Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ja és a másik oldal: megjelentek az indiai fórumokon és facebook csoportokban is az ironfx elleni tiltakozós képek, leírások, és anyázás, több embertől, de mind ugyanazt a posztot osztja lényegében. Érteni nem értettem ..csak a pár angol felíratot..

Hozzászólás

• Kedves Zoli!
      Hol tudnám a 2013. október szerzett bónuszokra vonatkozó TC-t elolvasni, megtekinteni vagy letölteni?
      Tudomásom szerint minden dokumentumot kötelesek az aktív számla megszünése után 5 évig megőrizni. Nem sikerül sem Bak Norberten sem a kapcsolattartómon keresztül

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        kinek higyjek vivódásomat eldöntötte a saját tapasztalatom.
        Én is így vagyok vele. Nekem hetek óta ígérgetnek...Feldolgozás alatt van február végétől. Biztos sok munka van vele..... Bár úgy tudom a forintos számla utalások megérkeznek. Csak azokat szívatják akinek devizában van vagy teljesen meg akarja szüntetni a számlát.

Hozzászólás

• elektromosgyalogos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én is így vagyok vele. Nekem hetek óta ígérgetnek...Feldolgozás alatt van február végétől. Biztos sok munka van vele..... Bár úgy tudom a forintos számla utalások megérkeznek. Csak azokat szívatják akinek devizában van vagy teljesen meg akarja szüntetni a számlát.
          Szerintem bizonyos összeget azonnal kiutalnak, nem tudom hogy megy, viszont jelentem 8 számlából egyre sem érkezett meg a pénz 6. hete. Az igaz, hogy kettő stp számla 1 hete indult el és semmi. Viszont a legtöbb 4-6 hete. Igaz ezek nem 200 USD tételek.

Ez a szomorú, hogy a felügyelet felé is mutatják, hogy utalnak ők ki pénzt, csak azt felejtik el mutatni, hogy 100 ből kettő megy ki a többi vissza van fogva, ezt addig teszik, amíg helyre nem jönnek, úgyhogy amíg áramlik be a pénz addig ne reménykedjünk, hogy csődbe mennek. Mindenki remélem megírta a panaszát és várja a jogsértést, hogy végre eltudjanak kezdődni a rendőrségi feljelentések, mert az is pénzbe kerül.

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szerintem bizonyos összeget azonnal kiutalnak, nem tudom hogy megy, viszont jelentem 8 számlából egyre sem érkezett meg a pénz 6. hete. Az igaz, hogy kettő stp számla 1 hete indult el és semmi. Viszont a legtöbb 4-6 hete. Igaz ezek nem 200 USD tételek.

Ez a szomorú, hogy a felügyelet felé is mutatják, hogy utalnak ők ki pénzt, csak azt felejtik el mutatni, hogy 100 ből kettő megy ki a többi vissza van fogva, ezt addig teszik, amíg helyre nem jönnek, úgyhogy amíg áramlik be a pénz addig ne reménykedjünk, hogy csődbe mennek. Mindenki remélem megírta a panaszát és várja a jogsértést, hogy végre eltudjanak kezdődni a rendőrségi feljelentések, mert az is pénzbe kerül.
            ketlem ,hogy annyi penzt tolnanak be az emberek ,hogy az megmenti az iront.
            markosnak el kell adnia vagy egy befektetot talalnia aki kihuzza a szarbol, csak ez mos nehez ugy mert a snb menet utan mindegyik broker szenved

Hozzászólás

• elektromosgyalogos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Egy hete várom a maradék pénzemet, nem szüntetem meg a számlát, de egyelőre jegelem őket. E-mailre se válaszolnak.

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                úgy állok hozzá, ahogy ő én hozzám, tehát a saját, és a haverom nevében is 1-1 pirospontot adok az Ironnak, és a kinek higyjek vivódásomat eldöntötte a saját tapasztalatom.
                Szerintem maximum a fizikai befenyítés kilátásba helyezése ösztönözhette arra Zoltánt és társait, hogy valamit tegyenek az ügy érdekében. Ettől még nem változott semmi. Úgyhogy nem kell, hogy ezen vívódj, segítek! A tény továbbra is tény marad: nincs pénzük, ezért hazudoznak, és ezt mindenféle erkölcsi gátlás nélkül teszik.

Hozzászólás

• Tóbiás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Egy hete várom a maradék pénzemet, nem szüntetem meg a számlát, de egyelőre jegelem őket. E-mailre se válaszolnak.
                  Én elindítottam a számla megszüntetést 10 napja. Természetesen válasz sincs rá.

Viszont figyeltétek az új törvénytervezetet? Minden csaló brókernék teljes vagyonelkobzás...

Itt azért lassan döntenie kell Leviéknek, hogy mi legyen. Az, hogy ő semmit nem tud és nem is akar, csak parancsokat követ nem biztos, hogy elég lesz.

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szerintem maximum a fizikai befenyítés kilátásba helyezése ösztönözhette arra Zoltánt és társait, hogy valamit tegyenek az ügy érdekében. Ettől még nem változott semmi. Úgyhogy nem kell, hogy ezen vívódj, segítek! A tény továbbra is tény marad: nincs pénzük, ezért hazudoznak, és ezt mindenféle erkölcsi gátlás nélkül teszik.
                    Befenyítés hatására? Ne haragudj de ez nevetséges...

Egy részt Ginew nem a harcias fajta és nem vettuk komolyan az ilyen jellegu beírásait hiszen nem gondolta oket komolyan.
                    Másrészt mindenki aki nem élt vissza a bónusszal és vagy nincs vizsgálat alatt a számláj arendesen 5-10 munkanap alatt feldolgozásra kerul a kiutalása.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én elindítottam a számla megszüntetést 10 napja. Természetesen válasz sincs rá.

Viszont figyeltétek az új törvénytervezetet? Minden csaló brókernék teljes vagyonelkobzás...

Itt azért lassan döntenie kell Leviéknek, hogy mi legyen. Az, hogy ő semmit nem tud és nem is akar, csak parancsokat követ nem biztos, hogy elég lesz.
                      majd ha végig vitted a jogi úton az ugyedet ahogy elkezdted akkor természetesen meg is tudjuk szuntetni a kereskedési számládat.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        majd ha végig vitted a jogi úton az ugyedet ahogy elkezdted akkor természetesen meg is tudjuk szuntetni a kereskedési számládat.
                        Na ezt fejtsd ki légyszíves. Tehát minden jövőbeni TC változás visszamenőlegesen is érvényes lesz rám szerinted. Viszont én nem bonthatom fel a szerződést veletek, ennek elkerülése érdekében azért mert????

A mellébeszélés nem kell köszi , TC pontok kellenek. (Esetleg ha ráérsz a TC-ből , a vizsgálati részt is berakhatod.)

Tudtad, hogy az MNB fogyasztóvédelmi vizsgálatot indított ellenetek? Gondolom nem mert te soha nem tudsz semmiről...

Hozzászólás

Zoltán, úgy hallottam megint hazudtál

Hozzászólás

A daily statementet kérned az ugyfélkapun, es csak abban az esetben kapod meg ha volt aznap lezárt pozíciód...
                            ez valami vicc?

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              ez valami vicc?
                              nem ez nem vicc.
                              csak az kap napi vagy havi jelentést aki igényli...

mit látsz a daily statement-en ha nincs aznap lezárt pozíciód?
                              semmit
                              tehát a semmirol nem fogunk neked e-mailt kuldeni!

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Zoltán, úgy hallottam megint hazudtál
                                hadd ne osszam meg hogy rólad miket hallunk...

Hozzászólás

Working...
                                X