar körökben is vannak haverjai, és talán a pénzüket mossák nála. De a pénzmosás sem úgy működik, hogy abusereket fizetünk belőle, az a pénz klotyón való lehúzása.)

Ezt írtad: „Ha nem hozott be új pénzt, csak a régi, kivett pénzt tette vissza az ügyfél más néven, az is jó a cégnek, mert a pénz visszakerült, ráadásul egy újabb ügyféllel gyarapodott, ami megnt csak jó a statisztikának és a cég elképzeléseit támogatja.„

Éppen ez az, hogy csak a statisztikának jó. Ezért a második lehetőséget tartom reálisnak: „vagy pedig valakik a cég középrétegében eltussolták előle a kimutatásokat. „
            Amit Kínában már nem tudtak eltussolni. Ez nem marketing költség volt, hanem pénzszivattyú.

Azzal tisztában vagyok, hogy a menágereknek nem volt hatalmuk. De azt nem hinném, hogy a meetingeken azt kapták meg eligazításként, hogy pátyolgassák az abusereket, és még ők is próbálkozhatnak, de ne feltűnően. Nekik ugyanúgy jó volt, ahogy volt, mint az abusereknek. Megkapták a fizetést, a jutalékot, és ha mellékesen csöppent valami, az se volt baj. Zalán is írta, hogy régen milyen szuper volt minden a cégnél (pont, mint az abusereknek is). Tényleg szuper lehetett, annak a levét isszuk most.

Ez volt Markos piramisa?
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nem ertek egyet. Ez egy Eu-s szabalyozott broker. A tevekenyseget szerzodes illetve torvenyek igazgatjak. Azon kivul ez most rengeteg embert erint es rengeteg kifizetetlen penzrol van szo. Ez messze nem egy utcasarki tortenet.

A csapdaba csalt emberek egy resze pedig kinaban itt a forumon probal informciot szerezni, illetve az agyonhallgatott hatteret valahogy osszerakni.

Az iron részéről jóváhagyott, és ki nem fizetett visszautalások (deposit) terén én értek egyet veled.

De a többi része, a bónuszozgatás, ennek körülményeinek a tisztázása, esetleges szembesítések, stb..., na ez szerintem a közröhej kategóriába fog tartozni, ha esetleg idáig jut az ügy, és ez az, amit szerintem egy bíróság sem kíván a háta közepére sem. Spekulánsok, TC -k, bónuszok, a cunt managerek, stb...

Hozzáteszem, hogy nem vagyok jogász (ami gondolom a naiv megfogalmazásomból eddig is kiderült).

Szóval, ez csak egy vélemény, és megérzés, ami ugye olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van belőle legalább egy. (Ehhez most kivételesen nem csatolok képet.)

Hozzászólás

• Zoli zsebbe kapta(ja) a "jutalékot" a csúnya abuserektől...
                Aki rossz hajóba szállt azok kiabálnak... Zoli meg röhög és integet messziről...
                ezvan

Hozzászólás

• Az az érzésem nem lesz ebből kifizetés. Sajnos

Hozzászólás

• pupak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Zoli zsebbe kapta(ja) a "jutalékot" a csúnya abuserektől...
                    Aki rossz hajóba szállt azok kiabálnak... Zoli meg röhög és integet messziről...
                    ezvan
                    Valaki mással keversz ossze aki már nem dolgozik a cégnél!
                    És annak is megvan az oka hogy miért.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Valaki mással keversz ossze aki már nem dolgozik a cégnél!
                      És annak is megvan az oka hogy miért.
                      Zoltán, én mindig elcsodálkozom rajtad, nyilvánosan felvállalod, hogy tudsz a cégednél zajló (zajlott) bűncselekményről, viszont nem jelentetted, ami a kötelességed lett volna.

Miért is nincs rendőrségi eljárás alatt az aki ilyet csinált?

Hozzászólás

• szentmarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        kösz

van értelme zaklatni Zoliékat, hamarabb megkapom?
                        Vagy hagyjam, hogy e nagyszerű rendszer sorba vegyen engem?
                        Én kb. hetente 1-2 alkalommal érdeklődtem, szerintem semmi hatása nem volt az időtartamra.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Csak akkor nem értem miért irogatsz amikor semmi gondod nincsen...

Beszéltunk tobbszor is telefonon (hétvégén is meg munkaidon kívul is) és mindenben készségesen segítettem neked, elmagyaráztam amit nem értettél, erre meg leállsz hulyeségeket írni arról ami nem is érint téged és gozod sincs róla!
                          Ha nincs saját tapasztalatod akkor miért írsz negatív dolgokat arról a brókerrol akivel állítólag meg vagy elégedve?
                          Nem gondolod hogy kicsit ellentmondásos a dolog?
                          Én úgy láttam mintha sokan a többiek közül is spekulálnak mi lehet a baj, nem értjük mi tart ennyi ideig a kiutalásokon, nekem személyesen nincs, nem is lehet bajom, mert még nem utaltam ki, de attól még lehetnek ott gondok, kiváncsi vagyok még 1 hónap múlva mit mondtok mért tart még mindig a számlák vizsgálata.

Hozzászólás

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ez azért egy elég kemény hangfelvétel...
                            Kerüli a választ...

https://www.youtube.com/watch?v=mJ4tFR-Ijps

Te beszélsz ezen Németh Zoltán?

Esetleg kérdezzük meg Pálinkás Nikit?
                            Levi, szerinted?

Esetleg Piros?

Hozzászólás

• Válasz hiányában kénytelenek leszünk azt hinni hogy ez bizony a Németh Zoli hangja.

De az nem lehet, a Zoli nem ekkora szarházi!

Hozzászólás

• Az itt olvasott hírek hallatán többen is olvashattátok, hogy én is elkezdtem aggódni a pénzem miatt, főleg hogy elsőre megtagadás volt a válasz a kiutalásomra. Ráírtam Zoltánra péntek késő délután, hogy na ez mi, válaszolt, hogy mert beutalás félig bankkártya, félig utalás, és közölte az összeget, mennyit tudok bankkártyára visszakérni, és ha még akkor, lassan péntek estébe nyúlóan kérvényezem, ő fel is vezeti.. igényeltem, és a mai nappal jóvá is íródott a számlámon a pénz. Azt nem tudom, hogy a forintosítás náluk v az én bankomnál történt e, mert a részletekbe ilyenek vannak: http://screencast.com/t/mqDXu3yLv
                                tuti nem 307 USD volt a váltószám, de több tételben érkezett meg a pénz, 5-6 darabban, és összeadva, és az usdvel elosztva, 291 ftos váltószámra jött ki, ami alapján ha megnézem a mai usdhuf árfolyamot, rohadjónak mondható, főleg hogy a bankok 10-15 ftos spreadet szoktak hagyni.
                                1 Szó mint 100, nekem sikerült a kiutalás, legalábbis bankkártyára eddig, és mivel 215ös árfolyamon utaltam be, méghozzá a pénzem jelentős részét kártyával, ezért elég jó passziv nyereséget hozott ez.
                                Továbbá: egyik haveromnak is szóltam, hogy vegyen ki az irontól pénzt, mert egy állat, és 1-3 lotokkal nyit, és mostanság is meglett neki 600 pip eurusd short, és javasoltam neki, hogy utaljon ki, mert az ilyen nagy nyerőket nézik csalóknak, itt a fórumon olvasottak szerint. 1 nap alatt sikerült neki is kiutalnia, továbbá megcsinálta még 2x, és azok is megérkeztek.
                                Ezt csak azért írtam le, mert bár megigértem, hogy ha átkúrnak, kiherélem őket, de úgytűnik nem tették, és az én tapasztalatom az, hogy készségesen segítenek, és gyorsan utalnak. Én pedig mindenkivel úgy viselkedek, úgy állok hozzá, ahogy ő én hozzám, tehát a saját, és a haverom nevében is 1-1 pirospontot adok az Ironnak, és a kinek higyjek vivódásomat eldöntötte a saját tapasztalatom.

Hozzászólás

Working...
                                X